Keresés

Részletes keresés

sz Creative Commons License 2002.08.22 0 0 30
senki sincs? :(
Előzmény: sz (29)
sz Creative Commons License 2002.08.21 0 0 29
nincsen itten valaki, aki megsúgna nekem egy tikos westeles számot?
a nővérem szerelmi élete múlik rajta :)
ID Creative Commons License 2002.07.25 0 0 28
újabb emil ment
Előzmény: Exi (27)
Exi Creative Commons License 2002.07.25 0 0 27
> Könnyen lehet, ha meg is tudnád a számát, azzal sem mennél semmire

Dehogynem, bízd ide.

Előzmény: béééla (25)
Exi Creative Commons License 2002.07.25 0 0 26
Ez engem már nem érdekel.
Előzmény: chromax (23)
béééla Creative Commons License 2002.07.25 0 0 25
Könnyen lehet, ha meg is tudnád a számát, azzal sem mennél semmire, esetleg csak te is hívogathatnád őt, mert nem biztos, hogy az ő nevén van a kártya, bárhol lehet feltöltős SIM-kártyát venni másodkézből, felvásárolják százasával a telefonokat, amiket eladnak Romániában, meg ki tudja merre, a kártyákat meg elpasszolják olcsóbban, mint amennyi lebeszélhetőség van rajtuk, tele a net ilyen hirdetésekkel, vettem már én is tőlük párat.

Inkább el kéne gondolkoznod, kinek lehet oka rá, hogy csesztessen, ha már ilyen kitartó a fickó.

ID Creative Commons License 2002.07.25 0 0 24
mégsem ment, mert a freemail aszongya nincs ilyen postafiók. írjál nekem olyan címről ahová tudok válaszolni, és akkor talán tudok segíteni.
Előzmény: ID (21)
chromax Creative Commons License 2002.07.25 0 0 23
Exi hidd el hogy igen gyorsan kiderülne.
Előzmény: Exi (19)
TimVerba Creative Commons License 2002.07.25 0 0 22
>Ideadnák a számát, az alapján már megtalálnám

Biztos vagy Te ebben? Hogyan?

Előzmény: Exi (11)
ID Creative Commons License 2002.07.25 0 0 21
emil ment
Előzmény: Exi (12)
kzt Creative Commons License 2002.07.25 0 0 20
Hiszed Te... gondolod a Westel mindenki csak turkalhat a logokban?
Előzmény: Exi (19)
Exi Creative Commons License 2002.07.25 0 0 19
Szerintem a westelnél azért elég sokan dolgoznak...
Nehezen derülne ki hogy ki másolt le egy logot.

Egyébként már én is gondoltam rá hogy azt mondom a rendőröknek hogy megfenyegetett, de még nem vettem rá magam. Jobban szeretném most már a rendőrség nélkül megoldani.

Ja, és megkérdeztem rendőr ismerőstől hogy hogyan zajlik le egy ilyen eljárás és azt mondta hogy ha a rendőrség el is kapja mert a westel kiadja a számát akkor figyelmeztetik, vagy súlyos esetben bírósági eljárást indítanak ellene, de nekem nem mondják meg hogy ki az, az ő érdekében.
Hát ez is egy érdekes dolog.

Előzmény: chromax (18)
chromax Creative Commons License 2002.07.25 0 0 18
Senki nem tudná meg? :)
Ha elkapod egyből világos lesz számára vajon honnan lehetett meg a száma, és azonnal panaszt fog tenni ami egy ember állásába kerül.
Előzmény: Exi (11)
csapdani Creative Commons License 2002.07.25 0 0 17
Lehet, hogy valamilyen furcsa idegen nyelven beszél.
najócsakvicceltem
Előzmény: Exi (15)
ke_p Creative Commons License 2002.07.25 0 0 16
Jajistenem, hát lógass egy kicsit!
Pl. nem lehet hogy az artikulátlan ordításból azt véled kihallani, hogy az Erzsébet-híd újbóli lezárásához, vagy Lamperth Mónika megerőszakolásához toboroznak partnereket? Esetleg a móri bankrablásról közöltek információt? Úgy rámozdul az egész yard, hogy öröm lesz nézni.

