Keresés

Részletes keresés

halacs Creative Commons License 2002.10.05 0 0 688
Rendkívül meggyőző az érvelésed, szólok az érdekedben...
Előzmény: Törölt nick (679)
Matyika_ Creative Commons License 2002.10.05 0 0 687
pályamunkád csodálatos és magával ragadó
Előzmény: Törölt nick (686)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.05 0 0 686
Udv a tiszteletre melto MPG-nek,es eljen!

Megkonnyitendo a dontest,a portaszolgalatos mellett elvallalnam a hatso udvari fotografikuss feladatat is...

pik...A jelolt...

[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]

AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.10.05 0 0 685
No ugye, kedves Pikírt tagjelölt, megy ez.

Most már csak meg kell várni, hogy mikor látogat ide személyesen az Elnök, avagy az Értelmiség (és holdudvara), s bízom benne, megkapod vágyott tagságodat.

Én nem merlek felvenni, mert egyszer próbáltam csak, de az Értelmiség (és holdudvara) letolásban részesített, úgy hogy efféle túlbuzgalmat nem követek el a jövőben.

Alice pr titkár

Előzmény: Törölt nick (684)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.05 0 0 684
Tisztelt Alice Pr titkarasszony!

Eljen!Eljen!Eljen!
..es ez nalunk dinasztialis,tehat a genjeimben van...

pik...PORtagTArSjelolt...

Előzmény: AliceCsodaországban (683)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.10.05 0 0 683
Pikírt tagjelölt!

Az Eszmét már kezded kapisgálni, még egy kis agytorna és máris a birtokában leendsz!

Éljen az Eszme, éljed dicső Elnökünk, KInek Fogán Megcsillan a Napfény, éljen Ufólátó Baconi Gazda szellemisége! Éljen a JEL, mely őt jelképezi!

Alice pr titkár

Előzmény: Törölt nick (682)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.05 0 0 682
Tisztelt Alice Pr titkarasszony!

Melyseges halat erzek most On irant,hiszen megnyitotta elottem a megvilagosodas fele vezeto utat,mikor ravezetett arra,hogy kitartassal, regi idok,es tevedhetetlen gondolatok ismeroje lehessek,es megerosodjek abbeli szandekomban,hogy legnagyobb alazattal akar portaskent (informacioim szerint e poszt meg betoltetlen,es eros fizikumommal tavol tarthatnam az al diktatorjelolteket) segitsem a Kor 2006-os valasztasi gyozelmet...

Udvozlettel,
pik...

ui:megjegyeznem(bar tudom,ezzel kivalthatom sok gabonakori tagtars ellenerzeset,de nem hallgathatom el),Ufolato Baconi Gazda szellemi oroksegere tovabbra sem sikerult raakadnom,csak nemi ingo es ingatlan hagyatek kerult a latomezombe...

Előzmény: AliceCsodaországban (681)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.10.05 0 0 681
Pikírt tagjelölt!

Olvasgasad még egy kicsit, egészen addig, amíg beléd nem ivódik a JEL, amelyet Ufólátó Baconi Gazda eszméje képvisel.

Mi tagok ennek birtokában vagyunk, te sem lehetsz ostobább!
De Eszmeiség nélkül ne lépjél be, ami itt folyik, az szorgos embertpróbáló munka, hitetneneknek nem való.
Kitartás!

Alice Pr titkár

Előzmény: Törölt nick (680)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.05 0 0 680
Tisztelt Alice pr. titkarasszony!

Legnagyobb igyekezetem ellenere sem sikerult az emlitett nyomara bukkannom,ezert kerek nemi utmutatast,hogy eligazodhassak az index es a regmult utvesztoiben...:)

pik...

Előzmény: AliceCsodaországban (678)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.05 0 0 679
Kedves Halacs (tagtars?:)!

Ertek a flippergephez,a buvoskockahoz,az oktalan okoskodashoz,vezetem az aramot,konyvkiadashoz, lapkiadashoz,csocsozashoz,fotozashoz,talan a fuggetlen gondolkodashoz,es termeszetesen okleveles ellenszolgaltato is vagyok...:)
...es ez meg korantsem minden,de a tobbit szerenysegem tiltana...:)

Előzmény: halacs (677)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.10.05 0 0 678
Pikírt tagjelölt!

