Keresés

Részletes keresés

Nyaky Z. Creative Commons License 2023.04.20 0 0 109

Hát Isten nyugosztaljon öregem! Talán most megbékélsz velük

szégyengyalázat kvóciens Creative Commons License 2002.07.30 0 0 108
mert faszkalapok vagytok, nem építgeni kellett volna a fórumot, hanem élből továbbvinni azt az eleven tartalmat és stílust, hadd szokják, amiért harcoltatok. addig totojáztatok, amíg elfelejtődött minden. baszhatjátok.
Előzmény: Sárika bácsi (107)
Sárika bácsi Creative Commons License 2002.07.30 0 0 107
Módosítok:

A "Vajon ki ezért a felelős?" helyett:

Vajon ki, kik ezért a felelősek?

Előzmény: Sárika bácsi (106)
Sárika bácsi Creative Commons License 2002.07.30 0 0 106
Létrehoztam a 'Sátán picsája' nicket. Mit ne mondjak elég liberálisan moderált fórum ez a Metakazamata, a 0. hozzászólásnál, vagyis mielőtt hozzászóltam volna, ezt írta ki a gép:

"FÓRUM
FIGYELEM!
Ön nem jogosult hozzászólás küldésére. Az adminisztrátor, vagy a fórum moderátora megvonta Öntől a hozzászólási jogot.

A visszalépéshez használja a vissza gombot"

A 'Sátán picsája' válasza a következő lett volna, a Csajok a villamoson topikban Taktikai Resetnek:

Taktikai Reset válasz erre | adatok | e-mail 2002.07.30 07:33 (151)

"Én voltam, a nagy, piros pattanásomról felismerhettél volna. Ugye milyen jó szagú voltam? Elég nehéz manapság jó bőrt találni, ez még jobb is volt mielőtt belebújtam, de ne aggódj, majd találkozunk még a buszon, ha a hátánál, ahol belébújtam behegged az a csúnya seb. Kacsintani is fogok rád."

Szóval ilyen lett ez a Metakazamata. Vajon ki ezért a felelős?

marcipa Creative Commons License 2002.07.28 0 0 105
Jó nyaralást!
Előzmény: -http- (102)
rali Creative Commons License 2002.07.28 0 0 104
jéegykerek - hülyegyerek.
Előzmény: jéegykerek (103)
jéegykerek Creative Commons License 2002.07.28 0 0 103

100
-http- Creative Commons License 2002.07.28 0 0 102
Elég régi és elég mély köztem és morticia között a kapcsolat ahhoz, hogy személyeink szájberkivetülésének ütközései a mindennapi életben bármilyen mértékben is befolyásolná a mi barátságunkat (legfeljebb egy összemorgás erejéig).

Túl régóta írok csaknem megszakítás nélkül a fórumokba, és az utóbbi időben különösen sokat a Metakazamatába. Fáradt vagyok, lehet, hogy ebbe a szájbertér is belejátszik, és különben is nemsokára nyaralni megyek, ha némi késéssel is.

A legjobbakat mindenkinek:

-http-

Verax Creative Commons License 2002.07.27 0 0 101
Reptettem egy mélt magának, amiben elárulom, hol vagyok pultos.
Előzmény: morticia addams (99)
csillámférc Creative Commons License 2002.07.27 0 0 100
Kevés fizetetlen újságíró van errefele. Van néhány, de kevés. A legtöbben csak korlátozott erőforrásokat vagyunk hajlandóak feláldozni egy fórumért. Mondjuk minden hónapban egy napot, esetleg két-hármat - a többi: rutin. Ezért halott ez a fórum. Szűk a társaság, kevés a reakció.
Aszinkron kommunikáció nem létezik. Ha egy beszélgetés félbeszakad, másnap soha nem ugyanonnan folytatódik. Közben meghal a téma.
Egyelőre azon bukik a kísérlet, hogy a fontosságát mindannyian eltérően ítéljük meg. Kevés a fanatikus.

De gratulálok. Ennyi időn keresztül ennyire tenyérbe mászóan figyelmesnek és kedvesnek lenni - ez nem semmi. Sőt, valami.

