Keresés

Részletes keresés

hamariberkenye Creative Commons License 2002.07.06 0 0 20
OK, vitassuk meg akkor elsőként, hogy mi a retket csinálnak egyes jobboldali, polgári kollégák Bp-en ezekben a napokban. Talán saját hibám, de nekem fanatizált csordának tűnnek így elsőre, akik nem a vitakészségükkel tűnnek ki.

A Te véleményed érdekel emellett a választások tisztaságával kapcsolatban is. Emlékezzünk: az egyetlen érv eddig az volt, hogy Bayer és társai a közvéleménykutatókra hivatkoztak, a meglepetésre. A közvéleménykutatók időközben megtalálták a torzított becslésért felelős módszertani hibát...

Szóval?? Mi történik jelenleg szerinted? Elég indok a megsemmisítést elrendelő kötelező erejű törvénnyel szemben az, hogy párezer embernek "nem tetszik"? Akkor miért fizetünk adót?

Aki így áll ehhez a kérdéshez, valamit nagyon nem értett meg.. Pl a képviseleti demokráciával kapcsolatban, amit számomra ismeretlen okokból önkényuralomnak néz.

(A B-változat ennél sokkal egyszerűbben annyi, hogy van akinek jól jön némi zavarkeltés. Nem tudom elsőre, melyik lehet a nagyobb szégyen.)

Előzmény: Sörnemissza (-)
Vízerőművek kellenek Creative Commons License 2002.07.06 0 0 19
Az anyátok csipáját! Nem vagyok hajlandó többet erről vitatkozni! Mindenki legyen jobbos vagy balos ahogy akarja! Mindenki sz@rjon a másikra! Na szevasztok én léptem!
Birka vagyok BEEE Creative Commons License 2002.06.28 0 0 18
Mert mind ilyenek vagytok:
általánosítasz, holott nincs igazad, minden rosszat a másikban keresel, nem is mersz arra gondolni, hogy veled pontosan ugyanez lehet a probléma, stb.
Szóval amíg a jobboldalról árad a szenny, addig ne várj másfajta reakciót.
Lehetne kezdeni a tyúk vs. tojás esettel, de nálam pl. csak annyi volt mindigi s a mozgatórugó, hogy az idióta (hangsúlyozom: az idióta) szélsőjobbos agyamenteket bosszantsam. :-)
Érdemi vitákat meg már nagyon-nagyon régen nem lehet találni.
Max. álcázottan árad a szenny...
Előzmény: Sörnemissza (-)
Dzsagataj Creative Commons License 2002.06.28 0 0 17
Talán ott kellene a problemát megragadni,hogy ezek a mostani baloldaliak szerepzavarban vannak.Úgy gondolják,hogy a jóság,az igazság,a becsületesség,a tolerancia -még ragozhatnám a pozitiv gondolatokat- csak hozzájuk kötődik.Az ő eszmeviláguk valósitja meg ezeket.Talán nem is ez lenne a legnagyobb baj.Hanem ők azonositják magukat a mostani -ez az igazság- posztkádárista vezetéssel.S ha valaki ezeket kritizálja,akkor az összes balos felhördül,elborul az értelme és dúvad módjára vagdalkozik.
Előzmény: Sörnemissza (-)
Vízerőművek kellenek Creative Commons License 2002.06.28 0 0 16
A nemzet fennmaradása??? Miért hiszi azt a legtöbb jobboldali, hogy csak ők lehetnek hazafiak?
Előzmény: Sörnemissza (12)
Vérpistike Creative Commons License 2002.06.28 0 0 15
hogy miért nincs?Nos,had idézzek egy szövegrészletet az "Apokalipszis majd egyszer" c. marhaságból:

"Szentségtelen Pöpi körül megremegett a levegő,szinte vibrált,ahogy elöntötte a rosszindulat,a düh,a kétségbeesés és a harag,mikor meglátta,ahogy O.V. Arkangyal leszálla az égből,karjain,glóriáján villámok cikáznak,mellette P.Z.,hű társa,aki hű imádságokkal,és A.J volt házszellemmel feljegyzi egy telepatikus videóra a népnek Arkangyaluk hőstettét,ahogy Szentségtelen Pöpit megtámadja....
A hívők eltakarják szemüket,nem akarják látni a rút valóságot,ahogy Sz. Pöpi elvigyorodik,és elővez egy villámhárítót...."

