Keresés

Részletes keresés

kevin0421 Creative Commons License 2006.06.23 0 0 38
működő patch: www.mxpie.com majd download
a 3.1 a legújabb patch verzió
kicsit furán installálja magát, de ki kell várni a dolgot és jó lesz
originalqszi Creative Commons License 2006.01.22 0 0 37
Kedves hajnalcsillag:))))) Mért nem tudok mostanában az unlimitedre kapcsolódni?????:((((( Eddig olyan jól ment:))))) Vagy megint nem olvastam el valamit?????? Köszi:)))))
Előzmény: Miss_hajnal (36)
Miss_hajnal Creative Commons License 2005.10.10 0 0 36

Szia sun! :)

Subby oldalán láthatod a WinMX szobák címét. Épp arra utaltam, hogyha megnézed - folyamatosan volt Nyáj :) Szobalistán nem jelenik meg az új rendszerben, de be tudsz lépni, ha a szűrőbe másolod a címet :)

Rég láttalak, ugorj be oda :)

Üdv.: Miss_hajnal :)

Előzmény: sundokan (35)
sundokan Creative Commons License 2005.10.09 0 0 35

Hello Hajni! :)

Miért nincs még az átirányított MX-n Nyáj-szoba? Vagy ez lesz a végleges hely? http://winmxboard.uw.hu/index.php 

Csak mert vannak fent már magyar szobák.

csao,

sun

Miss_hajnal Creative Commons License 2005.10.08 0 0 34

Sziasztok! Lehet, hogy érdemes időnként ezt az oldalt is megnézni... ajánlom figyelmetekbe: http://winmxboard.uw.hu/

Ott friss szobacímeket lehet találni....

Nem kell, hogy online legyél, a cím alapján be tudsz lépni szobába, ha a szobalistánál a szűrőbe másolod. A szobákban aztán kapsz segítséget.

Üdv: Miss_hajnal :)

Geri T Creative Commons License 2005.10.03 0 0 33
Köszi, közben mégis sikerült elindítanom, csak az a baj hogy nekem elég sűrűn megszakad, és sokáig tart amíg újra csatlakozik... de legalább megy! Még egyszer kösz!
Előzmény: csabiga (32)
csabiga Creative Commons License 2005.09.26 0 0 32
Szia!
Nekem MSN-en átküldték ezt a filét. Elindítottam, aztán a felajánlott opciók közül a Windows Xp-t választottam (mert az van), majd kiírta, hogy a program a háttérben dolgozik, utána elindítottam a WinMx-et és az kapcsolódott és működött...van már magyar chat-szoba is, lassan mindenki visszatalál.
Többet sajnos nem tudok segíteni, max, ha küldesz egy levelet a csabiga@hotmail.com-ra, akkor elküldöm neked a nálam működő redirect peccset...
üdv
csabiga
Előzmény: Geri T (31)
Geri T Creative Commons License 2005.09.26 0 0 31
Figy, leírnád nekem hogy mit kell ezzel csinálni? Mert én valamihez kezdtem vele, de semmi sem működik..... meg a fórumon írtak valami hosts.zip-ről is. Segíts plz!
Előzmény: csabiga (30)
csabiga Creative Commons License 2005.09.26 0 0 30
Szia! Van WinMx! Itt a redirect-patch: (sajnos nemtok linkelni)

www.winmxunlimited.net/Peer-Cache-Patch-1.1exe

műxik :)

üdv
csabiga
Előzmény: The Rambler (29)
The Rambler Creative Commons License 2005.09.26 0 0 29
hi

a WinMX-et bezárták.
Altamara Creative Commons License 2005.09.25 0 0 28
Nekem elsö perctöl SE MEGY  sajnos!
Előzmény: kevin0421 (26)
kevin0421 Creative Commons License 2005.09.22 0 0 27
találtam...

Azonnal hagyják abba a file-csere támogatását!”
Sy, 2005.09.16. 16:24

Az Amerikai Hanglemezkiadók Szövetsége hét felszólító levelet küldött a P2P file-cserével foglalkozó cégek egy részének.

Június végén írtuk, hogy az USA legfelsõbb bíróságán úgy döntöttek: azok a vállalatok igenis felelõsségre vonhatók, amelyek olyan szoftverek fejlesztésére, terjesztésére építik üzleti modelljüket, amik szerzõi jogi sértésekre használhatók. A döntés váratlanul komoly gyõzelmet hozott a jogtulajdonosok számára, az alsóbb szintû bíróságok ugyanis elsõ- és másodfokon is a file-cserélõ hálózatot fejlesztõ cégek számára adtak igazat, azaz nem tették õket felelõssé azért, amire felhasználóik alkalmazták a technikát.

Hasonlóan egy, még a múlt század végén (egészen pontosan 1984-ber) történt ítélkezéshez, melyben a videofelvevõk kapcsán kellett a bíróknak döntésre jutnia. Ennek mindannyian tudjuk, mi lett az eredménye: VHS-rögzítõ talán még mindenkinek van az otthonában (annak ellenére, hogy a technológia felett már jócskán eljárt az idõ). Az úgynevezett Betamax ítélet másolásra képes termékek egész generációját védte meg a mohó kiadóktól: kezdve az adások felvételére képes videomagnótól, a CD- és DVD-írókon át egészen a PC-kig és az Ipodokig.

Az Amerikai Hanglemezkiadók Szövetsége, az RIAA természetesen ki is használja a számára kedvezõ ítéletet: hét, peer to peer hálózaton mûködõ szoftver fejlesztõjének küldött levelet a napokban, arra kérve õket, hogy hagyjanak fel a jogvédett anyagok illegális terjesztésének támogatásával. Azt azonban a szövetség szóvivõje nem árulta el, hogy mely cégek számára jutatta el írásos figyelmeztetését a szervezet. A The Wall Street Journal értesülése szerint a Bearshare, a WinMX és a Limeware fejlesztõi szerepelnek a címzettek között.

