Keresés

Részletes keresés

Törőlt_nick Creative Commons License 2002.06.19 0 0 4
elég szar a helyzet. Az egyetlen "kedvezmény" ami lesz, az a 60 órás netezés 7500 pénzér, ami csúcsidőn kívül amúgy 11700 forint lenne. Ezen felül - a 60 órán túl - minden óra 195 huf-ba kerül majd. Cumi.
actionman Creative Commons License 2002.06.19 0 0 3
En se nagyon fogok havi 5-10 oranal tobbet neteni otthonrol.

Ugy oldottam meg, hogy a cegtol netezek :-)

AM

Előzmény: lacusSOPIbol (2)
lacusSOPIbol Creative Commons License 2002.06.19 0 0 2
Nehogy má' én vagyok az egyteln a cca. 40000 előfizetőből aki ezekután otthon nem tud netezni!?
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.18 0 0 1

Sajnos ez van. Bár ami azt illeti más szolgáltatónál még ilyen kedvezmény sincs.
Én azért bízom benne, hogy valami megoldás azért lesz. Ha csökken az Internet-elérhetőség azt az
egész ország bánja. Én (ha nem lesz más) akkor a "konzerv" Internetre térek át (Net-quick vagy mi a manó?).
Előzmény: lacusSOPIbol (-)
dzsek Creative Commons License 2002.06.18 0 0 0
Amúgy se ér egy nagy nullánál többet az egész.
Előzmény: lacusSOPIbol (-)
lacusSOPIbol Creative Commons License 2002.06.18 0 0 topiknyitó
Hi!

Ki jutott még hozzám hasonló helyzetbe a drága jó matáv jóvoltából?

Szóval július 1 -től nincs semmiféle kedvezmény így otthonról addig nem tudok netezni amíg újra nem lesz valami hasonló. Pedig a tanuláshoz és a munkámhoz is kellene. (Vagy ez a büntetés azért mert én nem tartozom a jólmegfizetett 'polgárok' közé?)

Ui.: Köszönöm matáv, hogy megoldottad az otthoni gondjaimat az internettel kapcsolatban. Csak így tovább. Vegyél el minden kedvező esélyt/lehetőséget a kispénzű emberektől. Te #&@>|\

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!