Keresés

Részletes keresés

Bégé69 Creative Commons License 2010.07.23 0 0 162
Azért annyira nem jött be az embereknek a next mint amennyire a gyártó számított rá. Ez az eladási adatokból is látszik és azon is hogy egy kérdőívvel próbálják meginterjúvolni az embereket hogy miben változtassanak a nextel kapcsolatban.
Ha szeretnéd akkor te is kitöltheted hátha a te véleményed alapján változtatnak majd valamit rajta...
https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dHQ1dTFYVnpwYTFlV2RuM05ndXd1Q0E6MQ

Az viszont már jelent valamit hogy így kérdezik az embereket hogy mit szeretnének. Szerintem már nekik nincs ötletük és így akarnak biztosra menni azzal hogy mégis vegyék a nextet. Ha tényleg sok ember tölti ki akkor lehet hogy tényleg haszon lesz de én azért kíváncsi leszek hogy mi lesz a vége...
havasar Creative Commons License 2010.07.23 0 0 161
hm hát érdekes lehet a kesernyés íz mentával, így elképzelve nekem nem igazán tetszik, de majd teszek egy próbát, hogy milyen, én úgy vagyok vele, hogy az unicum őrizze meg a hagyományait és ne kezdjék el vele azt amit most cisnálnaka sör gyártók, hogy citromos sör meg bodzás sör meg mittudomén milyen sör, ahogy a sör legyen sör, úgy az unicum is maradjon meg az a kesernyés, gyógynövényes italnak. Nekem pl. már a next sem tetszik :(, de biztos sokaknak bejön különben nem gyártanák:)
Előzmény: skysrác (160)
skysrác Creative Commons License 2010.07.23 0 0 160
Hát nem tudom ki hogy van vele de én néha szoktam az unicumot összekeverni egy kis szodával , adok hozzá egy kis mentát és úgy szerintem nagyon jó kis ize van, bár nekem eléggé rossz az íz varázsom, sokan próbálták már ezt a féle mix-et amit én szoktam inni, de nagyon kevés embernek jön be... úgy gondolom hogy minden piát lehet amúgy keverni valamivel csak meg kell találni a az ízhatást , pédául a tonic az passzol az unicumhoz, úgyanis mind a kettő italnak eléggé keresnyés ize van...szóval lehet a piákat keverni, de csak mértékkel :) amúgy szerintem nagyon jó dolog hogy kitalálták ezt a véleménygyüjtéses dolgot, hisz aki szereti az unicumot az úgyis tudja hogy milyen legyen az új unicum és szerintem az izen nem kell sokat változtatni , csak max egy picivel legyen édesebb , mert akkor az már nem unicum lesz hanem valami babalikőr mint a jäger.... :)))
freeplay21 Creative Commons License 2010.07.21 0 0 159
De nem igazán vannak elterjedve, főleg az unicum mint alapanyag. Jager-est már találtam most , de olyat se láttam még, hogy keverte volna valaki szórakozóhelyen. De lehet, hogy vak vagyok és elsiklok az ilyen felett. vagy éppen már nem sokat látok addigra :)
Csucsubi Creative Commons License 2010.07.21 0 0 158
Ezzel, azért vitatkoznék... Rengeteg olyan koktél van, amiben Unicum és Jager is van. Lehet, hogy csak te nem kóstoltad, még de akkor ne jelents ki ilyen dolgokat :).
Itt egy példa. Mondjuk ez egy egyszerű koktél.
Előzmény: freeplay21 (156)
eithah Creative Commons License 2010.07.21 0 0 157
Nahát.. nem tudtam azt, hogy szoktak ilyen felméréseket végezni, se azt, hogy új cuccot fognak piacra dobni. Egyébként helyesnek tartom.
A next vs. baracklé annyira felpiszkálta a fantáziámat, hogy mindenképpen kipróbálom, de ha igazad van marad a next simán :D
Előzmény: freeplay21 (156)
freeplay21 Creative Commons License 2010.07.21 0 0 156
Az unicumot nem igazán szokták keverni mással, még a next-et se, Szóval nem biztos, hogy olyan jó ötlet lenne, de egy próbát megér. A keserű likőrök nem jók koktél alapanyagnak, a jagert se keverik semmivel se(már próbáltam több variációban, de borzalmas lett), mert olyan jellegzetes íze van, hogy elnyomná a többi pia ízét.
Az unicum-nak amúgy van olyan felmérése ami alapján próbálják majd megcsinálni a következő évi piájukat. Szóval adnak ők is a fogyasztók véleményére. Meg szinte az összes terméken van fogyasztói vonal ahol elmondhatod a véleményedet a termékről.
Előzmény: eithah (155)
eithah Creative Commons License 2010.07.21 0 0 155
:D Na jó, de azért nyilván nem is a pénztárosnak kell mondani, ha valami gáz van az ízekkel. Biztosan az unicumnál (mint cégnél) is van valamiféle "panaszkönyv" vagy ilyenek. Egyébként én úgy vagyok vele, hogy amit nem szeretek, nem tetszik az íze... egyszerűen mást iszok. Ha nincs más, mert mondjuk házibuliban vagyok, akkor meg keverem. Mondjuk az unicum nextet kipróbálnám baracklével... Vagy az úgy gáz?:S :D
Előzmény: Törölt nick (153)
randell11 Creative Commons License 2010.07.21 0 0 154
nagyon sok dolognál úgy működik,hogy ha nagyobb kiszerelésben akarod megvenni akkor nem feltétlen sokkal drágább...nyilván valamennyivel drágább de jobban megéri,mint mondjuk 2 kicsit venni. Szóval annyira nem lenne hülye ötlet egy parti palack kiszerelést csinálni neki.
Az ízekben azért nem arra kéne gondolni,hogy egy kis ürömből talán többet lehetne belerakni (azt se tudom mik vannak benne) hanem ahogy mondtad bézsé,hogy a karakterességén változtatni. De akkor ezek szerint neked nem túl édes az unicum?
nem is kell mondjuk annak lennie :P
Előzmény: Törölt nick (153)
freeplay21 Creative Commons License 2010.07.19 0 0 152
Szerintem nem változtatni kellene az ízeken, hanem sűrűbben kellene kidobni valami újdonságot. Mert ha valamit megváltoztatnak és valaki az eredetit szerette az csalódni fog és el fog pártolni. Ha valami új dolgot vezetnének be akkor meg sokan megkóstolják már csak azért is mert kíváncsiak rá. Aztán vagy bejön vagy nem. Az üveg formája nem rossz, mert ettől egyedi az unikum.
A palack tartalom megnövelése persze jó lenne ugyanolyan áron :D
Előzmény: randell11 (151)
randell11 Creative Commons License 2010.07.19 0 0 151
egy bugyuta kérdésem lenne:
ki min változtatna az unicum párlatain ha lehetne(next,nite stb.)
Egyik este ezen elmélkedtünk barátokkal...de úgy mindent beleértve: csomagolás,íz,kiszerelés...
Azt hozzátenném,hogy mi a 0,7-es palackokat megnövelnék 1,5-ös palackokra ebben egyet értettünk mindannyian :D
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.07 0 0 149

