Keresés

Részletes keresés

Labor Creative Commons License 2002.07.17 0 0 10
Már hogy naponta? Passz. Egyszer ott ebédeltem kora délután. Inkább csak este szoktunk járni. Bár jó régen voltam utoljára.
Előzmény: Cuoresportivo (9)
Cuoresportivo Creative Commons License 2002.07.17 0 0 9
Labor,

Mikor nyit a Rudas Romkert? Nem tudod véletlen?

Előzmény: Labor (8)
Labor Creative Commons License 2002.07.16 0 0 8
Délutáni ejtőzéshez pölö Rudas Romkert Erzsébet híd budai hídfő.

Szimpla kert (valahol a Kazinczi-Király sarok közelében, egy parkolón kell átmenni)

Cuoresportivo Creative Commons License 2002.07.16 0 0 7
Voltam ma a Kerékben, Óbudán. Kockásabroszos hely. Férfitársasággal jó. Elsö randira is, de kicsit hazárdör dolog.
Perichole Creative Commons License 2002.07.15 0 0 6
Koraeste már szól a zene. Nappal nem tudom. Ilyen hülye elfoglaltságom is van, mint munka... :))

Árfekvés? Hát... Inkább függőleges, mint fekvő... :)
Elviselhető.

dzsek Creative Commons License 2002.07.15 0 0 5
Nappal is muzsikálnak, vagy csak az esti órákban?
Előzmény: Perichole (1)
Cuoresportivo Creative Commons License 2002.07.15 0 0 4
Tényleg, mint a lakótelep:) Árfekvése van?
Előzmény: Perichole (3)
Perichole Creative Commons License 2002.07.14 0 0 3
Persze, hogy van! :)
Havanna. A könnyű megjegyezhetőség kedvéért... :)
Előzmény: Cuoresportivo (2)
Cuoresportivo Creative Commons License 2002.07.14 0 0 2
Köszi a tippeket. Ez a kubais jól hangzik, neve van? Tortuga nev? helyen jártatok?
Előzmény: Perichole (1)
Perichole Creative Commons License 2002.07.13 0 0 1
Ha szereted a latin zenét, ha nem föltétlenül rántotthúst akarsz enni, és ha nem zavar, hogy a kert valójában csak egy terasz... két igazi kubai zenész, egy gitáros, aki énekel és egy dobos, mindenféle étel, ami nem szokványos, mindenféle ital (szokványos is), kényelmes karosszékek, Kristóf tér... hát igen, a belváros közepe. De nagyon hangulatos! :)
(azt hiszem, van forró/jeges csoki is, kicsiknek... :)))) )
aranyszáj Creative Commons License 2002.07.13 0 0 0
Erzsébet-híd lábánál Platán - ahol árnyék van, az a rész nem rossz, de közel az út... - mindenesetre elmegy:)
Előzmény: Cuoresportivo (-)
Cuoresportivo Creative Commons License 2002.07.13 0 0 topiknyitó
Ugye Ti is szívesebben ücsörögtök ilyenkor nyáron kerthelyiségben, mint négy fal között?
Hová jártok? Melyiket nem javasoljátok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!