Keresés

Részletes keresés

halaloszto Creative Commons License 2016.12.05 0 0 3615

akkor nincs gond. amikor legközelebb jönnek, szólsz a zajról, és megcsinálják.

Előzmény: Pumukli1984 (3614)
Pumukli1984 Creative Commons License 2016.12.05 0 0 3614

A cég úgy adott 10 év (5+5) garanciát az ablakokra, hogy karbantartási szerződést kötöttünk, így már 2016-ban is átnézték az ablakokat, a szaki azt mondta, hogy nem is kellett állítani rajta, igaz, hogy beépítést követően még vagy 8 hónapig lakatlan volt a lakás....

Előzmény: Pumukli1984 (3613)
Pumukli1984 Creative Commons License 2016.12.05 0 0 3613

Akkor lenne pici huzat is, nem?

Előzmény: pajaci (3611)
halaloszto Creative Commons License 2016.12.05 0 0 3612

bizonyosakat megtart, másokat meg nem. a zajszigetelés úgylátszik a második kategória.

 

viccet félretéve, párévente a vasalatokat után kell állítani, mert vetemedik, deformálódik a cucc, és nem zár tökéletesen. 

 

Vajk

Előzmény: Pumukli1984 (3610)
pajaci Creative Commons License 2016.12.05 0 0 3611

Gumitömítések nem megfelelő illeszkedése is gond lehet.

Előzmény: Pumukli1984 (3610)
Pumukli1984 Creative Commons License 2016.12.05 0 0 3610

Ha ez lenne a gond akkro az elejétől problémát jelentene.

A műanyag jó tulajdonságai közé tartozik, hogy bizonyos adotságait sokáig képes megtartani.

Szerintem ez nem nyert...

Előzmény: pajaci (3609)
pajaci Creative Commons License 2016.12.05 0 0 3609

A tejfölös dobozból készült ablakkereteknek már csak ilyen a "hangszigetelése".

Előzmény: Pumukli1984 (3608)
Pumukli1984 Creative Commons License 2016.12.05 0 0 3608

Sziasztok!

 

Olyan kérdésem, problémám lenne, hogy egyre hangosabbnak érzem a Bp. belvárosi lakásunkat és nem a megnövekedett forgalom miatt. 2015 augusztusában rakták be az új műanyag ablakokat 3 rétegű üvegekkel. nyáron lettem rá figyelmes, hogy a beszéd hangok egyre inkább halhatóak idebent. Elszivárogahatott a gáz, több ablakban is egyszerre?    Mi okozhatja a problémát, nincsenek többen és nem hangosabbak az ablakunk alatt.

Tippeket, tapasztalatra alapozott véleményeket előre is köszönöm!

kiss_atti Creative Commons License 2016.12.03 0 0 3607

Majd megkeres a delikvens, ha akar..

Mármint Téged ...

:-)))))

Előzmény: halaloszto (3606)
halaloszto Creative Commons License 2016.12.03 0 0 3606

nekem kiszedték a léceket egyben. szépen sorban levágtam őket asztali körfűrészen, és tették is vissza. mondjuk nekem a régifajta 3-12-3 helyére került 4-16-4.

 

Vajk

Előzmény: kiss_atti (3605)
kiss_atti Creative Commons License 2016.12.03 0 0 3605

Valahogy igen.

Szerintem a SOFA-ba befér a 3-9-3-9-3-as rétegrend, már csak a keskenyebb üvegezőléceket kell valakivel legyártatni.

Az összeset.

Előzmény: _koko_ (3604)
_koko_ Creative Commons License 2016.12.03 0 0 3604

SOFA nyilászáróink vannak, 4-16-4 es low-e üvegezéssel. 3 rétegűt bele lehet varázsolni valahogy? 

kiss_atti Creative Commons License 2016.11.29 0 0 3603

Jobb profil,  igen.

De ő nem gyárt ablakot.

Előzmény: Akosom (3602)
Akosom Creative Commons License 2016.11.28 0 0 3602

A Salamander jó minőségűeket gyárt? Érdemes azt  venni?

