Keresés

Részletes keresés

Vad Creative Commons License 2002.07.03 0 0 13
Ja, egyébként én megkeresném a gazdit, pont ezért. Aki meg akarja keresni, az meg is teheti indító üzenet nélkül is...
Előzmény: Vad (12)
Vad Creative Commons License 2002.07.03 0 0 12
Szkeptikus vagyok én is.
Eddig kétszer lopták el a mobilomat, mindkét esetben pénztárcával együtt.
Egyszer egy autót törtek fel, miközben 20 méterre onnan játszottam a nagyközönségnek egy utcaszínházi előadásban, köszöntem szépen.

Másodszor Kaposváron a pályaudvaron elaludtam a reggel 6 körüli vonat indulása előtt a padon (esküvőről jöttem volna), akkor a zsebeimből vették ki a telefont, a cigarettámat (fél doboz, barmok) és a pénztárcából a pénzt(!). A tárcát otthagyták mellettem, így az aranykártyám és egy elektronikus belépőkártya megmaradt.

Ami a szép benne, hogy a westel közölte, hogy még be van kapcsolva a telefon, erre kértem, hogy mondják meg, hol van. Erre azt mondták, hogy csak rendőrségi engedéllyel mérhetik be. Ekkor felhívtam a rendőrséget, hogy most éppen el lehet kapni egy telefontolvajt, mire aztat mondták, hogy menjek be a kapitányságra, felvesznek egy jegyzőkönyvet, amiben szépen leírom, mi történt, majd akkor engedélyt adnak. Az ügyintézés átfutási ideje 3 nap. Gondolhatjátok, hova a kurvaannyába küldtem el mind a westelt, mind a rendőrséget.

A szexepilje a dolognak, hogy visszaváltottam a retúrjegyemet, hogy azonnal vegyek cigarettát, mire a péztáros megkérdezte (tudott az esetemről), hogy akkor most mit fogok csinálni. Erre mondtam, hogy felszállok a vonatra, odaadom a személyimet (az megvolt), és hagyom magam megbüntetni.
Így is tettem, és itt a vonat indulása előtt felszált a kaller, és aszonta, úgy hallotta, hogy van itt egy problémás utas, mire aszontam, hogy igen, én vagyok az, és nyújtottam a személyit.

Erre leszállított a vonatról, merthogy se jegyem, se pénzem, hogy kifizessem a büntetést. Az nem hatotta meg, hogy felveheti az adataimat, és otthon fizetek.

Mivel minden utas engem bámult már, a vonat pedig nem indult miattam, leszálltam, és apukám értem jött :(
32 éves létemre nem tudtam megoldani a helyzetet, pedig nem tartom magam hülyegyereknek.

Max ha újságíró lettem, volna, akkor írtam volna erről kicsit...

Bocs a félig offért, de most valahogy feltolultak a kellemes emlékek (európában erre egyébként vannak kölcsönző intézmények tudtommal, hogy az állampolgár ne kerülhessen kínos helyzetbe).

Egyébként meg a simkártya kidobása általános gyakorlat telefonlopáskor, hogy ne tudják elkapni őket, de hát nincs ok az aggodalomra, mert nem is igyekeznek elkapni őket.

Előzmény: KLiNg0n (-)
KLiNg0n Creative Commons License 2002.07.03 0 0 11
koszonom a százmillio biztato hozzaszolast. a mai naptol, illetve ettol a pillanattol szamitva (hosszas naiv onamitas utan) hivatalosan eltuntnek nyilvanitom a telefonomat.

a megtalalonak pedig szende fejbolintassal uzenem, hogy elmehet a picsába.

kling

wilhunting Creative Commons License 2002.06.30 0 0 10
I 'm so sorry...remelem hasonlo ember talalja meg a telcsit mint en:)))
...a mult heten setalok hazafele es amint megyek szepen az utcan hallom hogy csorog irgalmatlanul egy telefon;mennek tovabb de senki sem veszi fel, ekkor utannanezek es latom hogy egy epulo haz elott egy teglarakason van a mobil(buzi alcatel ronggyahasznalt)hat gondoltam becsongetek es odaadom, de nem jott ki senki
igy fogtam es magammal vittem, majd aztan csorog es
egy noi hang mondja hogy a papajae a telefon aki komuves, es mar egy csomoszor elhagyta...bla.bla.bla
aztan kerdezem tolle hogyan adhatnam vissza?!
erre elneveti magat es azt kerdi telleg vissza akarom adni:?;aztan fel ora mulva elhitte hogy visszaadom

masnap visszaadtam;
na remelem a tied is meglesz, sok szerencset hozza!

