Keresés

Részletes keresés

BitMiller Creative Commons License 2011.11.01 0 0 15

E jó tipp!

Előzmény: bizzonybizzony (14)
bizzonybizzony Creative Commons License 2011.01.17 0 0 14

Ez a topic volt leghátul, gondoltam, előrehozom.

Mondjatok egy filmcímet, és zanzában a történetét!

AgyProTézis Creative Commons License 2002.06.26 0 0 13
...?bőrradir jó lesz nekik?...
loncbabér Creative Commons License 2002.06.26 0 0 12
a "nagtisztelettel..." maradhat. a többit radírozd ki!
Előzmény: AgyProTézis (11)
AgyProTézis Creative Commons License 2002.06.25 0 0 11
Nullával való műveletek vagy nullát, vagy változatlan eredményt adnak, esetleg nem értelmezhetők, vagy feleslegesek...tökmindegy...
...hattyátok az összeset, külön-külön/fak-ultative/ és eccerre/szinkronban/; ütemezve: eeeegy-keeetttőő...töviről hegyire...
nagytisztelettel...
0tökmindegy Creative Commons License 2002.06.25 0 0 10
Kicsit belezavarodott a muksó a sok okosságába, de majd kiheveri.
Előzmény: Abszolút Nulla (9)
Abszolút Nulla Creative Commons License 2002.06.24 0 0 9
??
Előzmény: AgyProTézis (8)
AgyProTézis Creative Commons License 2002.06.24 0 0 8
Topikok:rendi/feudális/előjogi/!/ társadalom:király,papság,nemesség,kisgazdák.
Kapitalizmus meg szétabriktolta őket/Abrichten:le-igazitani-rendezni-szabályozni-simitttani/
Markszk Karesz. azóta is abriktolja ezt a világot, és még nem látjuk a végét az abrikterendő gerendának!
a fény az alagút végén:a szembejövő Shinkazen-expressz/vonat/.
Föld-Gaia anyát/rendszert/szisztémát abriktolja az okos gyermeke...gyönyörű...
alkoholt ide, de gyorsannnnn...
Értem, hogy itt/ott akarsz hagyni, possible kiDelelni, lelked rajta...
Előzmény: A 81714-es (6)
AgyProTézis Creative Commons License 2002.06.24 0 0 7
Antiglobalizmus=?neoliberalizmus-ellenesség?
Lehet benne valami értelem, másképp nem tudna a világon olyan sok helyen gyökeret ereszteni/verni.
Haidertől LePen-en, Csurkán keresztül Vatra Romaneasca satatöbb, OsszálmárBinLadenig.
Az 'american way of life ' nem mindenkinek smakkol/passzol. Nézzünk csak meg egy holivúdi tömeggiccset.Na ugye...
Nóta benne/Nota bene=jól jegyezd meg-latinul/:Igaz ott is van elit/-kultúra/, csak nekünk nem azt kell először megvenni, hanem a műanyag-álmokat. Erre jelölt ki bennünket a piaci szegmens, hogy világos képzavarral búcsúzzak mai hozzábőgésemmel.Múúúúúúúúúúú!
Ja, még annyit, hogy amennyi energiát fogyaszt/pazarol el egy ami család, meg amennyi szemetet termel, azzal egy indiai falu évekig eléldegél...akkor ki a környezettudatos/felelős gondolkodású??? Éljen a Föld erőforrásainak szabad felhasználása/felélése???Éljünk a MÁNAK???
A 81714-es Creative Commons License 2002.06.24 0 0 6
Kedves W(T)C-warrior-hofi-titkosszolgálat-pukizós-Greenpeace! Kössünk egy alkut! Beszélgetek veled itt, igérem, ha nem fogsz azzal szórakázni, hogy vádorbottal a kezedben sorba forgácsot abriktolsz a topikokból. Ez nem vicc, ugye érted...

Kezdem azzal, válaszként, hogy a nőket is fel akarod robbantani? Vagy beszéljünk a Zöld nőkről, ahogy neked jó.

Előzmény: AgyProTézis (5)
AgyProTézis Creative Commons License 2002.06.24 0 0 5
...jó, beszéljünk a nőkről...
észosztó Creative Commons License 2002.06.22 0 0 4
Nem KELLETT felrobbantania... csak úgy döntött, hogy felrobbantja, bizonyos okok miatt, de természetesen dönthetett volna másképpen is. Mondjuk talán te is ezt akartad mondani (illetve kérdezni), csak nem igazán fogalmaztál szerencsésen.
Előzmény: AgyProTézis (3)
AgyProTézis Creative Commons License 2002.06.21 0 0 3
Greenpeace hajóját/Rainbow Warrior/ miért kellett felrobbantani 1985-ben a francia titkosszolgálatnak ?
Veszélyeztette a WTC-t?
Ha én a szabad levegőt szivom /emberi és polgári jogok egyezségokmánya N.Y./ és ha büdös a levegő a szó szo/_a_/ros értelmében, akkor én megmondhatom.../főleg, ha nem én pukiztam...//lásd.:Hofi Géza Magyar Humor/al/ista/
Előzmény: Thor pörölye (2)
Thor pörölye Creative Commons License 2002.06.13 0 0 2
Na ja. Mint a rothadó nyugat? Jó ok. Én sem szeretem és nem is csodálom a tökéletességét. De csak kívülrôl lehet megdönteni.

Üdv!

Előzmény: CAIN (1)
CAIN Creative Commons License 2002.06.12 0 0 1
A fogyasztói társadalom a jelen formájában halálra van ítélve.
Előzmény: témanyitó (-)
svmmvm bonvm Creative Commons License 2002.06.12 0 0 0
0 a témanyitó! Olvass utána...
Előzmény: témanyitó (-)
témanyitó Creative Commons License 2002.06.11 0 0 topiknyitó
A fogyasztói társadalom rendszer tökéletes. Az ellen lázadókat is ô termeli ki. Erre tökéletes példa az antiglobalista csôcselék.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!