Keresés

Részletes keresés

Sheme Creative Commons License 2002.09.14 0 0 34
Így igaz!

Lásd: Peggy Bundy!

;)

Előzmény: Cuvi (33)
Cuvi Creative Commons License 2002.09.13 0 0 33
És

- nem főznek vacsorát
- nem mossák ki a zoknit
- nem mennek a gyerekért az oviba
- nem takarítanak
- nem simogatnak
- nem becéznek
- nem szeretnek
Előzmény: Sheme (32)
Sheme Creative Commons License 2002.09.13 0 0 32
És nem szekálnak, hogy:
- mikor jössz haza,
- hová mész, és kikkel,
- lesznek-e nők is ott,
- stb.

Azért inkább az élőnél maradok, ha nem haragszol. :)

Előzmény: Hazudik (31)


Hazudik Creative Commons License 2002.09.13 0 0 31
Tulajdonkeppen egesz jo kis noket lehet kapni gumibol, akik sose kernek semmit, nem kell felesegul venni oket, nincs havibajuk... hja, ha valakinek az nem jo, akkor sajnos a hatranyokat is vallalni kell...
Előzmény: Hazudik (15)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.13 0 0 30
Soha nem csináltam ilyet. Utálom az olyan kurvákat, akik felhúzzák a hímneműt aztán megmutatják nekik, hol verhetik ki maguknak.
Előzmény: Sheme (29)
Sheme Creative Commons License 2002.09.13 0 0 29
Hercegnőm!

Ugye te még életedben egyszer sem szórakoztál úgy valakivel - teszem azt -, hogy: Milyen helyes vagy, meg tetszel nekem édesem...
A gyerek megörült a pinának, te meg valamilyen mondvacsinált dologgal meg leráztad a felajzott kant. Ugye egyszer sem csináltál ilyet?

Előzmény: Törölt nick (28)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.13 0 0 28
Olvasd el újra!!! Konkrét esetekre (22 hozzászólás) válaszoltam az előbbiekben. Azok pedig nem ezekről az árnyalt dolgokról szóltak.
Azokra sztem te is ezt nyugodt szívvel rámondanád ezt. Nem?
Előzmény: nagypatkany (27)
nagypatkany Creative Commons License 2002.09.13 0 0 27
Azért a faszfej minősítéssel óvatosan!....:))
Nem azért, mert ilyen alapon jónéhányszor megkaphattam volna (...:)), de azért nem tudom, ki az, aki olyan halálbiztos magában, hogy nem használja ki női mivoltát kisebb-nagyobb elényök megszerzésére, ad absurdum, zsarolásra.
Azt, hogy valaki valaha mondott-e férfinak olyat, hogy "de akkor nincs tovább etyempitty, ha nem veszel el" - nos ez könnyen eldönthető.
De hogy nem csinált, mondott, tett valamit, ami tulakdonképpen hasomlítható ehhez, abban kételkedem.
(ld. még : Minden nő kurva" c. topicot)
Előzmény: Törölt nick (25)
nagypatkany Creative Commons License 2002.09.13 0 0 26
Ó, értem; ezzel nap mint nap találkozhatunk.
(Bár nézőpont kérdése, hogy mikortól nevezem zsarolásnak a dolgot; végtére is az önmagában egy "zsarolási pozíció" - ha kihasználják, ha nem - ha valakitől olyannyira nem tud szabadulni valaki, legyen annak érzelmi, testi, vagy egyéb oka)

Persze nem ilyen "direktbe" találkoztam vele; szó nem volt ilyen kategórikus kéréssel.
Ennél sokkal rafináltabbak a rutinosabb egyedek.
Inkább úgy volt, hogy kezdetben mintha arra törekedtek volna, hogy lehetőleg senki ne tudjon a viszonyról.
Később azért nem bírták ki, hogy először barátnőnek, később másoknak is ne mondják el.
Aztán amikor elkezdődött "érlelődni a kisajátítási kívánalom", akkor már odáig jutottak, hogy nem foglalkoztak már azzal sem, hogy a férjük, a szerető felsége megtudja-e, vagy sem, sőt mi több, mintha valósággal kívánták volna.
Ekkor jött a következő fázis, amikor - ha megtudta, hogy a szerető felesége már tudja - hogy mintegy kíváncsian várt, hogy "na most mi lesz?"
Aztán ha kiderült mondjuk az is, hogy vélhető, hogy a szerető feleségének (is) van valakije, akkor aztán még erősebben volt érezhető, hogy "de most aztán történjen már valami!"

