Keresés

Részletes keresés

SomeBodri Creative Commons License 2002.09.09 0 0 40
OK, ezek után nincsen értelme már folytatni az anyázást, nem szórakoztat tovább ugyanis.

Elköszönök, jó erőt, egészséget, remek hangulatú bulikat kívánok Neked és antialkoholista szektatag barátaidnak. Vigyázz csak, hogy szénsavmentes legyen az ásványvíz, amit fogyatasz, nahopgy aztán büfizned kelljen tőle és ne tudj elaludni fél 11-kor.

A Szigetet pedig bojkottáld!

SomeBodri Creative Commons License 2002.09.05 0 0 38
Hát biza nem leptél meg, Gép01.

Ha 27 fiatal, akkor fiatal vagyok. Te a monológjad kapcsán akár 40 felett is lehetsz.

Örülök, hogy kiismertelek.

Ha utálod a sört, de méginkább a helyeket, ahol isszák, akkor már csak a tejcsarnokok maradnak, barátom. Ott meg engem nem találsz meg.
Ha utálod a helyeket, ahol isszák, akkor Te utálod a szórakozóhelyeket.

Annyiból élmény Veled vitázni, hogy végre látom, igenis vannak még klasszikus ellentétes személyiségek ebben a világban.

Remélem csak,hogy nem vagy valami elborult szekta vezetője, aki összeesküvést tervez valamelyik rövidital-nagyker vagy kocsmahivatal ellen, és ezt bibliai idézetekkel ideologizálja meg?

Előzmény: Törölt nick (37)
SomeBodri Creative Commons License 2002.09.04 0 0 36
Kedves Anjana,

Örülök a hozzászólásodnak.

A topic azért ment át kétoldalú anyázásba mert a topicnyitó egyszerűen olyan ostoba megnyilvánulásoknak adott hangot, amit nem hagyhattam szó nélkül, de az utóbbi időben már eltávolodtunk a témától és a magam szórakoztatására feleseltem vele.

Az utolsó mondatodban bedig benne rejlik az alapigazság.

Üdv, és jövőre akkor ketten már biztos ott leszünk a Sziegeten!

SB

Előzmény: Anjana (35)
Anjana Creative Commons License 2002.09.04 0 0 35
Hmmm. Elkezdtem olvasni a hozzászólásokat, de a sok anyázás miatt inkább a lényegre térek.

Én bíz vettem heti jegyet, kint is voltam minden nap, és úgy várom a jövő nyarat, mint más a Messiást!! :)))

Rengeteg olyan zenekart volt szerencsém meghallgatni, akikről még soha nem hallottam és nagyon bejöttek.

Sok nagyon jófej emberkével sikerült megismerkednem és egyáltalán kiszakadni egy új világba, csodálatos volt egy hétig.

Szóval én ott leszek jövőre is és szerintem mindenkin magán múlik, hogy AKARJA-E jól érezni magát! :)

Pá!

SomeBodri Creative Commons License 2002.09.03 0 0 34
Abban biztos vagyok, hogy ami Neked a nagybetűs BULI, az nekem egy nyugdíjas veterántalálkozóhoz hasonlítana.

Mit értesz az alatt, hogy underground? Milyen együttesről beszélsz? Milyen helyszínekről?
Ki a fasz az Afrika Islam?

Meg szeretném érteni ugyanis hogy egy ilyen beteg figura milyen helyen érzi jól magát.

A szánalmasság kategóriájának szubjektív érzete minazonáltal kölcsönös, szerintem te egy habzó szájú idegroncs lehetsz, aki miután megvesz 3 száraz zsemlét egy non-stopban és véletlenül 3 Forinttal kevesebbet adnak vissza, beír a vásárlók könyvébe.

Ja és ki mondta hogy én szeretek fetrengeni? Sznob lenni?

Még arra kérlek, hogy a normális emberek között való tartózkodást is bojkottáld, mert fennáll az esélye hogy személyesen találkozol nálam türelmetlenebb emberekkel, akik majd nem átallanak jól fültövön csapni Téged, aztán meg csak kamillázhatsz majd!!

