Keresés

Részletes keresés

kiss_atti Creative Commons License 2017.02.20 0 0 3626

Csere

Előzmény: _koko_ (3625)
_koko_ Creative Commons License 2017.02.20 0 0 3625

Az üveglapok között, különben csak letörölném :)

Előzmény: kiss_atti (3624)
kiss_atti Creative Commons License 2017.02.18 0 0 3624

az üvegek között párás,

 

vagy a szoba felőli oldalon?

Előzmény: _koko_ (3623)
_koko_ Creative Commons License 2017.02.18 0 0 3623

Sziasztok,

 

a teraszajtónk üvegezése bepárásodott :(

4-16-4 Low-e, nem gázos. A szlikon 1 részen hiányos, de attól még nem kellett volna elveszítenie a tömítettségét nem?

 

Csere vagy van vmi módja, hogy megjavuljon?

Szekely85 Creative Commons License 2017.02.14 0 0 3622

Hello! valaki tudja lehet-e keverni a Sadolin Tinovat, pl Teak-ot Palisandru-val...?

jani0625 Creative Commons License 2017.02.01 0 0 3620

Sziasztok!

 

új háznál, ami nem passzív, de fontos a hőszigetelés milyen lényegi különbséget láttok az alábbi két nyílászáró között:

 

- Veka 90 md

- Hevestherm elite deluxe s-92

 

előre is köszi

 

 

Fulong Creative Commons License 2017.01.13 0 0 3619

Sziasztok!

 

Valakinek van ilyen műanyag ablaka? Brügmann AD73

 

Érdemes ilyen ablakot berakatni?

Aspari Creative Commons License 2016.12.28 0 0 3618

Sziasztok, a véleményetek érdekelne.

Szerintetek milyen ablakméret felett van szükség 4mm helyett 6mm-es üvegezésre stabilitás szempontjából? Konkrétan Kömmerling 88+ profilról lenne szó, 3 rétegű meleg peremes üvegről 200x210-es méretű fix ablakok esetén. Eléggé megdrágítja az ablakokat a 6-os üveg, ezért kérdem.

Akosom Creative Commons License 2016.12.09 0 0 3617

És a Veka Winergetic premiumról esetleg valami tapasztalat?

Előzmény: kiss_atti (3599)
Akosom Creative Commons License 2016.12.09 0 0 3616

A Salamander nem a Brügmannt gyártja?

Előzmény: kiss_atti (3603)
halaloszto Creative Commons License 2016.12.05 0 0 3615

akkor nincs gond. amikor legközelebb jönnek, szólsz a zajról, és megcsinálják.

Előzmény: Pumukli1984 (3614)
Pumukli1984 Creative Commons License 2016.12.05 0 0 3614

A cég úgy adott 10 év (5+5) garanciát az ablakokra, hogy karbantartási szerződést kötöttünk, így már 2016-ban is átnézték az ablakokat, a szaki azt mondta, hogy nem is kellett állítani rajta, igaz, hogy beépítést követően még vagy 8 hónapig lakatlan volt a lakás....

Előzmény: Pumukli1984 (3613)
Pumukli1984 Creative Commons License 2016.12.05 0 0 3613

Akkor lenne pici huzat is, nem?

Előzmény: pajaci (3611)
halaloszto Creative Commons License 2016.12.05 0 0 3612

bizonyosakat megtart, másokat meg nem. a zajszigetelés úgylátszik a második kategória.

 

viccet félretéve, párévente a vasalatokat után kell állítani, mert vetemedik, deformálódik a cucc, és nem zár tökéletesen. 

 

Vajk

Előzmény: Pumukli1984 (3610)
pajaci Creative Commons License 2016.12.05 0 0 3611

Gumitömítések nem megfelelő illeszkedése is gond lehet.

Előzmény: Pumukli1984 (3610)
Pumukli1984 Creative Commons License 2016.12.05 0 0 3610

Ha ez lenne a gond akkro az elejétől problémát jelentene.

A műanyag jó tulajdonságai közé tartozik, hogy bizonyos adotságait sokáig képes megtartani.

Szerintem ez nem nyert...

Előzmény: pajaci (3609)
pajaci Creative Commons License 2016.12.05 0 0 3609

A tejfölös dobozból készült ablakkereteknek már csak ilyen a "hangszigetelése".

Előzmény: Pumukli1984 (3608)
Pumukli1984 Creative Commons License 2016.12.05 0 0 3608

Sziasztok!

 

Olyan kérdésem, problémám lenne, hogy egyre hangosabbnak érzem a Bp. belvárosi lakásunkat és nem a megnövekedett forgalom miatt. 2015 augusztusában rakták be az új műanyag ablakokat 3 rétegű üvegekkel. nyáron lettem rá figyelmes, hogy a beszéd hangok egyre inkább halhatóak idebent. Elszivárogahatott a gáz, több ablakban is egyszerre?    Mi okozhatja a problémát, nincsenek többen és nem hangosabbak az ablakunk alatt.

Tippeket, tapasztalatra alapozott véleményeket előre is köszönöm!

kiss_atti Creative Commons License 2016.12.03 0 0 3607

Majd megkeres a delikvens, ha akar..

Mármint Téged ...

:-)))))

Előzmény: halaloszto (3606)
halaloszto Creative Commons License 2016.12.03 0 0 3606

nekem kiszedték a léceket egyben. szépen sorban levágtam őket asztali körfűrészen, és tették is vissza. mondjuk nekem a régifajta 3-12-3 helyére került 4-16-4.

 

Vajk

Előzmény: kiss_atti (3605)
kiss_atti Creative Commons License 2016.12.03 0 0 3605

Valahogy igen.

Szerintem a SOFA-ba befér a 3-9-3-9-3-as rétegrend, már csak a keskenyebb üvegezőléceket kell valakivel legyártatni.

Az összeset.

Előzmény: _koko_ (3604)
_koko_ Creative Commons License 2016.12.03 0 0 3604

SOFA nyilászáróink vannak, 4-16-4 es low-e üvegezéssel. 3 rétegűt bele lehet varázsolni valahogy? 

kiss_atti Creative Commons License 2016.11.29 0 0 3603

Jobb profil,  igen.

De ő nem gyárt ablakot.

Előzmény: Akosom (3602)
Akosom Creative Commons License 2016.11.28 0 0 3602

A Salamander jó minőségűeket gyárt? Érdemes azt  venni?

 

kiss_atti Creative Commons License 2016.11.28 0 0 3601

Biztos van vagy 2,2 mm az oldalfalvastagsága ...

Előzmény: Akosom (3600)
Akosom Creative Commons License 2016.11.26 0 0 3600

Mi a baja, hogy hulladék?

kiss_atti Creative Commons License 2016.11.24 0 0 3599

Ne vegyél, hulladék.

Előzmény: Akosom (3598)
Akosom Creative Commons License 2016.11.24 0 0 3598

Sziasztok,

 

van valakinek tapasztalata a Thermicco 90-es profilú nyílászárókról? Most vennék az épülő házunkra.

 

Előre is köszi.

Törölt nick Creative Commons License 2016.10.27 0 0 3597

Nos, 2 hét alatt meglett az ablak + a redőny is a kért színben. Nemtom, milyen minőség, majd kiderül. De az biztos, hogy nem vágtak át se pénzzel, se dátummal.

Előzmény: Törölt nick (3593)
kiss_atti Creative Commons License 2016.10.24 0 0 3596
Előzmény: Nouby (3594)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!