Keresés

Részletes keresés

szjozsi79 Creative Commons License 2011.09.12 0 0 80

Szerintem úgy a legjobb, ha a zokni kb. fél lábszárig ér, szürke és anyagában függőleges csíkos. Ha a lábujjakról meg kicsit lelóg a zokni, az extra jó, és az sem árt, ha a lábujjak a szandál talpa előtt takarítják a talajt, a sarok mögé pedig lehet pakolni, a bevásárlásnál jól jöhet.

te lujza Creative Commons License 2011.09.12 0 0 79

Semmi pénzért nem vennék fel szandált. A női szandál cuki tud lenni,de rajtam az is hülyén állna.

 

A papucs is ez a kategória, de nem szeretnék offolni.

Darwin Creative Commons License 2011.09.08 -1 0 78

Hallom valaki új szandált vett :) A szandálhoz tartozó pár a kék metrón található a mai nap, ha jól láttam, úgy 188 cm magas, Sampras fizura (mikor még nem kopaszodott Pete) piros póló, kék farmer, lidl szatyorral az oldalán és Gardnertől az A menekülő főnővér esete című regényt olvassa..



evil1023 Creative Commons License 2010.05.10 0 0 77
Az NDK túrista nemzeti viselete! :)

Itt lehet szemezgetni:
http://www.sandalandsoxer.co.uk/home.htm
john_prof Creative Commons License 2010.05.10 0 0 76
Szandál+zokni borzalmas. Én akkor se venném fel, ha fizetnének érte. Ha fázik a lábad mezitláb, akkor hordjál cipőt, ha meg cipőben meleged van, akkor szandál vagy papucs, de csakis MEZITLÁB!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
szpsz911 Creative Commons License 2004.07.05 0 0 75

Ebben igazad van, csak sajnos sokan eltévesztik a helyet és az időpontot. Mert ahogy említed a lezser nyárias sortos, pólós stílust az való: nyaralásra, kirándulásra, otthon vagy mittudomén elszaladok a kisközértbe stb. De amikor fővárosunk utcáin, sőt mi több üzleti jelleggel tiszteletét teszi valaki a cégnél - szandálban - na neeee!

Legalább ennyi önfegyelem lehetne az emberekben.

A múltkor elegáns helyre vittem vacsorázni a páromat. Igazi romantikus és színvonalas helyre. A párom szép nyáriruhában én öltönynadrág bőrcipő és ing, aztán "szpsz" és nyomás az étterembe.

 

Ott meg slampos szandálpolgárok, papucsmenek, hasitasi, póló rövidnadrág stb.

Nem tartottam odaillőnek. Olyan a mai ember az élet minden területén, mintha "CSAK" leszaladok valahova.

Gondolom az Operába is szandálban menne. (ja bocs ők nem járnak oda)

Előzmény: GolfAlfa (74)
GolfAlfa Creative Commons License 2004.07.05 0 0 74
attól függ, hogy mihez veszi fel a férfi, mert egy shorthoz, ingez vagy polóhoz szerintem simán elmegy, de még egy vékonyabb naci ingell és szandállal simán elmegy, persze csakis zokni nélkül
Előzmény: szpsz911 (73)
szpsz911 Creative Commons License 2004.07.05 0 0 73

Nem a szandál+zokni a cikis, hanem maga a szandál. Teljesen mindegy, hogy zoknival vagy anélkül, szerintem ha egy férfi szandálban mutatkozik az nagyon közönséges és slampos.

A szandálpártiak arra hivatkoznak, hogy kényelmes, praktikus. Szerintem pedig a többi emberrel szemben tiszteletlen, hogy én fel tudok öltözni rendesen, ő meg csak a maga kényelmére hajt.

Pl én kakiljak magam alá, mert kényelmesebb, mint kimenni a wc-re?

 

Egy női lábon egy csinos szép szandál az más persze.

