Keresés

Részletes keresés

Blöky Creative Commons License 2002.07.13 0 0 41
"És nem használom ki,megse csókoltam"
Pár hozzászólással korábban már volt róla szó, hagy a lányok a szemét pasikat szeretik :D Szal ne fogd vissza magad!
Előzmény: gárfild (39)
Blöky Creative Commons License 2002.07.13 0 0 40
Sziasztok!

JoanaTavares:
"vékony alkat -> ... kaja"
Csak óvatosan! 19 éves koromig én is sovány voltam. Akkor egyetemre kerültem, valamivel kevesebbet sportoltam és ugyanannyit ettem mint előtte. És pocakot eresztettem :o) ami máig megvan :(

Gárfild! Van itt egy olyan topic is, h "Segítség, szűz vagyok!"

Előzmény: JoanaTavares (7)
gárfild Creative Commons License 2002.07.13 0 0 39
Még reménykedem hátha megtetszik.És nem használom ki,megse csókoltam.Igaz,nem is érzek hozzá kedvet.még mindig a másik lányt szeretem.Olyan bonyolult az élet.Annak nem kellek-szerelmesként-aki nekem kellene,akinek meg kellenék az meg nekem nem kell szerelmesnek.rosszul van ez igy.
Előzmény: matar (38)


matar Creative Commons License 2002.07.13 0 0 38
kezd nagyon furcsa lenni az ugyed,sok dolgot nem ertek:
-miert mesz bele egy olyan kapcsolatba amiben a masik fel nem tetszik,arrol nem is beszelek hogy nem is vagy bele szerelmes,ez ocsem tiszta idopazarlas,es a paroddal szemben is szemetseg,megha tudja is,ebben az esetben meg kihasznalod,ami fujjcsunya dolog
-a sporttol valo irtozas nem akkora gond,vegyel egy bringat (ahogy ez mar emlitve volt itt) aztan tekerd korbe debrecent,kerekezz cel nelkul,meg fog joni a kedved hozza,hidd el,aztan szep lassan elrendezodnek az addigra megjeleno izmaid
-napozas,barnulas=faszsag,ha csak nem egy szilikonos szoke cica az almod,a feher bor kifogas,en is feher vagyok,es ezeddig nem volt gond ilyen marhasagokkal,eletemben nem jartam szolariumba,nem is hiszem hogy fogok,de termeszetesen izlesek es.
-meg egy dolog:ha sokat jarsz magadra (ertsd:maszturbalsz),probald meg csokkenteni az alkalmak szamat,es ha nagyon all mar a cerka,csinalj gyorsan 10-20-30-40-... fekvotamaszt;szo sincs rola hogy a hokizas karos lenne,egyszeruen nem leszel annyira szetesve
hajra,kitartas
gárfild Creative Commons License 2002.07.13 0 0 37
irjon ide is valaki
gárfild Creative Commons License 2002.07.11 0 0 36
senkinek nincs hozzá szava?uncsi a topic??????????????????????????????????????????????????????????
gárfild Creative Commons License 2002.07.11 0 0 35
uj fejlemény.van már barátnőm.Csak nem tetszik...én viszont tetszek neki.Ez igy sem jó...
sti Creative Commons License 2002.07.02 0 0 34
Biztos van ott is, egyetem/főiskola/koleszok környékén nézz szét (persze iskolaidőben), biztosan találsz falragaszokat, illetve bent a faliújságokon, hirdetőtáblákon.
Előzmény: gárfild (33)
gárfild Creative Commons License 2002.06.28 0 0 33
jónak tünik az ötlet de fogalmam sincs hol van Debrecenben tánciskola,van-e és egyáltalén hol érdeklődjek utána.És nemcsak tanácsokat várok ,hanem saját sztorikat is.elég sok minden téma van ebben a problémámban amit alaposan kőrüljárhatnánk.nem akarom hogy a topicom hamar eltünjőn mégha van is már hasonló
ametiszt Creative Commons License 2002.06.28 0 0 32
Nahát, elkezdtem elejétől olvasni a topicot és már éppen javasolni akartam a tánciskolát, mikor elérkeztem sti hozzászólásához:)))Csak annyival egészíteném ki:

1.az órák szórakoztatóak, sokat lehet nevetni
2. a többiek is kezdők, tehát nem kell "leégéstől" tartani (még naptej sem kell:)
3. minden egyes gyakorlással jobban megy és ez szerintem megdobja az ember önbizalmát
4. társastáncoknál vékony alkat egyáltalán nem hátrány:)

Nojon Creative Commons License 2002.06.27 0 0 31
Nálad a pont, a tánc nekem be sem ugrott... tán mert jómagam is elég régóta űzöm :-)

N.

