Keresés

Részletes keresés

csobolade84 Creative Commons License 2018.06.26 0 0 3770

Erre annyi van írva összesen, higy Orosházi Üveggyár 85.04. Gondolom a 4 szám a gyártási idő.

Előzmény: kiss_atti (3769)
kiss_atti Creative Commons License 2018.06.26 0 0 3769

Zárfogadónak hívják,

 

és azt, hogy hol lehet kapni, talán meg tudnánk mondani, ha a szárnyon lévő vasalatra felírt gyártó nevét kinéznéd és elmondanád.

Előzmény: csobolade84 (3768)
csobolade84 Creative Commons License 2018.06.26 0 0 3768

Kedves Fórumtársak!

Érdeklődni szeretnék, hogy hogy hívják és hol lehet kapni a képen látható alkatrészt? Panellakásban ebbe csúszik bele az ablak és az erkély ajtó zárja.

Kisdi Creative Commons License 2018.06.17 0 0 3767

Ahogy mondod :) Tele a ...:)

Előzmény: kiss_atti (3766)
kiss_atti Creative Commons License 2018.06.15 0 0 3766

Majd megunod ... 

:-)

Előzmény: ZoliJulcsi (3765)
ZoliJulcsi Creative Commons License 2018.06.15 0 0 3765

Én meg inkább lakosságit csinálnék szívesebben :D projekt melóktól kivagyok :@

Előzmény: kiss_atti (3764)
kiss_atti Creative Commons License 2018.06.15 0 1 3764

Mindegy,

 

mert lakosságnak már csak csak egészen kivételesen ritka esetekben dolgozom ...

Az idén egy ilyen melóm volt.

 

:-)))

Előzmény: ZoliJulcsi (3763)
ZoliJulcsi Creative Commons License 2018.06.15 0 0 3763

Sziasztok :) 

Atti! Neked melyik cégbe van érdekeltséged??

 

Amelyik nyílászáró cégben tudok segíteni:

- Korrekt Ablak

--Elit Ablak

-Danubius Ablak

-Aranyablak

-Ablakguru

-Sz-Épitő 

És még a redőnyös cégek is vannak!

 

ndimo Creative Commons License 2018.06.13 0 0 3762

Szia Adri!

Pont a XXII.ben keresek megbízható ablakos céget, melyiket tudod ajánlani?

 

üdv

ndimo

Előzmény: honda11 (3748)
kiss_atti Creative Commons License 2018.06.09 0 0 3761

Ha találnál is,

 

- ami nem valószínű ezekkel az igényekkel -, akkor

 

1., Elszörnyülködnél, hogy mennyibe kerül és ez mekkora rablás már,

2., Akkor sem lenne jó sosem, mert beépített állapotban a Te kérésedet nem leht hibátlanul megcsinálni.

Előzmény: MZ/Y (3760)
MZ/Y Creative Commons License 2018.06.07 0 0 3760

Létezik még olyan cég/asztalos, ami/aki faablak felújítással foglalkozik?

Nekem Debrecen környéki kellene, de kb. semmi találat a barátomnál, mindenkiről kiderül, hogy tulajdonképpen csak üveget cserélne vagy szigetelést rakna be. Nekem meg elég mélyen le kellene csiszolni, aztán lehetőleg fújni. (Egyet ecsettel festettek, nagyon nem ugyanaz.)

Detti-22 Creative Commons License 2018.06.07 0 0 3759

Ezt nem tudom!De véleményt olvastam

Előzmény: pajaci (3758)
pajaci Creative Commons License 2018.06.06 0 0 3758

Őket szidják, vagy az ablakaikat?

Előzmény: Detti-22 (3757)
Detti-22 Creative Commons License 2018.06.06 0 0 3757

Fa ablakot szeretnék csinálni!

Danubius Ablak  céget ismeri valaki? 

Nekem elég jó árajánlatot kaptam! De Facebookon valaki nagyon szidta őket

kiss_atti Creative Commons License 2018.06.04 0 0 3756

Ha érdekel,

 

van referencia. Kis baj, hogy nem az "olcsó ablakos" vagyok.

Előzmény: beeex (3755)
beeex Creative Commons License 2018.06.04 0 0 3755

Üdvözlet

 

Érdeklődnék, tudtok e ajánlani budapest körzetében Veka proflt használó gyártót vagy forgalmazót, megbízhatót. Új ház építése, kifejezetten nagyfelületű ablakokkal.

Néztem a guglin, rengeteg cég árul Veka profillal ablakot, de ebből fogalmam sincsen ki gyártja végül le az ablakot, és milyen minőségben.

Ha van ötlet, köszönöm.

Thomas Creative Commons License 2018.06.03 0 0 3754

Újra felmerült, hogy külső hő-fényvédő rolót szereltessünk fel 4 éve beépitett ablakainkra.  (2 db 1750x1575, 1 db 945x2470-erkélyajtó, 2210x1590, és 1060x1590).

A szakemberektől kérdezném, hogy nagyságrendileg milyen költségekre lehet számitani pl. BP-en? 

A lakás délnyugat-nyugati fekvésű és kiemelkedik a közvetlen környezetéből, azaz kellően süti a nap, veri az eső és a szél. (szoktak lenni nagy viharok a környékünkön)

A Renson-ról láttam videót, hogy jól birja a kiképzést.  (meg a Harol-ról is).

Praktikus kérdés az, hogy áramszünet esetén, hogy lehet mozgatni pl az erkélyajtóra szerelendő rolót? pl a Renson Fixscreen 100 EVO M1.

Nagyon kösz előre is.

neo1982 Creative Commons License 2018.05.22 0 0 3753

Bocsánat ha nem teljesen ide vág.

