Keresés

Részletes keresés

tölgy Creative Commons License 2002.07.04 0 0 95
más cégecskék eddig sem mentek alá az áraknak:-(
(a mesékből már kinőttünk) így az új ingyennetajánlatoknak se hiszek nagyon (hosszútávon pláne nem)

már él a csevegőm az ISDN-en ,a netre meg 3 évig az ADSL fix áron 10 ezer alatt!:-)
(kevesebb kiadásra számítok mint pl 3 éve amikor a kedvezményes időn tul 900ft/ó netes számlálón lógtunk

üdv:szerencsés tölgy

Előzmény: rainman (94)
rainman Creative Commons License 2002.07.04 0 0 94
1. Nincs külön alapdíja.
2. A 10. perctől olcsóbb, a 20. perctől még olcsóbb. A 60. perctől viszont újra teljes árú.

A "csel" csupán annyi, hogy amig él a Csevegő, addig nem veheted igénybe a konkurensek ajánlatait. Ha még kedvezőbb ajánlattal jönnének ki, akkor felmondhatod a Csevegőt, aminek harminc nap kifutása van, utána már újra szabad vagy.

Előzmény: bullseye (78)
rainman Creative Commons License 2002.07.04 0 0 93
A 150 Ft hívásonként él, ISDN esetén a két csatornán felépített kapcsolat két hívásnak minősül, azaz 2-szer 150 Ft lesz.
Előzmény: L_Jani (88)
Epiphany Creative Commons License 2002.07.02 0 0 92
Köszi!!
Előzmény: Törölt nick (91)
Epiphany Creative Commons License 2002.07.02 0 0 90
Hali!

Amatőr a kérdés, dehát eddig nem volt rá szükség :(

A 150 Ft-os kedvezmény 18:00-tól él v. 22:00-től????

Köszike

unguided Creative Commons License 2002.07.02 0 0 89
L_Jani
"...ISDN-nél akkor is működik, hogyha két vonalat használok egyszerre? "

Neked működik _egyszerre_? Engem már egy éve nem hagy felmenni linkelt(dupla) vonallal. Mindkettő felcsatlakozik, aztán a matáv (aka. axelero) server levágja a másodikat. Egyébként amikor még működött, dupla árat fizettem a 128k-ért.

Más. Részemről a megoldás: átváltok az UPC kábelére. Szerencsére ott van falban, csak egy illesztőketyere (20kHUF/1x) kell hozzá, meg előfizetés(~10kHUF/hó).

Aztán jöhet a szélessáv, a matáv meg elmehet...

Előzmény: L_Jani (88)
L_Jani Creative Commons License 2002.07.02 0 0 88
Szerintetek a 150 Ft-os kedvezmény ISDN-nél akkor is működik, hogyha két vonalat használok egyszerre? Tehát az 150 vagy 300 FT lesz?
Csak mert a 4000 Ft-os kedvezmény mindkét vonalra egyszerre vonatkozott.

Egyébként próbáltam utánanézni a Matáv honlapján, de erről nem írnak semmi. Viszont hogy mennyire is veszik komolyan a cég interneten való megjelenését, itt egy ragyogó példa: "A 150 Ft-os kedvezmény 2002. július 1-jével megszűnik."

No comment...

bullseye Creative Commons License 2002.07.01 0 0 87
nem igazán... inkább egy későbbire, ami erre rímel: Azért még ne kezdjük egymás hasát fogni :)
Előzmény: sierra (80)
asdf_ Creative Commons License 2002.07.01 0 0 86
Sz'tem a matav kapja be ;) Loszart sem er ez az "eddigieknel kedvezobb" csomagja... Az nagyon jo, hogy egy atlagjuzer 1-1.5 orat netezik, csak azt felejtik el marhara, hogy egy csalad nem 1 fobol all. Es esetleg apuka is netezni, meg talan a lurkoja is, az mar akkor helybol nem 1.5 ora szummaban.

Meg jo, hogy monorteles vagyok.
Reszvetem a matavos juzereknek...

