Keresés

Részletes keresés

tpw Creative Commons License 2019.03.02 0 0 3832

Kép lemaradt...

 

Sziasztok!

 

Kis segítség kellene.

Egy nagyon régi vevőm a képen látható ívesített szárnyú nyílászárókat szeretne, de nem fából hanem műanyagból.

A beszállítóm nem tud ilyet gyártani.

Valaki tud gyártót, viszonteladót akinél beszerezhető? Egyáltalán létezik?

Én még sohasem dolgoztam ilyen jellegű műanyag ablakkal.

 

Válaszokat előre is köszönöm.

tpw Creative Commons License 2019.03.02 0 0 3831

Sziasztok!

 

Kis segítség kellene.

Egy nagyon régi vevőm a képen látható ívesített szárnyú nyílászárókat szeretne, de nem fából hanem műanyagból.

A beszállítóm nem tud ilyet gyártani.

Valaki tud gyártót, viszonteladót akinél beszerezhető? Egyáltalán létezik?

Én még sohasem dolgoztam ilyen jellegű műanyag ablakkal.

 

Válaszokat előre is köszönöm.

 

 

kiss_atti Creative Commons License 2019.02.15 0 0 3830

A lakóhelyedhez

 

legközelebb lévő ablakossal kéne beszéljél.

 

Ez az "ennyire nem kell a meló senkinek" írás igen demagógra sikeredett, ugyanis mindenkinek kell a meló - nagyonis kell a meló -, de amíg tud jövedelmezőbbet, mint egy-egy ablak valahol, addig a számára "jobban megérőt" fogja választani.

 

Sorry, ilyen az élet.

Előzmény: equilibrator (3829)
equilibrator Creative Commons License 2019.02.14 0 0 3829

Sziasztok!

Írtam pár cégnek, köztük az itt említett Ablak Birodalom Kft-nek is, de vagy semmi válasz, vagy kapacitáshiány miatt elutasítanak. Igaz hogy most csak 1 db ablakot szeretnénk cserélni, ez nem egy nagy biznisz, de nem gondoltam, hogy ennyire nem kell a meló senkinek.

Van valakinek javaslata? Kösz, előre is.

Zoli 52 Creative Commons License 2018.12.28 0 0 3828

Szia!

 

 Miért kéne vigyázni? Ha utánuk nézel a gyárnak, középeurópa legnagyobb gyártója, napi 6500db ablakot gyártanak le. Osztrák Maco prémium Vasalattal. Nem engedhetik meg maguknak a silány minőséget. Az RS megnyerte a Samsonite - ot és sok nagyobb munkájuk is van a referenciáik között. Rendszeresen szállítok tőlük én is, mert gyorsak és jó áron adják az ablakokat. Ügyfeleimtől panaszt még nem hallottam, bár finombeállításokra, karbantarzásokra kell számítani, mint mindennél. Négy éve dolgozok velük, én ajánlom őket. 

Előzmény: SincerusBrute (3825)
_ahs_ Creative Commons License 2018.12.21 0 0 3827

Valakinek van esetleg arról információja, hogy az ablakokba töltött argon réteg mennyire tartós? Két külön ingatlan esetén is észleltem, hogy a beszerelés telén tapasztalható apró pára lecsapódás 4-5 évesen már komoly kondenzációra váltott - pedig mindkét helyen is közel azonos páratartalmat (40-45, illetve 50-60%) mérek évek óta.

 

Jobb híján az argon hiánya lehet a gyanúsított.

Marica334 Creative Commons License 2018.12.10 0 0 3826

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni.Győr-Sopron megyében hol találhatók magyar ablak forgalmazó cégek akik Door Master s.r.o-nál gyártatják le a méretre gyártót ablakokat.Köszönöm a segítséget.

 

SincerusBrute Creative Commons License 2018.12.09 0 0 3825

Sziasztok!

 

RS ablakról és az ő általuk forgalmazott Eko Okna - Ecosun 70 ablaktípusról van valakinek tapasztalata? TVB alapján lengyelnek tűnik (név alapján is) és azt hallottam/olvastam, hogy azokkal vigyázni kell.

 

Előre is köszönöm a segítséget.

Üdv.

 

Itt a teljes TVB

https://drive.google.com/open?id=1JiwGR4V6cE8Jp8pPpIMnqylO1hv5-Mk_

-Smiley- Creative Commons License 2018.12.05 0 0 3824

Sziasztok!

 

Adott egy kömmerling 3 rétegű ablak. 

Kívülre fel szeretnék szereltetni egy parabola antennát, és be kéne húznom a kábelt a lakásba.

Hogy lehet ezt megfúrni úgy hogy ne sérüljön? Illetve ha pár év múlva kábel tv lenne akkor mi módon tudom a lyukat úgy eltűntetni hogy ne fújjon be a szél? 

kiss_atti Creative Commons License 2018.12.05 0 0 3823

Első

 

posztnak - lássuk be - kissé reklámszagú...

:-))))

Előzmény: exqzor (3822)
exqzor Creative Commons License 2018.12.05 0 0 3822

Tudom ajánlani az Ablak Birodalom Kft-t.

Elég sok munkájuk volt már az országban és egy nagyon segítőkész csapatról van szó. Minőségi munkát végeznek és ők gyártják a nyílászárókat, illetve az árnyékolást is. A cégvezrtő korrekt. Árban is elfogadhatóak. Maximálisan meg voltam velük elégedve bárkinek szívesen ajánlom ezt a céget. 