Szóval soha nem fordult elő, hogy nagyon direktbe zsarolták volna az embert - legalábbis engem.
Inkább ezeket a fázisokat rendkívül rutinosan támasztották alá a legkülönbözőbb "ötletekkel", kívánságokkal, egyéb jelzésekkel - úgymint egy-két "megfelelően elejtett célzás, vágy, egyéb, ld. "de jó lene együtt élni", "ha meghal a nagyi, akkor az enyém lesz a kégli, akkor ode költözöm, s egyedül leszek, akkor jöhetsz akármikor", "ha megnőnek a gyerekek, akkor örökké együtt lehetünk majd"....stb.

Van egy következő - alattomos fázisa is a dolognak (- én ezzel hál'Istennek nem találkoztam, de egy cimbora nemrég igen -) amikor a némber egy névtelen levelet írt a feleségnek, amiben mintegy "feljelentette" magát, aztán várt, hátha a feleség végre kidobja a jóembert, s annak nem lesz más esélye, mint vele élni örökkön örökké.
Ezt az utolsó, alattomos fázist lehet tarkítani mindenféle egyéb ötlettel - hadd ne adjak recepteket....:))

Ami a "vegyél el előbb, s csak aztán..." típusú zsarolást illeti, azzal gyanítom, egyre kevésbé találkozunk....:))

(ó, micsoda erkölcsök!...:)))

Előzmény: Sheme (23)
Törölt nick Creative Commons License 2002.09.13 0 0 25
Amelyik pasit ezzel sakkban lehet tartani( a te olvasatod szerint értelmezve ezt), az olyat hívják faszfejnek szerintem.
Előzmény: Sheme (23)
Cuvi Creative Commons License 2002.09.13 0 0 24
Ilyen esetben a nők nem a puncival tartanak sakkban, hanem a hülyeségükkel. Az ilyen HP-któl meg kell szabadulni mielőbb. Mert ennyit tud.
Előzmény: Sheme (23)
Sheme Creative Commons License 2002.09.13 0 0 23
Nem egészen erre gondoltam, hanem arra, hogy már bocs a kifejezésért, de nincs rá árnyaltabb szó, szinte zsarolni lehet vele. Péel: ha nem veszel el, megmondom a feleségednek, hogy mi együtt ...
Vagy: csak akkor lesz szex, ha feleségül veszel.

Ilyesmikre gondoltam.

Előzmény: nagypatkany (21)
nagypatkany Creative Commons License 2002.09.11 0 0 21
Sheme!

Nem tudom, mire gondoltál – majd kiderül, ahogy ígérted; nekem mindenesetre a következő „ugrik be” a topickcímről:

Akadt egyszer életemben egy banya, aki nem volt sem különösebben vonzó, végképp nem volt szellemi partner számomra, az élet bizonyos dolgaihoz való hozzáállása időnként még riasztóvá is tette, szóval emberileg sem volt olyan, hogy mindenáron rá vágyjak….de….de….de…..az a topiccímben említett alkatrész rajat az olyan volt, hogy évekig nem bírtam tőle szabadulni….s utúlag is azt mondom, pusztán e miatt.
Soha többet nem találkoztam olyan alkatrésszel, ami ennyire megfelelt volna működési sajátosságait, méretét, formáját, ízét, szagát, színét illetően, mint az ….
Örökké sajnálni fogom, hogy ez és csak ez volt az, amit oly tökéletesnek ítéltem rajta – s ez kevés volt….de évekig elég volt…!!