Előzmény: Törölt nick (33)
SomeBodri Creative Commons License 2002.08.27 0 0 32
Tudod, mi a különbség kettőnk között, bunkó?

Az, hogy én ott voltam és láttam, hogy mi a helyzet, te pedig otthon figyeltél az oxigénsátorodban, ahova semmilyen fertőző anyag nem juthat be.
Olyan figura vagy, akinek mások boldogsága rossz közérzetet okoz, ez a mániákus depresszió első tünete.

SOHA nem fogok a te kertedbe tévedni, mivel olyannyira mások vagyunk, hogy maximum egy tömegközlekedési eszköz ami közös halmaz lehet közöttünk.

Magad írod, hogy mosolyogsz a 90%-on. Ez alapján biztos olyan fajta tulok lehetsz, aki szembe megy az autópályán, aztán mikor hallja a hírekben, hogy egy furkó a forgalommal szemben halad, felháborodva mondja, hogy "mit egy? az összes!!!"

Már röhögni sem tudok az ostobaságodon, szimplán sajnállak.

Előzmény: Törölt nick (31)
SomeBodri Creative Commons License 2002.08.26 0 0 30
Egy szánalmas pszichopata kaffogása, amit olvashattunk.
Amennyiben Te vagy az okos és a szép, akkor én regaszkodom ahhoz, hogy csúnya és buta legyek.

Bojkottáld tovább azokat a rendezvényeket, ahol 355 ezer ember 90 százaléka jól érzi magát, szidd tovább Lobenwein urat, szennyezd tovább a jóizlésű emberek lelkivilágát a kaotikus ökörségeiddel, ilyen barmok is kellenek a világba, talán Te is jó vagy valamire.

Kívánom, hogy találj magadnak valami hasonszőrű homo erectust, és éljetek boldogan agyatok sötét barlangjának biztonságában!

Előzmény: Törölt nick (29)
SomeBodri Creative Commons License 2002.08.21 0 0 28

Keress még egy embert, elég, ha csak egyet találsz, aki alapfokon azonosul az elborult tanaiddal, kíváncsi vagyok sikerül-e.
Szerintem nem fogsz, akkora diszbarom vagy.

Ha esetleg találsz, ketten jelentkezzetek életfogytiglani beutalóra valamely pszichiátriai gondozóintézetbe.

Előzmény: Törölt nick (26)
Cego Creative Commons License 2002.08.16 0 0 25
...egyébként tisztában vagy a "bojkott" fogalmával?!

OFF

és betöltötted már a 12-t?

Előzmény: Törölt nick (23)
Cego Creative Commons License 2002.08.16 0 0 24
Nézd végig a hozzászólásokat...itt csak te égsz.Mindenkinek hülyének néz, és teljes joggal.Azt meg változatlanul fenntartom hogy az elmúlt 10 évben te egy napijegy nem sok, annyit sem vettél.
Előzmény: Törölt nick (11)
SomeBodri Creative Commons License 2002.08.12 0 0 22
OFF

Sajnálom, hogy ez a Te saját topicod, mert így nem modhatom azt, hogy húzzál már a faszba a sok agyament marhasággal, amit fennhangon terjesztesz naívan azt gondolva, hogy vannak még olyan homofób paranoid skizofrén Matuskaszilveszterek mint Te.

Ezer ember között talán ha még egy ilyen retardált figura van, akkor sokat mondok.

Ezért aztán nem is mondom.

De mondom azt, elolvasva a bemutatkozásodat, hogy:

Tedd már meg azt a szívességet, hogy visszaveszel, és konzultálsz egy szakemberrel!

ON

Meg ne lássalak jövőre a Szigeten, mert az összes gitárpengetőt Veled fogom felzabáltatni!!

BOJ-KOTT-ÁLD!!!

Előzmény: Törölt nick (21)
Gyepmester Creative Commons License 2002.08.09 0 0 20
Off

Moccanj arrébb papucsállatka...

Gyepmester Creative Commons License 2002.08.09 0 0 19
Figyeljen már mindenki!!!

