Keresés

Részletes keresés

GaborPista Creative Commons License 2002.06.19 0 0 44
Üdv, lms.

Többszöri hozzászólásodban sugallod, hogy Medgyessy valszeg hazaárulásért kapta a franciáktól az érdemrend legkisebb fokozatát. No, a Viktor a legnagyobb fokozatot kapta ugyanebbôl:

(forrás : A HÉT 2001. december 16-i adása, http://www.mtv.hu/musorok/ahet/1216/tartalom_1216.html)

"EGY LÁTOGATÁS KÉPEI

A külföldi kormányfőknek adható legmagasabb kitüntetést, a Francia Nemzeti Érdemrend Nagykeresztjét adományozta Orbán Viktor miniszterelnöknek Jacques Chirac, a Francia Köztársaság elnöke. Az ünnepélyes ceremónia előtt a két fél szűk körű eszmecserét folytatott, melynek középpontjában hazánk európai uniós csatlakozása állt. A másfél napos látogatás során Orbán Viktor részt vett a franciaországi magyar kulturális évad néhány rendezvényén is, így a MAGYART tapasztalatairól is nyilatkozott Járai Juditnak. Előbb azonban rövid ismertető a francia kitüntetésekről. "
...
"A külföldiek közül azok kaphatják meg, akik szolgálatot tesznek Franciaországnak, vagy az országuk és Franciaország közötti barátságnak. Nos, az önök miniszterelnöke, aki nem hivatalos állami, hanem félig magán, félig hivatalos vizitre érkezett ide, ezért kapta meg ezt a megtiszteltetést. "
...

Jaques Chirac francia köztársasági elnök:
"Tekintettel arra, hogy közöttünk nagy a barátság, én most a saját nemzeti érdemrendemet szeretném átadni. Azt, amit én viselek rendszeresen. Így aztán még szorosabb lesz a barátság közöttünk. Nos kedves barátom, boldog vagyok, hogy kitűzhetem önnek a Francia Nemzeti Érdemrend Nagykeresztjét. "

Előzmény: lms (25)
Kártékony Creative Commons License 2002.06.19 0 0 43
Opsz, a nyilat kiszedte az index :)

Sok topic nyilik egy aktuális polikikai botrányról --- > rettegnek a jobbosok

Előzmény: Kártékony (41)
ontalan Creative Commons License 2002.06.19 0 0 42
Megfigyeltétek, ki szólalt meg a Fidesz részéről? Pokorni, Rogán. Na meg Kövér. Orbán, Áder, Szájer még nem. Nem is fognak. Nekik ehhez semmi közük.

De ha most minden III/III-as nevét nyilvánosságra hozzák, vajon hány Esterházy Mátyás lesz közöttük?
Egy polgárnak meg kell védeni a szüleit a gyalázattól.
Hontalan

Kártékony Creative Commons License 2002.06.19 0 0 41
Arról azért adhatnál egy kis felvilágositást, hogy milyen gondolatmenet alapján jutottál erre.

Sok topic nyilik egy aktuális polikikai botrányról rettegnek a jobbosok

??

Mert hogy én meg ezen derülök jókat....kicsit sokat gondolsz magadról... :)

Előzmény: Birka vagyok BEEE (-)
Kaufmann Lajos Creative Commons License 2002.06.19 0 0 40
"Medgyessy Péter esetleges kémelhárító"

A ma reggelei parlamenti beismerés óta ezzel az "esetleges"-sel immár egyedül vagy országban.

"Csak egyre tudok gondolni: rettegnek attól, hogy esetleg tisztességes ember fogja vezetni ezt az országot..."

De a hjumorod, az tényleg tetszik!

Előzmény: Birka vagyok BEEE (-)
GALA Creative Commons License 2002.06.19 0 0 39
Ki is volt az a Kövér papa ? Hol tanultak a fidesznyikek ? Kinek a pénzén ? Hol töltötte élete delét "ifju " közt. elnökünk ? Kinek a támogatásával ?
Előzmény: tadeussz (34)
GALA Creative Commons License 2002.06.19 0 0 38
"Ha végiggondoljuk, nem nagy meglepetés.
Mindenki tudja, hogy Megyót nem hosszú távra tervezték. Az MSZP és az SZDSZ pedig korántsem áll olyan messze egymástól, mint azt mutatják, sőt!
Egy közös dolog van bennük: mindketten Kovácsot szeretnék a kormány élén látni.
Ez így volt megtervezve, ennek így kell lennie.
Ők állnak az egész dokumentum mögött: az MSZP és az SZDSZ."

HALLGATJUK A MAGYARÁZKODÁSODAT .....

