Keresés

Részletes keresés

Bendeguuz Creative Commons License 2012.12.20 0 1 954

Ó Dicső Xlen! Vezérünk, Vérünk  Te a Haza Atyja!

Hallasd hangod!

Előzmény: Xlen (953)
Xlen Creative Commons License 2012.11.29 0 0 953

Ja, azt el is felejtettem mondani, hogy 10 éves a Gabonakör, Tagtársak!

 

Na, ilyenkor kell ünnepelni!

 

Vagy ahogy a 10 éves centenáriumi ünnepen énekeltük:

 

10 éves a Gabonakör,

Minden pajtás ennek öröl.

 

Xlen Creative Commons License 2012.11.29 0 0 952

Úgy van Tagtársak!

 

Hamarosan Taggyűlés! Persze csak az vehet részt rajta Tagtársak, aki előre regisztrál. 

Körünk népszerűsége töretlen, az összefogás sikeres lesz, Tagtársak. Csak az a fontos, hogy haladjunk, hogy mindig előrébb vigyük ügyünket. Míg Európa össze nem dől, ki kell tartanunk, Tagtársak!

 

Csak együtt és külön-külön, másként nem megy!

Előre, Tagtársak!

 

 

Előzmény: Bendeguuz (951)
Bendeguuz Creative Commons License 2012.01.06 0 0 951

Véreim, GabonaKör Társak!

Vezérünk, és az Egyetlen Igaz Út Dicsőségére, valamint az Ufólátó Baczoni Gazda eszmeiségét követve, epedve várjuk Ó Fényes tekintetű Dicső Vezérünk Xlen , az Ufólátó Baczoni Gazda Evilági Megtestesülése iránymutatását!
Ó Xlen halagassd meg kérésünk!

Nagy időket élünk, függetlenségünk oda, az a gaz ájemef szorongatja torkunk, mit tegyünk most?- Ó dicső vezérünk,szinte már te is orbán vagy, illetve victor :) mondd, mit tegyünk? ragadjunk kardot, és várjuk az ájemefet véres karddal? Nyilatkozz Ó vezérünk!

Bendeguuz a Cegkreator es Manipulator, Vezeto Lobbysta es Szenator , Tavolkeleti, Afrikai es Amerikai Konferenciaszervezo, Kivitelezo es Lebonyolito

Előzmény: Xlen (950)
Xlen Creative Commons License 2011.12.28 0 0 950

Itt vagyok Kartársak!

Csak sokáig foglamaztam a választ.

 

Nem akartam, hogy politikailag elfogult legyen, amit írok, ezért minden szót közjegyzővel hitelesítettem.

 

Előre Kartársak, már közel a vég!  Izé, a siker!..

Előzmény: Bendeguuz (949)
Bendeguuz Creative Commons License 2010.08.28 0 0 949
éreim, GabonaKör Társak!

Vezérünk, és az Egyetlen Igaz Út Dicsőségére, valamint az Ufólátó Baczoni Gazda eszmeiségét követve, epedve várjuk Ó Fényes tekintetű Dicső Vezérünk Xlen , az Ufólátó Baczoni Gazda Evilági Megtestesülése iránymutatását!
Ó Xlen halagassd meg kérésünk!
Jelentkezz Ó Dicső Xlen! -és adj iránymutatást, mert nyakunkon egy újabb választás!- vagy adjam el a lelkem, és ha igen, akkor mennyiért?

Bendeguuz a Cegkreator es Manipulator, Vezeto Lobbysta es Szenator , Tavolkeleti, Afrikai es Amerikai Konferenciaszervezo, Kivitelezo es Lebonyolito
Előzmény: Törölt nick (948)
Xlen Creative Commons License 2010.02.27 0 0 947

Tagtársak!

A tagdíjak késnek vagy be sem érkeztek, a Tagtársak hozzáállása enyhén szólva nem a legideálisabb. Ilyen körülmények között alig-alig tudok milliárdos tanácsadói szerződéseket szerezni, nem könnyű így a felszínen maradni.

Xlen Creative Commons License 2008.09.11 0 0 946

Nagyformátumú Tagtársaim!

 

Tagtársak!

 

Én személy szerint marasztalom a Miniszterelnök Urat!

 

Éppen úgy, mint mikor vendégségben azt mondjuk az utolsó vendégeknek: "Most megyek, és beveszem azt a gyógyszert, amit 5 perccel lefekvés előtt kell bevennem."

 

Tagtársak!

