Keresés

Részletes keresés

Makács Dezső Creative Commons License 2005.06.12 0 0 82
Már a Budapest TV-ben sincsenek? És a Hír TV-ben?
kakukkboy Creative Commons License 2005.06.10 0 0 81
Ezt a sz.rt minek hoztad föl, rég megszünt az a BaBeLó féle médiatrágya.
Előzmény: kestengo (79)
perempe Creative Commons License 2005.06.10 0 0 80
kestengo Creative Commons License 2005.06.09 0 0 79
Fizetett  hisztérikus  beteg állatok!
Alexander the Great Creative Commons License 2003.04.01 0 0 78
Lovas?
Előzmény: jobbhorog (75)
kábelbúvár Creative Commons License 2003.04.01 0 0 77
Juszt fia, felesége, sógora?
Előzmény: jobbhorog (75)
Venyerin Creative Commons License 2003.04.01 0 0 76
Netán j0bbh0r0g?
Előzmény: jobbhorog (75)
jobbhorog Creative Commons License 2003.04.01 0 0 75
Dési?
Bánó?
Forró?
Vásárhelyi?
Pallagi?
Aczél?
Vagy ki?
Bartus?
Vágvölgyi B.?
Tóta W.,?

Friderikusz?
Tornóczky? :)

komancs Creative Commons License 2003.02.18 0 0 74
Nekem sem.
Hol marad a tárgyilagosság és a korrektség?!!
Előzmény: Foti (73)
Foti Creative Commons License 2003.02.18 0 0 73
Cserébe legalább felében nyílt háborús propagandát folytattak, lehülyézték a békemenetelőket. És nyaltak az amerikai útátengedős követelésnek.
Nekem ez nagyon nem tetszett.
Előzmény: Makács Dezső (72)
Makács Dezső Creative Commons License 2003.02.18 0 0 72
A tegnapi Újságíróklub politikailag inkorrekt volt. Egy hete félóráig beszélgettek Orbán Viktor Vigadóban elmondott beszédéről, ma egy szót sem ért meg nekik Medgyessy Péter parlamenti beszéde. Ez így nem korrekt. A pénteki Sajtóklubban mindkét beszédet kivesézték.
Big-B Creative Commons License 2002.09.20 0 0 71
"amit a Sajtóklubban másfél év alatt mondtunk a komcsikról és a Szadeszról, az babazsúr volt ahhoz képest, amit eztán fogunk közölni"

Akkor Lovasék Orbán Vikiről már nem is fognak szépeket mondani? Jajj nekem :)))

Előzmény: Makács Dezső (70)
Makács Dezső Creative Commons License 2002.09.20 0 0 70
Újra indul a Sajtóklub.

"Bayer azt üzente a másik oldalnak, hogy kár volt őket ennyire felbosszantani, mert "amit a Sajtóklubban másfél év alatt mondtunk a komcsikról és a Szadeszról, az babazsúr volt ahhoz képest, amit eztán fogunk közölni". A Duna tv korábbi kulturális igazgatója az Index érdeklődésére megerősítette a műsor felélesztését, de a csatornát nem közölte."

Ezek szerint nem az volt/lesz a fontos, hogy amit mondanak az igaz legyen, hanem, hogy jól odamondogassanak a másik oldalnak?

keresetlenu Creative Commons License 2002.08.31 0 0 68
Láttam, száraz volt mint a teveszer! De még lehett használhatóbb, mint a régi.
Előzmény: Makács Dezső (67)
Makács Dezső Creative Commons License 2002.08.31 0 0 67
Mit szóltok a Péntek esti klubhoz? Láttátok?
Makács Dezső Creative Commons License 2002.08.27 0 0 66
Kedves Ezékiel!

Üdvözöllek a topikon, noha az az érzésem, hogy a hozzászólásodat nem ebbe a topikba szántad. Mindegy, a sündisznó is így talált rá a súrolókefére. :-)Látogass el máskor is, most már tudatosan.

Előzmény: Hayloft Ezekiel (65)
Hayloft Ezekiel Creative Commons License 2002.08.26 0 0 65
bocs, hogy visszatérek, de hogyan pereljem be egy "spontán" tüntetés szervezőit?
Nem, barátom, sajnos a rendőrségnek meg volt kötve a keze, különben kitakarítják a hidat 5-8 perc alatt. Spontán88 csoport miért nme a Kossuth térre ment egyből? Mert balhét és közfigyelmet akrtak és azt, hogy lássák, megtehetik verés nélkül, hogy felborítják a fővárost. Ismerek olyan vidéki várost ahol a lakosság lerúgta volna őket a francba tíz perc alatt, és mennek tovább dolgozni.
Jelentse be és tüntessen, lelke rajta. De a rendőrségnek az a dolga, hogy az én és a többi normális állampolgárnak biztosítsa a körülményeket, hogy közlekedni tudjon. Többek között.
És mivel kíváncsi voltam a "többezres" tömegre el is mentem a Kossuth térre. Ott simontibizett háromszáz ember és köpködte a rendőrnőket. Egész egyszerűen _alpári_ módon viselkedtek. Nem tüntettek, hanem randalíroztak.
A szememben az söpredék volt. Nincs ki ellen eljárást indítson a cégem, és ötvenezerre büntettek egy embert aki soksokmilliós kárt okozott :(
Makács Dezső Creative Commons License 2002.08.26 0 0 64
"Legalább van egy jó napja. Bencsik, Bayer, Lovass – kilőve. (Majd küldök pezsgőt.) Egyiküket nagyon nem szerette valami jelzős szerkezet miatt, ha jól emlékszem. (Mondjuk az csúnya dolog is lehetett.)"


