Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002.07.08 0 0 48
Nem fejtegetek én semmit. Egyszerűen kijelentem, hogy a Fidesz és csatolt részei a választások óta a törvényesen és tisztán megválasztott jelenlegi kormányzat BÁRMI ÁRON történő megbuktatására játszanak, aminek legutóbbi fejezetét csütörtökön láthattuk. Azt a mesét ugyanis az internet és az sms korában nem veszem be, hogy nem tudtak róla. Tudták ők nagyon jól, hogy mi készül, csak lapítottak, hogy hogyan fog a dolog elsülni. Aztán mikor nem verődött össze kétmillió ember a belvárosban és általánossá vált a "söpörjék őket a Dunába" hangulat, igyekeztek elhessegetni maguktól, mint tehén lengő farka a legyet. Milen érdekesen is nyilatkozott a Jobbik vezetője a jobboldali pártok magatartásáról, ugye?

Ugyanakkor a Fidesz-Fidelitas-Mádl trió SOHA egyetlen nyilatkozatával sem hűtötte a vérmesebb híveket, a mismásoló, hol ilyen, hol olyan nyilatkozataikkal csak adták alájuk a lovat. Ez az akciózgatni vágyók számára felhívás keringőre, azaz felhívás a kormány megdöntésére.

Így van ez, nem kell félni a kimondásától. Jobb a valóval szembenézni, mint illúziókban ringatózni.

Előzmény: assza-ur (22)
budai93 Creative Commons License 2002.07.08 0 0 47
Lehet, hogy nagyon viccesnek találod magad, de én inkább vicésnek látlak ....
Előzmény: gedeonbacsi (44)
bullseye Creative Commons License 2002.07.08 0 0 46
én kicsi vagyok und hülye, úgyhogy csomagold ki mailben please. persze sms-en is küldhetnéd, csak nem tudod a számom. nem D-209! :)
Előzmény: gedeonbacsi (44)
gedeonbacsi Creative Commons License 2002.07.08 0 0 44
Hát mivel a POLMODERATOR lapít és én még szeretnék gedeonbacsi maradni :

az sms-t küldő, egy egykori közjogi méltóság ( a három közül az egyik )közvetlen munkatársa, jogi tanácsadója, így pártsemlegesnek a legkisebb jóindulattal sem tekinthető. Jogászként duplán elitélendő, hogy a törvények megszegésére hív fel !
Hát egyenlőre ennyi !
T. MODERÁTOR ! Amennyiben már ez is sok, töröld !

Előzmény: minderbinder (42)
MORPHEUSZ Creative Commons License 2002.07.08 0 0 43
Ezek mocskos provokatőrök, uszítók és meghülyített bégető birkák. Addig jó míg terelgetni lehet őket, de félek vadállattá változnak megfelelő terelgető nélkül...
Előzmény: gala4 (41)
minderbinder Creative Commons License 2002.07.08 0 0 42
"Elveszitjük az emberek szimpátiáját! "

Hat ami azt illeti, a Fidesz eseteben ez mar meg is tortent. En meg bizom egy kicsinyseg az MDF-ben. No persze nem nagyon.

Előzmény: budai93 (-)
gala4 Creative Commons License 2002.07.08 0 0 41
"...A torvenyes hatalomnak az a definicioja, hogy a torvenyek betartasaval kerult hatalomra. Hat most nem ez az eset van.... "

PERELD BE A PINTÉRT KÖCSÖG SZEMELLENZŐS LÁZÍTÓ !!!

soroljad a megszegett törvényeket handabandamajom !

Előzmény: assza-ur (22)
MORPHEUSZ Creative Commons License 2002.07.08 0 0 40
Eszterháza érdekelne...komoly zenei(?)
Előzmény: popchopy (39)
popchopy Creative Commons License 2002.07.08 0 0 39
K. M.!

Pedig kiváncsi lennék az ötleteidre! Amit én tudok ajánlani, az legközelebb csak augusztusban lesz Eszterházán.

