Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

Gyömrő-Molnár Béla Creative Commons License 2013.07.16 0 0 5

Múlt héten eladtam az E200D Mercimet és ma vettem egy Mercedes C200 hófehér kétliteres, benzines, kézi váltós autót, ami elvileg klímás, de a légkondi nem működik. Nem tudom, hogy hova és kihez érdemes vinni, aki életre kelti a légkondit?

 

Keresek 4db gyári műanyag dísztrácsát makulátln állapotban. Esetleg gyári könnyűfém felniket akuár gumikkal, akár gumik nélkül.

 

Keresek még első és hátsó háromágú csillagot, továbbá hátulra a C200 műanyag feliratot.

 

Magánemberek és kereskedéek megkeresését egyaránt várom! Az e-mail címem poblikus.

keszthelyipeti Creative Commons License 2013.03.22 0 0 4

Merci bonto Üröm Kőbánya u 18

bonto, szervíz, alkatrészbolt, stb.

30 2015222

30 3325-888

30 9414-694

mercibonto.eu

mercibonto@gmail.com

Engem keress! Segítek.

rudolfDiesel-pdtdi Creative Commons License 2012.02.27 0 0 3

www.mercibolt.hu

Mariano Creative Commons License 2002.06.17 0 0 2
Köszi az infókat.

Üdv. mindenkinek!

candle Creative Commons License 2002.06.15 0 0 1
attól függ milyen autóhoz, mien alkatrészre van szükséged:-)))

gyere át a w123-as topicba, az lett az indexen a merci topic:-))))

Előzmény: Mariano (-)
jpmaster Creative Commons License 2002.06.14 0 0 0
Bár eddig 0 darab saját Mercim volt, viszont jó sokkal és sokat mentem. Mind nagyobb volt...
:))))))

Szóval jó lenne tudni milyenhez keresel alkarészt.
Van egy Gaál Gabi nevű "srác" a XVI. Csömöri út vége felé, az úttól balra, egy családi házból kialakított W123, W124 ...szaküzletet. Állatira feltűnő este a ház, mert kék neon van az eresz alatt végig.
Valamit javasolnám az Index keresőt, itt min 2 db Mercis topic van, Ők talán jobban segitenek.

JP

Előzmény: Mariano (-)
Mariano Creative Commons License 2002.06.14 0 0 topiknyitó
Hello mindenkinek!

Tud valaki ajánlani Budapesten Mercedes alkatrész boltot.
Pontosabban olyat keresek, amellyel már meg vagytok elégedve mind árban mind minőség szempontjából.

Hallottam, hogy van valahol Rákos borzasztó fele egy Merci bolt, ahol némely alkatrész a bolti ár alatt van akár 30%-kal is. Mert nagy tételben vásárolnak. Esetleg ismeri valaki, hogy hol ez a bolt?

Köszi
Mar

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!