Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

E30M40 Creative Commons License 2003.03.19 0 0 20
Agresszív BMW-s ;)
Előzmény: alpinaB6 (19)
alpinaB6 Creative Commons License 2003.03.17 0 0 19
logoutx:

igazad van...

bocs all!

a

Előzmény: logoutx (18)
logoutx Creative Commons License 2003.03.16 0 0 18
A hozzászólás időpontja: 2002-06-27 23:11:43
Ez még nem bizos, hogy szórakozás...
Előzmény: alpinaB6 (17)
alpinaB6 Creative Commons License 2003.03.16 0 0 17
erdeklodhetnek esetleg, hogy ki szorakozik Mogorva nickjevel?????

NEM KÉNE!!!

a

Előzmény: Mogorva (9)
phoenix Creative Commons License 2003.03.16 0 0 16
Hiall,

Az egesz orvosi dolog egy idiotasag.

Mit er,ha 5-10 evente megvizsgal az orvos?
Barmikor lehetsz egyeszsegugyileg vezetesre alkalmatlan allapotban: kialvatlansag, betegseg, laz, gyogyszer mellekhatasa.

Szvsz szivozas es zsarolas az egesz.

Finnorszagban elek, EU jogositvanyra kellett cserelnem a magyart.

4b. 07.02.2046

Ez az ervenyessege, akkor leszek 70:).

phoenix

Előzmény: Mogorva (9)
SpM Creative Commons License 2003.03.16 0 0 15
6. Fenykep
8. Lakohely (varos / kozseg neve)
9. Jarmufajtak kodolt formaban
13. Bejegyzes mas tagallamok szamara kulfoldre torteno lakohelyvaltozas utan
12. Korlatozasok, kiegeszito adatok, feltetelek kodolt formaban

Forras:
http://www.landkreis-kronach.de/Wirtschaft/EU_Fuehrerschein/body_eu_fuehrerschein.html

Előzmény: SzaboPal (-)
SzaboPal Creative Commons License 2002.07.01 0 0 14
Hulla!

Koszi a valaszlehetosegeket! Orulok, hogy nem en vagyok az egyeduli az olyan megallapitasokkal, hogy nem ismerik a szamokat, illetve hogy "birkak".

Mondjuk meg nem probaltam ki, hogy a "sorsjegy" mit takar, mert lehet, hogy "Nem nyert!" van alairva. :)))

A kis boritorol csak annyit mondanek, hogy szerintem kisse rohejes. Azok a kis rovatkak, mint pl. a "Sajat feljegyzes a fekete pontokrol" (vagy valami ilyesmi) kicsit mokasak. Bar az enyem meg nem hullik szet, megjegyzendo hozza, hogy nem is hasznalom. A motor benzinnel, a kocsi meg gazolajjal megy, es nem papirokkal. (Ezt egy elmes ismerosom mondta meg hajdanan, de azota is igaz. O mondta egyszer azt is, hogy "A zarovonal nem kofal!"...)

Ezek ellenere manapsag ovatosabban vezetek, ui. a Simsont fenykepezhette a trafipax hatulrol, sokra nem ment vele, meg ugye az ingyenparkolas, de amin mar rendszam van... :(((

Előzmény: hulla (10)
SzaboPal Creative Commons License 2002.07.01 0 0 13
Kedves Mogorva!

Latod a velos lenyeget! Azaz a "Hogyan lehet megnovelni bevetelunket?" c. jatekba beszallt Okmanyiroda kezdo szintrol feljutott haladora. Csak arra nem vagyok kivancsi, hogy mi lesz, ha profik lesznek.

Tenyleg, tudjatok micsoda tortura megy Debrecenben (es lehet, hogy mashol is) a gepjarmuatiratassal?

Fel napomba kerult, mire egy szerencsetlen motort atirattam a nevemre. Mar banom, hogy nem adtam ki 1500 penzt, annyiert megcsinaltak volna helyettem. Nyitas elott fel oraval ott voltam, otodik voltam a sorban, de mar csak a 8. sorszamot kaptam. 5 oramba telt!!!