Előzmény: MORPHEUSZ (36)
MORPHEUSZ Creative Commons License 2002.07.08 0 0 38
Egyébként a szöveg nem rossz, t.i. ha azt írják, hogy "baloldali provokáció" akkor tényleg mindenki otthon marad. Már megérte és csend van a városban nem?! Mindenképpen energiatakarékos!
Előzmény: popchopy (34)
MORPHEUSZ Creative Commons License 2002.07.08 0 0 37
Bocs eggyel több "h"-t ütöttem be.
Előzmény: MORPHEUSZ (36)
MORPHEUSZ Creative Commons License 2002.07.08 0 0 36
Köszönöm kedves Phopchopy!
Neked hálából nem válaszolok a "programajánlataimból"....
Hogy egyesek a modern technikát mekkora hülyeségre használják, de most komolyan van aki mindent elhisz?!
Előzmény: popchopy (34)
gedeonbacsi Creative Commons License 2002.07.08 0 0 35
Nézd azt, hogy te ki vagy azt nem tudni, de az én sms-m feladóját tudtam azonosítani és a legnagyobb jóindulattal sem tudnám a balos provokátorok csoportjába illeszteni ! ( Habár a PJ ügy óta minden elképzelhető....)
Előzmény: popchopy (34)
popchopy Creative Commons License 2002.07.08 0 0 34
K. M.!

SMS-ed érkezett:
"Nyomatékosan kérek mindenkit, hogy értesítse barátait, ismerőseit, hogy NE MENJEN el senki. Ez (is) egy egyértelmü baloldali provokáció!!!"

Előzmény: MORPHEUSZ (31)
MORPHEUSZ Creative Commons License 2002.07.08 0 0 33
Nem fogja tudni felsorolni, hiába várod. Ez a szöveg nincs rajta a szórólapjukon, saját véleménye nem lehet....
Előzmény: Tomiboy (27)
MORPHEUSZ Creative Commons License 2002.07.08 0 0 32
És a PANNON rádió aznapi (egésznapos) "uszító" lázító szövege hány évet érdemel?!Csurka bácsi hasonlóan "egyetértő-támogató" véleménye a törvénytelen tüntetésről hány évet jelen?!
Előzmény: gedeonbacsi (30)
MORPHEUSZ Creative Commons License 2002.07.08 0 0 31
Úgy szeretnék már egyszer én is kapni valamilyen SMS-t!!!
.... és úgy szeretnék rá válaszolni valami nagyon mélyről, belülről jövő "programajánlatot" az illető küldőnek....
Előzmény: Törölt nick (28)
gedeonbacsi Creative Commons License 2002.07.08 0 0 30
A szöveg feltételét nem ajánlanám jogilag,ellentétben a szervezők nevével, és az én kérdésem is csak azért fogalmazódott meg mert nem szeretném elveszíteni a nickemet :

Jog 1 ( a szövegre) :
Lázadás
140. § (1)Aki olyan tömegzavargásban vesz részt, amelynek közvetlen célja, hogy

a) az Országgyûlést,

b) a Köztársasági Elnököt,

c) a Legfelsõbb Bíróságot,

d) a Kormányt

alkotmányos jogköre gyakorlásában erõszakkal vagy ezzel fenyegetve akadályozza, vagy intézkedésre kényszerítse, bûntettet követ el, és két évtõl nyolc évig terjedõ; a tömegzavargás szervezõje vagy vezetõje öt évtõl tizenöt évig terjedõ szabadságvesztéssel büntetendõ.

(2)Aki lázadásra irányuló elõkészületet követ el, bûntett miatt egy évtõl öt évig terjedõ szabadságvesztéssel büntetendõ.

(3)Nem büntetendõ lázadás miatt az a résztvevõ, aki a tömegzavargást önként vagy a hatóság felhívására az erõszakos cselekmények megkezdése elõtt elhagyja.

Jog 2 ( a névre ) :
Feljelentés elmulasztása
150. § (1)Aki hitelt érdemlõ tudomást szerez arról, hogy az alkotmányos rend erõszakos megváltoztatása, az alkotmányos rend elleni szervezkedés, lázadás, rombolás, hazaárulás, hûtlenség, ellenség támogatása, kémkedés készül, vagy még le nem leplezett ilyen bûncselekményt követtek el, és errõl a hatóságnak, mihelyt teheti, nem tesz jelentést, vétséget követ el, és két évig terjedõ szabadságvesztéssel büntetendõ.

