Keresés

Részletes keresés

budai93 Creative Commons License 2002.06.17 0 0 5
Azt hiszem nem lehet betelefonállni az ATV-be.
Nagyon sokszor próbáltam de mindíg foglallt az első perctől kezdve.Valamelyik topicon olvastam , hogy Kovácsnak valahogy mégis sikerűlt valamelyik este...
Kulik Creative Commons License 2002.06.17 0 0 4
"Utána bevágták Orbánt, s közölték, hogy "eladósodott, de február óta 9 millió forinttal több van a számláján"."
És arról nem volt szó, hogy 20 millió Ft. adósága is van?
Ha az egyenleget nézem, ez -11 millió Ft.
Előzmény: Kaufmann Lajos (-)
Vajk Creative Commons License 2002.06.17 0 0 3
Mert nem érsz fel a suttyó szintre, biztos azért...
Előzmény: Kaufmann Lajos (1)
Xlen Creative Commons License 2002.06.17 0 0 2
Én is írtam már több SMS-t (teljesen normálisat), de nem került be.
Lehet, hogy azért, mert túl sok SMS jön, és azért nem mutatnak olyan sokat.
Előzmény: Kaufmann Lajos (1)
Kaufmann Lajos Creative Commons License 2002.06.17 0 0 1
Jelenleg ugyancsak az ATV-ben egy mérhetetlenül primitív öregasszony szidja a kommunistákat, és dicséri Orbánt.

Két dolog lehetséges:

1. A nyanya komolyan ilyen primitív, és most örömmel adásba kapcsolták. (Milyen érdekes, az ATV-ben mindig csak ilyenek telefonálnak be a jobboldalról, miközben éppen az értelmiség adja a Fidesz fő erejét...)

2. A banya - és ez a valószínűbb - az ATV belső dolgozója. Erre utalt a betelefonáló már-már erőltetetten primitív stílusa, megjátszott hanghordozása.

Ugyanezt figyeltem meg az ATV egyéb műsoraiban is, az SMS-ek kapcsán... Állítom, a sok suttyó jobboldali hozzászólást a stúdióban írják. Érdekes, az én SMS-eimet még soha nem adták be.

Thor pörölye Creative Commons License 2002.06.17 0 0 0
Fölösleges. Egyszer majd, egy ilyen nagy 0 fognak csúszni valamerre...
Előzmény: Kaufmann Lajos (-)
Kaufmann Lajos Creative Commons License 2002.06.17 0 0 topiknyitó
Például most az ATV Hírekben.

Vagyonbevallás: "Medgyessy a leggazdagabb miniszterelnök a rendszerváltás óta."

Utána bevágták Orbánt, s közölték, hogy "eladósodott, de február óta 9 millió forinttal több van a számláján".

Medgyessy esetében persze semmiféle összeget nem említettek, pedig igen szépen hangzott volna. Naná, hogy a buta proli fejében Orbán 9 milliója marad meg. ("Jó' összelopta magát, hö!")

Újabb szégyentopik! Örökítsük meg a balliberális média csúsztatásait és hazudozásait!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!