KLiNg0n Creative Commons License 2002.06.30 0 0 9
termeszetesen. tegnap ejjel ota. mar feladtam, mivel mindig csak a hagnpostam jon be. nyilvan kivettek a kartyat es eldobtak a fenebe.

kling

Előzmény: Törölt nick (8)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.30 0 0 8
Vagy kuldj neki SMS-t...
Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.30 0 0 7
Hivtad mar magad? Hatha lehet beszelni a fickoval. =O)
GINI Creative Commons License 2002.06.30 0 0 6
Egyszer én is találtam egy mobilt egy (nem-multi) moziban. De még akkor, amikor mindenki kifelé tartott. Kirohantam az utcára és elkiáltottam magam, ki hagyott el egy mobilt? Meglett a gazdája. Vagy valami szemfüles, aki azt állította magáról, hogy ő a tulajdonos. Nemtom.
Mindenesetre akkor még nekem nem is volt mobilom. De valahogy nem jutott eszembe megtartani.
KLiNg0n Creative Commons License 2002.06.30 0 0 5
ha te talaltad meg, most az egyszer legyel. vigyazok ma ejjel az autodra.

kling

Előzmény: cyber.greg (2)
KLiNg0n Creative Commons License 2002.06.30 0 0 4
ez egy praktikum kartya volt, igy minden komolyabb aggodalom nelkul kikapcsoltam a PIN kod kerest. fontosabb, hogy tudjak, kinek KENE visszaadni a telefont. de amint latszik, ez se mukodott.

a keszuleket is le lehet tilttatni, most tudtam meg az ugzfelszolgalattol. holnap. addig hasznaljak egesszeggel.

haragszom. igazan. ha nevtelenul talanak egy telefont, vigyek a picsaba (persze ha tortenetesen egy moiban, ott leadhatnak a portan). ha azonban ott pulzal rajta egy nev es egy telefonszam, valamint a keres, hogy ha megtalaltak, hivjanak fel...ez mar gusztustalan. marmint, hogy nem hivnak.

nem fuzok mar hozza sok remenyt.

kling

Előzmény: Törölt nick (0)
vazzeg Creative Commons License 2002.06.30 0 0 3
A PIN-kód a SIM-kártyához tartozik, másik kártyával attól még használható a telefon.
Előzmény: Törölt nick (0)
cyber.greg Creative Commons License 2002.06.30 0 0 2
Egyszer a Westend moziban találtam egy WAP-os Alcatel mobilt. Leadtam a jegykezelőnél.
Aznap este feltörték az autónkat, ami több hétig tartó idegeskedéshez vezetett.
Akkor határoztam el, hogy többé én sem leszek jó, mert mindenki gonosz.
GINI Creative Commons License 2002.06.30 0 0 1
Szerintem arra keresztet vethetsz :(
Jóérzéssel és tortával a mai világban a többségre nem lehet hatni.
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.30 0 0 0
Izé... Azt írod, bekapcsoláskor... Ott előbb kéri a PIN kódot, nem?
Szvsz még ne add fel a reményt...
Előzmény: KLiNg0n (-)
KLiNg0n Creative Commons License 2002.06.30 0 0 topiknyitó
ma, junius 29-en este a muvesz moziban elvesztettem a telefonomat. nokia 6310-es, bezs elolappal. bekapcsolaskor a nevemet es az itthoni telefonszamomat irja ki. tudom, nem sok esely van ra (ha mar eddig nem hivtal), hogy visszaadod. megis nagyon orulnek, ha megtenned. ha tenyleg te talaltad meg, rovid ideig villantsd fel magad elott a mennyorszag kapujanak szkeccset, es vagy itt, vagy AZON a szamon, kerlek, keress meg. fontos lenne. es adnek egy a telefonomnal joval olcsobb, de sokkal finomabb tortat.

kling

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!