Keresés

Részletes keresés

Marica334 Creative Commons License 2018.10.14 0 0 3816

Szeretném kérdezni mi lehet az oka hogy így néz ki az ablak?Előre is köszönöm a választ!

pallos5 Creative Commons License 2018.09.26 0 0 3815

Tutto Ablak nevű Komlói céget ismeri valaki? Korrektek? 

espfan Creative Commons License 2018.09.25 0 0 3814

Itt már korábban többen véleményezték a Danubius Ablak Kft-t. Megerősítem a negatív hozzászólásokat: NEM AJÁNLOTT. Mi nagyon megszívtuk velük. Idézem korábbi önmagam: "Pontatlan munka, szakszerűtlen beszerelés a tapasztalatom. Az ügyvezető, Miló Zoltán a szerződésmegkötésig készséges, majd ha kiderül, hogy probléma van, bunkó, agresszív figura lesz. Megnéztem a mérlegüket céginfón, ott is büdös ez a társaság. Egyfajta szériaablakot tudnak fából és műanyagból, nem tűnik rossz árnak, amiért kínálják, de mind a kivitelezésnél, mind az esetleges hibák kijavításánál borzalmasak. Kerüljétek el!"

luci87 Creative Commons License 2018.09.11 0 0 3813

Udv.Meglevo,uj,130x 110 es hoszigetelt uveghez lehet keretet,ill.tokot csinaltatni?

El lett merve a rendelt uveg,es nem tudta a keretbe betenni az uveges.Viszont az arat kifizettette,jogosan.A mafla ferjem meg otthagyta,mondvan,mit kezdjunk vele.

Nekem tamadt az az otletem,hogy csinaltatunk hozza keretet,es tokot,es kicsereljuk erre a meglevo egyik kisablakot.

Vagy mas otlet? Eladni esetleg?Koszi.

 

Marica334 Creative Commons License 2018.09.07 0 0 3812

Még több gond az ablakkal.Már be is ázik:(

kiss_atti Creative Commons License 2018.09.01 0 0 3811

Vagy szólni kéne két csecsen békéltető komának ...

:-)))))

Előzmény: V.Gy. (3810)
V.Gy. Creative Commons License 2018.08.31 0 0 3810

Mondom én, a Fogyasztóvédelemnél kell panaszt tegyen.

 

Vagy a helyileg illetékes Békéltető Testületnél kell(ene) kezdeni.

Előzmény: kiss_atti (3808)
Marica334 Creative Commons License 2018.08.30 0 0 3809

Köszönöm szépen a segítséget!Lépni fogok.

kiss_atti Creative Commons License 2018.08.30 0 0 3808

Mondom én, a Fogyasztóvédelemnél kell panaszt tegyen.

Ha akar.

:-)

Előzmény: pajaci (3804)
kiss_atti Creative Commons License 2018.08.30 0 0 3807

Kicseréli az üvegezőlécet,

 

semmi baja nem történik semminek.

Előzmény: Marica334 (3802)
Marica334 Creative Commons License 2018.08.30 0 0 3806

Marica334 Creative Commons License 2018.08.30 0 0 3805

pajaci Creative Commons License 2018.08.30 0 0 3804

A Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság 2016. december 31. napjával jogutódlással megszűnik. Az NFH általános jogutódja a Nemzeti Fejlesztési Minisztérium, valamint a másodfokú ügyekben országos illetékességgel a Pest Megyei Kormányhivatal jár el.

A Nemzeti Fejlesztési Minisztériumhoz kerülnek a stratégiai feladatok, például az ellenőrzések szakmai felügyelete, illetve a tárca felügyeli a két fogyasztóvédelmi laboratóriumot, továbbá a magyarországi Európai Fogyasztói Központot.

Ezzel egyidejűleg 197 járásban jelenik meg fogyasztóvédelmi elsőfokú hatósági feladatkör. Tehát a fogyasztók 2017. január 1-től panaszaikkal elsősorban a területileg illetékes járási hivatalokhoz fordulhatnak. A járási hivatalok elérhetőségét  itt találod.

