Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

ELK 770 Creative Commons License 2022.11.20 0 0 80

Köszi.Elhiszem.

Nem jövök ezzel többet itt.

De köszi.

Airbag. Creative Commons License 2022.11.20 0 0 79

ügyfél kapu...

 

Előzmény: ELK 770 (78)
ELK 770 Creative Commons License 2022.11.20 0 0 78

Ezt hol kérdezted le? Tudom ami tudok amúgy..

ELK 770 Creative Commons License 2022.11.20 0 0 77

Köszi.

Atti 8-10 Creative Commons License 2022.07.29 0 0 74

Jul 18. Lejárt a műszakim, Augusztus végére kaptam időpontot műszakira, addig nem járhatok vele?

 

Hogy is van ez mostanság ebben a káoszos, hosszzabbítás meg, lejárt, meg vészhelyzet meg mittomén?

 

Rendben van a jármű teljesen!

Joleszta Joleszta Creative Commons License 2021.04.14 0 0 73

Csekken gondolom rajta van a kötvényszám.K&h.Eddig még nem néztem.Bár 2 éve is csekk bemutatás és ennyi volt.De az igazat megvallva stresszel az ember hogy miket újitanak .

Airbag. Creative Commons License 2021.04.14 0 0 72

Üdv.

A vizsga napján érvényesnek kell lenni a biztosításnak,

kell majd a kötvényszám is.

ennyit mond a szabály.

Előzmény: Joleszta Joleszta (70)
Tibi47 Creative Commons License 2021.04.14 0 0 71

Ha a vizsga napján érvényes, miért ne fogadnák el?...

Előzmény: Joleszta Joleszta (70)
Joleszta Joleszta Creative Commons License 2021.04.14 0 0 70

Motorkerékpárom aprilis 20.-ára van bejelentve vizsgára.A bizosítóm még nem küldte ki az éves kötelező csekket.A régi éves csekkem április 21-én jár le.1napra rá.Vagyis addig érvényes.Elfogadják vizsgáztatásnál?Nem akarok vele bebukni.

 

Hun21074 Creative Commons License 2021.02.08 0 0 69

Elméletileg és gyakorlatilag is terület illetékesség van, tehát a lakcímkártyán szereplő városhoz tartozó megyében kell a műszaki vizsgát elvégezni. Azért nyílván ellehet intézni máshol is, vizsgabázis függő. 
További infókat a műszaki vizsgáról itt találsz: https://mfaenergia.hu/muszaki-vizsga-debrecen/

Előzmény: blackbird72 (67)
saválló Creative Commons License 2020.04.12 0 0 68

Igen, nekem évek óta más megyében ( néhány km a szomszéd település) csinálja a műszakimat a szerelőm.

Előzmény: blackbird72 (67)
blackbird72 Creative Commons License 2020.04.12 0 0 67

Más megyében is leműszakiztathatom az autót vagy csak a lakohely szerintiben...semmi értelmes rendelkezést nem találok

KDani724 Creative Commons License 2019.05.19 0 0 66

Sziasztok!

Van valaki a Jászságból? Műszaki vizsgára szeretnék jelentkezni hamarosan, azonban nem nagyon hallottam még a környéken megbízhatót.

Műszaki vizsgára legtöbben eddig a jászberényi NVG Trans Kft. -t ajánlották.

 

Ötletek?

dejoz Creative Commons License 2017.11.09 0 0 65

Üdv!

Tudna valaki felsorolni néhány államot ahol nincs müszaki vizsga?

stommy55 Creative Commons License 2016.08.19 0 0 64

Sziasztok!

Vonóhorgot szeretnék szereltetni az autómra és azt olvastam, hogy beszerelési nyilatkozatot kell vinnem a műszaki vizsgára. eseleg tudna segíteni valaki abban, hogy minek kell szerepelnie egy ilyen nyilatkozatban, vagy van rá valamilyen formanyomtatvány?

Üdv

T

DTF Creative Commons License 2016.08.18 0 0 63

igaz az, hogy a hatóság felé csak kp-ban lehet fizetni a vizsgadíjat?

Lockdown Creative Commons License 2016.08.17 0 0 62

hátsó ablakmosó ha nem működik az bukó?

Kido.Resuri Creative Commons License 2016.04.23 0 0 61

Sziasztok!

 

Tudom, hogy eléggé régi téma, de talán még jár errefelé valaki.

 

Adott egy autó, műanyag fényszóróbúrákkal. A búrák már eléggé viseltesek, lettek polírozva korábban, de sajnos mikrorepedések vannak az anyagában, így nem igazán javítható. Átszerelném a búrákat egy másik lámpatestről, melynek töröttek a felfogatói. Az "átszerelés" csak vágással és újraragasztással lehetséges.

Az lenne a kérdésem, hogy műszaki vizsgán ez a módosítás mennyire jelent problémát, mennyire nézik az ilyesmit? A ragasztás természetesen erős, vízzáró, hőálló anyaggal történne.

Firefighter83 Creative Commons License 2013.05.04 0 0 60

Sziasztok!

 

Utánfutóval vizsgáztatásával kapcsolatba kérdezném.

Szükségem lenne egy kis 600-700 kg teherbírásu utánfutóra (helyesebben csak alvázra)

Találtam elég normális áron kifejezetten jó állapotú utánfutó alvázat van alváz száma is  meg a rendszámtábla tartó is rajta van de forgalmi nincs hozzá, aki árulj azt mondta ő is igy vette. Ami kérdés le tudom én ezt vizsgáztatni? Műszakilag megfelelne az biztos!

