Keresés

Részletes keresés

rabida Creative Commons License 2006.09.11 0 0 51
Nu, mit találtam itt régrôl.
Vajh, az idén mi lesz?
A közvéleménykutatók egymást ütik.
Valamelyik mellé fog lôni, de nagyon.
De melyik????
:))))
joss Creative Commons License 2002.10.20 0 0 50
Így legyen 5ösöm a lottón!!!
Csirke +menjen a csipába!!!
joss Creative Commons License 2002.08.11 0 0 49
", tudósítottak a Szigetről, a megszólaló külföldieknek tetszik Budapest, a Sziget, sőt a város hangulata is."

Kit érdekel pár betépett korcs véleménye?

Majd ha a magyarok többsége leli örömét a fővárosban arról is fognak tudósítni?
szerintem nem.

Előzmény: Bimbum (48)
Bimbum Creative Commons License 2002.08.06 0 0 48
Én most hallgattam a BBC adását, tudósítottak a Szigetről, a megszólaló külföldieknek tetszik Budapest, a Sziget, sőt a város hangulata is.
Előzmény: norma-j (47)
norma-j Creative Commons License 2002.08.05 0 0 47
:)) És húzzam az orromra is? Egyébként nemcsak a kutyagumi érdekel, hanem az egész város "hangulata" is. Azért lehetne itt jobb közérzettel élni, s nem hinném, hogy naív vagyok akkor, mikor erre vágyok.
Előzmény: Bimbum (46)
Bimbum Creative Commons License 2002.08.04 0 0 46
Naiv vagy, ha azt hiszed, hogy ilyen dolog meg tud változni. Adott a városban élő kutyák száma, adott a zöldterület mérete, adott a lakosság balkáni mentalitása.

Hordjál kalucsnit, ha zavar a szar!

Előzmény: norma-j (43)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.04 0 0 45
Mostansag nem szokas mar ennyit "prolizni".
(Kivetel kover ur nehany sirama.)

En egyaltalan nem vagyok biztos abban, hogy nem Schmitt fog nyerni.
Sokan bekajoljak majd ezt a "fuggetlen vagyok"-dumat.
Es en sem vagyok biztos abban, hogy a baloldalnak ket jeloltet kell inditania.

Megis valahogy azt erzem, hogy nagy megelepetesek lesznek osszel Budapesten es mashol is.

Törölt nick Creative Commons License 2002.08.04 0 0 44
Szerintem tökmind1.
Én az esélyesebb Schmitt ellenfélre fogok szavazni az biztos.
Sajnos Tecs rémálma nagyonis valóságosnak tűnik... Ezt ugye a fideszes fijúk egyszer már eljáccották...
A kutyasz@rt meg egyik főpolgármester sem fogja a saját kezeivel felszedni. De még a kerületi polgármesterek sem... Az bizony az ott lakó kutyasétáltatók dolga lenne... :-(
Előzmény: norma-j (43)
norma-j Creative Commons License 2002.08.04 0 0 43
Szerintetek mi a megoldás? Kire szavazzunk, hogy végre élni is lehessen ebben a városban (a pesti részére gondolok), ne csak lakni? Ki lehet az a személy, aki végre megtisztítja ezt a várost a kutyaürüléktől, s van annyira jóérzésű, hogy szívügyének tekinti az itt élő emberek jó közérzetét?
Előzmény: Tecs (38)
unnamed Creative Commons License 2002.07.31 0 0 42
Momentán nem ezt a két várost szándékoztam példaként állítani. Jóval északabbra gondoltam...
Előzmény: promike (27)
rabida Creative Commons License 2002.07.31 0 0 41
Mér? Tudsz olyat, aki megfelelö kommunikácio segitségével ezt még alul bírja mulni? Remélem nincs, legközelebb Bukarest, de az meg már nem magyar...
Előzmény: netizen (33)
wizes Creative Commons License 2002.07.28 0 0 40
Schmitt P. nem tud futni!
(befutni pláne!)
Vívás az más!
(Nézd az öttusát!)
Szópárbajoknál is !
A pást! ;.D!
wizes.
Előzmény: Tecs (38)
témanyitó Creative Commons License 2002.07.28 0 0 39
A topikkal kapcsolatban felhívnám a figyelmet egy apró, de annál fontosabb tévedésemre. Miszerint nem vettem figyelembe azt, hogy a duci szoci csaj 10 azaz tíz százalékon áll.