Előzmény: sti (30)
sti Creative Commons License 2002.06.27 0 0 30
Figyu!
Én sem voltam annó sikeres a nőknél, plusz én csak 165 vagyok. Nagyon görcsöltem, hogy legyen valakim, aztán persze nem lett. Ekkor kezdtem el tánciskolába járni (22-23 évesen) több okból: egyrészt táncos rendezvényeken ne legyek abszolút béna, másrészt ott koncentráltabban vannak nők. És bejött, többszörösen. Merthogy:
- megtanultam viszonylag jól táncolni, rocky bulikon lehetett pengetni
- már nem nyálcsorgatásra használtam a bulikat, hanem jól éreztem magam azáltal, hogy tudtam táncolni, és önmagában a táncot is élveztem
- találkoztam nőkkel, volt alkalmam ismerkedni, mellém voltak "kényszerítve", azaz volt lehetőségem jobban megismertetni magam, nem csak a külsőre voltak hagyatkozva
- az ottani nők jó része is hasonló ismerkedési gondokkal küszködött, így jobbak voltak az esélyek
- lehetett gyakorolni az ismerkedést (gyakorlat teszi a mestert)

Namost ott összejöttem egy fiatal lánnyal, akivel jó volt, felnézett rám, nagy adag önbizalmat szereztem, és nem voltam szerelmes, ami ahhoz volt jó, hogy megtaláljam a helyes, nem túl behízelgő viselkedést a lánnyal szemben. Ha valaki nagyon szerelmes, és rögtön nagyon kimutatja az öngól.

Szóval innen aztán ment minden, mint a karikacsapás. Lengyel lányok a Balatonnál 2 hetes turnusban, egyéb kalandok.

Bár azért javaslom a némi sportosságot is. Az semmiképpen nem hátrány. Bringázás, úszás, futás elég is, nem kell izzadni a súlyok alatt.

Előzmény: gárfild (16)
Nojon Creative Commons License 2002.06.27 0 0 29
Naaaa, ne szívassátok már...

N.

Előzmény: hentesfiju (28)
hentesfiju Creative Commons License 2002.06.27 0 0 28
Hát, nem vagy abban a helyzetben, hogy válogass :DDD
Előzmény: gárfild (26)
Vérapó Creative Commons License 2002.06.27 0 0 27
Mutogatós pasinak náluk is elmész... :P
Előzmény: gárfild (26)
gárfild Creative Commons License 2002.06.27 0 0 26
csak egy baj van.A harmincas nok nem vonzanak.csak a 14-24 korosztaly.azokbol sem mind...
Előzmény: Törölt nick (24)
cherry_b Creative Commons License 2002.06.27 0 0 25
Mint nagyon-érzékeny-fehér-bőrű, javaslom a 15-20-as faktoros fényvédő krémmel való, árnyékban történő napozást. Vízparton elég hatásos, mert:
1. nem égsz le
2. türköződik a fény össze-vissza, ergo színed is lesz, még ha lassabban is ( de nem rákvörös:) )
3. nem csorog rólad a víz.
Nekem ez így bejött. Én vörös haj, fehér bőr és időnkénti ekcéma, úgyhogy érzékenység megvan.:)
Előzmény: gárfild (21)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.27 0 0 24
No, menj bátran a 30-as nők topicba. Ott szeretni fognak. Az is jobb, mint a semmi.
Előzmény: gárfild (18)
cherry_b Creative Commons License 2002.06.27 0 0 23
Hentesfiju, konkrétan itt a konditeremben / szaunában / szoliban / akárhol a nála jobbakra gondoltam.
Előzmény: hentesfiju (22)
hentesfiju Creative Commons License 2002.06.27 0 0 22
Továbbá általában az emberek nem figyelnek annyira a másikra, mint az képzeli, mert magukkal vannak elfoglalva.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ez bizony így van. Ámde egy lány, akit be akarsz fűzni, mégiscsak rád is figyel egy kicsit. Továbbá nem az érdekli, hogy most 100 kiló vagy, de 150ről fogytál le.
Az utcára ki lehet menni bárhogy, de bombázókat dugni gruppenben azért nem.
Előzmény: cherry_b (20)
gárfild Creative Commons License 2002.06.27 0 0 21
hát igen kicsit túlzásba vittem a dolgot utána meg lehervadtam és elment a kedvem,pedig a fokozatosság is fontos.ráadásul annyi mindent hallani pl.a napozás káros hatásairól hogy ez se lelkesiti az embert.
cherry_b Creative Commons License 2002.06.27 0 0 20
Ez tényleg típus kérdése. Változtatni lehet. Előjönnék kedvenc zen-filozófiámmal: ne másokhoz képest fejlődj, hanem magadhoz képest. Tudom, nehéz ezt elsajátítani, de ha az ember belegondol, teljesen igaz. Nekem némi túlsúly miatt kellett elkezdenem mozogni. Anno én sem mertem elmenni sehova, mondván, kiröhögnek. Nagy nehezen rájöttem: kit érdekel? Én egyébként jógával kezdtem, ami az izmok helyrerakására nagyon jó. Otthon is lehet alapkondíciót szerezni. Továbbá általában az emberek nem figyelnek annyira a másikra, mint az képzeli, mert magukkal vannak elfoglalva. :)

c.

