Keresés

Részletes keresés

csuklo Creative Commons License 2013.04.26 0 0 6

Sziasztok!

A Microsoft Ofice Outlook om nem indul el...
Ezt a hiba üzentetet írja ki:

 

Tudja valaki, hogy miként lehet elindítani???

kaputelefon18 Creative Commons License 2013.04.04 0 0 5

Hello!

 

Kérdésem az lenne, hogy Outlook 2007-nél archiválást követően az archivált mappákban egy úgynevezett "régebben" csoport elválasztó szöveg alatt maradnak az archiválás megadott időpont előtti levelek. Tudtok adni valami magyarázatot erről, hogy miért csinálja ezt az outlook vagy valami makróval meg lehetne-e oldani?

 

Köszi előre is a válaszokat.

 

 

Vierne Creative Commons License 2005.09.04 0 0 4
Sziasztok!

Olyat lehet csinálni, hogy az Outlook összes beállítását, névjegyzékét, szabályát elmentsem, és ha új windowst rakok, akkor ezeket nem kelljen újra visszaállítani?

Az importálás semmit nem ér, nem tudja belőle visszafejteni még a címjegyzéket sem! 25 x próbáltam.

Köszi!
DINGO Creative Commons License 2002.06.26 0 0 3
es hogyan, mert neha nekem is szuksegem lenne ilyen megoldasra?! :-(
Előzmény: TT12 (2)
TT12 Creative Commons License 2002.06.25 0 0 2
megoldódott..
Előzmény: TT12 (1)
TT12 Creative Commons License 2002.06.25 0 0 1
Hello!

A problémám a következő: Adott egy gép amin használatban volt az Office 97 prof outlook-ja, Cimjegyzekkel, feladatokkal, stb. Namármost a Windowst újra kellett telepiteni és mentésként az egész vinyó be lett zippelve. Kérdésem hogyan tudom visszanyerni az Outlookban levő fileokat??
(Minden más rendesen le lett mentve, de ez kimaradt és csak a zipben van meg.)

Nagyon fontos/sürgős lenne aki tud kérem segítsen!

Előre is Köszönöm.

Üdv.

u.i.: Lehet hogy nem ide kéne de nem talaltam jobb topicot.

club818 Creative Commons License 2002.06.21 0 0 0
Csak akkor csökken le az eredeti file mérete , ha a levelek kimozgatása után tömöríted (ha jól emlékszem Tools-> Services -n belül megtalálod a Compact-t gombot.)
Előzmény: krizso_dn_25 (-)
krizso_dn_25 Creative Commons License 2002.06.20 0 0 topiknyitó
MS Outlokk 2000 archíválási kérdésem lenne, Outlook 2000. Amikor archíválok egy mappát, akkor elvileg azt kéne csinálnia, hogy az előre meghatározott file-ba, az eredeti pst file-ból átmozgatja az elemeket. Megpróbáltam, nem ezt csinálja. Legalábbis látszólag megcsinálja. Csinál egy kb. 100 Mb-os archiv.pst-t, eltünteti a személyes mappáimból, a leveleket. Ez eddig OK. De miért nem változott a személyes mappám mérete. Ez lenne a legfontosabb, hogy kelljen a Outlook-nak több száz megát kezelni nem? Megnéztem az archiválási beállításokat, ott az lett beállítva, hogy mozgassa át a leveleket.
Mi lehet a probléma, már ha van probléma?

Köszi a segítséget.

Hello

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!