VINCI Creative Commons License 2004.06.28 0 0 72
Parasztos...egyébként bármikor fel lehet venni csak ne lássa meg senki...
tsz_andras Creative Commons License 2004.05.22 0 0 71
Szeretnék valahonnan szerezni egy
fekete Rider Tracker System (10es USA méret, asszem
az 42es nálunk) szandált.
Sajna, ez már régebbi, így a boltokban
már nincs régóta, de abban bízom talán
Ti láttatok ilyet valahol.
Szerintetek lehet még valahonnan szerezni?
Az újabb modellek abszolút nem tetszenek, ez volt
ami még normálisan nézett ki, és bejött.
Köszi előre is.

amelii Creative Commons License 2003.08.28 0 0 70
kit érdekel a szomszéd?

azért nem húznak zoknit, mert: ronda, ízléstelen, kényelmetlen és különben is, hadd élvezze már az a gyönyörű lábfej a szabad levegőt :)

Előzmény: Törölt nick (68)
Cool_Halidge Creative Commons License 2003.08.27 0 0 69
Van ilyen elvetemült lábszentségteleníto???
:)
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.27 0 0 68
Áhh, persze, ez egy tipikus női szokás.

Inkább mutogatják a göcsörtös lábujjaikat, amely a nap végére ráadásul redvás is lesz, mert az kevésbé gáz mintha zoknit húznának hozzá.

Mert miccól hozzá a szomszéd...

Előzmény: amelii (67)
amelii Creative Commons License 2003.08.27 0 0 67
Inkább mutogatják. Több eszük van annál, mintsem zoknit húzzanak:)
Előzmény: Törölt nick (66)
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.27 0 0 66
Bezzeg a nők! Ők mutogathatják a göcsörtös lábujjaikat!
Előzmény: amelii (65)
amelii Creative Commons License 2003.08.27 0 0 65
Arról nem is beszélve :)
Előzmény: Törölt nick (64)
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.27 0 0 64
Ja. Meg ráadásul teli szájjal beszélnek.
Előzmény: amelii (63)
amelii Creative Commons License 2003.08.27 0 0 63
szinte hihetetlen hogy ebben a kánikulában is vannak fiúk, akik zoknit húznak a szandálhoz :((
tamas911 Creative Commons License 2003.08.27 0 0 62
http://velvet.hu/velvet/v-nemciki/v-pletyka/romaizokni/
gárfild Creative Commons License 2002.07.11 0 0 61
??Én szandált zokni nélkul fel nem vennék.Most is az van rajtam.
Törölt nick Creative Commons License 2002.07.11 0 0 60
A főnököd helyében nagy ívben sz...nék az egészre.
A szandál+zokni együtt iszonyú gáz, de a szandál zokni nélkül azonkívül hogy rendkívül szexi (számomra a férfiakon.:-)), ilyen mellegben még a lehető legpraktikusabb és leghigiénikusabb viselet is.

(Tudtátok, hogy azoknál a népcsoprtoknál ahol nem hordanak cipőt, a lábgombásodás 0%-ban fordul elő? Egyszerűen nem képes megmaradni a normálisan szellőztetett lábon.)

Előzmény: Artika (59)
Artika Creative Commons License 2002.07.11 0 0 59
Máma szandálba jött a főnököm dolgozni:) Ez még nem lett volna baj.
De bejött a szobámba kérdezni valamit. Ez se lett vona baj.
El is kezdtem válaszolni, de ekkor megláttam a szandálját! Ez se lett volna baj, mert iszonyú önfegyelmet gyakoroltam, és beértem pár másodpercnyi jeges döbbenettel az arcomon, míg kigúvadt szemekkel fixíroztam a szandálját.
Ekkor bejött egy indiai kollégám, és meglátta a siralmas ábrázatomat. Még ez se lett volna baj!
De szemével követte a tekintetemet, ugyan mi lehet az, ami ilyen megrázó csapást mért az arcizmaimra? És akkor meglátta a szandált ő is! Még ez se lett volna baj.
De ekkor megszólalt anyanyelvén, mondott valamit, ami angolul úgy hangzik:
"Jesus racers"
És ekkor elkesztem röhögni.
De mint állat.
Kb tíz perc förtelmes röhögés után tisztáztuk, hogy amit én "Jesus racers"-nem értettem, az igazából indiaiul van, és pusztán annyit jelent: "Jé bazmeg, hiszen ez egy szandál!"
Szerintem a főnököm többé nem jön szandálba:) Vagy én leszek kibaszva rövid úton, ez a másik lehetőség.
amelii Creative Commons License 2002.07.09 0 0 58
ma reggel láttam a metrón:
1 helyes fiatal fiú öltönyben és figyelem! szandálban, persze zokni nélkül.
azt hittem rosszul látok és a nagy tömegben valaki másnak a lábával keverem, de nem.