Köbö ennyi.
Mindegyik fél a másikat kiáltja ki főellenségnek, minden jó ellentétének,és vannak,akik minden baromságát elhiszik a propagandának.
Ráadásul ez ugye mindkét oldalon így van, és feszt fenntartja magát a nézet,hogy a saját oldaluk szent,fehér,tiszta galambként száll majd a mennybe,ha esetleg a gaz ellen hátbaszúrja...
Pedig nem:
Mindkét fél egy nagy nulla(nagyon nagy tisztelet a kivételnek)
Van,hogy látszik vmi fejlődés egyik,vagy másik félnél,de ez max addig tart,amíg rájuk nem szavaznak.
Értelmes gondolataik nincsenek,ezért csak ilyen jelentéktelen közhelyeken tudnak acsarkodni.

Egyszóval:

Lúzerek!!!!

Előzmény: Sörnemissza (-)
HoApO Creative Commons License 2002.06.28 0 0 14
Udvozletem, Sörnemissza ! Tessek.
Előzmény: Sörnemissza (-)
DRT Creative Commons License 2002.06.28 0 0 13
Egyszer el kellene jutnotok addig (jobbnak, balnak egyaránt), hogy nem csak ez a két lehetőség létezik. Biztos nehéz megérteni, mert nem ezt halljátok saját idoljaitoktól. Egyszer próbáljatok "balos" helyett "nem jobbos"-ban és viszont gondolkodni. Baromi érdekes lesz, higyjétek el!
Előzmény: Sörnemissza (-)
Sörnemissza Creative Commons License 2002.06.28 0 0 12
kedves BoGar
Neked fontos-e a nemzet fennmaradása?
Nemcsak a magyaré, hanem mondjuk a svédé, a németé, a görögé?
Előzmény: BoGar (1)
GaborPista Creative Commons License 2002.06.27 0 0 11
Tényleg... 3 és fél perc a különbség.

No akkor pontosítok:

Nem ez annak, hanem az ennek a tükörtopicja.

Előzmény: BoGar (10)
BoGar Creative Commons License 2002.06.27 0 0 10
Tévedés. Ez volt elöbb. Nézd csak meg!
Előzmény: GaborPista (9)
GaborPista Creative Commons License 2002.06.27 0 0 9
Ez csak a tükörtopicja a "Miért nincs értelmes vitázó a jobboldalon" ciműnek.
Előzmény: ontalan (8)
ontalan Creative Commons License 2002.06.27 0 0 8
Éredekes, nekem is volt egy hasonló felvetésem. Kaptam is érte jobbról is, balról is. Az az érzésem, kedves Sörnemissza, egyirányú a toleranciád.
Mellesleg tudod, hogy a dolog így felvetve alaptalan gyalázkodás?
hONTALAN
Előzmény: Sörnemissza (-)
NevemTeve Creative Commons License 2002.06.27 0 0 7
En igenis ertelmes vagyok - a hangok mondtak
ttenyleg Creative Commons License 2002.06.27 0 0 6
Persze és kitörne a világbéke:)
Elég kis valószínűsége van SZVSZ. Nagyon sok tényezős dolog.
Előzmény: BoGar (5)
BoGar Creative Commons License 2002.06.27 0 0 5
De, lehet. De az lenne a legjobb, ha mindkét oldal befejezné.
Előzmény: ttenyleg (2)
wizes Creative Commons License 2002.06.27 0 0 4
Mijért van jobb-bal?
Normálisan nem dinnye?/Hamán gyümölcs?/
Mmméééé nem lehet normálisan tenyni valamit?
Legyen végre végre a segg - oda dugasznak!
Aszem MAGYAR VAGYOK!
Ebbűl nem engedek!
WG.wizes.w.
Tub Creative Commons License 2002.06.27 0 0 3
Pedig van néhány értelmes arc balról is. Csak időnként nekik is ki kell ereszteniük a gőzt:)
Előzmény: Sörnemissza (-)
ttenyleg Creative Commons License 2002.06.27 0 0 2
Látom neked sincs:)

Ezt a feltételhez kötést nagyon szeretem: "Majd ha ti abbahagyjátok..."
Nem lehet, hogy nektek kellene átgondolni néhány dolgot?

Előzmény: BoGar (1)
BoGar Creative Commons License 2002.06.27 0 0 1
Szerintem azért vagyunk egy páran. De a jobbosok között is van olyan, aki így kezdi: "hülye kommunisták." Majd ha ezek eltünntek, akkor lehet szerintem normálisan beszélgetni. De látod, itt vagyok mondjuk én is, és normálisan vitatkozom veled. Vagy nem?
Előzmény: ttenyleg (0)
ttenyleg Creative Commons License 2002.06.27 0 0 0
Mert tudják, hogy nincs igazuk.
Előzmény: Sörnemissza (-)
Sörnemissza Creative Commons License 2002.06.27 0 0 topiknyitó
Jó lenne fontos kérdéseket higgadtan megvitatni. Gyúlölködés, cimkézés nélkül.
A net baloldali vitázói azonban erre képtelenek. Miért?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!