Miután ez így van, az itt felvázolt ötlet demszkij buktatására tárgytalan.

Üdv!

Tecs Creative Commons License 2002.07.28 0 0 38
"Segítsün ezen az emberen! Ne engedjük, hogy a vesztébe rohanjon.
Szvsz nem méltó egy olympikonhoz, hogy öregségére közröhej tárgyává váljon."

Az a szomorú, hogy egyáltalán nem esélytelen. Ha G. Németh meg Demszky megosztják a Fideszrühellő nagy többséget, könnyen befuthat a képmutató Schmitt röhögő harmadikként. A tusnádfürdői Kövér-beszéd is mutatja, hogy a Fidesz bosszúvágya mit sem csökkent áprilisi bukásuk óta és jobban gyűlölik Budapestet, mint valaha. Ha befut a fideszes Schmitt, nem vitás, hogy leveri rajtunk a főnökei kudarcát. A "jól szavazó", a "polgári" budai kerületek tejben-vajban fognak fürödni, a Fideszbuktató proli városrészekre szomorú sors vár. Schmitt úr első dolga lesz a Városimázsközpont megalakítása a Happy End Kft. közbeszerzés nélküli megbízásaival. Mégsem várható el, hogy a Fidesz hívei saját pénzükből és ne központi adóforintokból tömjék ki vezéreik zsebét.

Ha már ilyen szerencsétlenül egymás ellen indul az MSZP és az SZDSZ, szerintem mi, Budapestet féltők egyet tehetünk: megnézzük az utolsó felméréseket és a két jelölt közül egységesen az esélyesebbre szavazunk, különben jön az újabb négy év bosszú a vörös lumpen prehumán proli főváros ellen. Emlékezzünk Kövér úrra!

Előzmény: joss (-)
qncogi Creative Commons License 2002.07.28 0 0 37
Kövér doktor újabb förmedvénye nem Demszkyről (-nek) szólt. Csak a támogatottságát növeli. Kövér doktor buta.
Előzmény: netizen (36)
netizen Creative Commons License 2002.07.28 0 0 36
Ez talán köszönhető annak is, hogy Budapest teljhatalmú kirája a város kormányzása helyett országos szintű politizálást folytatott.
Előzmény: Bimbum (35)
Bimbum Creative Commons License 2002.07.28 0 0 35
A Fidesz-kormány ahol tudott ott tartott be négy éven át a budapestieknek. Nem csoda, hogy nem szeretjük őket. Kövér legújabb szövege a prolik dühéről és a prehumán izékről a csúcs. Ha ők nem szeretnek minket, mi miért szeressük ezt a tolvaj bandát?
HoKr Creative Commons License 2002.07.28 0 0 34
Azert van egy par lelakottabb hely Bp-nel Mo-on. Ugye ezt te sem gondoltad komolyan?
Előzmény: netizen (33)
netizen Creative Commons License 2002.07.27 0 0 33
" Videken a helyi ujsagokat olvassak, amiben nem szerepel az ASZ jelentese arrol, hogy a kormany lopott." Csak ez az ogy választásokon kezelendő problémakör. Ha az önkormányzati választások télleg arról szólnának amiről kéne, akkor nem Budapest lenne az ország leglelakottabb városa...
Előzmény: HoKr (31)
kis pimasz Creative Commons License 2002.07.27 0 0 32
A nemzeti kártya kijátszása mindig azon populista politikusok részéről történik meg, akiknek egyébként nincs se mondanivalójuk, se programjuk, ezért érzelmeinél próbálják megfogni a betevő szavazót.
Azok a vidékiek, akik naphosszat igen sokat és keményen dolgoznak, este csak az egyes híradót nézik, és mindannyian tudjuk, micsoda hazugságok és ferdítések ömlöttek belőle az elmúlt 4 évben.
Azt modják, az MSZPre az öregek és az iskolázatlanok szavaztak. Ezek szerint akkor az apró falvakban vajon csupa egyetemi végzettségű paraszt kapálja a paprikát naphosszat?
Előzmény: HoKr (31)
HoKr Creative Commons License 2002.07.27 0 0 31
Bp-nek sosem fog kelleni a Fidesz. Minel urbanusabb a hely, annal kevesbe szavaznak a "Fiatal Demokratakra". Bp pedig a legurbanusabb kornyek magyarorszagon.

