Keresés

Részletes keresés

Bal Creative Commons License 2002.06.19 0 0 7
Újabb ötlet. Nem lehet, hogy az egyébként is csőd fenyegette Magyar Nemzet ezzel a parádés botránnyal akar megszűnni? A lap vezetői tudják, hogy az új kormánnyal állami támogatás hiányában nem húzzák sokáig, ezért megkapták az ukázt, hogy kavarjanak minél nagyobb botrányt. A lapot betiltják a sajtóperben, és mártír lesz, amit a fondorlatos balosok dózeroltak el, mert szúrta a szemüket, hogy megírta az igazságot. Szép halál, nem?
Qqberci Creative Commons License 2002.06.19 0 0 6
Nem is biztos, hogy csacskaság. Ezek után ki mer nemet mondani arra, hogy hozzák nyilvánosságra az egy egész (vagy 3 harmad, vagy valami ilyesmi) névsorát? :-DD
Előzmény: Birka vagyok BEEE (-)
Szabo Creative Commons License 2002.06.19 0 0 5
Én is jót röhögnék, ha ez egy másik országgal történne meg.
Előzmény: Törölt nick (3)
keresetlenu Creative Commons License 2002.06.19 0 0 4
Miért nem tudott Kövér erről az összeesküvésről?
Előzmény: stika (1)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.19 0 0 3
Ah ugyan kerem, nem kell a kardunkba dolnunk. En pl. nagyon jol elkacarasztam a francia elnokvalasztas elso forduloja utan, mikor az egyik tuntetonel a kovetkezo tablat lattam a TV-ben;
"fasiszta helyett szavazz a tolvajra" ;-))
Előzmény: Szabo (2)
Szabo Creative Commons License 2002.06.19 0 0 2
Ez egy ilyen szerencsétlen ország, választhatunk miniszterelnököt kémelhárító tiszt vagy tolvaj maffiózó miniszterelnök között. Magyarország a mai politikusoknál sokkal jobbat érdemelne.
Előzmény: stika (1)
stika Creative Commons License 2002.06.19 0 0 1
Meg a sját bandáját. Ezek csak ilyen miniszterelnökkel képesek el? jönni: egy pufajkás, egy fedett ügynök...
Előzmény: Birka vagyok BEEE (-)
Demim úr Creative Commons License 2002.06.19 0 0 0
Péter szereti Katát. Kata szereti Pétert. Nesokára házasságot kötnek.

EZ az összeesküvés-elmélet!!! ;-)))

Előzmény: Birka vagyok BEEE (-)
Birka vagyok BEEE Creative Commons License 2002.06.19 0 0 topiknyitó
Rájöttem a Medgyessy botrány titkára!
Az egészet Medgyessy találta ki, hogy ezáltal sikeresen lejárathassa az ellenzéket, a Magyar Nemzet c. sajtóterméket, valamint az SZDSZt!
Hiába no... Mégiscsak kémelhárító volt!

BEEE :-DDDDDDDDDDD

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!