Keresés

Részletes keresés

makopa Creative Commons License 2006.09.14 0 0 14
Ma az Egyenes beszédben egy füst alatt az MSZP és az ATV blöffjéneknek nevezte a rádiófenyegetést és Orbán Viktort:)) Majd fájdalmas képpel otthagyta Kálmán Olgát.
pityukavagyok Creative Commons License 2002.07.04 0 0 13
A tegnapi volt Pokornyik hattyúnyikkantása.
Pezsgőt!
Előzmény: makopa (12)
makopa Creative Commons License 2002.06.30 0 0 12
A Regionális Fejlesztési Tanács mennyi pénzzel rendelkezik?
Előzmény: kis pimasz (-)
wizes Creative Commons License 2002.06.29 0 0 11
Valakikkel beszéltem:
Korrupció Magasabb mint a mélyrepülés!
Miért?
Dógozni lehet?
Akkó'stúl viszik a hordót?
Jajj!
Átmegyek bognárba!
Tisztelem Őket!
wizes.
Előzmény: kis pimasz (4)
arkanoid Creative Commons License 2002.06.29 0 0 10
Az ilyen esetekre találták ki a Keller László-féle kommandót. Hallunk még róluk.
GaborPista Creative Commons License 2002.06.28 0 0 9
Kedves lms, a korrupciónak van egy olyan hátránya, hogy ha megvalósul, akkor mindkét fél érdekelt a hallgatásban. Ha meg nem valósul meg, akkor nagyon nehéz bizonyítani anonim módon a szándékot. Mondjuk, mondasz egy esetet névvel. A név és eset alapján megkérdezik az illetôt, aki szerette volna magát korrumpálni, hogy is volt ez. Az illetô esetleg az esetbôl rádismer mint elvesztett partnerre. Netán még mindig olyan pozícióban van, hogy tud kellemetlenséget okozni Neked. Stb.

Amúgy meg igazad van. Az ilyen korrupt muksóktól valahogy tényleg meg kéne szabadulni.

Előzmény: lms (8)
lms Creative Commons License 2002.06.28 0 0 8
ugyan mar, ez nem gond.
regisztralsz egy masik nicket, egy ora mulva van irasi jogosultsagod es elvaltoztatott hangon megirod ki volt az a gonosz ember. a kulon nick elonye, hogy ha netan letiltja egy moderator, nem vesz el a fonicked.

egyebkent sincs mar felnivalod, hiszen mszp kormany van, akik lecsapnak a korrupt palyazatelbiralokra.

vert akarok! vert! neveket! cimeket!

Előzmény: Törölt nick (7)
lms Creative Commons License 2002.06.28 0 0 6
Meg valaki!!! Szasa, kerlek te is mondj egy nevet! pellengerre az osszes korrupt gazembert!
Előzmény: Törölt nick (2)
kis pimasz Creative Commons License 2002.06.28 0 0 5
Persze, persze, akarom mondani igenis, értettem!
Előzmény: Abszolút Nulla (1)
kis pimasz Creative Commons License 2002.06.28 0 0 4
Legnagyobb sajnálatomra a nevére már egy hét múltán sem emlékeztem, mivel nem cseréltünk névjegyet, csak amolyan "futó" bemutatkozás volt.
Az eset különben tavaly történt.
Azért örülök, hogy hasonló jelenségről mások is beszámoltak, így ezzel talán nem számítok fehér hllónak.
Előzmény: lms (0)
rtsrulez Creative Commons License 2002.06.28 0 0 3
Jon a kerdes, hogy a korrupt gazembereket rugta ki pite, vagy a Fidesz szimpatizansokat gazembersegtol fuggetlenul.

Eleg egyszeru eldonteni, ha a korrupt gazembereket, akkor valoszinuleg fel is jelentettek oket a korrupcio miatt, amikor az kiderult.

Ha nem jelentettek fel oket, akkor meg nem azokat rugtak ki akik korruptak, hanem akik fideszesek.

Maradtak a nem fideszes korruptak, es kirugtak a fideszes nem korruptakat is.

De lehet tapsikolni, verni a seggeteket a foldhoz oromotokben, hogy az uj patkanyvezeretek milyen 'kovetkezetesen' harcol a 'korrupcio' ellen. Mert eszed anyi van sajnos, hogy ha levagott fejet latsz, akkon a zsebedbe elvezel.

Abszolút Nulla Creative Commons License 2002.06.28 0 0 1
Hazudsz. Soha nem is voltál Bács-Kiskun megyében. Nincs is házad. III/III-as vagy.
Előzmény: kis pimasz (-)
lms Creative Commons License 2002.06.28 0 0 0
kedves kis pimasz,

nem tudom, hogy konkretan melyik ur ajanlotta fel 30%-ert a segitseget. esetleg ha nev szerint volnal kedves. teged (a polforum anonim) semmi nem fenyeget, en viszont ugy gondolom, hogy az ilyen korrupt fergek nevet partfuggetlenul szegyentablara kell tuzni.

Előzmény: kis pimasz (-)
kis pimasz Creative Commons License 2002.06.28 0 0 topiknyitó
Pokornyik határozottan elégedetlen abban, hogy a Regionális Fejlesztési Tanácsban ülő hűbéresei közül többeknek utilaput köt a talpára az új kormány.
Amikor pályáztam Széchenyi-terv támogatására a házam hőszigetelése kapcsán, akkor személyesen egy a fentiek körébe tartozó úrtól tudtam meg, hogy ők már annyira "gyakorlottak" a pályázásban, hogy ha őket kérem meg a pályázat összeállítására, akkor tutira megkapom a támogatást. Közreműködésükért mindössze 30%-ot kértek. Ja, és nem csak tőlem, mindenkitől a környéken! Ezek után udvariasan megköszöntem a felkínált lehetőséget és kisomfordáltam az ajtón. Az eset Bács-Fidesz megyében történt.
Lehet, hogy ez a gyakorlat a megvédendő polgári értékek létrehozását célozta, gyanítom, hogy az új kormány imázsába valahogy mégsem fér be.
Szegény Pokornyikk! Ha tudná, kiket véd!
Szegény egyszerű emberek! Ha tudnák, hogy Pokornyikk tudja, hogy kiket véd!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!