Keresés

Részletes keresés

kábelbúvár Creative Commons License 2005.06.08 0 0 182
Vincze Attila Tamás újabb összetűzésbe keveredett Czeizellel, a róla írt könyv kapcsán.
2005.06.08 13:14 Vincze Attila Tamás

 

Talán a könyv eddigi rövid, ám annál viharosabb történetének legújabb fejezete is érdeklődésükre tarthat számot, ezért most röviden megosztom Önökkel: történt ugyanis, hogy miközben július 6-án a Könyvhét Vörösmarty téri helyszínén dedikáltam új munkámat, a tér másik oldalán "ismeretlen" tettesek letépték a kötetem borítóját ábrázoló plakátjaimat, dedikálásomat beharangozó reklámjaimat.

Miután pedig több videofelvétel, valamint a Szemere Gabriellával (Sanoma Budapest) folytatott telefonbeszélgetésből egyértelműen kiderült, hogy eme rongálást Szemere Gariella, Bohus Judit, és Czeizel Endre követték el, valamint az is, hogy kártérítési igényemet nem veszik komolyan, ellenük a tegnapi nap folyamán (2005. június 6-án) feljelentést tettem a XIII. Kerületi Rendőrkapitányságon.


(Vincze Attila Tamás)

ma.hu
Előzmény: kábelbúvár (181)
kábelbúvár Creative Commons License 2005.05.30 0 0 181

A megromlott kapcsolat ellenére megjelenik Vincze Attila Tamás könyve Czeizelről

 

Magánkiadásban jelenik meg Báló Ottília - Vincze Attila Tamás: Czeizel Endre - a genetikus és világa - című könyve. Szó esik példaképekről, barátokról, tudósok genetikájáról, és persze az elmaradhatatlan magzati tudnivalókról.

ma.hu

ballib_a Creative Commons License 2005.05.08 0 0 180
Ennek ellenére ma reggel a Pártkeltében Radnótihoz hasonlította magát.
Előzmény: ballib_a (173)
jatszintirisz Creative Commons License 2005.03.07 0 0 179
Czeizel Endre is vendége lesz az idei Pszinapszisnak! (Hétfő 18:30 - 20:00, kerekasztal)
kábelbúvár Creative Commons License 2004.05.20 0 0 178
Előzmény: kábelbúvár (174)
AronSatie Creative Commons License 2004.05.20 0 0 177
What else is new?
Előzmény: kábelbúvár (176)
kábelbúvár Creative Commons License 2004.05.20 0 0 176
Hallgattam 1 riportot vele.

Annak idején kinevezték 1 pozícióra.
Másnap már elkezdődőtt a hepaj...

Előzmény: AronSatie (175)
AronSatie Creative Commons License 2004.05.20 0 0 175
Talan azt is beleirhatta, amikor hozzasegitett majdani szuloket ahhoz, hogy a magyar egeszsegugy altal vegzett vizsgalat szerint genetikai defektus-gyanuval fejlodo majdani fiuk eseteben a magyar egeszsegugyben divo veszelyes vizsgalat helyett veszelytelen vizsgalat utjan gyozodhessenek meg arrol, hogy megsem dolt ossze a vilag, hanem minden a legnagyobb rendben van.

Es mar ez is valami.

Előzmény: kábelbúvár (174)
kábelbúvár Creative Commons License 2004.05.20 0 0 174
A Czeizel-ügy – „pályám tükrében” – címmel mutatják be a héten Czeizel Endre legújabb könyvét, amelyben az ismert genetikus életének utóbbi hét évéről vall. Arról, az időről, amelyikben emberkereskedelemmel vádolták a bíróságon, azaz, hogy magyar anyák gyerekeit pénzért adta örökbe külföldre.
NOL
ballib_a Creative Commons License 2003.12.22 0 0 173
Azt nem tudom.

De másodfokon, jogerősen is bűnösnek találták Czeizelt !

