Keresés

Részletes keresés

laca128 Creative Commons License 2015.02.10 0 0 250

Sziasztok az externet szolgáltatás nagy kamu ez csak a pénzbehajtásról szol amit befizetnek cseket  azt se számolják el kérik faxold át majd a vissza kapcsolásért pénzt kérnek és ezek mondják mindent a fogyasztóért 

zsociman Creative Commons License 2013.03.21 0 0 249

Sziasztok!

AJánlom figyelmetekbe ezt az oldalt is, ami ebben a témában érdekes lehet. http://www.nettarifa.hu/

Aron744 Creative Commons License 2013.01.08 0 0 248

Sziasztok, találtam egy egész jó ADSL összehasonlítást: http://www.internetet.hu/adsl.html illetve van külön olyan is ahol csak az Externet adsl csomagjait hasonlították össze: http://www.internetet.hu/externet/externet-internet.html a lefedettség keresőt nem próbáltam.

macHarty Creative Commons License 2013.01.04 0 0 247

Nagyon elszállt velük a ló.

Néhány napos fizetési késedelem esetén bontják a kapcsolatot, átírányítanak egy oldalra, ahol naponta felszólítanak, hogy fizess. Persze a késedelmi kamatot, sőt még a boríték költségét is felszámolják.. Viszont a befizetett pénz még 5 munkanappal később sem jelenik meg a számlájukon.

Időmilliomosoknak ajánlott az ügyfélszolgálatuk kapcsolásának kivárása.

Lejár a hűségidőm és váltok.

Soldato01 Creative Commons License 2011.08.03 0 0 246

Az Externet újra nagy erőkkel üzemel. Régen ők voltak az előfizetőim és most újra megnéztem őket és nagyon jó áraik vannak.

Messze a legjobb a többihez képest. Szerintem érdemes megnézni, hátha nálatok is szolgáltatnak. www.externet.hu

Előzmény: petike87 (245)
petike87 Creative Commons License 2011.01.04 0 0 245

Akit érdekel találtam egy cikket, amiben az aktuális ADSL akciók vannak összegyűjtve. Az Externet úgy néz ki már csak a Babanet csomagokat nyomja, a többi csomag T-hez kerül(t).

http://adslvaltas.blog.hu/2011/01/04/adsl_akciok_az_internetszolgaltatoknal

v_zsolti Creative Commons License 2010.12.04 0 0 244

Sziasztok!

Azt meg tudja valaki mondani nekem,  hogy egy Externetes ADSL vonalon tud egyszerre 2 modem ugyanazzal a felhasználónév/jelszó párossal catlakozni?

roomcájsz Creative Commons License 2010.11.24 0 0 243

Bocs!

Helyesbítek.

Jelenleg 2,5 rugóért 2,5 Mbit-et kapok.

Előzmény: kicsikoko (241)
roomcájsz Creative Commons License 2010.11.24 0 0 242

Szia

Én írtam egy levelet a hűségidő lejárta előtt 2 héttel,pontos adatokkal ellátva,hogy kérem a szolgáltatás megszüntetését.

Lefénymásoltam,ajánlott levélként feladtam.(Lemondást CSAK levélben vagy faxon fogadnak el.)

Nekem "Alfa" csomagom volt (1Mbit-pont elég) prepaid változatban,hónapokra leosztva kb. 2rugó.

Nagyon elégedett voltam a szolgáltatással!

De,számomra érthetetlen üzletpolitikát folytatnak.

Küldtek egy értesítést levélben,hogy a hűségidő lejárta után havi 4400Ft-ért tudják biztosítani a szolgáltatást.

Másik szolgáltatót kerestem és találtam: 5Mbit-havi 2,5 rugóért.

Most is elégedett vagyok.

Előzmény: kicsikoko (241)
kicsikoko Creative Commons License 2010.11.16 0 0 241

Sziasztok.

Szeretnék segítséget kérni tőletek hogyan tudom lemondani az Externet internet szolgáltatásom ami nov 22-vel lejár a hűségidőm.Sajnos nagyon elszaladtak az árakkal itt Pécsen már 2-3000-ft val olcsobban is adnak netet ebben a kategöriában amibe ráadásul az externet akar áteröltetni.Köszi a válaszokat.

petrovus-spqr Creative Commons License 2008.10.13 0 0 240
ki tudja, miért emeltek árat ilyen drasztikusan? :(
pola Creative Commons License 2008.05.28 0 0 239
Sziasztok!

köszönöm a válaszokat!

beszéltem és le is írtam az ügyfélszolgálatoknak, ezt a helyzetet. amit kiderítettem az az, hogy anno a T-com emelte meg a sávszélességeket, a TVnet velem új szerződést nem kötött. az igazság az, hogy én nem éreztem különbséget sem a mostani 1 megabites, sem a korábbi "4megabites" vonallal. sajnos mérésem nincs, amire én használom bőven elég az 1 mega. bizonygatni meg én nem akarom és tudnám, hogy mi volt a korábbi sebességem.

