Keresés

Részletes keresés

Pivovar Creative Commons License 2005.06.29 0 0 37
Úgy értem, holnap már kezdődik... :)
Pivovar Creative Commons License 2005.06.26 0 0 36

Akkor pénteken indulás... Sörmániások is jöhetnek, jó sör lesz olcsón és mértéktelenül :)

Meg állítólag zene is.

 

http://kozelklikkfest.sk/2005/program.php

Előzmény: Pivovar (35)
Pivovar Creative Commons License 2005.06.03 0 0 35

Sebaj :)

 

Legalább kiderült, hogy valaki olvassa a topicot :)

 

Gyertek! Lesz sör, meg állítólag valami zene is...

Előzmény: Fafara (34)
Fafara Creative Commons License 2005.06.03 0 0 34
óó, mégsem. pedig úgy volt, hogy lesz. :(
Előzmény: Fafara (33)
Fafara Creative Commons License 2005.06.03 0 0 33
lesz wendigo is! :)
Előzmény: Pivovar (31)
Pivovar Creative Commons License 2005.06.03 0 0 32
Előzmény: Pivovar (31)
Pivovar Creative Commons License 2005.06.03 0 0 31
Pontosabban csak egy... Gyertek, nagy buli lesz :) 
Előzmény: Pivovar (30)
Pivovar Creative Commons License 2005.05.03 0 0 30

Már kevesebb, mint két hónap!

 

http://kozelklikkfest.sk/2005/about.php?setlang=hu

 

Gyertek!

Előzmény: Pivovar (29)
Pivovar Creative Commons License 2004.07.07 0 0 29
Ideje bepakolni...
Pivovar Creative Commons License 2004.06.25 0 0 28
Már csak két hét :)))
Előzmény: Pivovar (27)
Pivovar Creative Commons License 2003.07.04 0 0 27
Már csak egy hét... :)
Előzmény: Pivovar (25)
X polgártárs Creative Commons License 2003.06.24 0 0 26
na igen, cseppet...:)
lóugrás délre: szlovénia, ha valakit.
Előzmény: gerely (23)
Pivovar Creative Commons License 2003.06.24 0 0 25
Van már a honlapon magyar rész is, meg a programok/zenekarok!
Előzmény: Pivovar (22)
Pivovar Creative Commons License 2003.06.18 0 0 24
Ahogy sokan - de van még, aki figyel :)
Előzmény: gerely (23)
gerely Creative Commons License 2003.06.18 0 0 23
Nahát, én meg jól elfeledkeztem a tuladjon topicomról...
Pivovar Creative Commons License 2003.06.10 0 0 22
Már fenn van az idei program a honlapon!
Egyelőre csak szlovákul, de a "PROGRAM" menü így is érthető...
Pivovar Creative Commons License 2003.04.23 0 0 21
Éppen akartam kérdezni. hogy mikor lesz az idén, de már frissítettek a weblapon...

Igaz, az egyetlen információ az, hogy július 10-12 :)

X polgártárs Creative Commons License 2002.07.16 0 0 20
:)))
várom a folytatást.
Előzmény: gerely (19)
gerely Creative Commons License 2002.07.15 0 0 19
Helló-helló!
Hazaérkeztem, írok egy kis összefoglalót, hogy mindenki örüljön jól.

07.12. Péntek (Piatok)
9:00 - Győr
Délelőtt még dolgozom, 8-tól 12-ig. Elvileg legalábbis, merthogy előző nap szülinapozunk, úgyhogy fél tíztől délig. Futás haza, majd gyors pakolászás (negyed kéttőtől őrült kapkodás). Nagy pakkal húzás a vasútállomásra.
Megveszem a jegyemet - Budapest Nyugati-Nove Zamky viszonylatban csak odaútra 2075, oda vissza 2100 Ft. Érdekes. Menettértit veszek.

16:00 - Budapest Nyugati pu.
Itt találkozom Roland barátommal. Felszerelkezünk néhány doboz sörrel. A vonatvezető a szemünk láttára teszi ugyanezt - bíztató. Az út eseménytelen, sörök elfogynak.

18:00 - Érsekújvár (Nove Zamky)
Megérkezünk, persze nem tudjuk merre lehet a sportpálya. Ezért fej-fej mellett haladunk két elég szakadt és flakonbirtokossal, sejtvén, hogy ők is oda mennek. Néhány perc múlva kiderül, hogy Ők is így tesznek velünk, ugyanezen okból - ennek ellenére hamar odatalálnunk, mert tényleg nincs messze a vasúttól (300m, kb.).
A bejáratnál megvesszük a napijegyünket (200 Sk). Rolnd nem tudott koronát váltani, ézért megkérdezzünk, hogy hol van a váltó. Váltó? Hát nem tudják, mondják az információs kisasszonyok, állítólag bent van valahol... Fasza. Egyébként nem volt, legalábbis két nap alatt nem sikerült megtalálni, pedig a weblapon ígérték. Szerencsére a kocsmákban tudtunk váltani, igaz 1 koronáért 6 Ft-ot kellett fizetni.

