Keresés

Részletes keresés

panelértelmiségi Creative Commons License 2007.12.05 0 0 306
A szóbanforgó vendégkönyv esetében nem kell ilyesféle dilemmákkal, nüansznyi különbségek elemezgetésével gyötrődnünk...
Előzmény: Törölt nick (305)
Törölt nick Creative Commons License 2007.12.04 0 0 305

Vegul is bizonyos merteku moderaciora minden forumnak szuksege van.

Neha nehez eldonteni hol vegzodik a moderacio, es hol kezdodik a cenzura.

panelértelmiségi Creative Commons License 2007.12.04 0 0 304
xxx
panelértelmiségi Creative Commons License 2007.12.04 0 0 303
...és ide...?
panelértelmiségi Creative Commons License 2007.09.17 0 0 302
Te kitartóbb vagy nálam,,,; én már rég nem próbálkozom. Nem vagyok olyan naív, hogy egy-egy szórványosan esetleg mgjelenő hozzászólást a változás jeleként ünnepeljek.
Előzmény: méregkeverő (301)
méregkeverő Creative Commons License 2007.09.16 0 0 301

Ismét próbálkoztam:

 

"Természetesen" a struccpolitika jegyében most sem jelent meg...

Előzmény: méregkeverő (300)
méregkeverő Creative Commons License 2007.09.15 0 0 300

Ez az Index idézet megintcsak nem jelenhetett meg:

 

"Nem kívánatos külföldiek

 

Árpádsávos zászlót tartó fiatalok az MTI tudósítójának szeme láttára tanácsoltak el néhány színes bőrű turistát attól, hogy bemenjenek a Szent György térre. Ázsiaiakat és más nemzetiségűeket is nem kívánatos személynek tartottak a rendezvényen. A tér közelében mintegy száz rendőr várakozik autóbuszokban és járőrautókon várakozik. Az elnöki palotához közel három mentőautó is készenlétben áll. A demonstráció este fél nyolc után nem sokkal véget ért. A résztvevők hazaindultak.

 

Még a tüntetés kezdete előtt kisebb zavart okozott, hogy a Lánchidat egy rendezvény miatt lezárták a forgalom elől. A többség kerülőt tett az Erzsébet, illetve a Margit híd irányába, néhány árpádzászlós fiatal viszont megfenyegette a lánchídi rendezvény útjukba álló szervezőit, hogy a Dunába dobják őket. A szervezők így inkább félreálltak, a terület lezárásával nem törődő fiatalok pedig átmentek Lánchídon. "

 

Naná a végén még kiderülne, kiknek szurkolnak!

panelértelmiségi Creative Commons License 2007.09.04 0 0 299

"Utólagos cenzúra nincs..."

 

 

Tévedsz barátom...; én biza' többízben tapasztaltam utólagos törlést.

 

A tavaly őszi események után például jónéhány egy-két héttel korábbi, "forradalomcsinálás"-ra buzdító beírást töröltek (gondolom nem fértek volna bele a békés-csendes megemlékezés utólagos Orbáni koncepciójába...) de nem oly régen , néhány hónapja is töröltek a cigánysággal kapcsolatos (A nicknév alapján valószínűleg roma hozzászóló által írt...)hozzászólást a kora reggeli órákban-mielőtt még a törzsközönség olvashatta volna...

méregkeverő Creative Commons License 2007.09.03 0 0 298

Na, már írni sem tudok, pedig nem is ittam!

 

Lehet, hogy pont azért??

 

Előzmény: méregkeverő (297)
méregkeverő Creative Commons License 2007.09.03 0 0 297

mea clumpa, mea maxima clumpa!

 

Vak vagyok és világtalan, mindkét hozzászólás megvagyon, csak én enm emlkéztem, mikori hozzászólást kell keresni.

 

Utólagos cenzúra nincs...

Előzmény: méregkeverő (296)
méregkeverő Creative Commons License 2007.09.03 0 0 296

Már utólagos cenzúra is müködik:

 

Délelött még olvasható volt valakinek a felháborodott beírása, valamilyen blőd "szavazásról" gárdaügyben, és másvalaki betette a linket is.

 

Most már csak egy utalás van arra, hogy ez nem egy itthoni, hanem egy amerikai "újság" műve volt, az első két hozzászólást utólag törölték...

panelértelmiségi Creative Commons License 2007.08.08 0 0 295

Hali ! Végre egy kis pihenő...

 

 

"Most veszem észre, ezekért a kérdésekért az MNO-ról is kitiltottak!"

 

 

Az MNO-n kérlek ez helyi specialitásnak számít...; engem már a jóisten se' tudja, hányszor nyírtak ki onnan-de emlékezetem szerint sohasem kijelentő-hanem mindig kérdő mondatok elkövetése után.