Mielőtt Elnökünk és az Értelmiség (és holdudvara) kimondaná felvételedről a végső döntést, - (s ha Halacs tagtársnő nem él vétójogával) - kérlek tanulmányozd át topicunkat, nehogy te is feltegyél később afféle bohó kérdéseket, hogy ki is az az Ufólátó Baconi Gazda és mi is az ő eszmeisége, mert ha ezekkel nem vagy tisztában, nem tudsz embertpróbáló munkánkban rész venni.
Jelölésedet pr. titkári minőségemben támogatom - (ha ez jelent valamit).

Alice pr. titkár

Előzmény: Törölt nick (676)
halacs Creative Commons License 2002.10.05 0 0 677
Üdv az új jelentkezőnek! :-)
Mihez értesz?
Csak úgy csendben, okulásul megjegyzem, megfelelő ellenszolgáltatásért szívesen támogatlak, de legalábbis nem élek vétójogommal...
Előzmény: Törölt nick (676)
Törölt nick Creative Commons License 2002.10.05 0 0 676
Udv Korotoknek!

Visszagondolva sotet es unalmas napjaimra,fenyes ustokoskent robbant be tudatomba a Gabonakor hire es neve...
Bar sikér tartalmamrol mit sem tudok,de talan keves az ocsu,es remelhetek,hogy soraitok kozott tudhatom magam...

Igenlo valaszotokban alig-alig remenykedve,

a fent nevezett...

AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.10.05 0 0 675
Robin Laden tagtárs!

Az ötletet zseniálisnak tartom, ami a monumentalitást, misztikumot és a lángoló kaszát illeti.

Javaslatokat kérek a hely kiválasztására, és a szobor anyagára.

Javaslatokat kérek a szobor formájára, és az elkészítő művész személyére.

Javaslatokat kérek a költségbecslésre.

Alice pr titkár

Előzmény: Robin Laden (674)
Robin Laden Creative Commons License 2002.10.04 0 0 674
Ilja Iljics Tagtárs!

Jó tudni, hogy vki érti soraimat,mert én csk írtam ami eszembe jutott.Köszönöm a bizalmat és az elnöki tisztet,de az elismerést nem tudom mivel érdemeltem ki,persze nem akarok tiszteletlen lenni a vezetőség egyik oszlopos tagjával szemben,csupán nem értem mivel érdemeltem ki.
Azt meg végkép nem értem,miért korlátolt?

Gondolkodtam a szobron,és szerintem a szobornak hatalmasnak kell lennie,mutatva Gabonakörünk jelentőségét és szerintem az sem árt ha kicsit misztikus.Azonkívül magas helyre kell építeni, hogy messziről is láássák a hitlenk,persze nem ártana valami fáklya szerű dolog, egy aranysarló,inkább kasza,melynek csillogása már messziről megvilágosítaná a megvilágosulatlanokat és erőt adna a megvilágosult Tagtársaknak is,és persze jó reklám lenne mint a világ 8 csodája,mert ha Robin vmibe belefog,azt nem teszi suta kézzel!

Lehet marhaság,de egyházi vezető nem kellene,aki lelki támaszt nyujtana a támaszra szorulóknak,meg ilyesmi?

Vmi forradalmi vezetőre vagy aktivistára nincs szükségetek,mert bár nagyon örülök ennek a Szobor projektnek(bocsi a magyartalanságért),de én úgy érzem erre lennék a legalkalmasabb,persze ez nem menne a Szobor rovására!

Javaslom egy részét a kicstári gabona elkülönítésének a UBGEésSZKésMKT müködésének és a Szobor megépítésének részére.

Éberség és kitartás Tagtársak!!

Előzmény: Ilja Iljics (662)
Xlen Creative Commons License 2002.10.03 0 0 673
Kedves Tagtársam!

Igazad van, a kitüntetéseket személyre szabottan kellene felterjeszteni.
Javaslatokat nyugodtan tehettek.

De mindezt csak Gabonaköri napi munkátok után, mert az az első!

Előzmény: AliceCsodaországban (672)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.10.03 0 0 672
Tisztelt Dicső Elnök úr, szeretve tisztelt Fényességünk, a sötétben botorkáló utainkon!