Előzmény: bmg (28)
Hy Creative Commons License 2002.06.19 0 0 37
Pokolnyi.
Előzmény: sz (8)
Creative Commons License 2002.06.19 0 0 36
Igen, ti mindig tudtátok kezelni az ellenzéket...
Előzmény: Törölt nick (27)
livefast Creative Commons License 2002.06.19 0 0 35
Ha vállalod egy "primkó jobbos" felvilágosítását, elárulhatnád, hol lehet utánanézni annak, amit Orbán és Kövér papáról írtál, no meg barátaik beköpéséről. Mert ugye nyilván nem csak hazudtál egy jó nagyot.
Előzmény: tadeussz (34)
tadeussz Creative Commons License 2002.06.19 0 0 34
Primkó vagy, c'est la vie.. A kémelhárítás védi a hazát, nem beköpi a barátait, mint azt az orbán papa, meg kövér papa tette. A gazdasági és nemzetközi oszztályon egy tiszt feladata az volt, hogy gazdasági infókat szedjen ki egy-egy beszélgetés során a másik tárgyalófélből, amivel segítheti a magyar tárgyalókat, másrészt pedig el kell hallgatnia olyan hazai infókat, ami miatt egy hitelező vagy befektető esetleg meggondolná magát. Ha ismernéd a dörgést, tudnád, hogy ez ma is így működik nemcsak országos szinten, hanem alacsonyabb szinten is. De mivel lila gőzös sincs arról, hogy mit csinált egy III/II-es és mit egy III/III-as, így csak hülyeségeket irogatsz tudatlanul, mint a sok primkó "jobbos" társad. Ezek vagytok ti... (Tisztelet a kivételnek, mert szerencsére van ilyen egy pár)
Előzmény: lms (17)
Domingos deCarvalho Creative Commons License 2002.06.19 0 0 33
Forgasd csak ki, ez az, forgasd csak ki...
Előzmény: Törölt nick (31)
livefast Creative Commons License 2002.06.19 0 0 32
Irány Recsk, azt mondod?
Hiába, ugyanabba a folyóba te sem léphetsz be kétszer.
Előzmény: Törölt nick (27)
Domingos deCarvalho Creative Commons License 2002.06.19 0 0 30
Ezzel a primitív szöveggel magad és a fajtád akarod nyugtatni? Csorda meg csürhe...
A legenyhébb szó, ami eszembe jut, az, hogy hülye.
Előzmény: Törölt nick (27)
Bastardo Creative Commons License 2002.06.19 0 0 29
Érdekes. Harminc alatt vagyok, mégis utáltam Orbánt. Már nem utálom. Csak sajnálom.
Előzmény: tajfuto1 (13)
bmg Creative Commons License 2002.06.19 0 0 28
Ha végiggondoljuk, nem nagy meglepetés.
Mindenki tudja, hogy Megyót nem hosszú távra tervezték. Az MSZP és az SZDSZ pedig korántsem áll olyan messze egymástól, mint azt mutatják, sőt!
Egy közös dolog van bennük: mindketten Kovácsot szeretnék a kormány élén látni.
Ez így volt megtervezve, ennek így kell lennie.
Ők állnak az egész dokumentum mögött: az MSZP és az SZDSZ.
Domingos deCarvalho Creative Commons License 2002.06.19 0 0 26
Nem félek semmitől, legkevésbé a baloldaltól.
Panem et circenses...
Előzmény: Birka vagyok BEEE (-)
lms Creative Commons License 2002.06.19 0 0 25
Az a mocsokáradat, amivel az igen tisztelt jobbosok egy része elárasztotta a fórumot

esetleg idezned?

Előzmény: Birka vagyok BEEE (20)
tajfuto1 Creative Commons License 2002.06.19 0 0 24
Alfredoo! Nem téged jellemeztelek, hanem azt írtam le, hogy én mi alapján tartok valakit szélsőségesnek. Pl. a szadeszban ez főleg a vezetőségre jellemző, nem véletlen, hogy vidéken kb. fele fele arányban szavaztak a fidire és a maszopra: mert nem szemellenzősek mint Magyarék.
Egyébként igazad van nem is szélsőségest, inkább fundamentalistát mondanék. Sajnos a fideszben is van ilyen törekvés (sőt): én károsnak tartom.

Nofene!

Nem kéne tömlöccel fenyegetni valakit, azért mert már nem miniszterelnök. Ez a bolsi tempó ma már nem divat. Szerényebben spionfiókák. Wermwrékről meg az a vélemény: védjék meg magukat. tudod hány vállalkozó áll perben az Apeh-val, meg egymással a szerződések miatt. Ők majd fél lábbal a börtönben elpereskednek vagy 5-10 évig. Egy vállalkozó életébe ez mindig be van kalkulálva.

Előzmény: nofene (23)
nofene Creative Commons License 2002.06.18 0 0 23
Nofene, a fityisznek egy esélye van: ha a szadi meggondolja magát, és kitart Medgyessy mellett. Különben jön Kovács Koko László, és sok óriási balegyenes. Ha Medgyessy szerdán lemond, Wermert csütörtökön viszik a dutyiba. Kövért pénteken. Orbánt szombaton, vasárnap pihennek, aztán folytatják. Mindenkinek jobb lett volna, ha nem fajulnak idáig a dolgok, de a fiúk nem fértek a bőrükbe. Aki karddal támad, kard által vész el.
szoke_lany Creative Commons License 2002.06.18 0 0 22

Sokáig nem tudtam, mit jelent a fidesz szó?
Most már tudom: egy patkányfajta!

