Keresés

Részletes keresés

soproni Creative Commons License 2002.07.14 0 0 3
még ezek után se megy...pedig megvan a patch!!:(
Előzmény: dexter16 (1)
soproni Creative Commons License 2002.07.05 0 0 2
Én is tegnap probálkoztam!!! De semmi...:(((((((
dexter16 Creative Commons License 2002.07.05 0 0 1
Nyugodtan megveheted, akár le is másolom az enyémet, megy XP alatt, nem kell izgulni, miért hazudnék (tudom, legszebb öröm a káröröm, de még csak azt sem tudnám, hogy kin kéne röhögnöm[ha ilyen lennék]). Az a baj, nem tudom lemásolni, bár megpróbálhatom. Valami miatt rosszul írja + a CD-ket, de ha 1 újraírható TDK 700MB-osat elküldesz nekem, akkor arra mindenképp fel tudom írni. Ez egyébként az európai verzió (Road Challenge) nem pedig az amerikai (High Stakes). Vagy töltsd le a www.hcgamer.hu -ról a 4.50-es patch-et. De az nem biztos, hogy segít. Bennem + lehet bízni, ha elrontanám a CD-t akkor is újraírható (egyébként azt törölni kell, nem is újraírni). Na chá
Forman Creative Commons License 2002.07.02 0 0 0
Nehogy!
Nagy szerencséd van, épp ma próbáltam volna játszani vele XP alatt. Sehogy nem idult el, semmilyen kompatibilitási beállitás mellett. Mindig azt irja ki hogy "not a Win32 application" vagy ilyesmi.
Szóval ha nem ér meg neked a játék egy Win98-at, ne vedd meg!
GepárdClick Creative Commons License 2002.07.01 0 0 topiknyitó
Az lenne a kérdés, hogy megy-e a Need for Speed 4 XP alatt, mert mivel sehol se találtam működő letölthető verziót, kénytelen vagyok megvenni. A vásárlás azonban csak akkor mehet végbe, ha tényleg megy a kettő együtt...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!