Keresés

Részletes keresés

márc01 Creative Commons License 2013.04.03 0 0 2789

"Bár csak egy telefonszámot lehet tudni róluk .

Telephelyet nem közöl a honlap. :( "

 

Az ilyen a NAV-ot is érdekelni szokta....

Előzmény: koii69 (2788)
koii69 Creative Commons License 2013.04.03 0 0 2788

Sziasztok!

 

Egyelőre szimpatikusnak tartom a Nyilaszaro-centrum ajánlatát.

http://nyilaszarocentrum.shp.hu/hpc/web.php?a=nyilaszarocentrum&o=gealan_s8000_iq_mn18

550000 .- Ft -ot adtak ajánlatként 3 rétegű üvegezéssel a Gealan S8000 iq ablakokra bontással, beépítéssel és a bontott ablakok elszálításával.

3db. 180x150 bukó-nyíló

1db. 150x150 nyíló

1db. fix 200x150

redőnyökkel , rovarhálóval és belső könyöklővel .

5 év jótállás + 5 év szavatosság.

Bár csak egy telefonszámot lehet tudni róluk .

Telephelyet nem közöl a honlap. :(

 

 

kiss_atti Creative Commons License 2013.04.02 0 0 2787
Ja, és ezért az egy reklámpostért kár volt új nicket regelni...
:-)))))
Előzmény: Nagy János Tamás (2785)
kiss_atti Creative Commons License 2013.04.02 0 0 2786
És mit csináltak

a tok és a fal közötti kerülő hőhíddal, mit csinálnak az ablakok fölött sokszor meglévő redőnydobozzal, mit csinálnak az ablak alá benyúló, külső beton-, vagy műkőpárkánnyal?

( egyébként hihetetlen, hogy egy valaha jó redőnyös cég mivel el nem kezd foglalkozni...)
Előzmény: Nagy János Tamás (2785)
Nagy János Tamás Creative Commons License 2013.04.02 0 0 2785

Sziasztok!

 

Én az ablakfelújítás mellett döntöttem. Régi kapcsolt gerébtokos ablakomba hőszigetelt üveget építettek be, bepasszították és leszigetelték.

Ha ablakfelújításban gondolkodtok:  http://www.roloexpressz.hu/ablak-felujitas

kiss_atti Creative Commons License 2013.03.28 0 0 2784

Csak a Jász-Ablakot ismrem, ők tavaly rendben voltak.

Előzmény: koii69 (2783)
koii69 Creative Commons License 2013.03.28 0 0 2783

Sziasztok!

Ablakcsere előtt állok.

Olvastam a topicot de lenne pár kérdésem!

Mit szóltok ezekhez a cégekhez van tapasztalatotok? (Konrad kft., Attraktívablak, Ablakunk Kft., Albalux)

Valamint a Jászablakról mi a véleményetek mint gyártó?

Egyébként 3 rétegű üvegezést szeretnék műanyag ablakokkal.

180x150 bukó nyíló

150x150 nyíló

és fix 200x150

méretekben.

kiss_atti Creative Commons License 2013.03.27 0 0 2782

Jól érted..

:-)

Előzmény: fel4el (2781)
fel4el Creative Commons License 2013.03.27 0 0 2781

Köszönöm,

 

a kifejezést  egy (már nem emlékszem melyik ) cég honlapjáról másoltam.

 

Ha jól értem a "70" és a "prémium" nem férnek meg egymással.

 

üdv.:

F.

Előzmény: kiss_atti (2780)
kiss_atti Creative Commons License 2013.03.27 0 0 2780

Veka Premium Trendline 70 MD

..

 

Valamit összekeversz, szerintem.

 

A VEKA egy profilgyártó cég, az ő gyártmánya a VEKA Softline 70 MD ( Középtömítéses, vízgátas rendszer) profilrendszer.