A tanulság valószínűleg úgy hangozhat, hogy a kérdőjellel végződő mondatok azok olyan bolsi-libsi dolgok...

Előzmény: méregkeverő (294)
méregkeverő Creative Commons License 2007.08.08 0 0 294

Most veszem észre, ezekért a kérdésekért az MNO-ról is kitiltottak!

 

:-))))

 

Struccpolitika?!!!!!

méregkeverő Creative Commons License 2007.08.08 0 0 293

Másodszor is megpróbáltam megkérdezni OV vendégkönyvének olvasóit, mit gondolnak, Szerető Szabolcs létta-e a Magyar Szigeten a Hitler pólőka, Hitler bögréket, de most sem sikerült....

 

Vajh' miért??

panelértelmiségi Creative Commons License 2007.08.07 0 0 292
Nem mondod...?! Ildikó asszony-mint OV vendégkönyvének rettegett gondolatcsendőre...?  Az ész megáll !
Előzmény: Törölt nick (291)
méregkeverő Creative Commons License 2007.08.07 0 0 290

"On augusztus 6th, 2007 lujovica:

Sziasztok!
Barátaimmal régóta készülünk a Magyar Szigetre, de most hogy eljutottunk egy kicsit csalódtunk.
Az előadások fantsztikusak voltak! Viszont estére mintha kicserélték volna a "sziget lakókat". Egyesek/kevesek viselkedése nem volt magyar emberhez méltó! Szemeteltek, idegenellenes jelszavakat skandáltak. Nem tudtuk hogy kerül a Magyar Szigetre horogkeresztes póló, Hitler bögre, Hitler póló; mi köze ennek a magyarság tudathoz?
Mi eddig úgy tudtuk a magyarok vallása a szeretetről és nem a gyűlöletről szólt. Tisztelték a természetet, az anyaföldet és nem kárositották azt. Nem csoda ha némelyek igy sóhajtottak föl: Hogyan védjem meg az Árpád sávos zászlót, ha ilyen emberek használják?

Ez megint nem fért be, pedig milyen jól rimelt volna Szerető Szabolcs "A fasiszta ördög" c. cikkére..

 

:-(((

panelértelmiségi Creative Commons License 2007.08.05 0 0 289
Vélhetően nem teljesen vág össze azzal az állítással , miszerint...;
"Egy csapásra megszűnne a gyűlölködés (legalábbis a mi oldalunkon),és nem volna gondunk tovább-ilyen téren."  (EM  |  2007.08.05., 14:59)  

 A gyűlölködésre hajlamos egyén mindaddig megtalálja gyűlöletének tárgyát-míg teljesen egyedül nem marad. Akkor aztán önmaga ellen fordul...

Előzmény: méregkeverő (288)
méregkeverő Creative Commons License 2007.08.05 0 0 288

"Lehazaárulózták Simicskót a nemzetmentők"

 

Ez a hír vajon miért nem jelenhetett meg OV vendégkönyvében???

 

Gátolná a jobboldal összefogását?

 

:-)))

panelértelmiségi Creative Commons License 2007.07.17 0 0 287

"De ez úgy látszik megint kulturálatlan, provokativ, vagy offtopic volt..."

 

Leginkább mégis talán ízléstelen volt ; erre ott roppantul kényesek...

Mocskoskommunistázni, idegenszívűzni, ide-oda küldözgetni stb. azt kéremszépen minden további nélkül; az még belefér...

Előzmény: méregkeverő (284)
panelértelmiségi Creative Commons License 2007.07.17 0 0 286

Köszike, de mostanra már magam is öléggé ismerem az észjárásomat...; s majd ha én -tegyük fel-mondtam ilyet-akkor tessél engem leirigyezni...

Máskülönben pedig engem nem az érdekel, s aprócska vitánk kiindulópontja sem az volt hogy kitől kapják a népszavazás után; hanem hogyha nem kapják akkor valójában kitől nem kapják...Igyál rengeteg folyadékot; ha teheted akkor finom hűs serecskét.

 

Előzmény: oramester (285)
oramester Creative Commons License 2007.07.17 0 0 285
"jó nagyot kaszáltak ám a háromszáz forintocskákkal...!"

értem, akkor pont jó is, hogy már nem fogják kapni a népszavazás után(a te észjárásoddal végiggondolva)
Előzmény: panelértelmiségi (281)
méregkeverő Creative Commons License 2007.07.17 0 0 284

Reagálva egy bejegyzésre: "HA NINCS MÁS VÁLASZTÁS AKKOR IDÉN IS LESZ!"

megkérdeztem, hogy "mi lesz idén? Ösz? Tél?"

 

De ez úgy látszik megint kulturálatlan, provokativ, vagy offtopic volt...

 

:-)))

panelértelmiségi Creative Commons License 2007.07.17 0 0 283

"A modinak úgy látszik fáj az igazság!!!"