Előzmény: Birka vagyok BEEE (20)
Újlaki Creative Commons License 2002.06.18 0 0 21
"...sak egy pindurnyit) még reménykedem abban, hogy megtudjuk a kossuth téri lelkiparty résztvevőinek megközelítőleg pontos számát..."

A múlt héten mutatták a tévék Fidel Castro egymillió felvonulóját. Volt vagy 8-10 Kossuth tér, és csak a közepe látszott a tömegnek, az eleje-vége kilógott a szélesvászonból. Szerintem vagy Castro hazudik, és nem egymillió volt, hanem 10 millió.

Előzmény: sz (12)
Birka vagyok BEEE Creative Commons License 2002.06.18 0 0 20
Hát tudjátok...
Belenéztem a pol.fórum ma éjszakai termésébe...
Az a mocsokáradat, amivel az igen tisztelt jobbosok egy része elárasztotta a fórumot...
Minden kritikán aluli.
Tényleg ennyire féltitek hős vezéreiteket a felelősségrevonástól?
Még nincsenek lecsukva, nem tudom miért kell őrjöngeni... :-)
D-209 Creative Commons License 2002.06.18 0 0 19
Nem kell mellre venni ezeket a dolgokat Birka.
Hagy gyulladjanak, tényleg félnek, mert a jogállam velünk van.
Nem fontos ez, amit mondanak nem lényeg.
Öreg dolgokat a föld alá kell tenni, teccik ahogy csinálod.

Szeretnéd-e a Birka Ügynök fedőnevet?
Szólok érdekedben, csak pár nevet írj.

Előzmény: Birka vagyok BEEE (-)
alfredoo Creative Commons License 2002.06.18 0 0 18
tajfuto

koszonom a rolam irt reszletes jellemzesedet. en reszemrol nem vetemdnek ilyesmire teged illetoen. egyszeruen azert mert nem tudom. nem tudom hogy milyen vagy nem tudom hogy a tobbi jobbos milyen. egyet kettot azt hittem hogy sejtem de radobbenhettem hogy nem tudom. tehat nem prejudikalnek. ilyenek is meg olyanok is. aranyosak is meg undoritoak is. pont ugy mint a baloldalon.

reszemrol egyszeruen arra celoztam hogy EDDIG az mszp-re senki sem mondta hogy szelsoseges. eddig pont a miep (akit ugy tunik nem favorizalsz) dobolta ki az szdsz-rol hogy szelsoseges. es ezt megtamogatta az egyhaz a szelsoseges liberalis fogalmanak bevezetesevel. itt es most. ebben a valasztasi kampanyban megjelent a szelsoseges liberalis. aki tor zuz es akaszt. mert ugye ez a szelsoseges. illetve PONTOSABBAN torni, zuzni es akasztani AKAR.

ennyit irnek es nemcsak neked!

Előzmény: tajfuto1 (13)
lms Creative Commons License 2002.06.18 0 0 17
Nem spion, hanem kémelhárító, nem a hazát árulta, hanem azt védte.

persze.
a hazat.
a franciak ellen.
akik ezt egy becsuletrenddel halaltak meg.
piros az en szemem...?

Előzmény: phallus impudicus (14)
Dzsagataj Creative Commons License 2002.06.18 0 0 16
Eléggé furcsa asszociáció.A jobboldal van begyulladva,úgy látod?Gondolkozz egy kicsit.Kiről derült ki,hogy pufajkás,3/3as jelentéseket olvashatott,s most pedig az,hogy 3/2es tiszt volt?
Ha már a gazdasági hatalmat lenyulták 89után.akkor legalább a politikából húztak volna ki!Megint mindent,mint 89előtt,na ez azért egy kicsit durva lenne.
Előzmény: Birka vagyok BEEE (-)
rtsrulez Creative Commons License 2002.06.18 0 0 15
Biztos forrasbol tudom hol vannak azok a kamionok. Jelenleg Bukarestben probel felszallni rajuk 23 millio roman, es egyutt erkeznek majd meg. :-)
Előzmény: sz (12)
phallus impudicus Creative Commons License 2002.06.18 0 0 14
"spion a vezére"
A jereváni rádió hírének tipikus esete.
Nem spion, hanem kémelhárító, nem a hazát árulta, hanem azt védte. De ha akarod írhatom szótagolva is.
Előzmény: tajfuto1 (9)
tajfuto1 Creative Commons License 2002.06.18 0 0 13
Én és a bátyám, aki néha szadeszos (sajnos ez nemzedékfüggő, aki elhagyja a 40-et de nem érte el a hatvanat az utálja Orbánékat, akkor is ha rá szavaz) mindig is a komcsikat és a nácikat (a próbanácikat is) tartottuk szélsőségnek. Erre senki sem adott utasítást.
Jellemzőik: Mindig tudják a mögöttes igazságot. Nem választásuk, hanem meggyőződésük van. Sokkal kevesebb távolságot tartanak a politikától mint más rendes ember. Néha olyan dolgokkal foglalkoznak, ami egy normális ember számára meglepő. stb. De erről majd egyszer egy másik topicban.
Előzmény: alfredoo (11)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!