Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005.09.05 0 0 6
zsoltu:
ehhez_mitszósz?
N.R.B Creative Commons License 2002.06.16 0 0 5
Amatőr létemre csak tippelni tudok:
Szerintem a művészi érték egy képben az, ha a fotós meg tud jeleníteni egy olyan teljesen hétköznapi dolgot (formát, eseményt, stb...), amire a hétköznapi ember azt mondja: "Hűha, emellett megyek el nap, mint nap?!"
A narancssárga IKEA-s bútor axonometrikus helyzetképében viszont nem látok túl sok művészi értéket.
FRICSKA MAXI Creative Commons License 2002.06.14 0 0 4
Elôször lenne az ötlet,mint mag.Elültetni mindenki eltudja,csakhogy a magot további ösztönzéssel(lelki öntözéssel vagy rációval) hozhatjuk felszínre.Szerintem bizonyos ágai a fotográfiának más és más lelki beállítottságot igényelnek.Van ahol több múlik a ráción és van ahol több az emóciókon.És mégis mindkettô lehet művészi,hisz még belép a képbe a kivitelezés,amely annal ellenére,hogy egy technikai folyamat hat a művészi közlésre is.
Előzmény: DrShan (-)
vincent_vega Creative Commons License 2002.06.12 0 0 3
Öööö, izé... :))
Előzmény: HGyuri (2)
HGyuri Creative Commons License 2002.06.12 0 0 2
rajta ;-)
Előzmény: vincent_vega (1)
vincent_vega Creative Commons License 2002.06.12 0 0 1
Komolyan. Ebbe belefér minden más, ami odaát off lenne. Mit szóltok?

vincent

Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.12 0 0 0
Szia! Szerintem keress rá a felhasználók között "greenhorn" meg "Levendula" olvtársakra, és olvasd el a fotózással kapcsolatos hozzászólásaikat! Jó böngészést!
Előzmény: DrShan (-)
DrShan Creative Commons License 2002.06.12 0 0 topiknyitó
Sokszor egy érdekes perspektíva, egy jól elkapott fény-játék, egy érdekes téma sokkal szebb képet eredményez, mint egy tájkép, vagy egy kommersz fénykép. Ezeknek a képeknek művészi értékük van!
Az ilyen képekhez nem kell feltétlenül töbszázezres gép, csak fantázia, és egy kis ügyesség.

Szerintetek mi ad igazi értéket egy fényképnek? Mitől lesz egy kép más, mint a többi?

Örülnék, ha kép, vagy URL beszúrásával konkrét példákat is hoznátok.

Shan

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!