Zsolt
Gyap Creative Commons License 2008.05.27 0 0 238

Sajnos ez nem így van!

Gondoltam egy nagyot, majd lejáró szerződéskor lentebb viszem a netemet.. mondták rögtön 5.000,- Ft... nem értettem, mondom nem felfelé szeretném hanem lefelé.. megerősítettek pont azért!

Tehát a Te példád szerint, automatikusan megemelték a net sebességedet 1 kategóriával nagyobbra! Mire Te szeretnéd, ha újra csak 1 Mbites netet lenne, ezért viszont sajnos fizetni kell! Ha nem voltam érthető azt csak az óra jelenlegi állásának köszönhető, ha van kérdés igyekszem megválaszolni!!

Megdobbent Creative Commons License 2008.05.27 0 0 237
Szerintem egyszeru: mivel a tvnetes szerzodeses 1 mbitrol szol, az externetes szinten, igy neked semmi kozod ahhoz, hogy mit emelgetnek tudtodon es a szerzodesen kivul, vagy mit nem.

Ergo te johiszemuen tartottad magad a szerzodeshez, nem rendeltel nagyobb csomagot, tehat az o kovetelesuk egyertelmuen rosszhiszemu, akarhogy is magyarazzak.

Tehat irsz egy levelet, hogy mind a tvnetes, mind az externetes szerzodesed 1 mbitrol szol, ezert - mivel a ket savszel kozott nincs kulonbseg - a kovetelesuk nelkulozi a jogalapot, hiszen a vilagon sehol nem kell azert fizetni, ha nem valtoztatasz az igenyelt szolgaltatason.
Előzmény: pola (236)
pola Creative Commons License 2008.05.27 0 0 236
Sziasztok!
van itt valaki, aki a TVnettől jött át?
Megpróbálom röviden leírni a történetemet, várom a véleményeket. valamikor 2006 őszén kötöttem szerződést a TVnettel 1megabites vonalra. idén eladták a lakossági ADSL szolgáltatásukat az EXTERNET-nek, aki az első számlázáskor felszámolt egy egyszeri díjat (5000+áfa) megpanaszoltam, és közölték, hogy azért van, mert én nagyobb sávszélességet használtam a jelenleg megigényeltnél. elmondásuk alapján valamikor a T-com megnövelte a szolgáltatók felé a sávszélességet (bevallom, ebből nem éreztem semmit) most a váltáskor ismét 1 megabitet rendeltem meg, és nem éreztem lassulást sem.
az ügyfélszolgálattal már napok óta levelezésben vagyok, az ügyintézőt többször próbáltam hívni, de soha nem tudtam elérni.
az Externet lement 3500+áfára, mondván, hogy nekik a csomagmódosítást a T-com felé ki kell fizettetni.
azt sérelmezem, hogy olyanért kellene fizetnem, amit az online szerződéskötéskor nem tüntettek fel, ráadásul sem csökkenést, sem erősödést nem tapasztaltam a szolgáltatásban.
mit tehetnék? véleményeket várom!

mindenkinek szép napot

Zsolt
bagi56 Creative Commons License 2008.05.21 0 0 235
Nem tudom, mely városban laksz, de látogass el a DATANET weblapjára és akkor rájössz, hogy bizony ott egy 1.6 Mbit le és 256 kbit feltöltéssel már 2990 Ft-ért kaphatsz internetet - 1 éves hűségnyilatkozttal -, ami ráadásul a nagyobb cégek igen ingadozó sávszélességével ellentétben szinte mindig garantálja ugyanazt a sebességet- függetlenül az internetfelhasználók számától. Nálam az internet össze lett kapcsolva a telefonálással is, azaz havidíj nélkül, alacsony percdíjakkal, másodperc alapú elszámolással a Datanet céghez mentem át a T-Comról itt a fővárosban. De több vidéki városban is elélrhető már a GTS Datanet telefon és internetszolgáltatása. Érdemes rá áttérni
Előzmény: Champace (233)
napalm. Creative Commons License 2008.05.19 0 0 234
régen volt hozzászólás.
externetéknél mi helyzet? minden ok?
lehet hozzájuk megyek 1 évre.
Champace Creative Commons License 2007.12.14 0 0 233

De még mennyire :).