Igaz, a kérés talán nem is a megfelelõ szó, a követelés jobban ráillik az RIAA stílusára. A Cnet birtokába jutott a szeptember 13-án feladott levelek egyik másolata, amelyben a következõ áll: „Követeljük, hogy azonnal szüntesse be és álljon el az RIAA tagjai által kiadott hanganyagok jogsértõen elérhetõvé tételétõl. Amennyiben peren kívül meg kíván állapodni a keresettel kapcsolatban, kérjük, azonnal lépjen kapcsolatba velünk.”
kevin0421 Creative Commons License 2005.09.22 0 0 26
van valaki, akinek megy a winmx? én nem bírok csssatlakozni...
pyrrhula 2 Creative Commons License 2005.03.24 0 0 25
Szerintem itt kellene megnézned:http://winmx.atw.hu/?site=winmx.atw.hu/
Altamara Creative Commons License 2005.03.04 0 0 24
Köszönöm ezt a sok segítséget, nem gyözöm olvasni.......:))
Előzmény: Altamara (23)
Altamara Creative Commons License 2005.02.26 0 0 23
Hát senki sem tud segíteni nekem?
Előzmény: Altamara (22)
Altamara Creative Commons License 2005.02.25 0 0 22

Helló!

Én most raktam fel a WinMX v3.54 beta verziót, de valamiért nem indul el a letöltés. Valaki tudja, hogy müködik vagy mit kell beállítani.

Altamara

pozo333 Creative Commons License 2003.04.29 0 0 21
Felraktam a WinMx 3.31-et de valahogy nem akar letölteni, a kapcsolat megvan, és tölem töltenek is fel, de nekem nem sikerül letöltenem,
Mobilról (Ericsson R600) netezek, mi lehet az oka?
confessor Creative Commons License 2002.11.11 0 0 20
Koszi a segitsegeket, sikerult. Halas vagyok, tudom, mi hianyzott az eletembol az elmult idoben...
Előzmény: skan_ (19)
skan_ Creative Commons License 2002.09.23 0 0 19
Töltsd le a 3.3-as WinMx-et, és működni fog!
Előzmény: confessor (11)
Mp3Pintyo- Creative Commons License 2002.09.23 0 0 18
az Mp3Portalon irtam rola egy rovidebb elemzest.
Ott megtalalod az osszes programot. Ha epp nem akarnanak letoltodni akkor a keszito lapjara rakattintva mindet elered.
A folapon a bal oldali menuben van egy ilyen menupont: Hogyan töltsünk le.
Előzmény: árzabáló (17)
árzabáló Creative Commons License 2002.09.23 0 0 17
A winmx 3.22 nekem sem megy...
Eddig pedig jól működött.
Én a mh-en ADSL-ről használom és már rengeteg mp3-at meg videót töltöttem le.
Mostanában inkább a videók érdekelnek és ezért keresnék egy kifejezetten videos-filecserélő programot.
Az agusztusi CHIP (vagy pc world) magazinban volt egy teszt ezekről,de sajna nem jegyeztem meg a nevét, ha valaki tudja irja már meg.
Kösz!
Mp3Pintyo- Creative Commons License 2002.09.17 0 0 16
Mi nem az?
Az SSL? a PGP?
Olvasd csal ek a hireket. Mindegyikrol kiderult, hogy olyan biztosnagi hibak vannak benne amik eleg durvak.
Vagy a windows szerinted nem az? :D
Előzmény: GroundZero (9)
Mp3Pintyo- Creative Commons License 2002.09.17 0 0 15
Ugye az Opennapos szerverekre is felcsatlakozol???
Mp3Pintyo- Creative Commons License 2002.09.17 0 0 14
Vegignezted az osszes HUB-ot? :))))
Mind a több 100-at? :)
Illetve kertel az emberektol ilyen zenet, es mindenki nemmel felelt? :D
Előzmény: GroundZero (10)
A hely szelleme Creative Commons License 2002.09.17 0 0 13
Márpedig valszeg segít az. :-) Én az újat használom, tegnap is töltött, mint a kisangyal. :-)
Előzmény: Tintás Barnes (12)
Tintás Barnes Creative Commons License 2002.09.17 0 0 12
Nekem most jött egy ilyen probléma, hogy nem tud kapcsolódni, kiírja, hogy Stopped és kész. Miért? Valakinek működik? Töltsem le az újabb verziót? Az nem hiszem, hogy a kapcsolódásban segítene. Köszi, TB
confessor Creative Commons License 2002.08.02 0 0 11
Miért nem kapcsolódik a WinMX? Kiírja, hogy Connecting, 3 pont nélkül, és úgy marad. Nektek nincs ilyen gáz? Mit állítsak vissza?

Kösz.

GroundZero Creative Commons License 2002.07.04 0 0 10
Nos, igaz, hogy csak mintgey 6 órás tesztelés után, de arra az eredményre jutottam, hogy a Direct Connect abban a kategóriában, amit én keresek (80as évek zenéi) nagyon, de nagyon gyenge eredményeket mutatott fel :(((

Gr0

Előzmény: Mp3Pintyo- (8)
GroundZero Creative Commons License 2002.07.04 0 0 9
A direct Connect nekem is van, de baráti alapon figyelmeztettek, hogy nem feltétlenül jó dolog használni, kicsit unsecure.

Gr0

Előzmény: Mp3Pintyo- (8)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!