A hatóság félrevezetése ill. a hamis vád is üldözendő, de ezt legalább annyira nehéz bizonyítani, mint hogy a telefonbetyárod csak szimplán ordít.

Előzmény: Exi (15)
Exi Creative Commons License 2002.07.25 0 0 15
Feljelentettem már, de már akkor is mondták a rendőrségen hogy valószínűleg nem lesz hatása mert a "zaklatás" fogalmát nem ismeri a büntetőtörvénykönyv, a westel pedig még a rendőrségnek sem adja ki az illető számát ha nem követett el semmit.
Amit tesz, azzal gyakorlatilag így még szabálysértést sem követ el, nemhogy bűncselekményt, az eljárást ezzel a magyarázattal lezárták.

Akkor lehetne következménye a feljelentésnek ha pl. halálosan megfenyegetne - és persze rögzíteném - mert az már bűncselekmény. De ilyet nem tett, általában csak artikulálatlanul ordít.

ABC123 Creative Commons License 2002.07.24 0 0 14
Ez az fel kellene szimplán jelenteni zaklatásért. A feljelentéshez csatolni a "beszélgetések" listáját (időpontok) ez alapján a rendőrségnek ki fogják adni a számot, aki eljárhat. Persze, ha a feljelentést felveszik, és érdemben foglalkoznak vele...
Előzmény: TataTata (13)
TataTata Creative Commons License 2002.07.24 0 0 13
A rendorseg milyen hatarozattal zarta le a nyomozast?
Exi Creative Commons License 2002.07.24 0 0 12
>mondom hogy ez csak egy beállítás a központban, hogy te megkapd-e akkor is a hívó fél számát, ha ő
>nem akarja küldeni. persze ehhez kell egy veszteles haver legalábbis nem árt. de ez nem olyan
>nagy stikli persze a logba bekerül.

Pont ilyen embert keresek aki kiadná nekem a logot, vagy bekapcsolná ezt a funkciót. Ha kell, fizetek érte. Sajnos nincs a westelnél haver, ha lenne nem írtam volna a fórumra.

Előzmény: ID (8)
Exi Creative Commons License 2002.07.24 0 0 11
>Ilyet tényleg nem ajánlatos nekik csinálniuk, mert kirúgják őket!

Senki nem tudná meg. Ideadnák a számát, az alapján már megtalálnám és eltörném a kezét. Ennyi.

Csengőhangos trükközés szintén nem megoldás. Sok bejövő hívásom van, sokszor olyanok is akiknek nincs hívószámküldése - köztük ő is.

> Elég, ha beállítod, hogy nem fogadott hívásnál a hangpostádra menjen.

Próbálkoztam már ezzel is, teleordítozta a hangpostámat. De nem tudom úgy szűrni ahogy írtad csak úgy hogyha rákezd akkor bekapcsolom az átirányítást, bár ez mindegy, a lényeg hogy ettől sem unta meg.

Előzmény: hant (4)
Exi Creative Commons License 2002.07.24 0 0 10
> próbáld meg a westelnél elintézni, hogy azokról a számokról ahonnan hív, ne kapcsoljanak téged.

Ilyet egyszerűen nem tesznek.

>az, hogy ő nem küldi a számát az nem probléma, amikor valaki nem küldi a számát akkor is küldi,
>csak küld még egy üzenetet, hogy ne jelenjen meg. ezt a központban be tudják neked állítani, hogy te
>akkor is megkapd a hívó számát, ha nem küldi.

Ezt sem teszik meg, ha megtennék semmit sem érne a hívószámküldés kikapcsolása. Nem hogy nem küldik el, de még el sem árulják a számát. Még a hangposta sem rögzíti ha ki van nála kapcsolva.

>setleg megunja.
Sajnos már hónapok óta csinálja, úgy tűnik számára nagyon jó szórakozás.

Előzmény: ID (3)
Exi Creative Commons License 2002.07.24 0 0 9
Egy darabig nem voltam netközelben, most próbálok válaszolni az ötletekre.

>Kapcsold ki a telefonod, amikor zavar, hogy ilyenek felhívogatnak.

Nem megoldás, mert sokszor olyankor is csinálja amikor fontos hívást várok.

>Ne hagyd magad felhúzni, ha csörög simán nyomd le.
Folytatja.