Van ötletetek, hol olcsó a szolgáltatóváltás?

Előzmény: napalm. (232)
napalm. Creative Commons License 2007.12.14 0 0 232
mit akarsz, szellemes emberek dolgoznak ott!;))
Előzmény: Champace (231)
Champace Creative Commons License 2007.12.14 0 0 231

Írtam az externetnek, hogy kérek tőlük árajánlatot, mert 4 mbitért fizetek náluk 6700 forintot havonta. Erre visszaírnak, hogy ha egy éves hűségnyilatkozatot vállalok, akkor bruttó 6600 forint lesz :).

Abszolút Nulla Creative Commons License 2007.12.13 0 0 230

Ha valaki externetes ADSL bekötésén törné a fejét, jó, ha tudja, hogy egy ideje nappal az Externet is korlátozza a fájlcserélők sávszélességét. Nálam legalábbis ugyanazok a torrentek, amelyek éjjel (éjfél és hajnal között) 500 kB/s sebességgel jönnek, nappal kínkeservesen érik csak el az 50 kB/s-ot.

Az egyéb letöltések sebessége rendben van, már amikor nem szakadozik éppen a kapcsolat, természetesen, amire szintén egyre gyakrabban van példa mostanában.

Marck Creative Commons License 2007.11.10 0 0 229
Nem vágja vki, hgoy az Externet mostani ajánlatában a Prepaid 1 Mbit/s csomagok között a korlátlan miért olcsóbb, mint a korlátos?? Ez vmi átverés?
napalm. Creative Commons License 2007.10.24 0 0 228
kösz az infót!
Előzmény: vasa (226)
vasa Creative Commons License 2007.10.24 0 0 227
Ja, azt viszon elfelejtettem mondani, hogy ugye a hibabejelentőnél azt mondták, csak a modemem lehet a rossz. Így vettem egy újat, amit nem használok, ezért ha valakinek kell az szóljon, a profilomban van az e-mail címem! (itt is jelezhetitek, mert lehet, hogy spambe megy...)

Típus:
D-Link DSL-380T, ADSL2, +2 év gari. 5 percet sem ment. :)
Előzmény: vasa (226)
vasa Creative Commons License 2007.10.24 0 0 226
Sziasztok, sikerült megoldaniuk nagy nehezen...

Az volt a baj, hogy a T-com központban úgy látták, hogy megy a modem.
Erre akkor derült fény, mikor végre felhívott egy t-comos szerelő.
Mondom a szerelőnek, az nem lehet, mert éppen ki van kapcsolva a modem...
Bekapcs, kikapcs, nála nem változik semmi...

Szóval lefagyott valami náluk, és gondolom mivel úgy látták, hogy jó, ezért nem is tettek sokáig semmit, csak 10 nap után!
Az Externet jóváírja a 10 napot a következő számlán.

Hát ennyi. Mindenkinek köszönöm a segítséget!
vizes-8-as Creative Commons License 2007.10.16 0 0 225

1: A led nek világitani kell (3-5 szöri 10-20 villogás után)

2:http://www.t-com.hu/egyeni/ugyfelszolgalat/tamogatas/adsl/tesztszerver.vm

3:https://www.externet.hu/ugyfelszolgalat/adslteszt/
Előzmény: vasa (218)
napalm. Creative Commons License 2007.10.16 0 0 224
namizu?
Előzmény: vasa (222)
napalm. Creative Commons License 2007.10.08 0 0 223
1. jöjjön ki a szerelő. (ha tényleg nem jó a dsl-ed)
2. egy petákot sem fizetnék.
3. lejár a szerződésed hagyd ott őket.

"Ma azt mondták, hogy szerelőt nem küldenek ki, csak ha kifizetem a kiszállást?!" - ilyen nincs. már miért fizetnéd ki a kiszállást? ez is bele van kalkulálva a havi díjba.
Előzmény: vasa (222)
vasa Creative Commons License 2007.10.06 0 0 222
Mostmár hét.
Egy hete, és egy napja nincs net...

Ma azt mondták, hogy szerelőt nem küldenek ki, csak ha kifizetem a kiszállást?!
Benne van az ASZF-ben, hogy kiküldenek egy szerelőt ha hiba van, és akkor kell fizetni, ha én rontottam el valamit!!! Nem mindig!...

Most egy újabb vonal vizsgálat jön, de a t-com azt mondja náluk OK.

Ti mit tennétek?
Előzmény: napalm. (221)
napalm. Creative Commons License 2007.10.05 0 0 221
a hat hívás mennyi idő alatt zajlódott le?
Előzmény: vasa (220)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!