19:00 - Klikkfest
Föltérképezzük a helyet. A sátortáborban még ippeg akad nekünk is néhány négyzetméter (mint később kiderünk, nem szóltak azért sem, ha nem ott sátoroztál, de így is jó volt, legalább megismerkedtünk a szomszédokkal).
Mellettünk jobbra a Roland stage blues-rock-jazz zenékkel, szemben kőfal. Sokan mászkálnak a kőfal egy kibontott részén, ezért mi is arra vesszük az irányt. Hopp, egy focipálya, rajta pedig a Klikk stage, azaz a nagyszínpad figyel. Plusz egy RedBull sátor, amin tavaly a fél EFOTT röhögöt, mert csak RedBullt árultak. Bizos eladtak vagy 10 db-ot a fesztivál alatt. Megközelítjük: a hűtőben kb. 10 db RedBull található, a pultban három dupla sörcsap. A 10%-os szárnyakat ad. A 12-es elveszi őket...
Meghallgatjuk a Divokej Bill nevű együttest (szlovákok, a szlovák nyelvű átkötö szövegek alatt szolíd ria-ria-hungária a közönség soraiból). Meglepően jók, tapsolunk, aztán visszaanimálunk a sátorhoz.

23:00 - Klikkfest
Innentől kezd összezavarodni a kép. A Roland stage-en valami döbbenetes jó, Father & Sons nevű zenekar játszik, két Hendrix kaliberű szólógitárossal (a névből meg a korkülömbségől ítélve apa-fia). Foggal gitározás, háton gitározás, ikerszólók, gitárpárbaj. Köpni-nyelni nem tudunk. Ezt már nem lehet überelni, goldoljuk.
Lehet. Janis Joplin emlékzenekar, na ha előbbi arcok játszottak úgy, mint Hendrix, az énekesnő énekel úgy, mint Joplin. Pislogunk, hova jöttünk.
Közben megismerkedünk a Januárové Prekvapenie zenekar tagjaival. Original szlovákok, megsem kezdjük el anyázni egymást - nahát! - megígértetik, hogy másnap elmegyünk a koncertjükre.
Ezek után kocsma, néha bekukkantok a Net-Sátorba, ami nem is sátor, hanem busz, műholdas netkapcsolattal, 6-7 géppel. A személyzet szintén szlovák, itt sincs anyázás, pedig mondjuk 12 után már és is kidobtam volna magam nemre, fajra, nemzetiségre való tekintet nélkül... Itt hozzánk csapódik egy Zita nevű Várpalotai lány, az este hátralévő részében vele sörözgetünk.

07.13. Szombat (Sobota)
9:00 - Klikkfest, a Roland stage melletti kocsma
Na, mér kellett itt aludni, most fáj a derekam, meg minden. Írány vissza a sátorba.
11 körül jönnek a biztonságiak, felkeltenek, hogy ideje lenne szombati szalagot vennem. Mondom, hogy okés, kivisznek kisbusszal a bejárathoz. A PostaBankos EURO26 kártyámra szó nélkül adnak 40 korona kedvezményt. Hogy ez nekem tegnap nem jutott eszembe...

12:00 - Érsekújvár, Mix
Elhatározzuk, hogy kimegyünk a városba. Nagy nehezen összeszedjük magunkat. A buszvég felé (ez sincs több 300m-nél) találunk egy étteremnek álcázott kocsmát. 13 Sk a Fácán, és lehet enni is, igaz, hogy csak pacalleves van. Én megkóstoltam, de gyengébb idegzetűeknek nem ajnánlom. Mindegy, akkor nekem jó volt (12Sk + 2x2 Sk 2 sb kifli).
A kis trafikok nyitva vannak, bevásárolunk Petrábol meg Chesterfieldből. A Chester imádom, ha nem vezetik be nálunk is, lezárom egy hétre az össes dunahidat.

17:00 - Klikkfest
Visszamegyünk a fesztre.
------------------------

Most pedig én megyek haza. Majd folytatom, sajnos most egy ideg nem leszek netközelben, úgyhogy lehet, hogy csak soká - de mindenképpen, azt megígérem!!

Gerely

Eördögh Creative Commons License 2002.07.13 0 0 18
senki ne hasznaljon szlovak Windows-t vagy Explorert, ment rohogogorcsot kap, es szlovak billentyuzetet, mert sirogorcsot kap.

informatikai cégnél dolgozom, cseh az anyavállalat, úgyhogy volt szerencsém ilyemikhez, elég komolyak :-P

amúgy milyen a buli? nem gáz a sportpálya?