Előzmény: Nojon (12)
JoanaTavares Creative Commons License 2002.06.27 0 0 19
Napozni nem azt jelenti, hogy kimész délben és szétégeted magad a napon! Lassan és fokozatosan, minimum 20as krémmel kezdve.

"mindenféle sporttól irtózom.intenziv kerti munkával próbálkoztam minek eredményeképp napokig alig tudtam megmoccani."

Naa! :)

Most döntsd el, hogy nyüzüge akarsz maradni és panaszkodni, vagy tenni is valamit a dolog ellen. Ne egyszerre akarj Mr Perfectté válni.

Előzmény: gárfild (16)
gárfild Creative Commons License 2002.06.27 0 0 18
még valami 174 centi vagyok és 60 kg.ebből eldőnthetitek mennyire vagyok vékony.az is igaz hogy azóta zavar a dolog mióta tudom más hogy lát.A mai világban sokkal fontosabb a külső mint mondjuk 20 éve.még valami:utánanéztem tőbb fiu van mint lány,csak a 30-as korosztálytól fordul ez meg.
hentesfiju Creative Commons License 2002.06.27 0 0 17
igen, hát nem az kell, hogy te meg legyél elégedve magaddal, hanem hogy a lányok. Ettől olyan nehéz, saját magának mindenki meg tud felelni, amilyen elnézőek önmagukkal szemben az emberek :DD
Előzmény: gárfild (16)
gárfild Creative Commons License 2002.06.27 0 0 16
kőszi a hozzászólásokat.Én elégedett vagyok magammal tudom nem lehet mindenben jó az ember.én nem vagyok szépfiu de okos vagyok,muvelt kedves,megértö és nagyon tudok szeretni.sajnos ez nem elég.Próbálkoztam ám.mikor valaki egy hulláéhoz hasonlitotta az arcszinem napoztam eredmény szeplők,leégés.a kontaklencse elég macerás de még gondolkozom rajta.a mütét -rővidlátó vagyok-meg sokba kerűl a magamfajta csóró egyetemistának.A legtőbb lányazonban a testalkotatom jelőlte meg okként amiért nem tetszem neki.lusta vagyok bevallom s mindenféle sporttól irtózom.intenziv kerti munkával próbálkoztam minek eredményeképp napokig alig tudtam megmoccani.nagyon igaz hogy nem szabad túlkényeztetni a lányokat.én mindig nagyon odaadó voltam de sose jőtt be.
JoanaTavares Creative Commons License 2002.06.27 0 0 15
Nem a fehér bör, vékony alkat stb. a baj, hanem az, hogy ez öt zavarja. Ha úgy gondolja, hogy jobban érezné magát kevésbé fehéren és kevésbé vékonyan, akkor próbáljon meg tenni ellene valamit, nem könnyü, de nem is lehetetlen.
Előzmény: -Dorian- (11)
JoanaTavares Creative Commons License 2002.06.27 0 0 14
Te ugye nem az én hozzászólásomból olvastad ki azt, amit leirtál?

Akkor jó, mert nem is volt ilyesmi benne :)

Előzmény: hentesfiju (8)
hentesfiju Creative Commons License 2002.06.27 0 0 13
Bár erre kár hozzászólást pazarolni, kénytelen vagyok ideírni, hogy teljesen egyetértek :DD
Előzmény: Nojon (12)
Nojon Creative Commons License 2002.06.27 0 0 12
Igaz, ami igaz, kell hozzá elszánás, meg ilyesmi :-)

Nem tudjuk, hogy a topicindító milyen típusú ember: feldobja-e, ha nála jobbak veszik körül, vagy épp ellenkezőleg, letöri.

Ha én jutok el egy olyan helyre, ahol nálam sokkal jobbak vannak, egy ideig bosszankodom ("a fenébe, milyen dolog ez!?"), aztán megpróbálom ellesni tőlük, hogy mitől jobbak, mint én. Aztán megpróbálom én is úgy csinálni. Hátha nem is annyira nehéz. És általában nem is annyira nehéz ;-)

A "susztermattot adott, de ringben kiütném 2 perc alatt" gondolatmenet rövid időre szóló, pusztán átmeneti megoldás lehet, legalábbis az én számomra, addig viszont igen hasznos.

N.

Előzmény: hentesfiju (10)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!