Bátorkodom Tévedhetetlenséged figyelmét felhívni arra - és ezt pusztán vállalt feladatom (pr titkár) minőségemben teszem, hogy a kitüntetések akkor hasznosak, ha személyreszólóak.

Tehát addig rengeteg dolgunk van. Bátorkodom megemlíteni, hogy különféle rendfokozatokat is be kéne vezetni - látja Fényességed, hogy a régi tagok mennyire nem aktívak ebben a nehéz embertpróbáló időszakunkban? - tagjainknak be kellene kapcsolódni a rendfokozatok javaslatában, megnevezésében, küllemében, nem is szólva az ezzel járó gabonajuttatásról... ah, Kivállóságod nem is sejti, minő gondokat okoz ez nekem!

Tisztelettel és Hódolattal:
Alice pr titkár

Előzmény: Xlen (671)
Xlen Creative Commons License 2002.10.03 0 0 671
Tagtársak és Leendő Tagtársak!

Örülök, hogy így pezseg az élet a Gabonakörben, magam is igyekszem a tőlem telhető maximális erőbedobással tevékenykedni, mindenki munkáját nagyon kösöznöm a Gabonakör nevében, az okt. 23-ai kitüntetésekre már felterjesztettem a teljes Gabonakört.

Előzmény: AliceCsodaországban (670)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.10.03 0 0 670
Halacs Tagtárs!

Én azt hiszem értem mire próbálsz minket rávezetni - hiszen ha mondjuk egy tigris támadna rád, azt először úgy kell legyőzni, hogy behúnyod a szemed, és szellemed határtalan magasságokba repül, ahol is gondolatban szellemed legyőzi őt, a többi már gyerekjáték.
Még hogy dévajkodás! Körünk az Eszme birtokában SOHA nem gondolna ilyen pórias, hogy úgy ne mondjam, lumpenpórias gondolatokra!

Lám, a tévelygés akaratlanul is felüti a fejét, de íme a megnyugtató végkifejlet: valaki Körünkből mindig figyelmezteti kötelességére.

Tagtársak!
Mivel már nem tudom számontartani, ki vite el a havi járandóságát és ki nem, ezért kérem sziveskedjék mindenki a pénztárhoz fáradni, akinek szüksége van a havi 5000 sikérre.

(különben megpenészedik, és nem lesz miből felépíteni saját házi gabonakörünket.)

Nyomatékosan kérek továbbá mindenkit, hogy a létesülő Emlékhely és Szobor Ufólátó Baczoni Gazda tiszteletére érdekében, fejtsétek ki javaslataitokat.

Alice pr Titkár

Előzmény: halacs (668)
Ilja Iljics Creative Commons License 2002.10.03 0 0 669
Halacs Tagtárs!

Elnézésedet kell kérnem, hogy kétségbe vontam szándékaid tisztaságát, tudom, hogy Te mindig Gabonakörünk javát akarod, e szerint éled életed. Soha többé nem fog előfordulni.

Éberség!

Előzmény: halacs (668)
halacs Creative Commons License 2002.10.02 0 0 668
Tisztelt Elnök Úr, Értelmiség, Tagtársak!

Magyarázkodhatnék ugyan, de minek?
Nincs okom rá.
Jól tudjuk mindannyian (kiket nem vakít el holmi földi hívság), hogy a sötétben az Egyetlen Igaz Út meglelése és továbbépítése megacélozza bátorságunkat, öntudatunkat, elménk élesítésére pedig nincs jobb módszer, mint lehunyni szemünket, s hagyni, hadd röpítse lelkünket az egekbe Ufólátó Baczoni Gazda szelleme. Ez adja az igazi erkölcsi gyönyörűséget, megtisztulást, s aki ezt félreérti, annak még van bőven tanulnivalója...

Tisztelettel vegyes csodálkozással üdvözöl mindenkit:
halacs

Matyika_ Creative Commons License 2002.10.02 0 0 667
persze, de első hozzászólásod alapján fogalmad nincs Ufólátó Baczoni gazda tanairól, ami nem jelent feltétlenül előnyt.
Előzmény: kakktusz (666)
kakktusz Creative Commons License 2002.10.02 0 0 666
Elvtársak!
Be lehet még lépni ebbe a Komcsikörbe?
Matyika_ Creative Commons License 2002.10.02 0 0 665
A szexualitást hagyjuk meg a hanyatló Nyugat ópiumának, Tagtársam!

