Keresés

Részletes keresés

farkzoli Creative Commons License 2005.11.23 0 0 2
Vasti, Nolf

A C kft-t felejtsd el. Kósza beszámolók szerint 1 gépleírás 10 ezer Ft nagyságrendű dolog. Távolról sem biztos, hogy létezik egyáltalán magyar leírás. Mikortól is importálnak Canont hozzánk? Nem tudom, csak okoskodom.
De itt minden megvan:
http://photonotes.org/manuals/eos-rebel-s-ii

Van, amit szem előtt kell tartani a gépnél. Az AF csak a függőleges vonalakat csípi, a tisztán vízszintes rácsot egyáltalán nem látja! Átlagos témánál azért többnyire megfogja.
A főkapcsoló különböző program állásai gyakorlatilag megyegyezik a többi eos hasonló funkciójával. Tehát, ha az AV, Tv, P, stb. mód rejtelmeiről szeretnél többet tudni, ehhez bármellik eos leírásból szerezhetsz infót.
Ha valamit nem értöl, kérdezhetsz, csak nem ülök gép előtt minden nap :-((
Vasti Creative Commons License 2005.11.23 0 0 1

Helló!

Én is magyar nyelvű doksit keresek ehhez a géphez.... De eddig nem találtam sajnos.

Írtam a Canon supportnak, ami valószínűleg a Camera Kft., mert tőlük kaptam választ: adtak linket, ahol nem találtam doksit (biztosan elbénáztam valamit, mindegy), meg írták, hogy be tudnak hozzá szerezni magyar nyelvű kézikönyvet, merthogy az csak nyomtatott formában létezik :-o Írtam nekik, hogy nosza rajta, mikorra, mennyiért. De erre már nem válaszoltak :-(((

Pedig jó lenne, mert az a tuti: magyarul viszonylag jól beszélek ;-)))

De ha valakinek van ilyen a birotkában, beszéljük meg, menyiért szkennelné be, fénymásolná le, küldené el, vagy mittudomén.

Üdv!
aattila Creative Commons License 2002.07.23 0 0 0
www.eosdoc.com
Előzmény: Nolf (-)
Nolf Creative Commons License 2002.07.21 0 0 topiknyitó
Kedves Emberkék!

CANON EOS 1000F tipusú fényképezőgéphez keresnék magyar nyelvű leírást, használsti útmutatót stb.

Előre is köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!