Keresés

Részletes keresés

korosi.abony Creative Commons License 2014.01.31 0 0 121

Pedig az MSN is hippi :D

Előzmény: írisz... (115)
lxt Creative Commons License 2014.01.28 0 0 120

Ma volt szerencsém ismét megnézni: Berlin felett az ég

 

Na, leakadtam a témáról.:-)

Előzmény: lxt (119)
lxt Creative Commons License 2014.01.27 0 0 119

Pontosan:-)

Még a II. világháborút követő 3 évtizedben is, annyira naiv, szeretnivaló volt az ember. (Két világégést követően, ráadásul, amikor már nem ágyúgolyóban képzelték el a holdutazást.) Hogy a filmeknél maradjunk, elég, ha csak megtekinted a Körhintát - vagy akármelyik náció kultfilmjét, az akkori alkotásokból áradó hit (ösztönös idealizmus) bája elvarázsol. Mindazon álmaink, ábrándjaink, a mai 'tudatunk' szerint, mesevilág. Mármint annak illúziója, hogy minden rajtunk múlik, az csak elhatározás, szívjóság kérdése. No és a megannyi testi-lelki fúzió!:-), az anyatermészet (szívcsakra): így hát játszott Gaia, prána, a Jin-jang…  a csí ugyanúgy, mint az úton-útfélen felbukkanó kommunák.

Valahogyan, valamilyen ürüggyel, mindenki próbálta lerázni magáról a (rá)erőltetett (mesterséges, újra kreált) valóságot. Felnőttünk hát – a ránk rótt feladatok súlya (terhe) alatt, mint a pálma. Az más kérdés, hogy ezt soha nem akartuk. Mégis ez lett a vége. Megint ki lettünk találva.:-) Új korok új ideáihoz, új emberekre volt szükség.

(…)

De ha már a Doors filmet említetted, gondolom megvolt a Hair is.:-)

Előzmény: lydiac (118)
lydiac Creative Commons License 2014.01.12 0 0 118

most láttam a '91-es Doors-filmet, és már megint sajnálhatom, hogy rossz korba születtem :)

BitMiller Creative Commons License 2011.11.01 0 0 117

Hát ide lettek. Rájár a rúd a hippi lányokra szögénekre.

havasar Creative Commons License 2010.05.26 0 0 116
az szomorú :(
Előzmény: írisz... (115)
írisz... Creative Commons License 2010.05.24 0 0 115
én hippi vagyok, de az msn összevírusozta a gépemet
Előzmény: Hippie:) (114)
Hippie:) Creative Commons License 2010.01.02 0 0 114
Aki igazán hippinek érzi magát az vegyen már fel kérem msn-re... Én hippi vagyok:) címem
groove9991@hotmail.com
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.19 0 0 113
szerintem ezek alapján minimum veszélyeztetett vagy, kórisme: lappangó hippiség
Előzmény: thendorn (112)
thendorn Creative Commons License 2009.09.07 0 0 112

Sziasztok!
Engem egyik táborban lehippiztek a hosszu haj miatt. kifejezetten tetszett, és utána olvastam kik is a hippik.
én nemtudom eldönteni hogy közéjük tartozom-e. 14 éves vagyok, nagyon nagy szabadság vágyam van, imádom a természetet. Nem igazán szeretem az elnyomást, uralkodást másokon. nem sok ilyen emberrel találkoztam eddig akinek hasonlo gondolatai lennének mint nekem....
nem drogoztam még, nem cigizek, füvet gondoltam már rá hogy kiprobálom, de még nem tettem meg.
vizipipázok általában szabadban/erdöben.

és még egy kérdés, szerintetek ki számít "hippi"-nek?

a válasz-t/-okat elöre is köszönöm :)

Törölt nick Creative Commons License 2008.05.26 0 0 111
Hippi vagy nem hippi mindenkinnél más. ami azt illeti én is 13 évesen találtam meg önmagam....
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.26 0 0 110
:) És énis nemsokára életet adok egy kislánynak:)
Előzmény: xoyox (103)
szanszára Creative Commons License 2008.04.14 0 0 109
szerintem
szanszára Creative Commons License 2008.04.14 0 0 108
a hippi életérzés a mai kultúrában is felfedezhető és ez tök jó, és ez nem csak a drogozásról szólt hanem főleg a szabadságról
szanszára Creative Commons License 2008.04.14 0 0 107
lehet hogy előző életedben voltál hippi =)
Előzmény: idiotshoes (105)
xoyox Creative Commons License 2008.04.14 0 0 106

te nem vagy Hippi

ez egy valamikori 60 evekbeli divat volt.

Ök ugyanis elöször "szabadsagvagyasok " voltak, aztan elutaztak Marokkoba, Mallorcara, Indiaba / altalaban utlevel nelkül, mert mar sokan közülük börtönben is ücsörgött es utlevelet bevontak / ott aztan drogoztak, / hisz e-miatt utaztak  /  es a drogok altal "talaltak meg magukat "

Ugyhogy te meg messze vagy ezektöl az öskövületektöl.

