Keresés

Részletes keresés

Altamara Creative Commons License 2003.09.11 0 0 47
Antonio Banderas
Szégyenlős a meztelen jeleneteknél


http://www.story.hu/cikkepek/banderas.jpg>


Született: 1960. augusztus 10.

Csillagjegye: Oroszlán.

Családi állapota: Nős, felesége 1996 óta Melanie Griffith.

Gyermeke: Egy gyermeke van Melanie-tól, Stella.

Foci: Profi focistának készült, de 14 évesen eltört a lába, és búcsút kellett mondania a stoplis cipőnek.

Gátlások: Nem szereti a ruhátlan jeleneteket, mert hiába tartják tipikus latin szívtiprónak, kissé szégyenlős.

Nyelv: Amikor első amerikai filmjében játszott, még egyetlen szót sem tudott angolul. A szöveget kiejtés alapján, hangról hangra tanulta be.

Villámcsapás: Már nyolc éve nős volt, amikor Melanie Griffith-szel találkozott egy filmforgatáson. Első pillantásra egymásba szerettek.

otibor Creative Commons License 2003.05.09 0 0 46
alibenkuka Creative Commons License 2002.12.31 0 0 45
BUÉK
hedge_hog Creative Commons License 2002.12.05 0 0 44
Émmár csodálkoztam, hogy egyáltalán eddig bírta. Nincs annál rosszabb dolog, mint ha folyton ott vannak a sarkadban. :-(

Banderas elhagyta Griffith-t [origo]

2002. december 5., csütörtök, 9:01


Antonio Banderas kiköltözött abból a házból, ahol feleségével, Melanie Griffith-szel és két gyerekükkel élt. A spanyol származású színész nem bírta tovább felesége féltékenységi rohamait, és úgy gondolta, ha egy időre különválnak, talán lecsillapodnak a kedélyek.

"Antonio feladta a kilátástalannak tűnő küzdelmet - mesélte a házaspár egyik közeli barátja. - Melanie szinte kórosan ragaszkodott hozzá az elmúlt hat év alatt, és folyton azzal zaklatta, hogy biztosan megcsalja őt. Sosem tudott teljesen megbízni Antonio szerelmében."

Az idősödő színésznő legutóbb akkor rendezett jelenet, amikor férje az ex-modell Rebecca Romijn-Stamosszal forgatott közös filmet. Nem tudott szabadulni a gondolattól, hogy Banderas a gyönyörű színésznővel hűtlenkedik. Pedig Rebecca köztudottan szerelmes a férjébe, és esze ágában sincs más férfira nézni. Míg ők a Femme Fatale című filmen dolgoztak, Melanie Ausztráliában forgatta a Frank Sinatra életét feldolgozó filmet, melyben az énekes feleségét alakítja. A felvételek közben azonban nem tudott szabadulni rögeszméjétől, és szinte óránként hívta telefonon férjét, hogy ellenőrizze.

"Antonio végül egy este felhívta és közölte vele, hogy nem tűri tovább a féltékenységi jeleneteket, és mire Melanie visszatér Ausztráliából, őt már nem találja " - mesélte a házibarát, aki szerint Banderas nem végelegesen hagyta el a családot. Csupán azt reméli, hogy egy rövid különélés kijózanítja majd feleségét, és újra béke lesz közöttük. Ebben azonban még a barátaik is kételkednek.

ColinCrazy Creative Commons License 2002.11.13 0 0 43
ColinCrazy Creative Commons License 2002.11.13 0 0 42
Ha már ilyen ügyesen eltűntek a régebbi képek, Alibenkuka nyomán hozok újat:
alibenkuka Creative Commons License 2002.08.15 0 0 41
Már én sem emlékszem, de biztosan valami cikk volt az RTL Klub oldaláról.
Ez az utolsó kép....:-)****
Előzmény: ColinCrazy (37)
ColinCrazy Creative Commons License 2002.08.15 0 0 40
Jé, ő még eszembe sem jutott, mint nagy orrú kedvencem (Robert De Niro, Hanzi)!
ColinCrazy Creative Commons License 2002.08.15 0 0 39
Bocs, ha már volt...
ColinCrazy Creative Commons License 2002.08.15 0 0 38
Hoppá! Itt ilyen képek vannak!!!