Előzmény: Mogorva (9)
hulla Creative Commons License 2002.06.28 0 0 12
az hogy csak 3 év múlva fogok érettségizni még nem jelenti azt hogy nem múltam el 17 :-)))))))))))))))))
egyébként smk-ra van jogsim :)
Előzmény: kivi (11)
kivi Creative Commons License 2002.06.28 0 0 11
Neked hogy lehet jogosítványod? :-)Korengedménnyel? :-)))
Előzmény: hulla (10)
hulla Creative Commons License 2002.06.28 0 0 10
a) azért mert nem tudnak számolni :-)))))
b) szerintem azért van két kilences mert az első lapon is ott van hogy miből van jogsid meg a hátlapon is. csak a hátlapon az is ott van hogy miből lehet még. 12-esből azért van mert ott lennt elnyúlik hogy esetleg még oda is lehetne írni.
c) mert a 4a) a kibocsátási dátum a 4b) az érvényességi idő a 4c) a kibocsátó hatóság. de hogy mér így van azt nemtom :-)
d) mert lehet hogy az is :))))
e) nemtudom szerintem azért mert bírkák.
f) ugyanaz a válaszom :)
g) mert nem volt kedvük már írni :)
h) mert lehet hogy vkinek kétsoros vezetékneve van :))))))))
i) nemtom én ezt nem figyletem de azt tudom hogy most karcos egy kicsit pedig nem nagyon használtam még :) nekem meg a védőtokon ahol vannak a segélyhívó telcsiszámok ott válik lefele a ragasztás... fasza. na hát ezzel tudom magyarázni a kérdéseidet, csövi :)
Előzmény: SzaboPal (-)
Mogorva Creative Commons License 2002.06.27 0 0 9
Engem az érdekelne, hogy ha az eü. alkalmasság határideje lejár és újítani kell, akkor lehet az orvosi papírral bekoccolni az okmányirpdába újat csináltatni jó pénzért és sok idő alatt???

Merthogy erre ugyan nem fog az orvos pecsételni, mint a régire...

LUCzI FERencz Creative Commons License 2002.06.27 0 0 8
2009 decemberéig nincs ilyen gondom 8-))))
SzaboPal Creative Commons License 2002.06.27 0 0 7
Szóval az elején feltett kérdésekre nem tud senki semmi érdemlegeset mondani?
SzaboPal Creative Commons License 2002.06.19 0 0 5
Állítólag az egészségügyi besorolás (pl. "szemüvegben vezethet"), de nem felel meg ugyanúgy, mint a "régi", legalábbis a PÁV-on nem fogadták volna el: azaz vagy a régi jogsit mutattad, vagy az újat, plusz egy friss orvosi alkalmasságit (ha jól tudom, kb. 5000 pénz). A különbség azt hiszem látható... :(((
Előzmény: Törölt nick (4)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.19 0 0 4
Nekem már tavaly újat adtak, amikor A-t csináltam, nem pöcsételtek. Engem csak az érdekel, mit jelentenek a számok a kategória mellett? Korlátozás? Hol lehet megnézni, hogy miben korlátoztak? A rendőr fejből nyomja ezeket, hogy a három jegyű szám mit jelent??? (Ha három számjegy kellett, feltételezem, legalább 100 ilyen kategória létezik.) Én is várnám a választ, megtudjam végre mire is jogosít a jogosítvány... ;-)
SzaboPal Creative Commons License 2002.06.18 0 0 3
Egy jó ideig B-s volt, de most (2002.04.) megcsináltam hozzá az A-t is, és ezt "nem szívlelték"...
Előzmény: Mogorva (2)
Mogorva Creative Commons License 2002.06.17 0 0 2
Mi az, hogy "nem voltak hajlandók még egy pecsétet belerakni"???

Kicsoda és miért nem?? Nekem pár hónapja még minden további nélkül bepecsételték a negyedik ablakot. Igaz több üres nincs, de ráérek ezen majd 2006-ban aggódni.

Neked miért nem??

Előzmény: SzaboPal (-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.17 0 0 0
0
SzaboPal Creative Commons License 2002.06.17 0 0 topiknyitó
Nemrég cseréltem le a jogosítványomat a „régi” típusúról erre a kártyás izére. Nem önszántamból, én megvoltam a kis rózsaszín lapocskákkal is, csak már nem voltak hajlandók még egy pecsétet belerakni.

Csak azért kérdezősködök, hogy hátha van valaki, aki nálam informáltabb, és tud a következő kérdésekre válaszolni. Ugyanis amióta megkaptam a kis plasztikkártyát, a következő kérdések foglalkoztatnak:

a) A sorszámok közül miért hiányzik a 6-os és a 8-as?
b) A 9-es és a 12-es miért van 2 példányban is feltüntetve, a 12-es ráadásul ugyanazon az oldalon?
c) Miért van a 4-esből a, b és c alpont?
d) A 13-as pontnál szereplő szürke négyzet mi célt szolgál? Lekaparhatós sorsjegynek néz ki…
e) Miért van rajta a hologram a fényképen? Nem tudták volna egy kicsit arrébb rakni?
f) Az „A. neve” és az „Államp.” Feliratok igazán kifértek volna, miért kellett rövidíteni?
g) Ha már van magyarázat (hogy melyik pont micsoda), akkor miért maradtak ki belőle a 6, 7, 8, 13 és 14-es pontok?
h) Miért van 1 üres sor a családi és utónév közt?
i) Miért van az, hogy már amikor megkaptam postán a kártyát, benne a papír védőtokban, már akkor tiszta karcos volt?

Jöhetnek az ötletek!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!