Régen lázadni mentünk a Szigetre.

Gép! Ma már mindent lehet, nincs miért lázadni, ma fogyasztói társadalom van, ahol a Sziget egy termék, és a műsorváltoztatás joga fenn van tartva...

2002 más...

SomeBodri Creative Commons License 2002.08.09 0 0 18
"Moccanj arrébb kicsi állatka"

Konkrétan ezt a részt nem értem, a többi OK.

Előzmény: Gyepmester (14)
SomeBodri Creative Commons License 2002.08.09 0 0 17
... mire föl mondod ezt, és kinek???
Előzmény: Gyepmester (14)
SomeBodri Creative Commons License 2002.08.09 0 0 16
Örülök, hogy azért a normális életszemléletnek egy két csírája még megtalálható az elborult agyadban.

Úgymint:

"Ha föltűnt volna, idén NEM IS MENTEM. Mivel engem átvertek, ezért volt bennem annyi jó/rossz szándék, hogy emiatt másokat is figyelmeztessek, hogy ha lehet, ne higyjenek el föltétlenül mindent a szervezőknek."

OK!!

"...csupán leírtam, hogy én megvettem és szarul jártam:"

Sajnálom.

"én nem tartozom azok közé, akik nem ismerik el, hogy vannak olyanok, akik miközben egészen normálisak, mellette még a sziget is bejön nekik.... és belefér a fejembe."

Gratulálok a toleranciádhoz.

Tehát a fentieknek örülök.

A többi zagyvaság vonatkozásában:

Aquila non captat muscas. - nézz utána.

Előzmény: Törölt nick (15)
Gyepmester Creative Commons License 2002.08.07 0 0 14
Annyira édes, ahogy osztjátok egymást!

Néhány személyes tapasztalat:

1. A szigetre ingyen hetijeggyel és tiszta lelkiismerettel a következő módon lehet kijutni: dolgozni kell kimenni valami okos sátorba :-)

2. Abban ugye megegyezhetünk, hogy 2002 egészen más, mint 1992. Ma már csak azt hívják meg, akire igény van.

3. A kaja egyre rosszabb... ennél még a krisnások fosatója is jobb volt.

Tehát: bojkottáld a rossz kaját és a rossz zenét.

Moccanj arrébb kicsi állatka ;-)

SomeBodri Creative Commons License 2002.08.07 0 0 13
OFF

Nem is akarom én megszabni, hogy hova menjél, meg hova nem, professzor úr.

Azt nem értem viszont, hogy minek mész olyan helyre, ahol szarul érzed magad. Ennél még egy papucsállatka is rafináltabb, pedig az sem híres az entellektuális képességeiről.

Negatív életszemléleted erőteljes kisugárzása ugyanakkor már-már azt a meggyőződést kezdi kialakítani bennem, hogy közveszélyes vagy. Ha ugyanis az ostobaság akaraterővel párosul, az biza sok jóhoz nem vezet.

ON
Ha valaki szerinted hetijegyet vesz, azért, mert netán végig a Szigeten akar lenni, hülyén cselekszik?
Ráadásul fennállhat a veszélye annak, hogy végig jól érzi magát, de ez a Te fejedbe már nem fér bele.

na pá.

Előzmény: Törölt nick (12)
Cego Creative Commons License 2002.08.06 0 0 10
Szóval a bemutatkozásod nem rólad szól, hanem az a célja, hogy reagáljanak rá, és abból majd te megtudod, hogy milyen ember az,aki a nem bemutatkozásnak szánt bemutatkozást olvassa... ?!

...lásd lejjebb a mentális problémáidról irt soraimat.Ehhez még a vitakészséged és érveléstechnikád primitív szintjét is sikerült bizonyítanod.

Tedd meg egyszer, hogy te magad elolvasod saját soraid a topicnyitóban, ahogy eljutsz a nagybetűs "Biztos hogy nem szabad hetijegyet venni!" felismerésig...mert arra mondják hogy szánalmas,ha valóban szeretnéd ilyen bőszen használni e jelzőt a továbbiakban.

