Keresés

Részletes keresés

bullseye Creative Commons License 2002.06.22 0 0 17
a reinkarnáció neked nem is számít???
Előzmény: szoke_lany (16)
szoke_lany Creative Commons License 2002.06.21 0 0 16
Szerintem a D-209, az első betűből is láthatóan a DÁJCS Tompika!

Ja, hogy 1961-ben még meg sem volt? Már pete korában is kémkedett!

fogezmenni Creative Commons License 2002.06.21 0 0 15
Szerintem KICSIkém. A leleplezo akcio neve ezek után legyen:Austin Powers III/II
Előzmény: RobUr (11)
wizes Creative Commons License 2002.06.21 0 0 14
Itt a nyár?
wizes.
Előzmény: Wágner úr (10)
Derek Creative Commons License 2002.06.21 0 0 13
"A kém, kérem szépen, az a kémcső tartozéka. "

Igy van es a kemcsofogo meg a kemcsoelharitas.

Előzmény: Wágner úr (10)
petrezsemlye Creative Commons License 2002.06.21 0 0 12
PeterKEM. Csak erettsegi utan d-209 helyett D-209 lett.
Előzmény: RobUr (11)
RobUr Creative Commons License 2002.06.21 0 0 11
FulecsKEM, SzemecsKEM, SeggecsKEM.
Melyik KEM volt MP?
Wágner úr Creative Commons License 2002.06.21 0 0 10
Nahát, mecsoda 1 kérdés?! A kém, kérem szépen, az a kémcső tartozéka. Szóval, ha mondjuk egy SörVezeték végén van, akkor arra rákapcsolják eztet a kémcsőt és az egyenesen odavezet a kémhez. Na, kérem szépen, azonban a kémcsőnek 2 vége van és egyáltalán nem mind1, hogy a kém melyik végén van... hukk, bocsánat... az az előnyösebb, ha a betáplálós végén van, mer' akkor ő nyomja be a Söröt, igaz, hogy ezé' cserébe' mindenféle marhaságokat köll neki mondani, mer'hogy aztat szereti.. Na, én meg nagyon szeretem a kémeket, de csak akkor, ha a kémcsőnek, amelyiken jön a Sör, a számomra előnyösebb, vagyis a beöntős és nem a kiszipanytúzós végén vannak, mer' akkor annyit dumálok nekik (csak legyen mindig megfelelő a Söradagolási benyomás), hogy csak győzzék kihámozni... Halottam olyan marhákról, akik ezt a tök normális és előnyös befolyamatot elháríttyák, rontva a züzletet, na ez, kérem szépen egy disznóság és szégyejjék magukat, ja!
Csak lökje az a kém a kémcső túlsó végéről a Söröt és akkor majd én neki egyfolytába' dumálok mindenféléket és majd megláttyuk, hogy ki fárad el hamarább, csak a Söradagolás a kémcsőbe ne fáraggyon el és akkor mindenki Lyól Lyár... Egészség!
Chimay Creative Commons License 2002.06.21 0 0 9
Két alligátor beszélget a Mississippi partján:
- De szép nagy folyó is ez a Mississippi !
- Hja, Ivan Ivanovics*, de azért a mi Volga anyácskánk sem semmi !

*leánykori neve: D-208

wizes Creative Commons License 2002.06.21 0 0 8
Kis Brachfeld Siegfrid.
w.
Előzmény: VIII. Henrik (5)
Derek Creative Commons License 2002.06.21 0 0 7
"Ha a napraforgóolaj naprafogóból készűlt, akkor a babaolaj????"

Az meg csak hagyjan, es a lodarazs ?

Előzmény: fogezmenni (4)
Bumburnyák Creative Commons License 2002.06.21 0 0 6
:-)))
Előzmény: fogezmenni (4)
VIII. Henrik Creative Commons License 2002.06.21 0 0 5
Nem fog ez menni. Kérnék tőled egy rejtővonót.
Előzmény: fogezmenni (4)
fogezmenni Creative Commons License 2002.06.21 0 0 4
Van jobb!
Ha a kémelhárító megvéd a kémektol, akkor a légelhárito????
Még mindig kiváncsi vagyok!
Ha a napraforgóolaj naprafogóból készűlt, akkor a babaolaj????
Előzmény: bullseye (1)
Árgyélus királyfi Creative Commons License 2002.06.20 0 0 3
Milyen kém?
A valogomat.
[P.J.]
Előzmény: bullseye (-)
fogezmenni Creative Commons License 2002.06.20 0 0 2
A fityesz KéJE megvolt kedden, ám szerdára elfogyott! Szellemi toKéJE már sokkal régebben!
A KéNKoves pokolba velűk!:)))
Előzmény: bullseye (1)
bullseye Creative Commons License 2002.06.20 0 0 1
hát, a kéj része az teccik, de miért csak az övék? Nekem nem jár?
Előzmény: fogezmenni (0)
fogezmenni Creative Commons License 2002.06.20 0 0 0
"Mi a fene a kém?"

kém
kéd
kéje
kénk
kétek
kéjűk

bullseye Creative Commons License 2002.06.20 0 0 topiknyitó
Pokorni polgártárs megmondotta a frankót, aki titkosügynökségen dolgozik, az titkosügynök.
Lehet, hogy a munkahelyemen a takarítónénike ügynök? Hiszen mittomén, honnan jött, hátha eddig a titkosügynökség titkosfolyosóit mosta. Valószínüleg az ottani titkosfénymásolóhoz is csak olyan szervízest küldhet a forgalmazója, akiről köztudott, hogy titkosügynök.

Kevésbé hülye forrásból (mint persze én, hiszen Pokorni polgártárst stenmecs...) eccer olvastam, miszerint egy nagykövetség személyzetének jelentős része (tulképp mindenki magasabb rangban) kapott titkosszolgálati képzést, és lát is el részben ilyen funkciót.

Na most akkor végül is mi egy titkosszolga munkaköre? Mindenki James Bond és napi 24 órában lődöz/kefél, vagy a szomszéd nénike is lehet operatív?
Bűnös-e, aki megvédi a terrorizmustól Magyarországot, amikor éppen MSZP/Fidesz uralom van. Egyáltalán szabad-e védeni az országot, ha az ügynök éppen nem ért egyet a kormánnyal?
Ki a fene megy ezek után erre pályára (ahol ráadásul nagyon kéne és szoknak válogatni) ha tudja, hogy bármikor nyilvánosságra hozhatják az adatait, ha a politikai érdek, vagy egy lap/TV nézettsége ezt kívánja. Ki védi meg a titkosszolgálat adatait a saját embereiktől?
No és végül, mint CIA filmeken szocializált egyén kíváncsi lennék, mit tesz a NBH ez ellen a sok cserépedény ellen, akik keverik a málnaszőrt az ő rovásukra?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!