Előzmény: kábelbúvár (172)
kábelbúvár Creative Commons License 2003.12.11 0 0 172
Nem mondod!

És +filmesítik?

Előzmény: ballib_a (171)
ballib_a Creative Commons License 2003.12.11 0 0 171
A tegnapi MN szerint Czeizel kapcsolatban állott külföldi gyerekkereskedő bandákkal!
Előzmény: kábelbúvár (170)
kábelbúvár Creative Commons License 2003.12.09 0 0 170
Czeizel Endrén és titkárán, Merhala Zoltánon kívül mindössze egy vádlott jelent meg a tizenötből a Fővárosi Ítélőtáblán tartott tárgyaláson - írja az uno.hu.
Előzmény: ballib_a (169)
ballib_a Creative Commons License 2003.12.09 0 0 169
Az ügy másodfokon folytatódik.
Most.
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.29 0 0 168
...magadra vallasz... :-(
Előzmény: dilibogyoka (167)
dilibogyoka Creative Commons License 2002.09.29 0 0 167
Pedig nagy ember lett volna! Igy is az, mert favorizaljak(kedvenc)! SzDszemetseg!
En szeretnem, ha mas genetikaval aldana meg a bevalasztott bortonlakot.!!!!!!!!!!!!!!!!!!
felhiv2002 Creative Commons License 2002.09.29 0 0 166
pedig miljen joo lett volna neki a BORTONBEN !

Kiserletezhetett volna! NEM VALLALTA? ???

Na, ES MIERT?

HJM Creative Commons License 2002.09.29 0 0 165
pernahajder Creative Commons License 2002.09.09 0 0 164
Mi van???

Téged is eladott???

Előzmény: Szezonális Uborka (163)
Szezonális Uborka Creative Commons License 2002.09.08 0 0 163
JÉ? Nem telt el sok idő.
Hújjújjúj!
Holnap vége van az uborkaszezonnak, el kell búcsuzzunk.
By baj, by by happiness!
Előzmény: Szezonális Uborka (121)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.04 0 0 162
Szia...

...hát lehet, hogy úgy van ahogy mondod. Én valóban nem értek a témához, csak azt tudom, hogy van olyan ismerősöm, akiknek segített...

Előzmény: Szezonális Uborka (161)
Szezonális Uborka Creative Commons License 2002.08.04 0 0 161
Valszeg az országban a többség nem ért, sajnos. De bizony dr Cz. hihetetlenül nagy kókler. Egyszer - ha módod van rá - érdeklődj a szakmában.

Persze tartok attól, hogy ennyire nem érdekel a dolog, úgyhogy számodra maradok a

Te szerencsétlen Uborkád

(ui. nem szüret van, hanem kovászolási szezon, csak a pontosság kedvéért)

Előzmény: Törölt nick (160)
Törölt nick Creative Commons License 2002.08.04 0 0 160
...ó te szerencsétlen, félsz az uborkaszürettől, hogy ilyen hülyeségeket írsz? ...én még elnyomottként sem értelek...
Előzmény: Szezonális Uborka (159)
Szezonális Uborka Creative Commons License 2002.08.04 0 0 159
Ezt nehezen bírom, még pihenés után is!
dr Cz. egy igazi kókler, aki pénzért sok mindenre volt képes. No nehogy azt gondolja valamelyiktek, hogy egy igazi kókler nem hisz az általa vitt ügy helyénvalóságában. dr Cz. nagyon is meg van győződve arról, hogy ő nagy ember, a Családok Megmentője (vö. Semmelweis az anyák megmentője). Csakhogy dr. Cz. soha semmi újat nem csinált, mások oldal és farvizén próbált lapátolni. Ennyi Ő.

Az emberkereskedelmet pedig jó lenne, ha legalább utólag szégyelné.

Antisystem Creative Commons License 2002.07.29 0 0 158
Kedves kovvacs!