hát, elég bizarr kombináció volt

JoanaTavares Creative Commons License 2002.06.27 0 0 57
Egy ártalmatlan változat látható például a 27-es hozzászólás alsó képén. Traktor light :)
Előzmény: igus (56)
igus Creative Commons License 2002.06.27 0 0 56
B-o
Az milyen ?
Előzmény: JoanaTavares (55)
JoanaTavares Creative Commons License 2002.06.27 0 0 55
Terepszandi a terminus technicus a traktorszandálra, amit kerestem :)

Terepszandi rulez!

Előzmény: kodzsek (53)
igus Creative Commons License 2002.06.27 0 0 54
Kirán
hmmmmm, nagyon is klassz volt, amilyen jól állt neked ! B-))))))
.
.
.
mármint az a nacó! B-))))

többiek:
Azt ugyan leírhatják itt a lezserek, hogy a megjelenés nem számít, meg hogy mindenki viseljen csak, ami jólesik, stb. de a valóság mégiscsak az, hogy a nők szemének igenis számít a megjelenés. És ha nem is föltűnően, de végigpásztázzák az adott férfit tetőtől talpig.
Aztán vannak akik jóleső szívdobogást képesek kiváltani, vannak, akik csak egy szájhúzást.

Persze. Tényleg mindegy, hogy miben járkálnak a pasik. Nekik. - Csak a nőknek nem annyira tökmindegy.
Amelyik férfi elmegy egy randira topisan, az már egy kategória a megjelenésének igényességéhez.
S nem valószínű, hogy egy következő randin is azzal az illetővel akarná égetni magát a nő.

Előzmény: Törölt nick (49)
kodzsek Creative Commons License 2002.06.26 0 0 53
szandal rulez !

en tobb parat is hordok belole:
1. egyet otthon, hogy ne a piszkos utcaiban tapossam a tiszta szonyeget
2. egyet az autoban, mert az jol tartja a sarkamat, viszont eleg csunya szegeny
3. van ugyebar az utcai
4. illetve a hetvegi utcai (unnepi, pl. szinhaz, vacsora, mediahajo, stb.)
5. nemregen vettem egy franko terep szandit kirandulasokra

tekintettel arra, hogy mindegyik szandal mas szinu illetve fazonu, neha naponta tobbszor valtok zoknit is, hogy passzoljon a ketto egymashoz

hetvegen zokni nelkul szoktam kirandulni menni, ilyenkor ugyis jon velunk a kutya es a pihenok alatt elvezettel nyalogatja a labujjaim kozet, ami nekem szinten nem kis feludulest illetve elvezetet nyulj, valamint higienia szempontbol is elonyos

K.

Yupyter Creative Commons License 2002.06.26 0 0 52
Ti hülyék vagytok?
Rövidnagrág+szandál 80 évesen is.
Zokni. Tök mindegy. Ha valaki szereti, viselje!
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.26 0 0 51

Kedves Kiran,
Empírikus alaposságod kölcsönvéve tegnap és tegnapelőtt beható vizsgálatot végeztem lábbeli-ügyben. No, nem az orrom lógattam, mindössze jó szüléim szavát fogadtam meg: muszáj volt a lábam elé néznem, nehogy valami irdatlan gödörbe sétáljak.
Az ffiak döntő többsége hosszúnadrág+szandál párosítás esetén visel zokni.
Elenyészően kevés olyat láttam, mikor rövidnadrág+szandál+zokni volt a kombináció.
Olyat egyet sem láttam, ahol hosszúnadrág+szandál-zokni lett volna.
A pedikürt nem figyeltem :)
Előzmény: Törölt nick (20)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!