A másik esetleg ha valaki tud olcsón eladó vagy reeális áron alvázkészítőt, az kérem szoljon a mail címem publikus!

kanga 1 Creative Commons License 2013.04.20 0 0 59

 
 Lejárt a műszaki az autónkon. Teljes motorgenerál és sok alkatrész kicserélése után a neten utánanéztünk a vizsgadíjaknak. Örömmel tapasztaltuk, hogy rengetegen hirdetnek akciós műszak vizsgát. Találtunk egy közeli vizsgaállomást ahol 8000 forinttal olcsóbban hirdették a vizsgát mint az átlag ár. A mi szintünkön ez sok pénznek számít. Mivel az autó tisztességesen fel lett újítva, úgy gondoltuk sima ügy a vizsga., ezt a helyet választottuk.
 Rosszul tettük. Az autót átvizsgálták, majd rossznak találtak rajta egy sereg dolgot . Például azokat az alkatrészeket amelyeket vadonatújra cseréltettük sőt még olyan alkatrészt is kimért  /rossz eredménnyel / ami ebben a modellben NINCS is. Felszámolt 3000 forintot az átvizsgálásért és megbuktatott , nem mellesleg közölte, hogy két héten belül itt nem próbálkozhatunk újra. Naná, hogy nem, hiszen egyáltalán nem szeretnék, hogy akár egyetlen autót is levizsgáztassanak "akciósan".
Azóta utánanéztünk a dolgoknak. A Műszaki vizsga illetéke 16.290 forint ez állambácsié, ami e fölött van az vizsgaállomásé. Ezt a vizsgát  16.500 forintért hirdették. Nyilván nem dolgozik senki 210 forintért , tehát esély nincs rá, hogy leműszakiztassák az autódat. Ellenben legrosszabb esetben  keres 35-40 perc alatt 3000 forintot (van ahol  6000), jobb esetben az elkeseredett kliens megbízza a hibák kijavításával is és nyílik a pénztárca vég nélkül.
Mélyebben beleástuk magunkat a témába. Még 7.500 forintért is hirdetnek vizsgát, miközben csak az illeték 16.290 forint. Talán kifizetik az ügyfél helyett a fennmaradó illetéket?
NE DŐLJETEK BE!  

Brit Tudósok Creative Commons License 2013.03.02 0 0 58

Hát az attól függ, milyen gépsárkányt visz az ember milyen vastag borítékkal... vagy valamit rosszul tudok?

 

 

Előzmény: sz30 (57)
sz30 Creative Commons License 2012.08.04 0 0 57

A Brit Tudosók feltalálták, hogy a műszaki vizsgára vitel csökkenti a magas vérnyomást!

sz30 Creative Commons License 2011.11.21 0 0 56

köszönöm, már azt hittem nem ír senki erre a fórumra! :) Akkor várok vele tavaszig, annyival is tovább tart majd a műszaki vizsga a kis mocira..

Előzmény: Brit Tudósok (55)
Brit Tudósok Creative Commons License 2011.11.19 0 0 55

Hát, szerintem útrvonalengedélyt kell kérni az illetékes önkormányzattól az adott napra, más hátrányos dolog nincs.

Vagy nem jól tudom?

Előzmény: sz30 (54)
sz30 Creative Commons License 2011.11.16 0 0 54

sziasztok,

tudnátok segíteni, hogy ha lejár a műszaki, de mivel nem járok vele jövő nyárig (motorkerékpár),  csak akkor csináltatnám meg, akkor megbüntetnek?

 

mikey l e d Creative Commons License 2011.11.08 0 0 53

Hello,a kocsi teljes felületének százalékos része lehet más színű mint a forgalmiban van,régen úgy halottam h.ez kb 1/3 színeltérést jelent

Előzmény: salvatore406 (46)
toth0816 Creative Commons License 2011.10.31 0 0 52

Sziasztok!

 

Jövő hónapban jár le a műszakim,viszont csak 1 hónap múlva megyek haza külföldről,mi a teendön,hogy ne büntessenek meg??

 

 

jó hír Creative Commons License 2011.10.04 0 0 51

ma vizsgáztattam a vasat...a Budaörsi út 138 ban található (majdnem)zsír új Autóklub állomáson...hát mit mondjak...teccett...mindenki csendben végezte a munkáját, tisztaság, tempós jövés-menés...korrekt számla...ennyi.

jó hír Creative Commons License 2011.08.19 0 0 50

ez tényleg jó hír...

Előzmény: szöcske88 (49)
szöcske88 Creative Commons License 2011.08.19 0 0 49

Sziasztok!

Én augusztus elején voltam vizsgáztatni az autómat Budapesten a III. kerületben. A vizsgára előzetesen jelentkeztem be telefonon.(egy ismerősöm ajánlotta őket, mert ő is ott vizsgáztatta az autóját). 9 órási időpont volt leegyeztetve, 8:45-re értem a céghez. Kedvesek voltak velem, kávéval is megknáltak. Amíg az autóm a vizsgán "szerepelt" kényelmes környezetben várhattam meg, mire levizsgázik az autóm. És ami nekem rettentően fontos, láthattam, amint a vizsgafolyamaton a kocsim végig ment.

Mindenkinek csak ajánlani tudom ezt a vizsgaállomást.

Azóta kereskéltem az interneten, és weblappal is rendelkeznek: http://muszaki-vizsga-budapest.com/

Én biztos ide fogom hozni a másik autómat is, és mindenkinek ajánlom ezt a vizsgahelyet!

 

Egy elégedett ügyfél!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!