Thomas Creative Commons License 2018.11.17 0 0 3821

Asszimetrikus  külső páralecsapódás? Lehet valami probléma az üvegezéssel? 

banyabogyo Creative Commons License 2018.10.27 0 0 3820

Kedves Adri,

 

érdekelne, hogy melyik céget ajánlanád. Ablakcsere előtt állok és nem szeretnék rosszul választani

 

 

 

Előzmény: honda11 (3748)
Thomas Creative Commons License 2018.10.21 0 0 3819

Praktikus kérdésem van külső hővédő roló ügyben amit a héten szereltek fel, de nem voltam otthon igy akkor nem tudtam megkérdezni.

Télen, amikor pl. elmegyünk hosszabb időre, 1-2 hét, akkor lehet-e leengedve hagyni a rolókat, hogy ezzel is javitsuk az ablak hőszigetelését?

(Harol márkájú és csak franciául van egy rövid ismertetőnk, ez egy kicsit olcsóbb volt mint a Renson.)

Az logikusnak tűnik, hogy ha jeges, havas, akkor ne húzzuk föl, de gondolom, hogy ezek azért valamennyire birjak a hideget.

Köszi.

kiss_atti Creative Commons License 2018.10.15 0 0 3818

Oda pont azért

 

megy be a kosz, amiért a ruhákba is belemegy . A kosz az ilyen.

Előzmény: Marica334 (3817)
Marica334 Creative Commons License 2018.10.14 0 0 3817

Másik kérdésem az lenne az ablak külső részénél található gumi alá miért megy be a kosz?Lehet hogy nincs is bent gáz?

Marica334 Creative Commons License 2018.10.14 0 0 3816

Szeretném kérdezni mi lehet az oka hogy így néz ki az ablak?Előre is köszönöm a választ!

pallos5 Creative Commons License 2018.09.26 0 0 3815

Tutto Ablak nevű Komlói céget ismeri valaki? Korrektek? 

espfan Creative Commons License 2018.09.25 0 0 3814

Itt már korábban többen véleményezték a Danubius Ablak Kft-t. Megerősítem a negatív hozzászólásokat: NEM AJÁNLOTT. Mi nagyon megszívtuk velük. Idézem korábbi önmagam: "Pontatlan munka, szakszerűtlen beszerelés a tapasztalatom. Az ügyvezető, Miló Zoltán a szerződésmegkötésig készséges, majd ha kiderül, hogy probléma van, bunkó, agresszív figura lesz. Megnéztem a mérlegüket céginfón, ott is büdös ez a társaság. Egyfajta szériaablakot tudnak fából és műanyagból, nem tűnik rossz árnak, amiért kínálják, de mind a kivitelezésnél, mind az esetleges hibák kijavításánál borzalmasak. Kerüljétek el!"

luci87 Creative Commons License 2018.09.11 0 0 3813

Udv.Meglevo,uj,130x 110 es hoszigetelt uveghez lehet keretet,ill.tokot csinaltatni?

El lett merve a rendelt uveg,es nem tudta a keretbe betenni az uveges.Viszont az arat kifizettette,jogosan.A mafla ferjem meg otthagyta,mondvan,mit kezdjunk vele.

Nekem tamadt az az otletem,hogy csinaltatunk hozza keretet,es tokot,es kicsereljuk erre a meglevo egyik kisablakot.

Vagy mas otlet? Eladni esetleg?Koszi.

 

Marica334 Creative Commons License 2018.09.07 0 0 3812

Még több gond az ablakkal.Már be is ázik:(

kiss_atti Creative Commons License 2018.09.01 0 0 3811

Vagy szólni kéne két csecsen békéltető komának ...

:-)))))

Előzmény: V.Gy. (3810)
V.Gy. Creative Commons License 2018.08.31 0 0 3810

Mondom én, a Fogyasztóvédelemnél kell panaszt tegyen.

 

Vagy a helyileg illetékes Békéltető Testületnél kell(ene) kezdeni.

Előzmény: kiss_atti (3808)
Marica334 Creative Commons License 2018.08.30 0 0 3809

Köszönöm szépen a segítséget!Lépni fogok.

kiss_atti Creative Commons License 2018.08.30 0 0 3808

Mondom én, a Fogyasztóvédelemnél kell panaszt tegyen.

Ha akar.

:-)

Előzmény: pajaci (3804)
kiss_atti Creative Commons License 2018.08.30 0 0 3807

Kicseréli az üvegezőlécet,

 

semmi baja nem történik semminek.

Előzmény: Marica334 (3802)
Marica334 Creative Commons License 2018.08.30 0 0 3806

Marica334 Creative Commons License 2018.08.30 0 0 3805

pajaci Creative Commons License 2018.08.30 0 0 3804

A Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság 2016. december 31. napjával jogutódlással megszűnik. Az NFH általános jogutódja a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium, valamint a másodfokú ügyekben országos illetékességgel a Pest Megyei Kormányhivatal jár el.

A Nemzeti Fejlesztési Minisztériumhoz kerülnek a stratégiai feladatok, például az ellenőrzések szakmai felügyelete, illetve a tárca felügyeli a két fogyasztóvédelmi laboratóriumot, továbbá a magyarországi Európai Fogyasztói Központot.

Ezzel egyidejűleg 197 járásban jelenik meg fogyasztóvédelmi elsőfokú hatósági feladatkör. Tehát a fogyasztók 2017. január 1-től panaszaikkal elsősorban a területileg illetékes járási hivatalokhoz fordulhatnak. A járási hivatalok elérhetőségét  itt találod.

Előzmény: kiss_atti (3801)
Marica334 Creative Commons License 2018.08.30 0 0 3803

Ilyen az ablak.

Előzmény: Marica334 (3802)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!