Előzmény: -http- (21)
morticia addams Creative Commons License 2002.07.27 0 0 99
mivelhogy meg sem mondta a nevet. így, tényleg nem mond semmit.
pedig a nevek sokatmondóak. utoljára a Márai hitt bennük, legalábbis deklaráltan.

a többirk, akik pl. azóta megcsinálták Budapestet, máshol zizegnek.

de óvatoskodjon csak tovább, ha gondolja.

Előzmény: Verax (95)
morticia addams Creative Commons License 2002.07.27 0 0 97
most azért nem adok igazat, mert különben igazat kellene adnom a topiknyitó legutóbbi hozzászólásának is. nem!. azt.

maradjon meg mindenki abban az önkényesen lebegôs, faágon billegôs-bizonytalan, idegbetegen vibrálós, masszívan instabil éteri szarakodásban, amit megérdemel. mert mindannyian megérdemeljük, akik beléptünk ide.
itt nincs diszkrimináció. szopjon mindenki egyformán. vagy ne. de akkor haggyon békén, a hülye parasztja.

Előzmény: Törölt nick (93)
Verax Creative Commons License 2002.07.27 0 0 95
Most egy dance-club melletti bárban fogok, remélem lesz kivel átmenni. A név nemigen mond önnek semmit.
Előzmény: morticia addams (90)
Verax Creative Commons License 2002.07.27 0 0 94
De.

Sokszor hallott deadcrow vélemény, amit altruisztikus lúzereknek mindenképp érdemes olvasni.
Egyben azonban lenyomata nyomorúságos korunknak, ahol feltétlen választanunk kel az Én és a Mások között. A Másokra pazarolt minden áldozat életveszélyesen sebezhetővé teszi az Ént. A javak kevesek, a farkastörvények kegyetlenek.

Azért legalább elképzelhető a nem altruisztikus áldozathozatal is. Mondjuk ilyen az önkéntes fellatio/cunilinguis megfelelő számú orgazmus után.
(de ez már egy másik topik)

Előzmény: deadcrow (87)
morticia addams Creative Commons License 2002.07.27 0 0 90
morcos vagyok. azértse.

Ön nyilván ismeri az agresszív kisdisznó Ká-Európai tünemény-problematikáját.

a bár jót tesz, a bár kompatibilis.

amúgy hol szokott inni?

Előzmény: Verax (80)
morticia addams Creative Commons License 2002.07.27 0 0 89
ne írja alá sehogy. most már csessze meg.
Előzmény: belsőelhárítás (77)
szakadt periodika Creative Commons License 2002.07.27 0 0 88
jesssz:)))

und what? why the fuck we should care for other's babies' name? :o)

we have fun, but fuck may bless the Godfathers

Előzmény: Törölt nick (76)
deadcrow Creative Commons License 2002.07.27 0 0 87
mindenki a saját érdekei irányában próbál cselekedni, habár, ehhez néha el kell játszani, hogy a másik érdekét tartjuk szem előtt.. ha fölény van, akkor pedig ez utóbbit kevésbé kell imitálni, nem?

azok, akik túlzásba viszik az altruizmust, sokszor meghasonlott, megkeseredett emberek.. és irigyek azokra, akik nem áldozzák fel magukat..

Előzmény: Verax (84)
deadcrow Creative Commons License 2002.07.27 0 0 86
ki az, aki nem önmagához mér mindent? feltéve, hogy nem létszükséglet, hogy megértse, amit még nem sajátított el (mint pl egy gyereknél az anyanyelv)..
Előzmény: Törölt nick (82)
Verax Creative Commons License 2002.07.27 0 0 84
Olyas valaki, akinek cselekedeteit mindig érdekei és vágyai motiválják.

De az emberek általában ugyanezzel a szóval vetik mások szemére, ha az szellemi fölényben van.