Előzmény: kiss_atti (3801)
Marica334 Creative Commons License 2018.08.30 0 0 3803

Ilyen az ablak.

Előzmény: Marica334 (3802)
Marica334 Creative Commons License 2018.08.30 0 0 3802

Számlát adott az elvégzett munkáról.Csak az ablakról nincs külön.Azt sem tudom hol vette milyen ablakot hozott.Így a gyári garanciát is buktam.Garanciára azt mondta olcsóbban javít.Rontja az ablak szigetelését ha szét szedi az ablakot mert léccet cserél?

Előzmény: kiss_atti (3801)
kiss_atti Creative Commons License 2018.08.30 0 0 3801

Valahol kérhetném az ablak minőségi be vizsgálását?

--

 

Igen,

 

első körben a Fogyasztóvédelemnél, de ehhez azért nem ártana egy számla, vagy valamilyen papír, amin le van írva valami ....

Előzmény: Marica334 (3800)
Marica334 Creative Commons License 2018.08.30 0 0 3800

Köszönöm a választ!Végül is jól meg jártam vele.Mert az ablakról nem kaptam számlát.A beépített ablak sérült.Üveg szorító lécet akar cserélni.Két üveg között a vas is fura benne.Másik ablak karcos.Olyan mintha selejtes ablakot kaptam volna.Valahol kérhetném az ablak minőségi be vizsgálását?Ja belűről a helyreállítást festés készre ígérte helyette egyszer kente le csempe ragasztóval.Élvédő is ki látszik,repedés és lyuk is van rajta.

Előzmény: kiss_atti (3799)
kiss_atti Creative Commons License 2018.08.23 0 0 3799

Ez attól függ,

 

miben állapodtatok meg.

Mi sem szoktuk kívülről helyreállítani, de ennek csak az az oka, hogy nem sérül meg a külső színezés a munkák során.

Előzmény: Marica334 (3798)
Marica334 Creative Commons License 2018.08.23 0 0 3798

Sziasztok!

Most cseréltetem ablakokat.Bontás beépítés,falazás helyreállítással.Belsőleg a helyre állítás meg történt.Viszont kívülről nem történt meg.Kivan a tégla és a beton blokk.Ablakos szerint ezért fizetem.Végül is engem becsapott?

pallos5 Creative Commons License 2018.08.14 0 0 3797

Sziasztok! Szeretném lecseréltetni régi ablakaimat újra. Keresek egy korrekt, nem túl drága céget (Fejér megye). Eddig a Tutto Ablak, és Az AblakPort ajánlata tűnik a legjobbnak. Ismeri őket valaki? Tud valaki rendes, megbízható céget? Mert tartok a lehúzástól. 

kiss_atti Creative Commons License 2018.08.10 0 0 3795

Rég csináltam,

 

de most számoltam egy panelt, cca 15 m2, semmi különleges szerkezet, mindenhová redőny+ int. RH, mindennel együtt

 

1.204.000 FT.

 

Nyilván nem fogják elfogadni, mert lesz olyan, aki nem számolja a takarást, vagy ott hagyja a szemetét, kihagyja a párkányt, könyöklőt, vagy odavisz valami ótvart ablakból, redőnyből is.

 

Az is fehér lesz, nyílik/bukik, az ajánlatból kihagyott plusz munkákat meg majd utólag kifizeti..

 

:-)))))

Előzmény: gabeeen (3794)
gabeeen Creative Commons License 2018.08.10 0 0 3794

Kérj ajánlatot 3-4 cégtől és hasonlítsd össze az árakat.

Igaz sokszor ez szakmabelinek sem lenne könnyű mert egyes vállalkozások szándékosan lebutított árajánlatot küldenek ami így olcsóbbnak tűnhet első nekifutásra.

Előzmény: SincerusBrute (3787)
kiss_atti Creative Commons License 2018.08.10 0 0 3793

Ne fárasszál már hülyeségekkel ...