A 3 éves aranytölgy kapum, idén tavasszal elkezdett foltosodni, sötétbarna/fekete foltok kezdtek megjelenni rajta, össze vissza kisebb/nagyobb területen. Nem tudom hogy mi lehet, olyan mintha a külső műanyag fólia bevonat foltosodna. Valaki találkozott a problémával? Van esetleg valami oldószer amivel ezt el lehet távolítani. Köszi a válaszaitokat.

kiss_atti Creative Commons License 2018.05.10 0 0 3752

Újat kell rendelned.

Előzmény: bupsam (3751)
bupsam Creative Commons License 2018.05.10 0 0 3751

Köszi, ezt olvastam ott is, de mondta, hogy ő nem ablakos. 
Viszont a google-ben keresve több olyan lehetőséget is dobott, ami a bukó ablakot bukó-nyílóra, vagy nyílóra tudja alakítani. Ezért várnék egy megerősítést egy szakembertől, hogy valóban meg lehet-e oldani a már létező ablakommal, vagy újat kell(ene) csináltatni.

Előzmény: kiss_atti (3750)
kiss_atti Creative Commons License 2018.05.10 0 0 3750
Előzmény: bupsam (3749)
bupsam Creative Commons License 2018.05.10 0 0 3749

Sziasztok!
Van egy kis problémám, és a segítségeteket szeretném kérni. A lakásunknak van egy erkélye, ami be lett építve. A műanyag ablak csak bukóra nyílik. 
A kérdésem az lenne, hogy át lehet-e alakíttatni az ablakot, hogy bukó/nyíló legyen, vagy egy teljesen új ablakot kellene oda szereltetnem. 
A válaszokat köszönöm.
 

Így néz ki most az ablak:

 

http://keptarhely.eu/view.php?file=20180510v00nzil1j.jpeg

 

Üdv, Tamás

 

honda11 Creative Commons License 2018.04.26 0 0 3748

Szia,

 

Én ablakos cégnek dolgozom.

Tiszta szívvel ajánlom.

Gyors, jó minőség, az árak is kedvezőek.

Sok mindenkinek ajánlottam már, mindenki nagyon elégedett.

Szívesen megmutatom a lakásomat referenciaként:) (22. Kerulet).

 

Ha gondolod, írj:)

 

Udv,

Adri

 

 

Előzmény: jjani33 (3747)
jjani33 Creative Commons License 2018.04.25 0 0 3747

Sziasztok!

 

Budapesten keresek megbízható ablakos céget.

Fontos, hogy több éves múltja legyen a cégnek, minőségi nyílászáróval és vasalattal dolgozzanak.

 

Válaszokat előre is köszönöm...

mht Creative Commons License 2018.04.20 0 0 3746

Sziasztok!

Mi a véleményetek az alábbi ablakokról?

Decco 71 profil, 3 rétegű 4-12-4-12-4 osztású Low+argon profil, GU vasalat, zártszelvény merevítéssel, 2 tömítéssel, gyártó és egyben beszerelő Mezőszentgyörgyön van.

BlueEvolution 82, 4-16-4-16-4 osztású LowE4+argon, 3 tömítés, gyártó: Mór, ETIK Kft.

 

Utóbbi kb. 10 %-al drágább, de nálam elég sok ablak van, és ez is számít. Az első típust ismerős szereltette 2 rétegű üveggel, az ablakokkal és szerelőkkel is elégedett volt. Később az egyik ablakot állítani kellett, szó nélkül kijöttek.

Bármilyen észrevételt szívesen veszek.

csakesz2 Creative Commons License 2018.03.29 0 0 3745

Legjobb tudomásom szerint Érd környékén is vállalnak munkát: Zsola Ablak Kft. +36 70 770 0455, weboldaluk: Műanyag ablakcsere akciósan

Előzmény: álmosbá (3738)
Ablakos Zoli Creative Commons License 2018.03.21 -1 0 3744

Szia!

A szerkezetek merevítését a rendszer gyártója határozza meg/írja elő.

A statikai/merevített/dilatációs sorolóknak elég borsos áruk van. ezért akad rá példa, hogy az eladhatóság miatt ezek elmaradnak(nem mindig a kereskedő hibájából, vannak olyan gyártók, akik szinte bármit legyártanak a piacszerzés miatt).

Egy a lényeg:

A Te szerkezetednél már szükség van statikai sorolóra. 

Előzmény: Pomelo75 (3739)
Kriszibacsi Creative Commons License 2018.03.18 0 0 3743

Sziasztok,

 

mi a véleményetek a Decco 83 ablakokról? Ajánlanátok?

 

Köszi!

Gabci001 Creative Commons License 2018.03.13 0 0 3742

A JOLA CÉGTŐL SENKI NE RENDELJEN ABLAKOT!!!!!! ELKÉRNEK 5000 FT-OT A FELMÉRÉSÉRT AMIRŐL SEMMILYEN NYUGTÀT NEM ADNAK ÉS NEM KÜLDIK MEG AZ ÁRAJÁNLATOT SEM!!! TÖBBSZÖRI FELSZÓLÍTÁSRA SEM!!!! A PÉNZT PERSZE BENYELTÉk...... Nagyon szomorú, hogy egy ekkera cég ilyet megengedhet magànak a potenciàlis megrendelőivel szemben. SZÉGYEN!!!

Ablak Timea Creative Commons License 2018.03.12 0 0 3741

Üdvözlöm. Nyílászáró forgalmazással és beépítéssel foglalkozó cég vagyunk. Bemutatótermünk Tökölön található. Vállalunk alvállalkozói státuszban is beépítést. Timea Ablak Kft. Ha felkeltettem érdeklődését: timea.ablakstudio@gmail.com email címre várom jelentkezését.

Előzmény: álmosbá (3738)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!