Keresés

Részletes keresés

mbalazs333 Creative Commons License 2015.10.04 0 0 2854

köszi

Előzmény: Törölt nick (2853)
mbalazs333 Creative Commons License 2015.10.04 0 0 2852

Sziasztok! 1 hónapja játszom a medieval 2-vel és szerintem nagyon jó játék. Az lenne a kérdésem, hogy mikor egy másik népet támadok és sem én, sem ők nincsenek várban, milyen taktika célszerű ? Mivel eddig az ilyen csatákban nem ment túl jól. 

 

padisah Creative Commons License 2010.12.29 0 0 2851

chrome-al megy

Előzmény: csimpi-limpi (2850)
csimpi-limpi Creative Commons License 2010.12.29 0 0 2850

Sziasztok.

 

Már hetek óta nem tudom elérni a www.twonline.hu oldalt, mert állandóan hibát ír ki az internet explorer. 

Másnak is van ilyen problémája, és az oldallal van még gond, vagy csak nekem írja ezt ki?

 

"Az Internet Explorer nem tudja megnyitni az internethelyet

http://www.twonline.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=80&Itemid=95.

A művelet megszakadt"

 

Előre is köszi a segítséget... 

leyte78 Creative Commons License 2010.12.15 0 0 2849

A magyarosított játékkal játszom, és eddig semmi probléma nem volt, több hadjáratot is végig csináltam. De most nyomom a spanyolokkal, és már nagyon jól állok: arany, sereg, területek stb. De amikor váltok kört, mindig kilép és nem is találja  hibát. Arra gondoltam, hogy letörlöm, és újra installálom, de szeretném a mentéseket megtartani. Tudtok vmi megoldást?

rum-cájsz Creative Commons License 2010.11.26 0 0 2848

Na ne, tényleg? És miért nem írod le ide neki a megoldást?

Előzmény: garreth1 (2847)
garreth1 Creative Commons License 2010.11.26 0 0 2847

www.twonline.hu > fórum > Medieval Total War - ott leírta egy ember hogy mit kell csinálni ebben az esetben

Előzmény: Black Smile (2845)
_midnite Creative Commons License 2010.05.10 0 0 2846

Cseréltél valamit a gépen azóta? Volt driverfrissítés?


Az M:TW nem mai játék, az újabb videókártyákat vagy újabb drivereket nem szereti.
Előzmény: Black Smile (2845)
Black Smile Creative Commons License 2010.05.08 0 0 2845
Sziasztok,
segítséget szeretnék kérni. A Total War Gold Edition-nel játszom (Viking Invasion), eredeti a játék. Egyszer már sikeresen végigvittem, problémák nélkül. Nekikezdtem másodjára is, és az a gond, hogy mikor 1218-ról 1219-re vált a játék, egyszerűen kilép. Már újrainstalláltam, kipróbáltam korábbi játékállással, más lépésekkel, de mindig ugyanaz... mit lehet tenni? Van valami ötletetek?
Köszi!
BS
III-Rhobar Creative Commons License 2010.04.03 0 0 2844
Idézet: "Nekem az a problémám, hogy játszani szeretnék több játékos módba. Mindent megcsináltam, regisztráltam a Gamespy-ra, de mikor kéri a cd-kulcsot, akkor nem írja be az összes betűt amit begépelek. (pl.: a kód első betűje m, lenyomom az m-et de nem írja be csak valami hülye hangot hallat, de nem csak az m-el majdnem az összes betűvel ezt csinálja) Tudja valaki a megoldást? És ha igen akkor mi?"
Na ezt válaszoljátok meg nekem.
És a játék eredeti... lehet csak patch kell, hogy ne dobjon ki.
III-Rhobar Creative Commons License 2010.04.03 0 0 2843
Idézet: "Nekem az a problémám, hogy játszani szeretnék több játékos módba. Mindent megcsináltam, regisztráltam a Gamespy-ra, de mikor kéri a cd-kulcsot, akkor nem írja be az öösze betűt amit begépelek. (pl.: a kód első betűje m, lenyomom az m-et de nem írja be csak valami hülye hangot hallat, de nem csak az m-el majdnem az össze betűvel ezt csinája) Tudja valaki a megoldást? És ha igen akkor mi?"
Na ezt válaszoljátok meg nekem.
És a játék eredeti... lehet csak patch kell, hogy ne dobjon ki.
Bucca Creative Commons License 2010.04.03 0 0 2842
Ha eredeti a játék,tovább kell tudni vinni a későbbi korok felé is, nem szabad kidobnia.
Előzmény: III-Rhobar (2839)
Bucca Creative Commons License 2010.04.03 0 0 2841
A grafikáját leszámítva tényleg a legjobb rész:)
A Glorious Achievement rendszerben való játékot tudom ajánlani,nagyon feldobja a hangulatát a játéknak a kitűzött célok időre történő teljesítése....

Vedd meg hozzá a kieget, a Viking Invasiont, azzal élvezetesebb lesz.
Előzmény: _midnite (2840)
_midnite Creative Commons License 2010.04.03 0 0 2840

Kösz!


Én is most kukáztam a tescoban egy eredetit valami 700 értékálló magyar forintért, mondom annyit megér (régen megvolt biztonsági másolatban).


Nekem nagyon tetszik az újakhoz képest a térkép, illetve hogy sokkal nagyobb hatása van egy-egy csatának.

