Keresés

Részletes keresés

antonius Creative Commons License 2002.07.25 0 0 16
"...Figyeltem Pokornit az egyik híradóban: NEM NÉZETT A KAMERA LENCSÉJÉBE!. Már ő se bírja sokáig...."

Kedves Ganjaman!

Nem akarom vedeni pokornit, de azert nehany dolgot tisztazzunk.

Rengeteg kamera volt ott.
Te melyikbe neztel volna?
Miert nem a masikba?

Minden hiradot lattal?
Valoszinuleg a szemkontaktust kereste, nem a kamerat.

En sem vagyok jobboldali szavazo, de azert ne essunk tulzasba.
udvozlet.

Előzmény: Original Ganjaman (2)
suto Creative Commons License 2002.07.25 0 0 15
"Ezeknél sokkalta fontosabb kérdés, hogy a mélyen tisztelt jobbos, polgárikörös, fideszes választópolgárok mikor veszik észre, hogy piszkosul
megvezette őket ez a brigád. Istentelen nagy átverés volt, amit a "polgári" oldal művelt, s művel. "

Ebben lehet valami. Kb. akkora átverés, mint amit az MSZP/SZDSZ művel a saját szavazóival.

Előzmény: Original Ganjaman (2)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.07.24 0 0 14
Én mindezekkel tisztában vagyok, lehet, hogy nem fogalmaztam meg érthetően a kérdésemet. tehát arra vagyok kiváncsi, hogy ellenzékben, mikor nem lehet már mindenkit pénzzel elhallgattatni, meddig működik a mezei tagok és képviselők hatalmas összetartása, meddig képesek 99,9%-os szavazati arányt produkálni a pártgyűléseken stb.

Mert mindez hatalomban könnyű, de ellenzékben már csak a vélemnényszabadság szabadsága az édes.
Szerintem.

(Bár én már nem lepődök mge semmin, mert azt már régen tapasztaltam, hogy a fideszben a pragmatikus logika elmélete nem ér semmit. De meddig tartható fenn az érzelmi politizálás békeidőben?)

Előzmény: kis pimasz (11)
kis pimasz Creative Commons License 2002.07.24 0 0 13
Szerintem kettő. Ez abból is látszik, hogy a nyilvánosság előtt is vállalják a döntéshozatal folyamatát, vagyis csatáznak egymással.
Az előző kormány idején kizárólag az egységes döntést hozta tudomásunkra szögletesfejű kormányszóvivő okostojáskánk.
Egy döntés, egy mosoly és nincs visszakozz! Ez volt a módi akkor is, ha oltári nagy hülyeségről volt szó. A Fidesz ugyanis tévedhetetlen volt, míg az MSZP és az SZDSZ nem azok. Ezek emberekből, nem pedig istenekből állnak.
Előzmény: magyarpolgar (10)
devereaux Creative Commons License 2002.07.24 0 0 12
Ja. Fidesz-MDF. Összenő, ami össztartozik.
Előzmény: magyarpolgar (10)
kis pimasz Creative Commons License 2002.07.24 0 0 11
Alice!
Orbán maradt a Fideszben, mert Orbán, Kövér és Simicska maga a Fidesz. A pártokon felül szálldogáló Isten imázsa csak szemfényvesztés. Arra jó, hogy a politikában kiigazodni nem tudó egyszerű vidéki embereket megtévessze ideig-óráig. Csakhogy attól tartok, nekik is már telik a Polgári Önkormányzati Csoportjuk (és akkor kultúrált voltam).
A Fidesznek Orbánja van és Orbánja marad. Ahogy a Fidesznek szüksége van Orbánra, úgy orbánnak is a Fideszre. Csakhogy Orbán a tömegek érezhető támogatása nélkül csak árnyéka önmagának, ezért rendez tömegrendezvényeket. Őt a hallgatóság energiája táplálja, míg ő a hallgatóságot. Ez egyfajta szimbiózis. Egymásból élnek.
A Fidesz pedig addig marad Fidesz, ameddig a tagok el bírják viselni ezt a fenenagy összetartást, egységes véleményt, nem kilógást, valamint azt, hogy a pártot nem a vezetője irányítja.
Előzmény: AliceCsodaországban (6)
magyarpolgar Creative Commons License 2002.07.24 0 0 10
"Két csapat: MSZP-SZDSZ. Az kettő. "

Az egy.

Előzmény: kis pimasz (5)
kis pimasz Creative Commons License 2002.07.24 0 0 9
Ja! Utánanéztem egy kicsit, hogy mik mentek bennük.
Előzmény: sz (7)
devereaux Creative Commons License 2002.07.24 0 0 8
Majd összekapják ezek a neobolsevikok is magukat, amikor egyre inkább látszik, hogy az ismét hatalomra került oldtimer-bolsevikok visszatérnek a régi módszerekhez.
Előzmény: AliceCsodaországban (6)
sz Creative Commons License 2002.07.24 0 0 7
most ilyen felhozom-a-régi-topikjaimat-mert-ráérek kedved van? :Ö
Előzmény: kis pimasz (5)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.07.24 0 0 6
Azért engem tényleg érdekelne mi lesz a fidesszel. Orbán átment pártokon kívüli személyiségbe, aki mellesleg a pártonkívül is a párt első embere.
Ott maradt a többi fidesz tag. Pokornit szélrerúgták, Dajcs Tomit nem választották meg, Kövér egyelőre nincs bevetve, maradt Áder, aki bár hanglejtése, beszédmódja alapján összekeverhető Orbánnal, de karizmában nulla.

