Keresés

Részletes keresés

zsuzsa Creative Commons License 2002.07.09 0 0 32
Kinek kell egy ilyen jampec ? Tegnap rózsaszinü ingben osztotta a az észt.Ettöl mág lehet okos, de az se. Nálunk a családi-baráti körben a hivö reformátusok mind jobboldaliak.Amugy is nehéz elviselni a puritanizmusukat.Vigyaznm kell, miket mondok, pl se egy káromkodés, se egy Harry Potter nem csuszhat ki a szamon. Nehéz elképzelni Tompikát a szavazói körében rozsaszin ingben, szexis hosszu hajjal,különbözö anyukaktól valóösszes gyerekevel amint hülyeségeket beszél.
zuglo_14 Creative Commons License 2002.07.09 0 0 31
A Napkeltében, most...
Előzmény: bluetie (30)
bluetie Creative Commons License 2002.07.09 0 0 30
Meglásd lesz még szélsőbalos a Fidesz! :oP
Előzmény: Törölt nick (21)
lenolaj Creative Commons License 2002.07.09 0 0 29
csakhogy a polgari koros buli nem fog bejonni. leirtam mar valahol, hogy polgari mozgalom ott muxik, ahol az emberek elegedetlenek. ha a kormany vegrehajtja a programjat es teljesiti az igereteit, ki fog szervezkedni? az atlagember nem szervezkedik, ha csokken pl az adoja...marpedig egy ilyen bulinak a mennyiseg lenne a lenyege.

masreszt, nem lehet forradalmi hangulatot fenntartani 4 evig..jo volt a gyertyas buli, meg a kossuth ter, de jonnek a hetkoznapok. nameg a nyari szunet. az egyemistak hazamennek, meg coca cola beach-re, nem pedig fidesz naggyulesre...

nem fog ez igy menni sztem.

Előzmény: Lefty Wright (27)
YaMo Creative Commons License 2002.07.09 0 0 28

"múlt heti balhétól pedig finoman elhatárolta magát. "

teret adva az ilyen Kocsis Imre féléknek.

"A polgári körös buli pedig nem rossz húzás, ha bejön, és nem fullad be az egész. "

kezd kicsúszni a gyeplő a fidesz kezéből.
ezért kellett most elővenni egy frissen
vasalt viktort.

"Mert a fidesz eddig csak abból élt, hogy a többi jobboldali párt szétesett, ők meg elvitték a szavazókat. "

igy igaz , akkor esnek pofára végleg amikor
lesz meginn kisgazdapárt. Akkor lehúzhattyák a rolot.

"Hidd el nem olyan hülyék Orbánék mint amilyennek látni szeretnétek."

vagy nem olyan okosak és rendezettek mint amilyennek
láccani szeretnének?
a fidesz rohad. belülről. még csak a szagát érezni.

Előzmény: Lefty Wright (27)
Lefty Wright Creative Commons License 2002.07.09 0 0 27
Az újraszámolást hivatalosan a fidesz nem vállalta fel, a múlt heti balhétól pedig finoman elhatárolta magát.
A polgári körös buli pedig nem rossz húzás, ha bejön, és nem fullad be az egész. Ez csak arról szól, hogy meg kell teremteni az eddig nem létező bázist. Mert a fidesz eddig csak abból élt, hogy a többi jobboldali párt szétesett, ők meg elvitték a szavazókat.
Hidd el nem olyan hülyék Orbánék mint amilyennek látni szeretnétek. Nagyon is tudatos startégia, amit csinálnak.
Előzmény: AliceCsodaországban (22)
YaMo Creative Commons License 2002.07.08 0 0 26

dajcs-nál mindenki jobb.
(baaaaah)

Drift Creative Commons License 2002.07.08 0 0 25

Varga Miskát is emlegetik.

Az meg feledékeny. A saját kölségvetési terve ellen is felszólal, ha a kormány beterjeszti...

Előzmény: Törölt nick (10)
Drift Creative Commons License 2002.07.08 0 0 24

Pedig 89-ben Prágában még milyen szimpi volt. Ja igen, akkor még nem ismertük ennyire. Vagy ő változott nagyot.


Addig szimpatikus, amig verik.
Fel kellene áldozni, kell az erkölcsi tőke...

Előzmény: tata (5)
Hy Creative Commons License 2002.07.08 0 0 23
!
Javul a m1 műsora!
A kékfényben már f...sz.pókat mutogattak!
Vajon kik voltak?
Előzmény: YaMo (-)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.07.08 0 0 22
Szvsz. ezzel az újraszámolás dologgal meg a sejtgyűlésekkel vágták el magukat. Ugyanis ha szépen elfogadták volna az ellenzékiséget, deblattőrködtek, riposztoztak volna a parlamentben, sokkal szimpatikusabbak lennének az átlagjobbosok szemében. csinálhattak volna szép pártgyűléseket Vikidál gyulával meg minden, és simán megnyerték volna pl. az önkormányzati választásokat - általában mindig az ellenzék nyeri.