(2)Az (1) bekezdésben felsorolt bûncselekmény feljelentésének elmulasztásáért az elkövetõ hozzátartozója nem büntethetõ.

Előzmény: Törölt nick (28)
Zsiger Creative Commons License 2002.07.08 0 0 29
Egyedül az MN hozhatja le. De az, mindent, amit akarsz.Kizárólagos privilégiuma van neki. A többinek, egyeztetni kell. :)))
Előzmény: gedeonbacsi (26)
Törölt nick Creative Commons License 2002.07.08 0 0 28
Úgy látszik rossz KÖRökben forgok, de nem kaptam sms-t. Feltenné valaki a szövegét?
Tomiboy Creative Commons License 2002.07.08 0 0 27
?????? Úgy egyébként jól vagy? Meséld el pontról pontra hol történt törvénytelenség.
Nagyon várom!!
Előzmény: assza-ur (22)
gedeonbacsi Creative Commons License 2002.07.08 0 0 26
T. Bastardo és Moderátor !

Mivel engem is elért az sms kampány holnapra, kérdésem lenne :
Nyilvánosságra hozható-e a feladó teljes nacionáléja ?

Előzmény: Bastardo (21)
tata Creative Commons License 2002.07.08 0 0 25
Emberek! be ne dőljetek a balos Pannon rádió provokációjának! Nehogy menjetek!
Rézeleje Creative Commons License 2002.07.08 0 0 24
Megvagy, gedeon_2001, te Heppijend titkosügynök! Ha nem adsz le 50%-ot, akkor megmondom az óvónéninek, hogy csak azért tetted bele a "h" betűt szegény Vörösmarty-ba, hogy arról is Magyarország jusson az eszébe a marha idegeneknek!
Előzmény: gedeon_2001 (19)
Rézeleje Creative Commons License 2002.07.08 0 0 23
"Nincs olyan polgári kör, hiogy N.E.O."

De olyanok, hogy Magyar Út Körök, olyanok vannak, ugyebár.

Előzmény: BaSand (15)
assza-ur Creative Commons License 2002.07.08 0 0 22
A torvenyes hatalomnak az a definicioja, hogy a torvenyek betartasaval kerult hatalomra. Hat most nem ez az eset van....
Igy tovabbi "fejtegeteseid" targytalanok.
Előzmény: Törölt nick (7)
Bastardo Creative Commons License 2002.07.08 0 0 21
Nyomatékosan kérek mindenkit, hogy értesítse barátait, ismerőseit, hogy MOZDULJON, ha mozdulni kell!

Hogy mikor kell mozdulni? Hát majd ha Orbán Viktor szól.

Előzmény: BaSand (11)
RadiX Creative Commons License 2002.07.08 0 0 20
BaSand nyilvan a Demagokracia-központban ul, ha ilyeneket tud ;-)).
Előzmény: BaSand (15)
gedeon_2001 Creative Commons License 2002.07.07 0 0 19
Halló, halló, itt a mókus sejt. A vörösingesek dezinformációs csapást mértek ránk. Mégis a Vörösmarthy téren találkozunk, ott vár ránk a Sziriuszra induló űrladik. Rövidesen visszatérünk az őshazában maradt rokonainkkal. És akkor véglegesen kizavarjuk a vörösingeseket a fűvészkertből. Éberség, szűrjük ki a provokátorokat. Jelszó: pöcsök vagyunk.
Előzmény: gedeon_2001 (18)
gedeon_2001 Creative Commons License 2002.07.07 0 0 18
Istenem, felnőtt emberek játszák itt a cserkész-riadóláncot. "halló, halló, mókus őrs, ezek nem mi vagyunk, ezek a vörösingesek. tudjátok, akikről Molnár Feri bácsi regényt írt. senki ne menjen a vörösmarthy térre, mindenki gyűlekezzen a fűvészkertben. jelszó: a polgár okos, neki a seggiben is a feje van"

Szánalmas majmok.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!