 

kiss_atti Creative Commons License 2016.11.28 0 0 3601

Biztos van vagy 2,2 mm az oldalfalvastagsága ...

Előzmény: Akosom (3600)
Akosom Creative Commons License 2016.11.26 0 0 3600

Mi a baja, hogy hulladék?

kiss_atti Creative Commons License 2016.11.24 0 0 3599

Ne vegyél, hulladék.

Előzmény: Akosom (3598)
Akosom Creative Commons License 2016.11.24 0 0 3598

Sziasztok,

 

van valakinek tapasztalata a Thermicco 90-es profilú nyílászárókról? Most vennék az épülő házunkra.

 

Előre is köszi.

Törölt nick Creative Commons License 2016.10.27 0 0 3597

Nos, 2 hét alatt meglett az ablak + a redőny is a kért színben. Nemtom, milyen minőség, majd kiderül. De az biztos, hogy nem vágtak át se pénzzel, se dátummal.

Előzmény: Törölt nick (3593)
kiss_atti Creative Commons License 2016.10.24 0 0 3596
Előzmény: Nouby (3594)
kiss_atti Creative Commons License 2016.10.24 0 0 3595

Hallottál rosszat az itt fórumozó kollégákról ?

Előzmény: Nouby (3594)
Nouby Creative Commons License 2016.10.24 0 0 3594

Helló! Elkezdtem nézegetni a fórumot és az 1*1-et is átfutottam, de amit hiányolok az egy megbízható cég lista. Ez főleg Budapesten és környékén gázos mert vidéken előbb utóbb kiderül ki a tróger, a fővárosban a lift hírdetéssel csak kerítenek maguknak balekot.

 

Akikről jót hallottam itt és máshol is az az RS ablak és az Aranyablak de kinél érdemes még érdeklődni? 

Törölt nick Creative Commons License 2016.10.10 0 0 3593

Sziasztok,

 

A Danubius Ablakról olvastam rosszat és jót is, vajon mi lehet az igazság velük kapcsolatban?

 

Köszi!

szro Creative Commons License 2016.09.22 0 0 3592

Voltak már azóta, vagy még mindig csak hitegetnek?

Előzmény: danekadoki (3591)
danekadoki Creative Commons License 2016.09.09 0 0 3591

Hetek ota kábítanak hogy kijönnek felmérni de semmi

danekadoki Creative Commons License 2016.09.09 0 0 3590

Senkinek ajánlom

danekadoki Creative Commons License 2016.09.09 0 0 3589

a jola cégröl van vkinek tapasztalata?

engem szivatnak

Anaoon Creative Commons License 2016.07.19 0 0 3588

Szia,

 

nagyon köszönöm a válaszod, időközben találtam barátibb áron, viszonylag jónak tűnő szakembereket ("viszonylag" értsd, amennyire meg tudom ítélni :)). Már javában zajlik a felújítás, kicsit döcög, de megy. Az ablakok legalább már bent vannak, azzal nagyon elégedett vagyok :).

 

Köszönöm még egyszer :).

 

Üdv.

 

Anna

Előzmény: Zoli 52 (3587)
Zoli 52 Creative Commons License 2016.07.12 0 0 3587

Kedves Anna! 

 

 Ahogy olvasom a munkafolyamatokat és az árakat, így làtatlanban kb 20%-kal mondtak többet mint az átlag ár. Ha szépen dolgoznak és meg tudsz nézni pár referenciát, akkor uccu neki, csapj bele. 😉

Előzmény: Anaoon (3585)
ilias Creative Commons License 2016.06.26 0 0 3586

Sziasztok!

Salamander nyílászárókról tudna valaki véleményt mondani?

Picit furcsának tűnik nekem ez a márkanév. :D

Esetleg egy megbízható márkát tudnátok ajánlani? Ahány árajánlatot kérek, annyi márkanevet kapok. :D Műanyag, kültéri és fehér.

 

Köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!