Ja : es sokan ottmaradtak az idegen orszagokban, es diszno-olszerü takolmanyokban elnek, es szivjak a napi drog adagjaikat, es meg mindig nem hagyjak magukra eröszakoltatni a civillizacio "elönyeit ". Ha latnad öket elszörnyülködnel !!

 

ne legyel Hippi, boldog anelkül is lehetsz   

Előzmény: idiotshoes (105)
idiotshoes Creative Commons License 2008.04.12 0 0 105
ja és még vmi eszem ágában sincs cigizni és drogozni
születésem óta hippinek éreztem magam csak nem tudtam születésem óta, hogy ezt a furcsa "szabadságakaratos" érzést hippinek nevezik...mikor megtalálod önmagad
idiotshoes Creative Commons License 2008.04.12 0 0 104
hahó...én egy 13 éves hippi vagyok...megláttam ezt a topicot és muszály hozzá szólnom és nemtok mit mondani: hipp vagyok...
xoyox Creative Commons License 2008.04.03 0 0 103
mindegyiket kifurtak, es amikor megszületett a gyerekük, hirtelen atvaltoztak szeretö anyakka. / Mint a te anyad pl /
eSZoltan Creative Commons License 2008.04.01 0 0 102
Pont buliznak :)


Forrás
Törölt nick Creative Commons License 2008.03.25 0 0 101

Vannak :D

 

valaki nem attól hippi h úgy öltözik mint egy csövi..én képviselkek egy olyan életvitelt ami nem arra alapul h sreet-elj egész nap.. ARRA h szeresd ember társaid segítsd őket szeresd az állatokat szeresd a természeret nyilvnítsd ki a véleményed élj úgy ahogy jól esik a felfogásod a gondolkodásod legyen olyan..

A ruhák az ,más..én egyedi cuccokat viselek bek között.. a természetesség az alap és nem a zenei ízlésedtől leszel hippi nincs zenei stílus.. a mai moderppik a GOA-sok ez tény. De pl.. aki szereti az olyan zenét aminek irodaljelentőségű szövege van és átérzed.. van sok oldschool ilyen  zene reklámozni nem reklámozokP:P

 

 

,, NE a csikket ne az ercán nyomjátok el ő érzékeny vele vigyázni kell, ne menjetek át ra tízen megszakad érte a szívem"

 

ezt érezni kell :)

 

Sajna az is hippinek hisgát aki DIVATBÓL??:O csinálja rejük nincs divatban nem is lesz.. a 13-14ves lányok ne csinákják ezt,.. éljenek úgy ahogy az nekik való. NE fogják a drog fogyasztást arra h  hippik :S:S eéggé szomorú h sajna ilyenekkel is találkozom:=(

 

:D P&<3

Pandah Creative Commons License 2008.01.08 0 0 100

Hova tűntek??? Évek óta keresem őket.... :'(

artforwho Creative Commons License 2006.11.19 0 0 99
s:
(eképpen)
csirkemáj látható a képen

a cirózis tisztán kivehető
persze ettől még ehető

de ha már így áll a helyzet
leszünk mi rockandroll nemzet

korán kelő
ködöt lelő
szakadt költő
cső
hamubasultmamu Creative Commons License 2006.11.16 0 0 98
Vannak szerintem hippik is, csak nem mutatják magukat.
Előzmény: szomorce (97)
szomorce Creative Commons License 2006.11.05 0 0 97

Talán mostanában nem olyan fajta a lázadás. Inkább rocker lányok vannak, nem? Meg metálosok, sátánisták...

Előzmény: Rasman (-)
szomorce Creative Commons License 2006.10.12 0 0 96

Hi-hi...

:)))))

Kétike Creative Commons License 2006.03.15 0 0 95
hihi...nem tudunk valahol máshol is beszélgetni? mOndjuk msn?-ha van természetesen...hihi
griselle Creative Commons License 2006.03.15 0 0 94

hihihi... én is :DDDDDDDDDDD

és remélem elérünk odiáig is, én kicsit elöbb, aztán te is :))) persze mindig kilógva a sorból :)

Előzmény: Kétike (93)
Kétike Creative Commons License 2006.03.14 0 0 93

ez tisztán úgy tűnik, mintha a 99-dik évedet rúgnd...hihi

ne vedd sértésnek...csak szeretek viccelődni...

griselle Creative Commons License 2006.03.14 0 0 92

A magam módján én is... bár hippinek tán kicsit tulkoros :))))))

Mindig egy kicsit kilógtam a sorból, most is igy van. De mindig emelt fövel tudtam/tudok a tükörbe nézni! Ès ez nagyon fontos!

Előzmény: Kétike (91)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!