 

Szerintem egyáltalán nem fáj neki; itt nem érzelmi, hanem nagyonis praktikus hozzáállásról van szó. ..; Miért próbálná csitítani vagy megszüntetni a gyűlölködést, hisz számukra lényegesen hasznosabb azt kumulálni, irányítani.

Semjén Zsolt pedig majd elmormol egy könnyes imát a gyűlölet áldozataiért...

Oszt jónapot.

Előzmény: méregkeverő (282)
méregkeverő Creative Commons License 2007.07.16 0 0 282

Az alábbi hozzászólás megint csak nem jelenhetett meg, pedig az én részem csak a vastag betüs...

 

Kedves Google! ( 2007.07.16., 14:29)


"Szent Erzsébet segíts, hogy hozzád hasonlóan a béke hordozói legyünk, a gyűlölködőkhöz szeretetet vigyünk, a bűnösöknek bocsánatot nyerjünk, az egyenetlenkedőket egyetértésre vezessük, a kételkedőkben bizonyosságot ébresszünk, a fájdalomra írt csepegtessünk. Járj közben értünk, hogy a meghasonlott, hideg világ újra találkozzék a szeretetben.

 

Szerintem azzal kéne kezdeni, hogy nem gyülölködnek, például:

 

"KITARTÁS, ÖSSZEFOGÁS"  (2007.07.16., 10:24)
"MI MONDJUNK PROKRAMOT??
MONDOK ÉN! JEGYVÁSÁRLÁS MINÉL MESSZEBBRE DE CSAK ODA, VISSZA NEM KELL!!
(CSOPORTOS JEGY OLCSOBB VIHETI A BARÁTAIT IS!)
CSOMAGOLÁS MINÉL GYORSABBAN!!"

 

Tóth László  kiegészítése:(2007.07.16., 13:50): "Engedje meg, hogy az utasainknak az irányt is megadjam!"

 

A modinak úgy látszik fáj az igazság!!!


 

panelértelmiségi Creative Commons License 2007.07.15 0 0 281


pedig arról volt szó hogy ez a pénz nem a költs vetésnek kell hanem "nevelési szándékkal" (tehát aki túl sokat jár orvoshoz az ne tegye vagy a "gyógyszerevők" vegyenek kevesebbe)

 

 

S vajon ha -tegyük fel-sikerül népszavazásilag "visszacsinálni"a vizitdíjat, akkor ki más, mint a költségvetés lesz kénytelen kipótolni a doktor urak, no és a kórházak bevételéből kimaradó összeget...? Mert ők bizony (bármennyire is sumálkolnak-sunnyognak ezügyben...) jó nagyot kaszáltak ám a háromszáz forintocskákkal...!

Vagy gondolja, hogy majd épp ezt a kimaradó "zsebpénzt" fogják sírás-rívás-"nemzethalál"-ozás nélkül tudomásul venni...?

Előzmény: oramester (280)
oramester Creative Commons License 2007.07.15 0 0 280
"Józan paraszti ésszel átlátható azonban, hogy bizony így lesz."

pedig arról volt szó hogy ez a pénz nem a költs vetésnek kell hanem "nevelési szándékkal" (tehát aki túl sokat jár orvoshoz az ne tegye vagy a "gyógyszerevők" vegyenek kevesebbe)
Előzmény: panelértelmiségi (264)
méregkeverő Creative Commons License 2007.07.15 0 0 279

2007.07.15 17:53
"moderator  |  2007.07.15., 17:16
Kedves Horváth istván! Néhányan visszaszámolnak a Gyurcsány-kormánynak:-)"

 

Ez valóban röhelyes, de én majd szeptember 22-n fogok röhögni, amikor pofára esnek!

Előzmény: méregkeverő (278)
méregkeverő Creative Commons License 2007.07.09 0 0 278

Kedves Arvisura!
"Milyen rendőrök azok, akik nem ismerik fel Lengyel Zoltán országgyűlési képviselőt???"

1. Miért kéne egy mezei rendőrnek felismernie egy
--- éjszaka
--- fürdőgatyában
--- személyi iratok nélkül vezető valakiben egy honatyát?
2. Nem elagyabulálták, hanem előállították

 

Vajon ebben mi volt a kulturálatlan (lengyel Zoltán viselkedésén kivül)?

méregkeverő Creative Commons License 2007.06.24 0 0 277
A modi arra kérdésre sem válaszolt,  sőt a kérdést sem jelenítette meg, hogy a "Rendszerváltó Fórum" és a FIDESZ programja mennyire egyeztethető össze....
méregkeverő Creative Commons License 2007.06.22 0 0 276

Azóta kikérte magának, hogy szélsőjobbos lenne.

 

Irtam neki, hogy tölem ugyan kikaphatja, de az sem jelent meg...

Előzmény: méregkeverő (274)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!