"a forrás Lovas, az mno-n keresztül, ahol ezentúl is találkozhat majd kedves publicistájával. Remélem, tényleg Debreczeni veszi át, akkor érdemes lesz nézni, és a mérsékelt jobboldal fórumhoz jut. És akkor hátha a "balos" fórum is mértékadó és mérsékelt lesz (bár nem tudom, eddig milyen volt, mert azt végképp nem néztem). Nagy előrelépés lenne a magyar kultúra számára.
Lovas kirúgásának oka a jelek szerint az, hogy Lovas adásban csúnyán beszélt a tévé vezetéséről, majd ismételten csúnyán beszélt a tévé vezetőjével. A tévé vezetője felkapta a vizet, és megkérdezte, hogy ha ilyen rossz véleménnyel van a mondott televízióról, akkor miért akar ott műsort csinálni. Ez nem politikai kérdés, hanem a sztárallűrök problémája: ha valaki sztárként viselkedik, és elvárja, hogy hozzá igazodjék a média, akkor meg is égetheti magát. Friderikuszt pl. többször is kirúgták ilyesmi miatt a munkaadói."

Az idézetek a Korridorból vannak, egy hozzászóló (ugyanmár) és egy újságírónő (Babarczy Eszter) írásából. Miután aznap nem néztem sajtóklubot, a hírről csak most kezdek valamit megtudni. Nem vagyok valami naprakész.

HERTAY MIKSA Creative Commons License 2002.08.23 0 0 62
azt nézegetheti :P
de itten van a műsor is...
Előzmény: Lódarázs (61)
Makács Dezső Creative Commons License 2002.08.23 0 0 60
A 168 Óra egyik olvasói levele szerint a legutóbbi Sajtóklubban Lovas István bojkottra szólított fel a baloldali kereskedőkkel szemben. Mivel ezt a részt nem néztem, kérdezem tőletek, hogy valóban fölszólított-e Lovas bojkottra?
fkalman Creative Commons License 2002.08.22 0 0 59
A nyaliznás kimaradt a "macskaköröm"......:o)
Előzmény: fkalman (58)
fkalman Creative Commons License 2002.08.22 0 0 58
......ha zongorázni lehetne a különbséget a két show között........a nagy nyalizásba bizony néha becsúszik néhány birálat is míg pénteken elég egy irányba fúj a szél állandóan.......:o(
Előzmény: ptiszai (56)
wizes Creative Commons License 2002.08.22 0 0 57
ma csütörtök van!
wizes.
Előzmény: ptiszai (56)
gitana19 Creative Commons License 2002.08.22 0 0 55
Nem a Molnár Tamás? Vagy ő csak borostás? Mindenesetre ő is művészforma... Inconnu művészcsoport, még a rendszerváltoztatási kísérlet idejéből.
Előzmény: Makács Dezső (53)
fkalman Creative Commons License 2002.08.22 0 0 54
Ó, hát az Orbán-kormánnyal voltak csak igazán kemények.............:o)a miniszterelnök úr így, a miniszterelnök ú, majdnem szentté avatták őt és a sleppet........:o)
Előzmény: Makács Dezső (50)
Makács Dezső Creative Commons License 2002.08.22 0 0 53
Tóth Gy. László politológus az a tehetséges művészforma ember. Üdv egyébként a topikon.
Előzmény: gyere a papához (52)
gyere a papához Creative Commons License 2002.08.22 0 0 52
Az ATV eddigi hiánya miatt én csak nem régóta élvezem a péntek esti Sajtóklubot. Igen, szó szerint, élvezem. Kíváló, párját ritkító műsornak tartom. Olyan tehetséges humoristákat ismertem meg itt, akik ebben a mostoha műfajban (politikai humor) is nagyot tudnak alkotni. Ebben főleg a Bayer Zsolt van nagyon ott a topon. Ő önmagáért beszél, elemzései nem igényelnek semmilyen kommentárt. Sajnálatosnak tartom, hogy nem a TV1-en osztja az igét (kedvenc pártjai alighanem megtakaríthatták volna maguknak a 2 forduló közti izgalmakat). De az a szakállas, művész-féle ember sem rossz (még nem tudom a nevét). Tetszenek nekem az ilyen jobboldali emberek. Azt szeretném, ha minél több ilyen jobboldali ember lenne. Ahogy nézem, talán lesz a dologból valami...
Makács Dezső Creative Commons License 2002.08.13 0 0 51
Tegnap megnéztem az Újságíróklubot. Fő téma a sajtó volt. Magyar Nemzet, Médiaegyensúly stb.
Apropó, médiaegyensúly. Szerintetek tényleg most van felborulóban a médiaegyensúly, ahogy Orbán Viktor ex-miniszterelnök véli?
Makács Dezső Creative Commons License 2002.07.31 0 0 50
Nézve a pénteki műsort felmerült bennem, hogy vajon a jelenlegi kormány melyik tagjáról tudnának jót is mondani? Aki régebb óta nézi az adást, attól kérdezném, hogy pénteken az Orbán-kormánnyal is ennyire kemények voltak-e a fiúk (+Járai Judit)?

Mi a véleményetek Juszt "bitangkasszás" eszmefuttatásáról?

Makács Dezső Creative Commons License 2002.07.24 0 0 49
"ha nem lettek volna rendőrök, akkor békésebb lett volna az egész."

Nem vagyok benne biztos, de eddigi ismereteim alapján úgy tudtam, ha valahol a városban tüntetés van, a rendőröknek ott kell lenni, és biztosítania helyszínt. Lehet, hogy a tüntetőknek is békésebbnek kellett volna lenniük az ott tartózkodó rendőrökkel?

Előzmény: ptiszai (41)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!