Kicsit durva lesz, de en igy latom. Szerintem a politikai tajekozottsaggal all osszefuggesben a dolog. Videken a helyi ujsagokat olvassak, amiben nem szerepel az ASZ jelentese arrol, hogy a kormany lopott.

Amelett ott nem erdekli az embereket ilyen elvont fogalmak, mint piacgazdasag. Eddig nekik ebbol csak bajuk lett.

Nem veletlenul probalt a Fidesz (oncelu modon) a nemzeti lelkesedessel szavazokat gyujteni. Az ilyet Bp-en sosem szoptak be. Horthy alatt sem.

De 56 is innen indult.

Mi vagyunk a nemzeti kozep. :)

netizen Creative Commons License 2002.07.27 0 0 30
A cím igy is és kifordítva is nevetséges. BP hozta az SZDSZ mandátumainak a 80%-át és az MSZP mandátumainak is egy nagy részét. Itt "elkötelezett" szavazók vannak, kevés az olyan pesti aki nagyon "pálforduló lenne". Se a FIDESZ se az MDF nem tud felmutatni olyan jelöltet mait az MSZP vagy az SZDSZ szavazóbázis tömegesen támogatna éspedig azért mert ezek a szavazótáborok értelem szerint "haza" szavaznak, méga akkoris ha a 98-2002 közti teljesítménye Demszky papának siralmas és katasztrófális volt. Budapest romokban hever. Menjetek el - elég csak - Bécsbe és trivi lesz mindenki számára hogy miről beszélek. De ez qrvára nem számit ebben az országban és ebben a városban. Mindenhol dilettáns kontraszelektált hüjék ülnek, a végeredmény meg jól látható. És a legszomorúbb az az egészben, hogy tökmindegy hogy a győztes ki is lesz, Budapest továbbra is az idióta pártpolitika áldozata marad. Csak félve merem megjegyezni, hogy az összes többi magyar nagyvárosban az önkormányzati politikusok elsősorban lokálpatrióták és csak utána politikusok. Ilyen attitűdű embereket Budapest is nagyon megérdemelne mostmár így 12 év után. A Budapesti Föpolg. Hivatalnak ugyanis nem egy "alternatív" magyar kormánynak, hanem a város kormányzatának kellene lennie...
kis pimasz Creative Commons License 2002.07.27 0 0 29
Aktív Oxigén jött, okádott, majd távozott.
A bűzét meg Demszkyre keni.
Előzmény: Aktív Oxigén (1)
Antisystem Creative Commons License 2002.07.27 0 0 28
A helyes kérdésfelvetés a következő:

Miért nem kell a FIDESZ-MPP Budapestnek?