 

Ebből a profilból több nyílászáró-gyár gyárt ( pl.) ablakot, ilyen pl. a Premier Ablakrendszerek Kft, illetve a Fenstherm-West Kft.

A Premiernél az ebből a profilból készült termék neve a Trendline - ezt írod -, a Fensthermnél a Zafír.

A "Prémium" mindkét gyártónál a VEKA Alphaline 90 MD profilból készült terméket jelenti.

 

Bármelyik gyártó termékét veheted, ami pl. közel van Hozzád, vagy olcsóbb.

Előzmény: fel4el (2779)
fel4el Creative Commons License 2013.03.26 0 0 2779

T. Nagyérdemű,

 

7 db  Veka Premium Trendline 70 MD szeretnék készíttetni ( beépítés nélkül ).

( 3 gumi, 3 üveg , stb. esetleg jobb/gazdaságosabb ötlet kb ugyanerre ? )

 

Kiket ajánlotok, ( kiket nem )?

 

nagynagy köszönettel előre is a hasznos infókért, tanácsokért. :

 

F.

 

 

Sir Blasius Creative Commons License 2013.02.15 0 0 2778

Sziasztok!

 

Segítséget szeretnék kérni tőletek. Régi ablakba szeretnék beépíteni vékony hőszigetelt üveget.

Hol lehet ilyet beszerezni? A neten amiket találtam, azok mind "vastagok" voltak.

 

Köszönöm!


bkinger Creative Commons License 2013.02.08 0 0 2777

Sziasztok!

 

A segítségeteket kérném teraszajtó+ablak üvegszerkezetének kiválasztásához.

 

Elvárás: hőszigetelt biztonsági (B) üveg, a lehető legtöbb napfényáteresztéssel

 

Saját elképzelésem:

4+4mm VGS laminált biztonsági üveg+ légrés + 4mm float+Low-e+argon gáz töltésű ősszetételű thermoplán üveg

 

Kérdés hogy javasolt-e a ClimaGuard Solar biztonsági üveg verziója a sima biztonsági üveg helyett, abban az esetben ha a terasz fedett tehát nem érné közvetlen napfény az üvegfelületeket.

Ugye a sima biztonsági üvegnek jobb a fényáteresztő képessége 13% -al,

viszont gyengébb a g értéke 20% -al

...de mivel nem éri közvetlen napfény ezért ez a hátrány nem jelentkezik gondolom olyan mértékben.

Vélemény?

 

Előre is köszönöm a válaszokat!

 

Törölt nick Creative Commons License 2013.01.16 0 0 2776

Köszönöm!

Előzmény: Törölt nick (2775)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.16 0 0 2775

VBH Kft

Bp XVIII Lakatos út 38

 

 

Előzmény: Törölt nick (2774)
Törölt nick Creative Commons License 2013.01.12 0 0 2774

Érdeklődni szeretnék, tud/ismer-e valaki Budapesten olyan helyet, ahol lehet kapni un. szárnytakaró profilt folyóméterre/szálban.

 

Valami ilyesmire gondoltam.:

 

 

Eddig net alapján két helyet találtam, az Egyik a szilker, hétfőn hívom őket, a másik az Elzett, ott viszont Keszthelyen van a bolt. De eszeretném megnézni is előtte mert sokféle profil van.

 

Előre is köszönöm, ha valaki tud ilyen lehetőséget/elérhetőséget!

kiss_atti Creative Commons License 2013.01.11 0 0 2773

Üvegest kéne kérdezzél.

Jüllich, Glass kft, Üvegvarázs, stb.

Előzmény: nopánick (2772)
nopánick Creative Commons License 2013.01.11 0 0 2772

Összesen 8 darab, cirka 120x150-es egyedi ablakhoz...

 

Milyen árra lehet számítani, ha 4-16-4LowE+argon+melegperemes Ug=1,0 üvegeket szeretnék bele rendelni.

Milyen ára lenne az üvegnek, ha 3 rétegű Ug=0,80 üveget rendelnék bele.

