Keresés

Részletes keresés

anzixxx Creative Commons License 2002.06.26 0 0 8
...vannak is :)
Előzmény: ID (7)
ID Creative Commons License 2002.06.25 0 0 7
hát akkor erősen irigyellek, remek családi videóitok lehetnek :)
Előzmény: anzixxx (4)
ID Creative Commons License 2002.06.25 0 0 6
köszi. ez elsővel mindenképpen egyetértek.
Előzmény: _LaJoS_ (5)
_LaJoS_ Creative Commons License 2002.06.25 0 0 5
Legjobb férfi mellékszereplő: Benicio Del Toro
Legjobb rendezés: Steven Soderbergh
Legjobb vágás: Stephen Mirrione
Legjobb adaptált forgatókönyv: Stephen Gaghan
Előzmény: ID (3)
anzixxx Creative Commons License 2002.06.25 0 0 4
Hát most néztem az az 1 topicot ami erről a filmről szól, de kissé lehangoló...
Sajna nem tudom miért kapott oszkárt (márhogy aki kapott, az milyen szerepvállalásáért kapta), de szerintem csak del toro érdemelne.
Fényképezés: sablonos, semmi újat nem mutatott (kb. én is így videokamerázok, de nem is célom nagyjátékfilmet csinálni)
Előzmény: ID (3)
ID Creative Commons License 2002.06.25 0 0 3
van már egy topik a filmről, nézzétek meg ha érdekel.
milyen oszkárokat kapott? (ez engem érdekelne:)

nekem eléggé tetszett a film. oszkárt leginkább a fényképezésért adnék.

dzso-dzso Creative Commons License 2002.06.25 0 0 2
Valami nagy durranást vártam ettől a filmtől , oszt nem lett belőle semmi , szvsz. a témáról sokkal jobb filmek is születtek már , csupán egy
újabb korrekt iparosmunkát volt szerencsém látni.
A Toro király mint mindíg , de rajta kívül sok minden nem keltette fel a figyelmemet.
A Way of the gun-t láttátok már szintén vele ?
anzixxx Creative Commons License 2002.06.25 0 0 1
Jó, del toro tényleg nyújtott v.mit, (bár csak a Blöff óta figyelem), de pl. a helyszínek változásával járó színkompozíciók túlzott érzékeltetése szerintem igen erőltetett volt (narancssárga=Mexikó, kék=unalmas társalgás, vagy beszéd a névtelen alkoholisták/drogosok gyűlésén)
Szóval én egy ilyen filmtől azért többet várnék, minthogy ENNYIRE egyértelmű eszközökkel sáfárkodjon.
Előzmény: diesel()diablo (0)
diesel()diablo Creative Commons License 2002.06.25 0 0 0
maga film tényleg nem a legkafább, próbál autentikus lenni, de nem annyira az. (talán a kiképzés jóval inkább az)
viszont iszonyúra bejött a végig kézikamerás felvétel, és a del toro játszotta karakter is nagyon rendben volt. Q játzsotta a legjobbat szvsz.
tényleg nem rossz film, de számomra kézikamera nélkül nem jött volna be. a mexikói jelenetek valami hihetetlenek azért, nem?
Előzmény: anzixxx (-)
anzixxx Creative Commons License 2002.06.25 0 0 topiknyitó
Nos, én ezt csak azért kérdezem, mert tegnap láttam, és egyáltalán nem voltam elájulva tőle. O.K., tudom legtöbbünknek az oszkár nem mérvadó (bár volt egy-két helyes döntése is a bíráknak), de akkor is...
Ugyanakkor az Amelie-t szinte le se...
Véleményeket várok, kinek miért tetszett a film (mármint a traffic -az utóbbiról szerintem topikot sem kell nyitni, mert az egyértelműen nagyon jó volt), és ki miért van velem hasonló véleményen.
Üdv,
anzixxx

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!