AgentOrange Creative Commons License 2002.07.01 0 0 85
szvsz az átlagos felhasználó naponta azért két órát netezik, hétvégén meg előfordul a három négy is, persze én is átlag három négy órát neteztem naponta.Eddig.
fAPOfa Creative Commons License 2002.07.01 0 0 84
Azt vki éri a szövegekből, hogy mennyit kell fizetni 16h-tól 24h-ig, ha vki nem fizet elő a két csomag vmelyikére? Az akkor marad 3.60?
AgentOrange Creative Commons License 2002.07.01 0 0 83
Suxx matáv, aztmondja, hogy 40órás hozzáférés, telefondijjal megint lesz úgy 8500, ami eddig a korlátlan használatot jelentette csúcsidőn kivül, az most tetves 40órára szűkült.....no comment, szarok bele, netezek a munkahelyemen, de nagyon fel tud bosszantani, amikor erről azt akarják bebizonyitani, hogy most aztán mennyivel jobb lett nekem.....
tobe Creative Commons License 2002.07.01 0 0 82
Azért remélem nem én vagyok az egyetlen akit érdekel ez a téma .... vagy már csak én vagyok modemes..hiába a vidék.-.
tobe Creative Commons License 2002.07.01 0 0 81
Sziasztok.

kiváncsi lennék ,nektek mi a vélemeéyetek a Matáv új kedvezményéről avagy netezz éjjel kettő és reggel hét között. A másik ami felkeltette az érdeklődésemet az a Matáv hivatalos sajtóközleményében megjelent idézem:
Az új konstrukciók kidolgozásánál a fő szempont az volt, hogy megfeleljen a hazai átlagos felhasználói igényeknek. A felmérések szerint a magyar felhasználók legnagyobb hányada havonta 10 és 40 óra közötti időtartamot tölt internetezéssel, jellemzően a délutáni és késő esti órákban. Ezt figyelembe véve alakított ki a Matáv és a kormány két új – 15 órás és 40 órás – internetes díjcsomagot.
Ezek szrint én egy átlagtól nagyban eltérő felhasználó vagyok a napi 4-5 azaz havi 120-150 órányi internetezésemmel.Az atlag nap 1-1,5 órát internetezik.. ti hova tartoztok...

sierra Creative Commons License 2002.07.01 0 0 80
"Ismétlem, Joe: ha lelövöd, mész utána!", vagy mire gondolsz?
Előzmény: bullseye (78)
GroundZero Creative Commons License 2002.07.01 0 0 79
Bocs, teljesen OFF:
Wolfy, lécci csekkold a mélboxod.
Köszi.

Gr0

Előzmény: Wolfy (31)
bullseye Creative Commons License 2002.06.30 0 0 78
Legutóbb olyast hallottam hogy
1, ennek is van ám alapdíja
2, csak a tizedik perctől ilyen ócsó
3, 60 perc után újraindul a számláló

persze ez nem tuti, de ezekkel a népekkel nagyon köll vigyázni.

amúgy ezzel a rettentő kedvezményes 3 forintos percdíjal a régi Mindenkinek idő csak 17460 Ft (+áfa?) szóval ide illene egy Tarantino idézet Harvey Keitel szájából :)

Előzmény: tölgy (71)
Ghí Creative Commons License 2002.06.30 0 0 77

Szia!

Az előbb épp ezt kerestem a MATÁV oldalain, de nem találom.

Ide tudnád tenni a linkjét?

Köszönöm: Ghí

Előzmény: fAPOfa (-)
colorstar Creative Commons License 2002.06.30 0 0 76
Hat ezek utan engem is erdekel a trukk. En ezt valahol hallottam, es eleg logikusnak tunt. Amugy meg mi lenne az uzlet a Matavnak?

c

A0 Creative Commons License 2002.06.30 0 0 75
A legjobb azért a fatáv propagandadumája:

A hazai internetezés tömeges elterjesztése és az otthoni internetezés elősegítése érdekében...