Előzmény: gerely (17)
gerely Creative Commons License 2002.07.13 0 0 17
Jo reggelt, jo reggelt!
Most vasaroltam meg a szombati napijegyet, szolid delelotti pangas van, es kitalaltuk a fesztival szlogenjet - merthogy Corgon sort csapolnak - On nem hasznal Corgon adalekot? Sejtheto, hogy mi nem akarunk vizkovesek lenni.
Most vissza kell mennem, de egy jotanacs: senki ne hasznaljon szlovak Windows-t vagy Explorert, ment rohogogorcsot kap, es szlovak billentyuzetet, mert sirogorcsot kap.
Gerely
gerely Creative Commons License 2002.07.13 0 0 16
Itt ulok az internet cafe-ban, es csak azert nem kortyolgatok cargont mert nem lehet behozni. So-good. Egy bogar maszik a monitorton. Mennem kell... Lets have a meet: 1,90, rasta haj, korszakall, eros borosta.
Eördögh Creative Commons License 2002.07.12 0 0 15
Huhh, bizony, ezt előbb kellett volna mondani... Tavaly egyharmadába került így a vonatjegy (pedig még a kamocsai buszt is ki kellett fizetni :-), és Révkomáromban kilenc korona volt az Arany Fácán.
Előzmény: Pivovar (14)
Pivovar Creative Commons License 2002.07.12 0 0 14
Figyi, nem tudom, milyen jegyet veszel, gondolom, nemzetközit, az mindig jó drága, de az sem vészes módszer ám, ha elmész Komáromig, onnan gyalog át a hídon (biztos megy Esztergommal is), ott felszállsz egy helyi vonatra, közben már ittál is egy sört :) és ott vagy (Komárnom-Érsekújvár csak 28 km!)...
Lehet, hogy holnap én is odarándulok, ha összejön :)
Eördögh Creative Commons License 2002.07.12 0 0 13
Ingyér internet? Tavaly 1 Kc/perc volt a tarifa.
A EURO26 meg valószínűleg okés. De nem tudom. Ha kell, még el tudom küldeni a szervező mobilszámát, megkérdezheted :-)
Előzmény: gerely (12)
gerely Creative Commons License 2002.07.12 0 0 12
Ma délután 2-kor indulok. Remélem tutter lesz (bár erőssen gyötör a másnap).
Mostár kicsit késő megkérdezni, de nem tudja véletlenül valaki, hogy mi is pontosan ez EURO26 kártya? Merthogy erre adnak kedvezményt, és a diákhiteles PostaBankos kártyán díszeleg egy ilyen logó. Akkor ez most okés?

Jövő hét elején meg majd beszámolok. Elvileg lesz ingyér' internetova sátorova is, szóval lehet, hogy már előbb.

Gerely

Eördögh Creative Commons License 2002.07.11 0 0 11
-király, hogy a sör olcsó, de mi a helyzet a kajával, meg az egyéb italokkal

tavaly 30-40 koronáért lehetett kapni kaját, elég korrekt (sült kolbász, ilyesmi), vagy kigyalogolsz a boltba, az is olcsó, bár amíg Kamocsán volt a feszt, addig volt igazán olcsó.

-nem csesztetik-e a magyarokat (sajna van rossz tapasztalatom szlovák testvéreinkel)

a fesztivál közönségének 85%-a felvidéki magyar :-) (és szinte egyöntetűen utálják a szlovákokat)

-Inkalova Securitova milyen

tavaly a sárgarigók gyakorlatilag egyáltalán nem zavartak senkit, csak a színpadi árokban álltak, és nem engedtek fel senkit, ami korrekt

-meg az egyéb fesztivál-nyavaják: van-e elég sátorhely, fürdő, lopnak-e, tömeg van-e...

miután most van először az érsekújvári stadionban, fogalmam nincs az infrastruktúráról

-van-e olyan jó az egész, hogy megérje külföldre utazni érte?

a tavalyi nagyon hangulatos volt, tényleg a '93-94 körüli Szigetre emlékeztetett, csak sokkal kevesebben voltak :-)

Előzmény: gerely (9)
gerely Creative Commons License 2002.07.11 0 0 10
Ja, és még nem maradtam le, bár már elkezdődött. Sajna dolgozás miatt csak a péntek-szombat jöhet szóba. Szívem szerint mennék már holnap (pénteken), de könnyen lehet, hogy csak szombat lesz belőle.
gerely Creative Commons License 2002.07.11 0 0 9
Nem, még nem utaztam el, csak nem vagyok állandóan online :)
Szóval amire kíváncsi lennék:
-király, hogy a sör olcsó, de mi a helyzet a kajával, meg az egyéb italokkal
-nem csesztetik-e a magyarokat (sajna van rossz tapasztalatom szlovák testvéreinkel)
-Inkalova Securitova milyen
-meg az egyéb fesztivál-nyavaják: van-e elég sátorhely, fürdő, lopnak-e, tömeg van-e...
-van-e olyan jó az egész, hogy megérje külföldre utazni érte?
Szóval ilyesmik.
Gerely
kriszta101 Creative Commons License 2002.07.11 0 0 8
Csak kicsit voltam ott, de mindent nagyon jól megfigyeltem:-)
Előzmény: Eördögh (6)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!