Másrészről az Értelmiségnek kötelessége meggyőződni róla, hogy okkal-joggal óvja minden erejével a Tagságot az efféle dévajságoktól, nehogy véletlenül téves döntéseket hozzunk.

Előzmény: halacs (663)
Ilja Iljics Creative Commons License 2002.10.02 0 0 664
Halacs Tagtárs!

Nem tudom, nem akarom megérteni az imént kifejtett gondolatmenetedet. Csak nem arra gondolsz, hogy a Tagtársaknak holmi pajzánságokkal kellene elütni az időt, éppen most, amikor előttünk Nagy Feladatok állnak. Tettedet tovább súlyosbítja az a tény, hogy Alice Tagtársat próbáltad meg rábeszélni a hasztalan dévajkodásra, pedig az ő odaadó PR munkájára nagy szükságünk van, nem vonhatod el a figyelmét!

Gyakorolj önkritikát, Tagtárs!

Előzmény: halacs (663)
halacs Creative Commons License 2002.10.02 0 0 663
Kedves Alice!

Mint láthatod, az Értelmiség már megtette a legfőbb lépést a leendő emlékhely méltó körülményeinek létrehozásához, én most csak arra szeretném felhívni a figyelmedet, hogy Mélyen Tisztelt Elnökünk, Kinek Világít a Tekintete a sötétben, bátran hunyja le néha a szemét, mert a sötétben tapogatózás olykor igen kellemes következményekkel járhat, és néha vállalnunk kell ennek kockázatát is.

Remélem, dicső Vezérünk is egyetért gondolataimmal...

Üdv.:
halacs

Előzmény: AliceCsodaországban (661)
Ilja Iljics Creative Commons License 2002.10.02 0 0 662
Robin Laden Tagtárs!

Kiolvasván a mérhetetlen tenniakarást egyébként roppant zavaros soraidból, és érzékelvén a Kör vezetőségében kialakult vágyat egy kuratórium létrehozására, ezennel megbízlak a majdan felállítandó Ufólátó Baczoni Gazda Emlékhely és Szobor Köz- és Magánhasznú Korlátolt Társaság kuratóriumának elnöki tisztével. Fogadd őszinte elismerésem!

Éberség, a számlaszámom ismered!

Előzmény: Robin Laden (659)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.09.30 0 0 661
Elnök Úr, kinek Tekintete Világít a Sötétben!

Bátorkodtam javaslatot előterjeszteni egy szoborra és emlékhelyre, hol körünk tagjai leróhatják a kegyelet szalmavirágjait - de még egyetlen javaslat sem érkezett a szobor anyaga, külalakja, helye, stb.-t illetőleg.
Holott elérkezett a cselekvés ideje, hiszen ha sokan akarunk lenni, akkor azért tenni is kell valamit!
Felemelt fejjel!

A Kuratórium - az ön bölcs tanácsa alapján -szvsz. ebben is hasznos tanácsokat adhatna.

És kérem, Elnök úr figyelmét felhívni arra, hogy világosítsa meg elménket a Jó és a Gonosz erőinek mibenlétét illetőleg, mert csak itt a sötétségben tapogatózunk...

Tagtársi hódolattal:
Alice pr titkár

Előzmény: Xlen (660)
Xlen Creative Commons License 2002.09.30 0 0 660
Tagtársak!
Most döbbenek, hogy nincs még kuratóriumunk sem, úgyhogy az eddigieknél még keményebb munkát kérek, láthatjátok, vannak elmaradásaink!
Robin Laden Creative Commons License 2002.09.28 0 0 659
T. Ilja Iljics és T.Tagtársak!!!

Köszönöm a bizalmat,mindet meg fogk tenni annak a meghálálására,de ahogy olvasta a korábbi soraitokat,komoly kétely merült fel bennem(de komolyan),hogy hazaszeretetem,Vezérem és Tagtársaim tisztetel valammint a lelkeedésem elég lessz-e az itt elhangzott magasröptű eszmék tovább gazdagításához és ügyünk előre mozdításához.

Egyáltalán mi a feladatom?

Vezérük a bátorság,kisérőnk a szerencse!
Éberség Tagtársak!

Előzmény: Ilja Iljics (656)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!