A helyzet nehéz! A Miniszterelnök Úr hozzánőtt a szívünkhöz. Stockholm-szindróma, már el sem tudjuk képzelni az ország vezetését nélküle. Megreformálta az egészségügyet, az oktatást. Vagy az oktatást a másik párt reformálta meg?

Fellendülőben az ország, kétszer annyi Lexust adtak el mint egy évvel korábban. Kifele jövünk a gödörből. Kicsit nagy a gödör, erről nem tehet senki, a Kárpát-medence egy nagy gödör. A Miniszterelnök Úrnak mindenkihez van egy jó szava, szereti a munkáját, nem a pénzért dolgozik, szeret futni, pápai gyerek. Akkorhát miért menjen?

Kinek lesz akkor jobb?

 

Mert ha még 6 évig maradna miniszterelnöknek, akkor hitelesen össze tudnánk hasonlítani az első 6 évet a msáodik 6 évvel. De így!...

 

Én azoknak adok igazat, akik szerint Orbán Viktor eleve azzal az ukázzal küldte át 93-ban Fodor Gábort az SZDSZ-be, hogy vadássza le Gyurcsányt. És ő levadássza! Hát ennyire mocskos a politika, Tagtársak!

 

Jó távol maradni a politikától, maximum a pályázati pénzeket szabad felmarkolni, tanácsadói szerződéseket kötni, illetve pár autópálya építést elnyerni, de az nem politika, útépítés.

 

A koszos ötszázezreitket pedig ne féltsétek, a Miniszterelnök Úr is mindig milliárdokban gondolkozik.

Gondolkozzunk mi is úgy!

 

Adig meg kövessük a kormány minden lépését a világ legkorszerűbb weboldalán, a  kormanyszovivo.hu-n, ahol fókuszban a munka, tudás, tulajdon.

 

Nálunk is ez kell legyen a fókusz, Tagtársak!

 

Előre Tagtársak!

 

Már csak 100 lépés, 48 pont és létrejön a Megegyezés!

 

Előzmény: Bendeguuz (944)
halacs Creative Commons License 2008.09.10 0 0 945
Hát én csak azt tudom, hogy jobban szeretném valahonnan kívülről, biztonságos távolságból nézni az eseményeket.
Előzmény: Bendeguuz (944)
Bendeguuz Creative Commons License 2008.09.10 0 0 944
Véreim, GabonaKör Társak!

Vezérünk, és az Egyetlen Igaz Út Dicsőségére, valamint az Ufólátó Baczoni Gazda eszmeiségét követve, epedve várjuk Ó Fényes tekintetű Dicső Vezérünk Xlen , az Ufólátó Baczoni Gazda Evilági Megtestesülése iránymutatását!
Ó Xlen halagassd meg kérésünk!
Jelentkezz! -és adj iránymutatást: most menjen, vagy maradjon Fletó?

Bendeguuz a Cegkreator es Manipulator, Vezeto Lobbysta es Szenator , Tavolkeleti, Afrikai es Amerikai Konferenciaszervezo, Kivitelezo es Lebonyolito
Előzmény: Xlen (943)
Xlen Creative Commons License 2007.09.24 0 0 943
mer az még 2003-ból való, Tagtársak.
Előzmény: Xlen (942)
Xlen Creative Commons License 2007.09.24 0 0 942
Mondjuk, ha elolvasom pl. #857-et, akkor min is csodálkoznak itt néhányan, Gyurcsány Ferenc szavait hallva?
Előzmény: Xlen (857)
Xlen Creative Commons License 2007.09.24 0 0 941

"Ideológiailag tovább csiszolódtam, a Gabonakör-építési tevékenységet kitanultam, most már csak egy-két pályázatot kellene nyernie a Körnek, hogy legyen sok pénzünk"

 

NEM Tagtársak, nem Z. Úr segítségével természetesen...

 

Előzmény: Xlen (923)
Xlen Creative Commons License 2007.09.24 0 0 940

Tagtársam!

 

Hol voltál eddig? Igazságbeszédek garmadát mondhattam, Tagtársaim szétszéledtek, mintha a megszorítások már nem lettek volna annyira jók. A koszos ötszázezreiteket féltitek, Tagtársak? Reform van, vagy bukás. Vagy a kettő együtt. Reformbukás.

Tagtársak!

Alaposan gondoljátok át, hogy mit kell átgondolni, mert nehéz előrejutni hátramenetben! Főleg reggel, délben és...éjjel. Asziszem éjjel, Tagtársak.