Előzmény: Törölt nick (8)
SomeBodri Creative Commons License 2002.08.06 0 0 9
Te egy egyszerűen szerencsétlen figura vagy.

Sajnállak, mert gitárpengetővel fűszerezett gyros csak 1 db volt a Szigeten, azt is Te kaptad meg.

Egy jótanács: húzd ki a kezedet a seggedből, ha a karszalagodat akarják látni a biztonságiak, nekik ugyanis ez a dolguk.

Jövőre meg ne gyere ki, akkor mindenki boldog lesz.

Előzmény: Törölt nick (1)
Cego Creative Commons License 2002.08.05 0 0 7
1. szerintem a büdös életben nem jártál a Szigeten.
2. pengető: hogy mi frappáns és mi nem, azt a bemutatkozásod alapján nem a te igényeidhez mérve döntöm el
3. jóslat: azt sugalltad, hogy a Cure se jön el.Eljött, ráb*sztál,ennyi.
4. az hogy ki szánalmas...legyek én, úgy gondolom,és itt ismét a bemutatkozásodból indulok ki,hogy te valószínűleg valami komoly mentális problémával küszködsz, és nem sok sikered lehet az életben.Legyen ez az egy.Nekem elég hogy jól érzem magam a Szigeten.
Előzmény: Törölt nick (6)
Cego Creative Commons License 2002.08.02 0 0 5
Sőt...legutóbb két kilóért vettem D'Adarió pengetőt, úgyhogy girosz ára fele természetben még vissza is jön, ha megpengetőzik...
Előzmény: X polgártárs (4)
X polgártárs Creative Commons License 2002.08.02 0 0 4
minek rinyál a polgártárs?
gyroshoz máshol nem jár pengető, a szigeten igen, ennyi.
Előzmény: Törölt nick (1)
BahnScorper Creative Commons License 2002.08.02 0 0 3
Gitárburger... :-))))
Előzmény: Törölt nick (1)
Cego Creative Commons License 2002.08.01 0 0 2
Volt Cure.Te meg beégtél a nagy jóslattal.
Előzmény: Törölt nick (-)
Pucu Creative Commons License 2002.07.25 0 0 0
Szia Gép01! Mi is úgy döntöttünk, hogy nem veszünk heti-jegyet! Már nem is megyünk ki egy hétre, mint régen, max. 2 napra! Nem is az, hogy lassan duplájába kerül a jegy, hanem már nincs meg az varázs, mint régen! Lehet, hogy mi nőttünk ki belőle (mondjuk 24 évesen nem hiszem) de inkább az egyre gagyibb fellépőktől lehet! Régen sok "jó" lépett fel, de most már nem szervezik be őket, úgyis kimegy a sok hülye és kifizeti a lét!
Mindig úgy vártuk hogy kezdjen, sorba álltunk a bejáratnál, hogy beengedjenek, sátorral, heti-jeggyel a kezünkben, de most már csak azért megyünk ki, mert megszokás, és nem azért meg olyan k. jó! szerinted?
Törölt nick Creative Commons License 2002.07.25 0 0 topiknyitó
Tavaly sziget előtt (nme ingyen mint sokan) szereztem hetijegyet. Gondoltam, hogy meg fogja érni, hiszen nagy neevekete hívtak el és biztos jó buli lesz.
A nagy nevekből csupán a legnagyobbak nem jöttek (Afrika Islam, Sven Väth) akik miatt megvettem a jegyet.
Volt eltolódás is, szombatról áttettek vasárnapra programokat, meg ilyenek... anno a Prodigyvel játszottál el, hogy majd jön, félő hogy most is lesz egy-két név, aki nem fog eljönni...

Bevallom, hogy engem idén a Cure érdekel, és NAGYON kíváncsi leszek, hogy tényleg jönnek-e... de az AKKOR fogom megtudni, hogy OTT VANNAK-E MÁR.

Ezt ajánlom mindenkinek, aki menni akar, mert nem biztos, hogy érdemes hetijegyet venni .... vagyis

BIZTOS HOGY NEM SZABAD HETIJEGYET VENNI !

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!