ÜdV

Előzmény: joss (-)
promike Creative Commons License 2002.07.27 0 0 27
Ebből a szempontból Róma sem Barcelona sem különb,az utóbbinak viszont 5 metró vonala van.....
Előzmény: unnamed (19)
norma-j Creative Commons License 2002.07.26 0 0 25
De igenis a Demszky (is) tehet róla. Mer össze lehet hívni a kerületi önkormányzatok vezetőit, és lehet velük egyeztetni. Hogy ezentúl legyen ez a város tiszta. Takarítsunk többet, legyen kampány erre, ezt plakátolják ki, hogy legyünk tiszták, emberek.
Az ország egyharmada tartja el az ország kétharmadát, és aki nem jár autóval (sokan nem, én már csak látom minden reggel és esete, mert közéjük tartozom), belefullad a - bocsánat - kutyaürülékbe. Meg az emberi mocsokba.
Mért mondod, hogy Demszky nem tehet róla, hát ő a főpolgármestere ennek a városnak!
Mért mondod, hogy a nyugati demokráciákban jobb? Mert ott feltakarítják. Én jártam New York-ban, két utcával a főutaktól beljebb ugyanez van, sőt. De azért nem vennék mintát róluk.
Mindenhol a világon, ahol tisztaság van, a büntetéssel kezdték és folyamatosan büntetnek. Van olyan világváros, ahol "porszívózzák" a folyót. És 500 dollár, ha eldobsz egy csikket. Kérdezd meg a V. Kulcsár Ildikót, ő írt erről úgy fél éve egy cikket a lapjában.
Mi az a hülyeség, hogy "A magyar ugyanis nem tűri a terrort: nem takarít a kutyája után, nem gyűjti szelektíven a szemetet, úgy általában szarik a környezetére." Magyar vagy te egyáltalán? Én igen, és nincs is kutyám, és nem dobálom el a szemetet, és igenis érdekel a környezetem tisztasága. Kikérem magunknak. Bécsben a szállodai szobában ott a szemetes fölött a figyelmeztetés, hogy a dobozos sört/colát összenyomva dobd a szemetesbe. Itt hol látsz ilyet? Kit érdekelt itt fentről az utóbbi időben egyáltalán, hogy úgy összességét tekintve, milyen ez a város?
Én a Kőbánya-Kispest metró végállomáson megyek át minden nap legalább kétszer. Hossz, fedett előtér vagy mi a fene, egy levegővel. Mert ott nem csak kéregetnek, hanem élnek is emberek. Maguk alá piszkítva. Néha sírva könyörög ott egy nő egy kis pénzért, egy éve ott látom. És minden nap belepusztulok, hogy nem segíthetek.
Nem a beruházások érdekelnek. Hanem a nyugalom, és a tisztaság. Melyről 12 éve senki sem gondoskodik.
Ne beszélj itt rólunk úgy, hogy: a magyarok. Ha te is annak érzed magad. Mert akkor már úgy hanzik, hogy: mi magyarok.
Előzmény: unnamed (19)
joss Creative Commons License 2002.07.26 0 0 24

'Nem Wallanberg, hanem Wallenberg. "
jag vet det mynlaerar i svenska!
Előzmény: rabida (16)
Bimbum Creative Commons License 2002.07.26 0 0 23
Kutyaügyben az a fő probléma, hogy hihetetlenül elszaporodtak. Egy bizonyos számon felül pedig már kellemetlen az ürülék mennyisége. De mit tehetne Demszki. Megtilthatná a kutyatartást vagy keményen megadóztathatná (pl. 100.000 Ft/kutya/év). Csak az a baj, hogy ez a jog a kerületi önkormányzatokat illeti meg, s ők nem túl sokat tesznek. Ebből telne kutyagumi-szippantó gépekre. A környezettudatos magatartásra még várni kell (hiszen ez Észak-Balkán) és nem Svájc, szerintem ezen a téren gyors javulás nem várható.
Előzmény: unnamed (19)
Tony Creative Commons License 2002.07.26 0 0 22
A topiccímre...
Mert minden valamirevaló...leköltözött már vidékre !
maher Creative Commons License 2002.07.26 0 0 21
Felesleges magyarázni nekik, úgysem értik. Azt sem, hogy pont a zöldövezetből visszaingázók miatt van dugó, benzingőz.
"Ez is a liberálbolsevikok miatt van, punktum, gondolkozni nem fogunk!"
Előzmény: unnamed (19)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!