>Vegyél hívásszűrős telefont.
Sokszor hívnak olyan számról ami nincs a telefonkönyvben. Egyébként 3310-em van, nem tervezem cserélni, megszerettem már.

>Halkítsd le.
Amíg csörgeti nem tudok más hívást fogadni, és bizony csörgeti sokáig.

Előzmény: Törölt nick (2)
ID Creative Commons License 2002.07.23 0 0 8
mondom hogy ez csak egy beállítás a központban, hogy te megkapd-e akkor is a hívó fél számát, ha ő nem akarja küldeni. persze ehhez kell egy veszteles haver legalábbis nem árt. de ez nem olyan nagy stikli persze a logba bekerül.
Előzmény: GINI (7)
GINI Creative Commons License 2002.07.23 0 0 7
Ha valaki azt akarja, hogy lásd a számát, akkor elküldi, nem? Mindenkinek lehet joga elbújni, bár az szomorú, ha zaklatásra használja ezt a lehetőséget.

Gondolj bele, mi lenne, ha fűfavirág az iránt érdeklődne, hogy ki mikor hol miért kereste...

Előzmény: Törölt nick (6)
GINI Creative Commons License 2002.07.23 0 0 5
Áh, ezek nem hallgatják végig a hangpostát. Nekem is volt szerencsém 2 éjszakán át egy ilyen szemét baromhoz. Az 1 forintra utaznak, 1-3 másodpercre tartják csak a vonalat. 1 forintért megéri nekik, hogy egy másik ember életét megkeserítsék, éjszaka felébresszék, stb.
Előzmény: hant (4)
hant Creative Commons License 2002.07.22 0 0 4
Ilyet tényleg nem ajánlatos nekik csinálniuk, mert kirúgják őket! Ha a rendőrségről érkezik hivatalos átirat, akkor tehetik csak meg.
Addig viszont "okosabb" készülék ajánlott! Olyant, amelyiknél számhoz is lehet csengőhangot rendelni.
Hozzárendelsz minden számcsoporthoz egy dallamot. Példul a +3630???????, vagy a +361??????? beírásával. Alapcsengőként pedig egy teljesen ellenszenes csengetést. Ha az az ismeretlen próbálkozik, akkor hallod úgyis, mert az ő számát nem jelzi ki és a telefonod a kellemetlen hangon jelez. Ilyenkor nem kell felvenned! Elég, ha beállítod, hogy nem fogadott hívásnál a hangpostádra menjen. Egy idő után meg fogja unni, hogy a 3. csengetést követően csak a hangpostádat hallhatja! Oda pedig ajánlatos valami extra hosszú köszöntőt rámondani, mert addig is az ő számlája ketyeg! Várhat, amíg elmondhatja a magáét! :-)
Előzmény: Exi (-)
ID Creative Commons License 2002.07.22 0 0 3
próbáld meg a westelnél elintézni, hogy azokról a számokról ahonnan hív, ne kapcsoljanak téged. vagy az is lehet, hogy a megfelelő telefonkészülék kell hozzá. az, hogy ő nem küldi a számát az nem probléma, amikor valaki nem küldi a számát akkor is küldi, csak küld még egy üzenetet, hogy ne jelenjen meg. ezt a központban be tudják neked állítani, hogy te akkor is megkapd a hívó számát, ha nem küldi. azt nemtom hogy pl a vivendis számokat megkapja-e a westel, de a matávosat igen.

kicsit pesszimista vagyok, de sztem ezt neked kell elintézned, nemhiszem hogy megoldódna a hatóság által. esetleg megunja.

Előzmény: Exi (0)
Törölt nick Creative Commons License 2002.07.22 0 0 2
Kapcsold ki a telefonod, amikor zavar, hogy ilyenek felhívogatnak. Ne hagyd magad felhúzni, ha csörög simán nyomd le. Vegyél hívásszűrős telefont. Halkítsd le.
Előzmény: Exi (0)
GINI Creative Commons License 2002.07.22 0 0 1
Exi, ezért a westelnél kirúgás járna.
Exi Creative Commons License 2002.07.22 0 0 0
Adatokat küldök magánban, elérhető vagyok ICQ-n: 1368046
emil: exxxi@freemail.hu

Persze itt a fórumon is örülök mindenféle segítségnek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!