persze, hogy nem keserű, ez a legfőbb előnye :D

Előzmény: nyeszter (148)
nyeszter Creative Commons License 2008.05.07 0 0 148
Ez nem vita hanem tény hogy nők az édesebb piákat szeretik..
Egyébként pedig ha már az unicumnál tartunk akkor a next nem is keserű!
Előzmény: Huggie (147)
Huggie Creative Commons License 2008.05.07 0 0 147
Hagyjuk már ezt a vitát, h most ez feminin ital vagy sem, meg hogy a nő csak az édes piákat szeretheti. én szeretem a keserűt és az édeset is, de bevallom, az utóbbi felé húz inkább a szívem (meg a gyomrom :D)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.05 0 0 146
nekem s jobban bejön a jéger, de minden ilyen jellegűt szívesen iszok. legyen az hubi vagy unicum.
Előzmény: Burritto (143)
marosiviki Creative Commons License 2008.05.05 0 0 145
Nem leszel ettől nyámnyila, egyszerűen tudod, mi a jó :).
Előzmény: Törölt nick (140)
marosiviki Creative Commons License 2008.05.05 0 0 144

Így van, de az Unicumot kiegészíteném egy Next jelzővel ;)

Burritto Creative Commons License 2008.05.05 0 0 143
Én annyira nem vagyok oda sem az unicumért, sem a nextért, akkor már sokkal inkább jager.. ;)
Előzmény: Törölt nick (140)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.05 0 0 141
a sör után a második legjobb pia az unicum. ennyi az annyi, meg egy üveg bambi ;)
Előzmény: Törölt nick (140)
ppompolini Creative Commons License 2008.04.30 0 0 139
És az olyan nagy baj : ) Majd megment minket azunicum :D
Előzmény: Törölt nick (138)
ppompolini Creative Commons License 2008.04.29 0 0 137
Nem tudom, én még kiváncsiságból sem innék : ) Vannak olyan piák, amiket egyszerűen tuti nm kóstolnék meg, nem azért mert rossz ize lenne, vagy azért mert feminim, egyszerűen nem izgat : )
Előzmény: Zsoldos (135)
ordog.adrian Creative Commons License 2008.04.29 0 0 136
Neked van olyanod? :-D
Zsoldos Creative Commons License 2008.04.29 0 0 135
Nana, azért "oda" nem vagyok érte, csak mikor a feminin énem kívánja kicsit. :)))
Előzmény: ordog.adrian (133)
ppompolini Creative Commons License 2008.04.29 0 0 134
Bocsi *szomorúan néz nagy boci szemekkel* , na ezt nem tudtam : ) Most majd óvatosabban
Előzmény: Zsoldos (132)
ordog.adrian Creative Commons License 2008.04.29 0 0 133
Na.. nem csak én vagyok oda az ilyen dolgokért pasi létemre.
Előzmény: Zsoldos (132)
Zsoldos Creative Commons License 2008.04.29 0 0 132
Én bírom a nextet és az originalt is. Hangulattól függ, melyiket iszom. Sőt. A koktélokat is. Pedig nem vagyok nő. :)
Előzmény: Kis_Cicus (123)
Zsoldos Creative Commons License 2008.04.29 0 0 131

Na valaki elindította, aztán a többiek már nem is tudják, hogy offolnak. Itt a coolerekről - ahogy egy bennfentes nick írta - volt szó, mint a Vilmos Inside, Unicum Nite és érintőlegesen a Bacardi Breezerekről... :)

Abban egyetértettünk anno, hogy az Unicum Nite egy szar. Nem is tudom, van-e még.

ppompolini Creative Commons License 2008.04.29 0 0 129
Nahát, senki nem állította, hogy az lennél, cáfolni meg nem kell, ez nem a maunika só :D
Előzmény: ordog.adrian (128)
ordog.adrian Creative Commons License 2008.04.29 0 0 128
Attól, hogy szeretem az ilyen piákat még nem vagyok buzi.
ppompolini Creative Commons License 2008.04.29 0 0 127
Na ne reklámozzunk itten cigaretta termékeket : ) Szerintem meg nem buzavirág, de ki vagyok én, hogy megmondjam. Likőröket persze én sem iszom, és a többi ilyesfélét.
Előzmény: Törölt nick (126)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!