Előzmény: deadcrow (74)
deadcrow Creative Commons License 2002.07.27 0 0 83
te össze akarsz engem zavarni..
Előzmény: Törölt nick (78)
menekülési útvonal Creative Commons License 2002.07.27 0 0 81
50 hozzászólás felett sajnos már a topikot életenergiájával átható társaság véleménye releváns.. lekéstél.. talán, ha nyitnál egy másik topikot és azt kérnéd töröltetni..
Előzmény: belsőelhárítás (77)
Verax Creative Commons License 2002.07.26 0 0 80
Drága úrnő, morcos?
Szeretjük. Pihenjen.

Ha nem érzem jól magam, majd elmegyek egy bárba. (amúgy is)

Előzmény: morticia addams (73)
szakadt periodika Creative Commons License 2002.07.26 0 0 79
válassz!

mása

Előzmény: Fantaz Magória (54)
Törölt nick Creative Commons License 2002.07.26 0 0 78
legyen inkább (vad-)baromfi, ha már szárnyas
Előzmény: deadcrow (74)
belsőelhárítás Creative Commons License 2002.07.26 0 0 77
Nos, a hivatkozott hozzászólásomra tekintettel eljött a pillanat, hogy kérjem a topik törlését.

Vagyis: kérem a topik törlését, mint topikgazda.

Indoklás: ez a topik nem oda vezetett, ahová én gondoltam. Hanem felelőtlen, a Metakazamata eredetileg elgondolt szellemiségétől eltérő moderátori rutinból, moderátori reflexből történő törlésekhez. A törölt (majd visszaállított) hozzászólásokat -http- nick követte el, aki teljesen azonos tréfáiért került összetűzésbe a Kávéház moderatúrájával. -http- nick úgy véli, ha a feje tetejére áll, akkor sem képes ezt a moderátori begyöpösödöttséget áttörni. Innen Hofi Gézát is kimoderálnák. Itt kéremszépen a moderatúrának elment a józan esze. Személyes kapcsolatoktól függetlenül is. A moderatúra annyira gyorsan felejtette el, hogy miért jött létre a Metakazamata, hogy az szomorú. Nekem, személy szerint külön szomorú.

A Metakazamata létrejötte óta permanensen visszafogom magam, ad hoc irányelvekhez tartva magam, melyek mind eltérnek az eredeti megállapodástól. Ebben a topikban kezdtem el először játszani. Egy éve határoztuk el két nicktársammal (létező személyek), hogy csinálunk egy politikai paródiát. Olyasmit ami a tévében is szokott lenni. Hát úgy látszik ez nem megy, témától függetlenül. Úgy látszik, hogy csak a katatóniának van zöld lámpa.

Tessék! Szabad a pálya.

Tehát ismétlem, mint topikgazda, kérem a topik törlését.

-na, most hogy írjam alá?-

Előzmény: belsőelhárítás (11)
morticia addams Creative Commons License 2002.07.26 0 0 75
nem, maga máris betokosodott.kap is egy regisztrációs csókot.
Előzmény: regisztrációs probléma (71)
deadcrow Creative Commons License 2002.07.26 0 0 74
pontosan mi az, hogy egoizmus? már nem először olvasom velem kapcsolatban, de mivel nem tudom a jelentését, nem tudok rá érdemben reagálni..

tudod, vannak ilyenek:
- ezer éve nem láttalak!
- és veled mi van?

- szép az idő!
- igen, süt a nap

- te egy egoista barom vagy!
- ......

szóval, a kérdés az, hogy mi van a pontozott rész helyén?

Előzmény: Verax (72)
morticia addams Creative Commons License 2002.07.26 0 0 73
vagy valamelyik az öt lehetôség közül.
nem szégyen a szívás. hasznos se.

rossz polgárok, szar polgárok vagyunk mi.

érezze ön jól magát. menni fog?

Előzmény: Verax (72)
Verax Creative Commons License 2002.07.26 0 0 72
deadcrowt az egoizmusa csapdájába próbáltam csalni, de vagy ráérzett, vagy nem egoista, vagy csak fáradt. Szerinted?
Egyébként ezt már máskor is megszívtam önök között. Nem elég kiszámíthatóak a reakcióik, rossz polgárok.
Előzmény: morticia addams (69)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!