 

Csak az üvegek ára érdekes egyelőre (az asztalos meló családon belüli).

 

 

 

kisidi Creative Commons License 2012.12.17 0 0 2771

Közben találtam párazáró szalagot elfogadható áron, ennél a tömítő sem jönne ki olcsóbban, mivel elég szélesek a purhabozások.

Előzmény: kiss_atti (2765)
kisidi Creative Commons License 2012.12.11 0 0 2770

Házi felhasználó volnék, kompresszor meg van itthon, így az aksis nekem nem éri meg, akinek meg használat után odaadnám, annak is van kompresszora.

Nekem még ez is drága, viszont azért jó, mert mehet bele a normál és a nagy alutasakos is.http://www.eurotrade21.hu/sites/default/files/uploads/hirlevel_pneumatikus_kinyomo_pisztolyok.pdf

Előzmény: kiss_atti (2769)
kiss_atti Creative Commons License 2012.12.11 0 0 2769

Akkumulátoros kinyomót lehet kapni, kb. 50k.

Előzmény: kisidi (2768)
kisidi Creative Commons License 2012.12.11 0 0 2768

Pont ezért kellene a sűrített levegős. Köszi, így most már tudom mit kell keresni! ahogy látom inkább a normál 310ml-hez valókat lehet kapni elfogadható áron.

Előzmény: kiss_atti (2765)
kiss_atti Creative Commons License 2012.12.10 0 0 2767

kérdezd meg a VBH-t a XVIII ker Lakatos utcában.

( Vagy engem március vége körül, hogy éppen hol bontunk ilyen ablakot százszámra, amiről le lehet szedni a kilincset)

Előzmény: KAripari (2766)
KAripari Creative Commons License 2012.12.10 0 0 2766

A régi zárszerkezet rossz, mert csak körbe forog a kilincs, egyszer kicseréltem de utána megint tönkrtement rövid időn belül,  acél hogy be tudjam zárni az ablakot...

Előzmény: kiss_atti (2764)
kiss_atti Creative Commons License 2012.12.10 0 0 2765

Van hozzá spéci pisztoly... ha gyenge a kezed, akkor térj vissza a kisebb kiszerelésekre ...

Előzmény: kisidi (2762)
kiss_atti Creative Commons License 2012.12.10 0 0 2764

Szerintem sehol nem kapsz ilyen 35 éves cuccot, de mi a cél ??

Előzmény: KAripari (2761)
kisidi Creative Commons License 2012.12.10 0 0 2763

Szép!

Előzmény: Törölt nick (2758)
kisidi Creative Commons License 2012.12.10 0 0 2762

Szeretném megkérdezni, hogy tudja-e valaki, hogy ilyen 

Kinyomópisztoly, szilikonhoz, 600 ml-es alutasakos tömítőkhöz

milyen kütyü kell, hogy a pisztolyt ne kézzel, hanem kompresszorral lehessen kinyomni? Vagy van  olyan ami nem kézi, hanem a kompresszorhoz van eleve gyártva?

Ugyanis hagyományos purhabos beépítéses nyílászáróimat ill. a purhabozást a purhab levágása után szeretném tömíteni, mielött felkerülnek a takarólécek.( nagy felületű ablakokat helyben szilóztak így, csak elfelejtettem megnézni hogyan) Én akrillal gondoltam szilo helyett.

KAripari Creative Commons License 2012.12.10 0 0 2761

Tessauer ablakhoz szsertné zárat illetve kilincset cserélni ( régi panel fa ablak ) nem tudja valaki hol lehet kapni? 19. kerület illetve környéke?

PITTA Creative Commons License 2012.11.28 0 0 2760

Sziasztok. Budapesti ablakos céget keresnék akik tudnak 1.0s melegperemes üveget gyártani és beszerelni. Az egyik ablaküvegünk berepedt.
Köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!