De előbb-utóbb mind többen lesznek azok, akik számára világossá válik, hogy ITT NAGYON NEM STIMMEL VALAMI.

Előzmény: Alexander the Great (20)
Törölt nick Creative Commons License 2002.07.08 0 0 21
Van még olyan stílus amelyet nem próbáltak? Olyan stílus amelyet nem járattak le?
Előzmény: Alexander the Great (20)
Alexander the Great Creative Commons License 2002.07.08 0 0 20


A Fidesznek eygszerűen stílust kell váltania.

A Vityka nagy sztratégosz ám,felismeri a helyzetet és konszolidálja majd a pártját.

Csak az a kérdés ezt mennyire fogja a közvélemény megkajálni.Mert ez az igaz énjük ami most látszik

Előzmény: AliceCsodaországban (16)
Rézeleje Creative Commons License 2002.07.08 0 0 19
Vagy ott kötnek ki, ahol a Part szakad...
Előzmény: mikisoft (11)
eztEgyed Creative Commons License 2002.07.08 0 0 18
Azt hittem a Blatter-ről...
Előzmény: AliceCsodaországban (17)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.07.08 0 0 17
Az imént Deutsch-ról beszéltem....
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.07.08 0 0 16
Emlékeztek, amikor kirúgta az MLSZ elnökét? (Kovács Attila, vagy hogy hívták). Mekkora leégés volt - nem mintha egy könnycsepopet is ejtenék az Mlsz elnökéért, de mindegy. No akkor volt egy riport az egyik újságban, hogy a következő fidesz kongresszuson azt mondta róla egy magát meg nem nevezni akaró fideszes: "Tíz évre politikai hulla. Még portásnak se jó, mert túl ismert az arca. Egy vízcsap szerelését sem bíznám rá, nemhogy egy minisztériumot." - no most akor min is csodálkozunk?

A fidesz akkor szedi magát össze, ha Orbán újra elnök lesz. Pillanatnyilag erre semmi esély - bár én már képtelen vagyok belelátni a machinációikba. Lehet, csak arra megy ki az egész, hogy Orbán megvárja, amíg térden csúszva könyörögnek neki, hogy ugyan vállalja el újra a fidesz elnökségét! (Kicsit mintha Torgyánra hajazna ez az egész, lehet egybeolvadtak?)

Mindenesetre akár Rogán, akár dajcs, akár Kövér, a fidesznek vége akkor.

(Na és? Ott egye meg őket a fene...:-((( )

eztEgyed Creative Commons License 2002.07.08 0 0 15
Bakker én meg a királyit néztem. Hát MSZP-SZDSZ-es vagyok én?
Előzmény: tata (14)
tata Creative Commons License 2002.07.08 0 0 14
forrás az összes hírműsor, kivéve persze a királyit :-)
Előzmény: eztEgyed (7)
eztEgyed Creative Commons License 2002.07.08 0 0 12
MSZP-SZDSZ-s szavazóként mondhatom: IGEN.
Előzmény: Törölt nick (10)
mikisoft Creative Commons License 2002.07.08 0 0 11
Majd csak kikötnek a kis Rogánnál:-DDD
Előzmény: Törölt nick (10)
Törölt nick Creative Commons License 2002.07.08 0 0 10
Varga Miskát is emlegetik.
Ő jó lenne?
Előzmény: tata (6)
Törölt nick Creative Commons License 2002.07.08 0 0 9
Már akkor is mások segítségére szorult. Emlékeim szerint Horn szedte ki a cseh dutyiból, a tinilányok pedig visongva fogadták a Ferihegyen a "bikát".
Előzmény: tata (5)
Rézeleje Creative Commons License 2002.07.08 0 0 8
Azér' a prágaiak megereszthetnének egy köszönő táviratot, hogy nem hagytuk ott!
Előzmény: tata (5)
eztEgyed Creative Commons License 2002.07.08 0 0 7
forrás?
tata Creative Commons License 2002.07.08 0 0 6
Nem mintha ő sokkal jobb lenne. A két forduló között sokat rontott a saját megitélésén.
Előzmény: Törölt nick (4)
tata Creative Commons License 2002.07.08 0 0 5
Pedig 89-ben Prágában még milyen szimpi volt. Ja igen, akkor még nem ismertük ennyire. Vagy ő változott nagyot.
Törölt nick Creative Commons License 2002.07.08 0 0 4
Áder lesz.
Előzmény: YaMo (-)
bimbi67 Creative Commons License 2002.07.08 0 0 3
Talán az anyja. Ja, meg a titkárnője.
Előzmény: Egy becsületes ember (2)
Egy becsületes ember Creative Commons License 2002.07.08 0 0 2
Én se szeretem. Apropó! Ki szereti Dajcsot?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!