Előzmény: Bendeguuz (939)
Bendeguuz Creative Commons License 2007.09.17 0 0 939
Véreim, GabonaKör Társak!

Vezérünk, és az Egyetlen Igaz Út Dicsőségére, valamint az Ufólátó Baczoni Gazda eszmeiségét követve, epedve várjuk Ó Fényes tekintetű Dicső Vezérünk Xlen , az Ufólátó Baczoni Gazda Evilági Megtestesülése iránymutatását!
Ó Xlen halagassd meg kérésünk!
Jelentkezz!

Bendeguuz a Cegkreator es Manipulator, Vezeto Lobbysta es Szenator , Tavolkeleti, Afrikai es Amerikai Konferenciaszervezo, Kivitelezo es Lebonyolito
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.09 0 0 938
...es errol magnofelveteled is van,, Elnokom...?
Előzmény: Xlen (937)
Xlen Creative Commons License 2006.10.06 0 0 937

Nehéz helyzet van a Gabonakörben is! Bizalmi szavazást fogok kérni!...

 

Ha megígéritek, hogy megszavaztok. Különben nincs értelme a bizalmi szavazásnak, ezt beláthatjátok.

Előzmény: Törölt nick (936)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.06 0 0 936

Mint mindig, Elnokunk most is +szabta a helyes iranyt...ELJEN!

 

Ez TOKELETES megoldasnak laccik...mar csak 1  kerdessor szuksegeltetik, hogy kideruljon, ki az, aki +biz6oan tud kozulunk hazudni...

 

Tagtarsak!

Mik lehetnek azok a kerdesek...???

 

Tobb aktivitast Tagtarsak, tobb aktivitast...!!

Nem hagy6unk mindent Elnokunkre...

Előzmény: Xlen (935)
Xlen Creative Commons License 2006.10.06 0 0 935

Hazugságvizsgáló gépet kötünk minden Tagtársra!

Előzmény: Törölt nick (933)
banánfa Creative Commons License 2006.10.06 0 0 934
ma a kossuth téren a fidesz hugyoskör és a gazdakör egy körbe áll:))
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.06 0 0 933

Tagtarsak!

1 gondolat bant engemet...

Ha kiderulne, hogy nalunk (itt a KORbe') senki se hazudik, akkor mikepp fogunk mi minelnokot jelolni...???

Komoly gond ez KORtarsak, es 1re egetobb is...

Törölt nick Creative Commons License 2006.10.01 0 0 932
Az a HITELes...?...O asszem Lipot-varosban indul...
S nemis lattam a tagnevsorunkban...
Előzmény: Xlen (931)
Xlen Creative Commons License 2006.10.01 0 0 931
gróf Széchenyi István természetesen
Előzmény: Törölt nick (930)
Törölt nick Creative Commons License 2006.10.01 0 0 930
Tagtarsak!
Ki a mi fopolgarmester-jeloltunk...??
Csakhogy tuggyam mellik kor a gabona...
Xlen Creative Commons License 2006.09.28 0 0 929

Hát ebben leKÖRöztek minket...

Ebben még fejlődnünk kell!

Előzmény: Törölt nick (928)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.28 0 0 928
...es nem lesz ebbol baj...???...esetleg, emiatt kesobb lesz euro, v valami...?!?

Masok ezt hogyan csinaljak...??
(Nem keeso tanulnunk, Tagtarsak!!)
Előzmény: Xlen (927)
Xlen Creative Commons License 2006.09.28 0 0 927

NEM! Éjjel nem! Hogy képzeled???? EZ felháborító!!!

 

Hazudtunk reggel,

délelőtt,

ebédidőben,

kicsit délután,

uzsonakkor,

vacsora előtt.

 

Hazudtunk vacsora közben és vacsora után, de ÉJJEL NEM!!!!

 

Teljesen megdöbbentesz a feltételezéseiddel...

 

Előzmény: Törölt nick (926)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.28 0 0 926
Szeretnem +kerdezni (nevezzuk KORkerdesnek) a tagtarsakat, hogy mi is hazudtunk ejjel...?...merhogy en aludtam...
Xlen Creative Commons License 2006.04.25 0 0 925

Majd utánanézetek.

Lehet, hogy a Tagtársak készítették, az egész világot behálózzuk.

 

Előzmény: Ámokfutó (924)
Ámokfutó Creative Commons License 2006.04.25 0 0 924
Angliában újabb rejtélyes gabonaköröket találtak

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!