Keresés

Részletes keresés

AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.06.24 0 0 9
uccu tök igazad van. Én 12 éve aktívan figyelem a politikát, sok barátom volt (!), mert sokféle pártra szavaztunk, de valahogy mindig normális hangnemben tudtunk beszélni. Mivel több párt volt, valahol mindig lehetett egy közös nevezőt találni. (Ennek a pártnak nincs igaza, de az ellenzékben - kormányon lévő x másik párt véleménye közelebb áll hozzám, ebben meg lehetne egyezni, stb...) De amióta ez az alcsúti focimániás lett a miniszterelnök, aki az egész országgal egy nagy össznemzeti VB-t játszott, már senkivel nem tudok politikáról beszélni, mert a panelmondatokon kívül úgy tűnik mintha senkinek nem lenne már önálló gondolata.

Nekem ez fáj a legjobban.

Előzmény: uccu (-)
Hatalmas Tetűmadár Creative Commons License 2002.06.24 0 0 8
"'98 óta az ország két ellenséges táborra lett osztva: "jókra", akik az MSZP-t támogatják, és "rosszakra" (fasisztákra - H.T.), akik támogatják a csápoló polgári diktatúrát. A populista demagógia azóta töretlen lendülettel folytatódik."

Szóval ilyeneket én is tudok írni... Ráadásul igaz is.

Előzmény: uccu (-)
lujza Creative Commons License 2002.06.24 0 0 7
Lelépegettem a kezdetekig.
De én ott egy komoly kérdést se láttam, csak fikázást..
Előzmény: kis pimasz (6)
kis pimasz Creative Commons License 2002.06.24 0 0 6
Talán ha kicsit lefelé scrolloznál, feltűnnének.
Ha ehhez nem lenne kedved ebben a melegben, akkor arról van szó, hogy vajon az országnak, vagy a Fidesznek ennyire fontos -e, hogy Medgyessyre - ha kell, hazugságok sorozatán keresztül is, de - mindenáron ráhúzzák a vizes lepedőt?
Előzmény: lujza (4)
zsele4 Creative Commons License 2002.06.24 0 0 5
A világ már csak ilyen,röhög rajtunk,főleg akkor ha a jobboldal nem úgy viselkedik,ahogy az a balnak tetszene.
A világ a baloldalon nem röhög.
Nekem is csak sírni van kedvem.:))
Előzmény: uccu (-)
lujza Creative Commons License 2002.06.24 0 0 4
Mi is volt az a komoly kérdés egész pontosan ?
Mer' nem találok itt egyet se...

Csak nem kimoderálták a gaz moderákok ? :)))

Előzmény: kis pimasz (3)
kis pimasz Creative Commons License 2002.06.24 0 0 3
Uccu!
Hagyd őket a fenébe.
Szomorú tapasztalatom, hogy a jobbosok csak a fikázáshoz értenek, és amint komolyabb kérdést teszel nekik fel, azonnal elpárolognak, esetleg lekomcsiznak.
Ne várd, hogy majd érdemben válaszolnak, arra ugyanis képtelenek.
uccu Creative Commons License 2002.06.24 0 0 2
Ellenvélemény is van, vagy csupán elmarasztaló ítélet? Persze amúgy, demokratikusan ...
Bumburnyák Creative Commons License 2002.06.24 0 0 1
..uccu a rosszak közé...
Előzmény: uccu (-)
Wazze Lean Creative Commons License 2002.06.24 0 0 0
Ez egy nulla topik.
Előzmény: uccu (-)
uccu Creative Commons License 2002.06.24 0 0 topiknyitó
Gratula a Fidesznek!
Úgy tűnk, nem kizárólag hatalomban, de ellenzékből is kiválóan képesek az ország egysége és nemzetközi megítélése ellen cselekedni.
A közpénzekből kimenekített százmilliárdok komoly hatalmat jelentenek, amelyekből azért polititkai aknamunkára is telik rendesen.
Az első gyümölcs: verjük nagydobra titkosszolgálati tevékenységünket a világ elé, hadd röhögjön a világ meg: a magyarok már megint egymást nyírják!
'98 óta az ország két ellenséges táborra lett osztva: "jókra", akik Orbánt támogatják, és "rosszakra", akik elítélik a csápoló polgári diktartúrát. A populista demagógia azóta töretlen lendülettel folytatódik.
Kérdezem a Fideszt: kinek jó ez?
1. A magyar egységnek?
2. Az ország jövővjének?
3. A demokrácia ügyének?
4. A Fidesznyikeknek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!