"ott csak vadkapitalizmus van, és számomra a vadkapitalizmus is egy elfogadható, értékelhető rendszer."
Hát, számomra meg a sztálinizmussal, nácizmussal egysoron, annak dacára, hogy az utóbbi évszázadban már nem fűződik hozzá népirtás, rabszolgatartás, legalábbis direkt módon. Nade menj vissza a törikönyvben 150-300 évet, és rájössz hogy ehhez (indiánok módszeres kiirtása, feketék rabszolga-tartása, gyarmatbirodalmak kiépítése) Sztálin bácsi gyengus ovis volt.

A véleményemet különben erről a rendszerről megtalálod ebben a topicban.

Viszont lehet, hogy korrigálnom kell a véleményemet némiképp Czeizel dr bűnrészességéről. Ugyanis úgy tűnik, hogy Pelle Andrea a védője - ide is szokott irogatni drogjog témában, TASZ-os - őt meg ismerem, nem szokta a nevét adni nagy gazemberségekhez, inkább ingyért védi barom drogtörvényünk áldozatait - a mezei fogyasztó diákokat. Vagyis lehet, hogy Czeizel mégse teljes mértékben tudott erről a setét gazemberségről?

Szóval fene sem tudja. Én alapban azért helyezkedtem a "bűnös" meggyőződésre, mert láttam hogy ezzel az optimális családtervezés - magzatvédő vitamin témával mit művelt. Vagyishogy pont úgy szelektálta a résztvevők csoportját, akik amúgy is jobb helyzetben voltak (családban él, tervezett terhesség, több mint 3 hónapja abbahagyott fogamzásgátló) holott a veszélyeztetett csoportnak nyilván nagyobb szüksége lett volna a fokozottabb védelemre. Szal ez az "áljunk az amúgy is stabil mellé" az én értékrendembe soha nem fér be.

ÜdV

Előzmény: kovvacs (145)
AnyHun Creative Commons License 2002.07.29 0 0 157
Egy szoval sem mondtam, hogy nem létezö vagy ilyesmi szervezödések a társulatok. Ahogy azt sem hogy az én közismeretem = a teljes közismerettel. Nyilván a hozzájuk közel állo körökben ismertek.
Előzmény: kábelbúvár (154)
KukacAV Creative Commons License 2002.07.29 0 0 156
Az átkos utolsó éveiben létezett egy törvény, ami kimondta, hogy ha valutához jutottál, akkor azt nyolc napon belül el kell helyezned egy bankban, különben törvényt sértesz (ilyen esetben a forrást sem kellett igazolni).

Ha tehát rajtakaptak egy nagy rakás dollárral, azt kellett mondanod, hogy "jé, épp hét napja van nálam, holnap viszem a bankba" és kész.

Mindig is voltak olyan törvények, amelyek felett eljárt az idő, vagy esetleg a józan ésszel teljesen szembenállnak. Mindenki tudja - csak marhára nem illik beszélni róla -, hogy egy cigány csecsemőt az életben nem tudnak nálunk örökbe adni. Ennél bármi - ismétlem, bármi - megoldás csak jobb lehet. Csak ugye ez a modern valuta-törvény... (hogy ne a mai törvényekből szemezzek, pedig volna miből)

kábelbúvár Creative Commons License 2002.07.29 0 0 155
http://www.communio.hu/meh/pu10ev.htm
http://www.communio.hu/meh/ao990419.htm
http://www.nepszabadsag.hu/Default.asp?DocCollID=23459&DocID=24938#24938
Előzmény: kábelbúvár (154)
kábelbúvár Creative Commons License 2002.07.29 0 0 154
A Pacem in Utero Egyesület is exponálta magát az említett ügyben.

A magzat által indított per, miegymás...

Előzmény: AnyHun (151)
Törölt nick Creative Commons License 2002.07.29 0 0 153
A másodfokon megitélt összegből?
Kb. annyit, amennyire jelenleg szükséged van :-)
Előzmény: Lajos bácsi (152)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!