Az viszont nagyon durva, hogy még mindig nem írta meg a sajtó, hogy mekkora lószar ez az ajánlat. Mindenkit megvett a fatáv kilóra?:(

tölgy Creative Commons License 2002.06.30 0 0 74
"A Csevegő díjcsomag megrendelése ingyenes. A Bázis, a Minimál és a Kontroll díjcsomagról is díjmentes az áttérés. A szolgáltatás analóg és ISDN csatlakozásra egyaránt megrendelhető. A díjcsomag díjai megegyeznek a Bázis díjcsomagéval.

A Csevegő díjcsomagról bármikor lemondhat. Lemondását a Matáv 30 napon belül teljesíti."

ez nem "mutatja" :-)
valami más kell legyen:-(

Előzmény: colorstar (73)
colorstar Creative Commons License 2002.06.30 0 0 73
Hat, ha jol tudom, akkor a szerzodes alairasaval ket evig a matavhoz kotod magad. Es ez nem tul szerencses, mert most mar szabad a piac, hatha jon pl egy vivendi valami utos ajanlattal. Barcsak jonne mar... :(

De javitsatok, ha nem ez a csel.

colorstar

Előzmény: tölgy (71)
colorstar Creative Commons License 2002.06.30 0 0 72
Udv!

Nem akarom vedeni Rogan Antalt, de talan azert nem eroltettek 4 evig az uj dijcsomagok bevezeteset, mert mindenki meg volt elegedve a Mindenkinek-kel ill. a 150 Ft-al.
Bar az igaz, hogy azt konnyu mondani, hogy az MSZP-s javasat sz@r, mi bezzeg ennyivel olcsobbat akartunk volna bevezetni, csak hat az uj kormany nem engedi stb stb. :)

colorstar

Előzmény: blue-collar (61)
tölgy Creative Commons License 2002.06.30 0 0 71
"csevegő díjcsomag is csak addíg hangzik jól, amíg a reklámban mondják. A szerződése egyesek szerint már kicsit viccesebb... "

erről bővebben??? mi a buktató benne, mert épp ezen gondolkodom, idsn +mindenkinek pl. nekem a tel.forgalom miatt is fontos (volt) mostmár az adsl megvan, de a csevegő "elbujtatott cseleit" keresem éppen (holnapig):-(

Előzmény: bullseye (69)
elek a pedofil Creative Commons License 2002.06.30 0 0 70
Hétfőtől fasztáv felmond, megyek a Covysoftra vagy a Lanportra. Ez utóbbi pl. 24 kbps-os, napi 24 órás eléréssel, forgalomdíjmentesen 2500 Ft/hó +sarc!!!
Ennyi pénzért a fasztáv ad egy madzagot, de ha használod is, azért már külön perkálsz!!

Beszédre meg ott a mobil (Természetesen NEM westel!!)

bullseye Creative Commons License 2002.06.30 0 0 69
a szakértők egyedül azt felejtették ki, hogy azért du, este netezik a netedző, mert akkor ócsóbb a telefon, durran el a kedvezmény.

napi 30 perc a levelezésre és két portál 3-4 hírének offline elolvasására elég, ozt annyi. (de ha valaki küld egy 1 MB-os leveléet...) Főleg, ha minden modemes egy időben próbálkozik.

a mindenkinek+mindenkinet 8500 volt, heti 97 órával. ADSLre alig fizetek töbet, heti 168 órára, akinek meg nincs (mondjuk az ország nagyrésze) az ennyiért modemezzen heti 10 órát.
OK, a semminél több, de hol is van a fejlődés, hogy mink leszünk az IT bázis KK-Ejurópában, meg ilyenek? ADSL és kábelnet kéne mindenhova, azzal már lehet kezdeni valamit.

Matáv meg... istenkém, amikor az ISDN-t nyomatták ezerrel, meg hogy az ADSL csak ISDNnel érhető el, aztán meg, hogy direkt telefonvonalra termett...
Marketing rulez.
Arra emlékszik még valaki, hogy az alapcsomagban benne volt 20 beszélgetés? Aztán 20 impulzus. Aztán meg semmi, de örülhetünk, hogy van telefon. A 3 forintos csevegő díjcsomag is csak addíg hangzik jól, amíg a reklámban mondják. A szerződése egyesek szerint már kicsit viccesebb...