Közben ezt a zenét hallgatom: Picture Me... :)
Előzmény: ColinCrazy (37)
ColinCrazy Creative Commons License 2002.08.15 0 0 37
Én megpróbálom, bár fogalmam sincs, mi van itt. (Az egyik topicunkba bemásoltam a linkelési kódokat, nem találtad meg?)
Előzmény: alibenkuka (35)
ColinCrazy Creative Commons License 2002.08.15 0 0 36
Nemcsak ő van ezen a véleményen:
"Közép-európaiak vagyunk: idegrendszerünk elroncsolt, WC-papírunk kemény" - Esterházy Péter :)
Előzmény: Zog (23)
alibenkuka Creative Commons License 2002.08.06 0 0 35
http://www.online.rtlklub.hu/bulvar/?id=20020842986
(nem merek linkelni, hátha megint átrendezem az oszlopot)
alibenkuka Creative Commons License 2002.08.03 0 0 34
Ma hallottam:
-Csak két szót tudok spanyolul:Antonio és Banderas. :-D
hedge_hog Creative Commons License 2002.08.02 0 0 33
Banderas: a házasságban eltűnik a szenvedély

2002. augusztus 1., csütörtök, 11:28


Antonio Banderas és Melanie Griffith házasságának válságáról egyre többet cikkeznek a bulvárlapok. Banderas most egy interjúban azt nyilatkozta: egy házasságban mindig eltűnik a szenvedély.

Fonák helyzet állt elő Antonio Banderas és Melanie Griffith házasságában: annak ellenére, hogy Griffith látványos féltékenysége volt gyakori témája a hollywoodi pletykáknak, mégis úgy látszik, ő az, aki megcsalja szívtipró férjét.


Mostanában az a szóbeszéd járja, hogy a pár hatéves házassága romokban hever, Melanie-t ugyanis többször is látták Los Angelesben hotelekből kijönni a Shade című filmben vele együtt játszó színésszel, Gabriel Byrne-nel, míg Antonio Argentínában forgatott.

A házaspár együtt jelent ugyan meg a Spy Kids 2 július 28-i, Hollywoodban tartott bemutatóján, Banderas azonban egy interjúban azt fejtegette, hogy a szenvedély eltűnt a kapcsolatukból. A színész a következőket mondta a Hollywood Reporter újságírójának: "A szenvedély eltűnik, de visszajöhet és az ember újra szerelmes lehet a feleségébe. Legyünk hát türelmesek."
(origo)

alibenkuka Creative Commons License 2002.07.24 0 0 32
Nem. Úgy éreztem meg kell védenem, ilyen rágalommal szemben. :-)
Biztosan hálás lesz. :-D
Előzmény: hedge_hog (31)
hedge_hog Creative Commons License 2002.07.23 0 0 31
Végülis olyan mindegy, hogy ki mondta, nem?
Előzmény: alibenkuka (30)
alibenkuka Creative Commons License 2002.07.23 0 0 30
Határozottan emlékeztem, hogy a rendező mondta ezt a szemétséget, mert személyes sértésnek fogtam fel, anno. Csak eltartott egy darabig, amig találtam itt a neten egy helyet, ahol olvasni lehet róla.
Előzmény: hedge_hog (29)
hedge_hog Creative Commons License 2002.07.23 0 0 29
AB-t én sem hallottam sehol panaszkodni, inkább a rendezőt és Madonnát. Neki pl. túl hideg volt a Néprajzi Múzeum. No comment. :-(
Előzmény: alibenkuka (28)
alibenkuka Creative Commons License 2002.07.23 0 0 28
MN: Az Evita után nemcsak a sajtóban, hanem még a forgatásról megjelent képeskönyvben is furcsa dolgok láttak napvilágot, nem is annyira a szakmai körülményekkel, hanem a WC-papírral és a Duna színével kapcsolatban.