…nevezze akárki sakkban tartásnak….engem meg hívjon sötét gyalognak (vagy parasztnak), akkor is így volt…

Előzmény: Sheme (-)
bubus Creative Commons License 2002.09.11 0 0 20
Semmi közöm se a Bubusfilmhez, se a weblapjához. Véletlen név és nick azonosságról vagy hasonlóságról lehet szó.

PinaBubus

Cuvi Creative Commons License 2002.09.11 0 0 19
Sebaj. Check your mailbox.
Előzmény: lajhár (18)
lajhár Creative Commons License 2002.09.11 0 0 18
Bocsi, Lcímeztem. Mea culpa.
Előzmény: lajhár (17)
lajhár Creative Commons License 2002.09.11 0 0 17
:)))

He-he. Na ezért vannak olyanok, akik szerint minden nő qrva... :)

Előzmény: Cuvi (16)
Cuvi Creative Commons License 2002.09.11 0 0 16
Hmm... akkor én az vagyok...
Előzmény: Hazudik (15)
Hazudik Creative Commons License 2002.09.11 0 0 15
Hogy osszefoglaljuk: aki nem akar velem dugni, az egy budos k*** (kejno)!
Sheme Creative Commons License 2002.09.11 0 0 14
Ld.: 9.
Előzmény: poki123 (13)
poki123 Creative Commons License 2002.09.11 0 0 13
tényleg amúgy leírtad már a véleményedet ahogy a nyitóban megígérted?
Cuvi Creative Commons License 2002.09.11 0 0 12
Hogy lehet vele sakkban tartani? Ha egyébként gáz a csaj, keresni kell másik puncit, nem?
Előzmény: Sheme (-)
Sheme Creative Commons License 2002.09.11 0 0 11
Csak nem a tied a Bubusfilm?

Ha igen, száradjon le a töke annak a disznónak, aki megtiltotta, hogy az "oktatófilmeket" kitehesd a weblapodra!

Mondjuk az egyikben igencsak megreszelték a néger csajt, az dúúúrrrvva volt. Kár, hogy letöröltem a vinyómról. Azok az arcok, amit vágott... Csúcs!

Előzmény: bubus (10)
bubus Creative Commons License 2002.09.11 0 0 10
Sokat lehet olvasni Thai nőkről akik puncijukkal képesek tollat fogni és irni, pezsgőt bontani, mindenfélét felemelni. Elképzelhető hogy sakkfigurákat is lehet igy mozgatni. Hmm... érdekes lehet az agytorna és a vaginatorna eme sziámi kombinációja.

üdvözlettel PinaBubus

Sheme Creative Commons License 2002.09.11 0 0 9
Sok ilyen... szinte csak!

Ha meg megmondod neki, hogy vegyen vissza, mert kisodródik, te leszel a bunkó. Hát ilyenek a nők.

Visszaélnek, mert eggyel több lyuk van rajtuk, azzal zsarolnak. Erre szoktam azt mondani, egészéletében maradjon szárazon. Gonosz vagyok?

Előzmény: GHETTOBOY (8)
GHETTOBOY Creative Commons License 2002.09.11 0 0 8
Pedig sok ilyen van ,hidd el!
Előzmény: NickBeat (6)
poki123 Creative Commons License 2002.07.26 0 0 7
mármint kicsoda micsodát próbálhat meg? <-O vagyok egyébként.
Előzmény: Bendegoose (4)
NickBeat Creative Commons License 2002.07.25 0 0 6
Badarság... Én ilyeneket csak a brazil szappanoperákban láttam.
Akit meg nő igy sakkban tud tartani, az megérdemli. Uraim... ne legyünk balekok kérem :)
Törölt nick Creative Commons License 2002.07.25 0 0 5
A nőnek meg csak széttenni a lábát...
Előzmény: poki123 (3)
Bendegoose Creative Commons License 2002.07.25 0 0 4
Hosszú távon - önmagában - semmi esetre sem....

De alkalmanként néha megpróbálhatnátok...:)))

Előzmény: poki123 (3)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!