 

:-))))

Előzmény: TraderCsabi (3792)
TraderCsabi Creative Commons License 2018.08.09 0 0 3792

Üdv:!

 

Keress meg 06309978785, pest megyei céget képviselek, ár érték arányban bátran merem mondani hogy a top3 ban vagyunk.

350 körül ez német minőségből ki lehet hozni.

 

Csabi

Előzmény: SincerusBrute (3787)
kiss_atti Creative Commons License 2018.08.06 0 0 3791

Ne sokalld ....

Előzmény: SincerusBrute (3787)
SincerusBrute Creative Commons License 2018.08.06 0 0 3790

Elnézést azt elfelejtettem leírni, hogy Budapesten vagy környékén dolgozó vállalkozókat keresek. 

Előzmény: halaloszto (3788)
pajaci Creative Commons License 2018.08.06 0 0 3789

Én már lassan hozzászokok, hogy aki képtelen leírni a települése nevét, az mind a fővárosban lakik...

Előzmény: halaloszto (3788)
halaloszto Creative Commons License 2018.08.06 0 0 3788

Nyiregyhazit tudok, az jo

?

Előzmény: SincerusBrute (3787)
SincerusBrute Creative Commons License 2018.08.06 0 0 3787

Sziasztok,

 

Panel ablak cserében gondolkozom és jó/megbízható céget keresek ehhez az operációhoz. Tudtok nekem ajánlani? 

Esetleg abban segítséget, hogy mi a normális ár az alábbi ablak/erkélyajtó kombóra

150*150 buko nyíló tokosztott ablak

210*150 80cm/10cmtoktoldó/120cm elosztású toktoldott ablak esetében

2100*2400 erkélyajtó+ablak/fix alsórész kombó

 

Tudom sok mindentől függ de erre a kombóra kaptam egy olyan ajánlatot amit eléggé sokallok. 600+

 

Előre is köszönöm a segítséget.

kivancsicska Creative Commons License 2018.07.27 0 2 3786

Danubius ablakot senkinek sem tudom ajánlani! Ha őket választjátok, lehet, hogy meg fogjátok bánni. Mi nagyon megbántuk.

Három évvel ezelőtt történt, de mint olvasom a fórumokon, valószínűleg azóta sem sokat javult a munka pontossága és az ügyfelekhez való hozzáállásuk!

Nálunk három ember jött ki akkor reggel, és estig "dolgoztak". A nap legnagyobb részében tulajdonképpen a háromból egy, max. két ember dolgozott. Az egyik - miután kalapáccsal esett neki a régi ablak szétverésének - mint favágó az erdőben..................meg is sérült. Erősen vérzett a karja. Az üveg szilánkok a szoba másik végéig röpködtek. Este hétkor telefonáltak az irodából, hogy a szúnyogháló szerelése csak pár hét múlva történhet meg, mivel a pontos méretet csak a beépítés után fogják tudni levenni. Mivel kiderült, hogy az egyik szoba ablakánál több cm. eltérés volt - selejtes munka miatt - ki kellett hívni a vezetőt és a munkást. A vezető igen goromba volt, nem csak vitatkozott, hanem ordított velünk. Végül újabb félnapi munkával elkészült az új műanyag ablak abban a szobában is, ahová hanyag módon lett beépítve. Szúnyoghálónk csak pár héttel később lett........

Azért választottuk őket - nagyon helytelenül - mert nem kértek előleget. Soha nem felejtjük el azokat  a borzasztó napokat, amikor nálunk jártak! Az sem zavarta a vezetőt, hogy idős emberekkel ordibál, gorombáskodik.

Jól gondoljátok meg kire bíztok ilyen fontos beruházást, hogy ne érjen csalódás!   Minden bizonnyal vannak ebben az országban megbízható, profi munkát végző, ügyfeleiket tisztelő jó szakemberek is. Megtalálni őket biztosan nem könnyű, de érdemes legalább jobban megpróbálni mint mi tettük.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!