Ja és azt mondtam már, hoyg az Axeleronak semmi, de semmi köze a Matávhoz?

Előzmény: fAPOfa (-)
tölgy Creative Commons License 2002.06.30 0 0 68
"A Minimál díjcsomag használatakor minden kényelmi szolgáltatásunkat igénybe veheti. A Minimál díjcsomag érvényességi ideje alatt Ön lemond a Kedvenc Számok, Kedvenc Ország, 150 Ft-os kedvezmény, a Bónusz kiegészítő díjcsomagok, Világkártya, Mindenkinek csomag és egyéb díjcsomagok igénybevételi lehetőségéről.
A távbeszélő szolgáltatások igénybevételére vonatkozó Általános Szerződési Feltételeink módosultak, így 2002. május 15-től a Minimál díjcsomaggal internetes ajánlatok nem vehetők igénybe, tehát a 06 51-xxx-xxx típusú behívószámok nem érhetők el."

:-(

Előzmény: nyman (67)
nyman Creative Commons License 2002.06.30 0 0 67
Azt tuggya vki, hogy a minimum melle is megrendelhetoek-e ezek a csomagok, vagy ki kell csengetni a 2,9k-s elofizetoi dijat legalabb?
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.30 0 0 66
Mar megint szopatnak,allandoan,s milyen hihetetlen,hogy a sajat hazamban,egyszeruen vicc,a felmeres is,meg az ajanlatok is.

Milyen 40 ora,kik ezek,hogy megmondjak,hogy pont 40 ora az annyi,en annyit mondok,200-300 az sokkal realisabb.

Az uraknak meg annyit,a net a jelen s a jovo,ebben nem kene lemaradni,pedig megint arrafele tartunk.
Ki lesz az az allat,aki 200000 vesz pc-t,aztan nem netezhet?ez csak 1 pelda.

A netezes nem olyan mint a telefonalas,csak nehany helyen meg! az analog telefonvonal segitsegevel tortenik.
Meg kulonben is,miert nem lett volna eleg az altalany arat(mindenkinek csomag) felemelni(pl. 5500 re)de meghagyni.

S csak provokacionak,a telefon elofizetesben miert nincs benne a korlatlan helyi hivas????

Ez lenne a fejlodes,de mi huen magunkhoz,mindig csak visszfele haladunk.

Azt hiszem veszek ADSL-t,aztan lesz@arom a telefont,s meg a pingem is jo lesz.

raporter Creative Commons License 2002.06.29 0 0 65
A felmérések szerint a magyar felhasználók legnagyobb hányada havonta 10 és 40 óra közötti időtartamot tölt internetezéssel, jellemzően a délutáni és késő esti órákban - áll a távközlési cég közleményében.
felmeres alapjan?
Ki keszitette?
Mikor?
Miyen szempontok szerint?
Milyen modszerrel?
Milyen csoporton?
En a magam reszerol adatok nelkul csak annak a statisztikanak hiszek, amit SK hamisitottam.

Na, de mit is varhatunk attol a cegtol, amelyik az utobbi hetekben naponta tobbszor a pofankba vagja a mediakon keresztul: "a lakossag nagy tobbsege nem orult meg teljesen".
Azaz: jo reszuk viszont beszamithatatlan. Aki meg nem, az is jo iranyban halad, bar meg nem orult meg teljesen"...
Van par ismerosom, akik meg csak most ismerkednek a nettel. A napokban atneztuk a telefonszamakat, es meglepo eredmenyt kaptunk. 3 honap utan egyikuk sincs 130 ora alatt.
Hogy mit csinalnak ennyi ideig? Kedvenc iroik konyveit keresik, tanulmanyaikhoz keresnek hatteranyagot, ne adj' isten receptgyujetmenyeket nezegetnek a vasanapi ebedhez. Ez mellett kommunikalnak (chat, irc, mail), szinhaz- es mozimusorokat bongesznek, etc. ... Egyikuknek sincs a munkahelyen net, a gepeiket (P1/233 es hasonlok) 2-4 honapja kaptak/vettek...
Ennyit az 'uj' felhasznalok tamogatasarol..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!