Keresés

Részletes keresés

eteleapo Creative Commons License 2002.07.02 0 0 2
Szia Laslow!

Ezt a Stop.hu-n találtam, ha még érdekel a cucc.

Nagyon mini digitális fényképezőgép eladó! Tul 1, 3 Mpixel CCD (1600*1200 interpolálva, 1280*960, 800*600 méretű képek, 108 mp mozgoképrögzítés 36/ 54/ 216 db kép), 16 Mb SD ram, Li- Polymer akku, 69*47*11 mm 40 gramm ! ! ! menetkészen, USB kábel mely egyben tölti az akksit, Web- kamera funkcio rögzítési lehetőségek, makró mod. A kattins ide mögöt vannak ezzel készült képek! A kicsike új és 1 év garanciával bír! Érdeklődni csak telefonon!

--------------------------------------------------------------------------------
Hely: Budapest Feladás dátuma: 2002-07-01
Feladó: Attila Lejárat dátuma: 2002-07-06
Telefon: 06-30/311-6809
Ár: 25.000

A gép egyébként egy bizonyos Mustek cég gyártmánya, típus: gSmart MINI (a róla látott kép alapján egy normál bankkártyánál kisebb a szélessége).
Tutira gagyi, de buli-fotózásra elég, no meg nem mindegy, hogy ne adj' Isten mit lopnak el, hánynak össze, törnek szét.....

Előzmény: Laslow (1)
Laslow Creative Commons License 2002.06.24 0 0 1
Köszi a tanácsot.

Más nem akar írni ebbe a topikba? :)

Előzmény: M() (0)
M() Creative Commons License 2002.06.22 0 0 0
Azért nem találsz ilyen gépekkel készült képeket, mivel ezek NEM fényképezőgépek, hanem inkább WEB-kamerák.

Én egészen komolyan és anélkül, hogy bármi bántó szándékom volna, a legkomolyabban azt tancásolom, hogy ENNYIÉRT ne vegyél. Mert ahhoz, hogy a legolcsóbb digitális FÉNYKÉPEZŐGÉPET megvedd, ahhoz kevés, ahhoz viszont, hogy egy semmire sem használható játékszerre kdobd, ahhoz pedig túl sok.

A legalsó kategória, amit már MEG SZABAD VENNI, az ISMERT gyártók fix fókuszos gépei.. mint pl a Fuji, Canon, Olympus. Néhány ötlet a teljesség igénye nélkül:

50000+ÁFA körüli kategória:

- Olympus C-120 (2 Mpixel, csak dig. zoom)
- Canon PowerShot A100 (1,3 Mpixel, csak dig zoom)
- Fuji FinePix-A101 (1,3 Mpixel, csak dig zoom, webkamera funkció)

Inkább az alábbiak közül javaslonék választani:
70-80000 +ÁFA körüli kategória

- Olympus C-220 Z (2 Mpixel, 3× optikai zoom)
- Canon PowerShot A30 (1,3 Mpixel, 3× zoom)
- Fuji FinePix-2600 Zoom (3× opt. zoom, 2,1 Mpixel, 2 db NiMH akku+töltő, webkamera)

Bár elveimmel erősen ellenkezik, de esetedben azt javaslom, ahelyett, hogy megveszel valami gagyit, amitől utána nem tudsz megszabadulni, inkább nézz szét a http://www.gaia.hu oldalon. Láttam olyat is a neten, aki ÁFA nélkül árulja a gépeket, esetleg nézd meg ezt is:
http://digicam.freeweb.hu/

Előzmény: Laslow (-)
Laslow Creative Commons License 2002.06.22 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Rájöttem, hogy nekem az életben nem lesz annyi pénzem, hogy olyan fényképezőgépet vegyek (digitálisat), amilyet szeretnék, így nem várok tovább, veszek annyiból, amennyi pénzem van rá: max. 50ezer. A kérdés csak az, hogy mit érdemes ennyiből?

Jobb híján a depo.hu kínálatát nézegettem, de nem tudok dönteni magamtól, főleg mert alig találok a neten ilyen olcsó gépekkel készült képeket.

Szempontok: Jó lenne felbontásban 640x480 fölé menni, de erről le tudok mondani. Méretileg is minél kisebb kellene, mert megtetszett, hogy némelyik modell csak akkora, mint egy öngyújtó, így bárhova gond nélkül magammal vihető.

Mit javasoltok ebben az árkategóriában? Azt lécci ne, hogy gyűjtsek még rá, mert nem tudok gyűjteni, és nem is fogok tudni még évekig.

Köszi!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!