AV: A mostani stáb részéről biztosan nem, a rendező imádja a várost. Az Evitával kapcsolatban, felteszem, a rendező, Alan Parker előszavára gondol. Tudni kell azonban, hogy az itteni rossz hangulatához nagyban hozzájárult, hogy épp akkor értünk vissza a napfényes Argentínából, ahol még a film iránt táplált szélsőséges érzelmek ellenére is könnyebb volt dolgoznunk, mint itt. Alan egyébként a rendezés mellett legszívesebben karikatúrarajzolással tölti az idejét, és az említett megjegyzéseit is nyilván karikaturisztikusnak szánta. Ha ma kérdeznéd, milyenek voltak itteni tapasztalatai, már biztosan másképp nyilatkozna. Az Evita eddigi legsikeresebb filmje, elkészítésének minden pillanatára és persze a kész filmre is nagyon büszke.

Forrás:
http://www.mancs.hu/legfrissebb.tdp?azon=0137interju3

Előzmény: Zog (25)
hedge_hog Creative Commons License 2002.07.23 0 0 27

hedge_hog Creative Commons License 2002.07.23 0 0 26
alibenkuka Creative Commons License 2002.07.22 0 0 24
Az nem ő volt, hanem a film rendezője. :-P
Előzmény: Zog (23)
alibenkuka Creative Commons License 2002.07.22 0 0 22
Mindenki Stefinek becéz és amikor csak úgy kiváncsiságból megnéztem, hogy ezen a nicken van-e bejegyezve domain regisztráció, azt kaptam, hogy a www.stefi.hu az EVITA BT. tulajdona. Van ebben valami sorsszerű. Bocs lányok, úgy látszik Antonio nekem rendeltetett. :-))))
(egyébként itt kerestem: http://www.nic.hu/domainsearch/)
Süni a Padlásról Creative Commons License 2002.07.22 0 0 21
Hát ha ez az ára az olyan dönörűűű kéznek, mint amilyen neki is van, akkor teljesen érthető ezen cselekedete. Bár minden pasi ennyire allergiás lenne a keze szépségére!!!
Előzmény: ColinCrazy (20)
ColinCrazy Creative Commons License 2002.07.22 0 0 20
Elővettem a régi Story magazinokat, hogy megkeressem azt az egy szem László Zsolt cikket, ami megjelent benne. Sok mindent találtam már helyette, pl. képeket Banderasról (nem vagdostam ki őket, csak Artúrt és Kálloyt). Volt egy érdekes cikk is arról, mennyire vigyáz a kezeire. Naponta használ körömvédőt és amíg az szárad (nem értem, befesti a körmeit, mint a nők?), nem hajlandó felvenni a telefont sem (ez egyébként teljesen természetes).
ColinCrazy Creative Commons License 2002.07.22 0 0 19
Ez tuti megvan videón! (És láttam is) :-)
Előzmény: hedge_hog (7)
alibenkuka Creative Commons License 2002.07.21 0 0 18
... lehet, hogy jó pasi, de az ízlése már kevésbé tökéletes...

Talán a "Felhők közül a nap"-ban látta meg először az asszonyt. Így bocsánatos bűn, mert abban tényleg nagyon jó volt.
Na, de a szája... Brrrrrr.

Előzmény: hedge_hog (17)
hedge_hog Creative Commons License 2002.07.21 0 0 17
Hát igen... lehet, hogy jó pasi, de az ízlése már kevésbé tökéletes! Amúgy dettó, mindkét filmet miatta néztem meg. Bár az Evitának a zenéjét amúgy is bírom, így képes voltam pénzt kiadni a videóért.
Előzmény: bokor (16)
bokor Creative Commons License 2002.07.21 0 0 16
Én az Evitát azt nagyon nem csipem, de miatta azért megnéztem, na... Még azt a buta filmet is, amiben összejött a zasszonnyal, akit különben rettentően nem szeretek :-(
Előzmény: hedge_hog (15)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!