A többiek kihez igazodnak ezek után? Meddig lehet egy ember után menni vakon, és ha ez a láthatatlan kötél elszakad, ki lesz a vezér? Már Arrogáns Tőni is félreállítva. Ki marad? Tippek?

És egy másik kérdés: bár a közvéleménykutatás mint olyan leszerepelt a idei választáson - bár nem annyira mint amennyire mondják, de meglehetősen - engem azért továbbra is érdekel. Mit szóltok a legutóbbi adatokhoz, egyáltalán erről miért nem szól egy topic sem?

kis pimasz Creative Commons License 2002.07.24 0 0 5
Két csapat: MSZP-SZDSZ. Az kettő. Most ővék a labda.
Az előző kormány idején is két csapat volt a végén. Előtte persze volt több is, csak "véletlenül" egymás után lerugdosták egymást.
Drága dolog a labda! Nem rúghat bele akárki.
Ahhoz viszont, hogy ezt valaki megértse, érteni kell ám a focihoz!
Előzmény: keletmagyarorszag (4)
keletmagyarorszag Creative Commons License 2002.06.28 0 0 4
Mardos a 2ely....

A pályán nem csak egy csapat focizk ?
A kispadról télleg nem lehet gólt rúgni...

P.S: talántán nem azt ment tanulni volt miniszterelnökünk....:)

putyi Creative Commons License 2002.06.28 0 0 3
Azért nem nézett a kamerába, mert szégyelte magát!
Előzmény: Original Ganjaman (2)
Original Ganjaman Creative Commons License 2002.06.28 0 0 2
Ezeknél sokkalta fontosabb kérdés, hogy a mélyen tisztelt jobbos, polgárikörös, fideszes választópolgárok mikor veszik észre, hogy piszkosul megvezette őket ez a brigád. Istentelen nagy átverés volt, amit a "polgári" oldal művelt, s művel.
Figyeltem Pokornit az egyik híradóban: NEM NÉZETT A KAMERA LENCSÉJÉBE!. Már ő se bírja sokáig.

A koncepciósperezés meg úgy tűnik nem fog menni. (Ebben a baloldal szvsz sokat köszönhet Salgó László személyiségének).

A megvezetett százezrek csalódása pedig, ki tudja, mihez vezet...

OG

Előzmény: kis pimasz (-)
drgonzo777 Creative Commons License 2002.06.28 0 0 1
Miért kéne Pokorninak kussba lennie? Egy 4 éves ciklus leg érdekesebb momentumait az ellenzék hozza. Pokorninak most ez a munkaköre ( Józsibácsitól örökölte ) és ez nem is baj ( egyrészt lejáratja magát másrészt mindenki rajta röhög ) mert legalább mindíg tudjuk mi megy a nagy kuplerájban manapság a Kossuth téren.
Előzmény: kis pimasz (-)
lujza Creative Commons License 2002.06.28 0 0 0
Pokorni és társai képtelenek felállni a kispadról.

Hgy ez millen szép képzavar.. :o)

Előzmény: kis pimasz (-)
kis pimasz Creative Commons License 2002.06.28 0 0 topiknyitó
Lassan kezd unalmassá és szürkévé válni, ahogy Pokorni nap nap után új "bombát" robbant a hazai politikai életben azzal, hogy már megint talált valakit, akit a Fidesz nem fogad el.
Ez amolyan "monnyonle" stílus, a stílus képviselőjével pedig tudjuk, mi történt.
Észreveszi -e valaha majd a Fidesz, hogy kispadról nem lehet gólt rúgni. SŐt, a közönség is a meccset figyeli elsősorban, nem pedig azt, hogy valaki a kispadon milyen fenyegetően rázza az öklét. Ez senkit sem érdekel.
Majd ha sikerül elérniük, hogy őket is felengedjék a pályára, netán bizonyos játékszabályokra is hajlandók tekintettel lenni, akkor majd belerúghatnak ők is a labdába, netán gól is lehet belőle.
Kit érdekel, hogy a Fidesz kit kiált ki bűnözőnek, ha egyszer nem az? Mért gondolja Pokorni, hogy nem alkotmányellenes, ha szabad embereket alapvető jogaiktól akarnak megfosztani?
Meddig dőlnek be az emberek ennek az állandó rinyálásnak?
Gentlemen! The show is over!
Pokorni és társai képtelenek felállni a kispadról.
Vagy csak én látom így?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!