Meg szerintem az AI is jobb (kivéve előcsatározókkal, lovasíjászokkal), mint Rome-ban vagy MTW2 ben. Védekezésben több a veszteségem, mint az újabb játékokban.
Előzmény: Bucca (2837)
III-Rhobar Creative Commons License 2010.04.02 0 0 2839
Lehet késő válaszolok, de nekem is kilép a korai korból 1321-nél... lehet az a baja hogy az már nem a korai korszak és azért vág ki... de meg kell nézni hogy a középső korszak mikor kezdődik.
Előzmény: Athlay (2825)
III-Rhobar Creative Commons License 2010.04.02 0 0 2838
Vagy ajánlj neki házasságot.
Nekem az a problémám, hogy játszani szeretnék több játékos módba. Mindent megcsináltam, regisztráltam a Gamespy-ra, de mikor kéri a cd-kulcsot, akkor nem írja be az öösze betűt amit begépelek. (pl.: a kód első betűje m, lenyomom az m-et de nem írja be csak valami hülye hangot hallat, de nem csak az m-el majdnem az össze betűvel ezt csinája) Tudja valaki a megoldást? És ha igen akkor mi?
Bucca Creative Commons License 2010.04.02 0 0 2837
Huhh, az I-el már nagyon régen nem játszottam....
De ha vh/vh fokozaton játszol, nem nagyon fog békét kötni, úgy emlékszem. Az itáliai államokkal garantálva van az összeütközés, azonosak a céljaitok, ütközik az érdekszféra...

Megoldás lehet, hogy addig ütöd, amíg minden jelentősebb serege el nem fogy, és mellé mondjuk már csak egy városa marad. Akkor már jobban hajlik majd rá, esetleg (ha ebben a részben van), ajánld fel neki, hogy legyen a protektorátusod.
és a bérgyilkosaiddal próbáld elintézni a királyát.
Előzmény: _midnite (2836)
_midnite Creative Commons License 2010.04.02 0 0 2836


Hátha valaki még benéz ide:

a békekötést mi befolyásolja?


- elfoglaltam Velencét
- a többi itáliai tartomány nem kell
- nem tudják elvenni tőlem (3X támadtak)

De a dózse nem köt fegyverszünetet. Lehet valahogy kényszeríteni?
mystys Creative Commons License 2008.08.26 0 0 2835
köszi :)
Előzmény: KagNaru (2834)
KagNaru Creative Commons License 2008.08.26 0 0 2834
Mindenképp az eredeti (nem crack-elt) játékra tedd fel a patch-et!
Viszont ezután már nem lesz jó az alapjátékhoz való crack-elt .exe, úgyhogy vagy keresel hozzá egy újabbat, ami a patch-hez való, vagy - és ez lenne jobb hosszú távra - keresel hozzá nocd file-t, mert így később is felrakhatsz újabb patch-eket, a játék végig úgy viselkedik, mint az eredeti.
Előzmény: mystys (2830)
asolyom Creative Commons License 2008.08.26 0 0 2833
Szerintem elég a patchelt exet krekkelni.
Előzmény: mystys (2832)
mystys Creative Commons License 2008.08.26 0 0 2832
nem az... :S írtam is...
Előzmény: asolyom (2831)
asolyom Creative Commons License 2008.08.26 0 0 2831
Na de várjá', ha eredeti a játék, akkor minek a crack?
Előzmény: mystys (2830)
mystys Creative Commons License 2008.08.26 0 0 2830
úgy van, hogy felteszem a játékot, aztán crackelni kell. Az eredeti exe-t patcheljem vagy a crackeltet? :) És ha kész a patch, akkor utána azt is crackelni kéne? Mert akkor ahoz is kéne egy crackelt exe... :S Vagy nem?:)
Előzmény: asolyom (2829)
asolyom Creative Commons License 2008.08.26 0 0 2829
Hát gondolom, hogy le kell tölteni a patchet innen:

http://www.totalwar.com/index.html?page=/en/support/supportmed1.html&nav=/en/7/4/


exe fájlt futtatni, és kész....vagy valami más gond is van?
Előzmény: mystys (2828)
mystys Creative Commons License 2008.08.26 0 0 2828
Sziasztok!
Nekem nem eredeti a játék sajnos, és olyan kérdésem lenne, hogy hogy tudom (vagy hogy kell) fel patch-elni?
Bucca Creative Commons License 2008.03.24 0 0 2827
Tudtommal az 1hez nincs ilyen mod.
Vagy feltelepíted rá a kieg lemezt, és abban már alapból játszahtók a magyarok, vagy átírod manuálisan a descr.strat file-t a játék könyvtárában, és akkor játszahtóvá teszed a többi népet is.

De ajánlom, inkább a MTW2-vel, és annak kiegjével játszál, egy kicsit jobb.

Előzmény: blitzkrieg (2826)
blitzkrieg Creative Commons License 2008.03.24 0 0 2826

Sziasztok.

Valaki tudna adni egy linket, ahonnan le lehet tolteni a sima Medieval Tw-hoz modot, amiben a magyarok is jatszhatok?

Athlay Creative Commons License 2008.01.25 0 0 2825

Előszedtem a régi MTW1-et + VI-t, és elkezdtem játszani a legnehezebb fokozaton. A legkorábbi korból indultam, de sajnos szembetalálkoztam egy buggal (pedig már majdnem megnyertem.) Amikor a dátum 1321-re vált, a gép közli, hogy a medieval.exe hibát észlelt, és leáll, aztán kivág a windowsba.

 

Betöltöttem korábbi mentéseket, de ugyanezt csinálja 1321-nél. Jelentkezett valakinek még ilyen probléma? Mi lehet a megoldás?

Gormenghast Creative Commons License 2008.01.14 0 0 2824

Van erre mod a twonline-on. Az a legegyszerűbb.

Amúgy csak egy stat_descr.txt vagy valami ilyen nevű fájlt kell manipulálni.

Előzmény: szbalogh (2822)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!