Keresés

Részletes keresés

nemo_d Creative Commons License 2004.06.26 0 0 194
Van isteeeeeeeeeeeen:o)
angyalhentes Creative Commons License 2004.06.26 0 0 193
En nem vagyok nagyon oda tole, de azert nem lepett meg tulzottan a dolog: a csoportmecsceken harombol kettot mazlival abszolvaltak. MAr amennyire a horvatokkal valo ikszeles abszolvalasnak nevezheto.
Agassi Fan Creative Commons License 2004.06.26 0 0 192
Végre kiestek.:-)
The Sicilian Clan Creative Commons License 2004.06.25 0 0 191
na végre elfigyott a franciák szerencséje ...
doktormacko Creative Commons License 2004.06.25 0 0 190
egye fenyő
Előzmény: Nagyvad (188)
Nagyvad Creative Commons License 2004.06.25 0 0 188
Nem én, a franciák;-)
Előzmény: doktormacko (187)
doktormacko Creative Commons License 2004.06.25 0 0 187
2 évente aktualizálod ?
Előzmény: Nagyvad (186)
Nagyvad Creative Commons License 2004.06.25 0 0 186
Újra aktuális a topic!
nem bánom:-)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.19 0 0 185
Eleg szar itt valami, en csak ötletet akartam adni. Szerintem az is gond, hogy nagyobb rang egy Bundesliga csapathoz elszerződni nálunk, mint a válogtottban játszani' Szerintem ez borzalmas így....
De ennél a pár játékosnál aki bennt van a válogatottban nehéz lenne lényegesen jobbakat találni. A válogatottság értékét kellene valahogy emelni, ehhez szerintem kellene a sajtó is....
Előzmény: angyalhentes (184)
angyalhentes Creative Commons License 2002.06.19 0 0 184
Hat talan nem ugyanazt a 4 edzot kene reciklalni, vazz.

A mostani jatekosok kozul talan csak Kiraly uti meg azt a szintet, hogy jatsszon egy valogatottban, a tobbieket motivacio hianyaban ki kell vagni.

Nem szabad sztarolni olyan jatekosokat, akik ugy allnak hozza, hogy hazajonnek egy picit, rugdossak a labdat, potyoresznek, kozben kikapnak a myanmari junior mozgasserult csapattol, aztan mennek vissza a klubjukba, mintha mi sem tortent volna.

Szerintem ez a vb egyik legnagyobb tanulsaga (azon kivul, hogy a biroi gardat le kell meszarolni): felgozzel nekikezdeni sem erdemes.

Előzmény: Törölt nick (183)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.19 0 0 183
Szerintem a magyar foci egyik legnagyobb rákfeneje eppen ez a gondolkodás.
Tudomásul kell venni, hogy hol tartunk, stadionokat kell epiteni, kulfoldi edzoket, utánpotlásnevelest kell figyelni. Es azt a par eredmenyt kell megbecsülni, ami van. Azt a par jatekost kell "sztárolni", aki már elert valamit: Lisztes, Dardai, Kiraly..., illve az aktualisan Mo-on folyamatosan jol jatszo jatekosokat: Tökölit, Keneseit, Molnár B.....
Negativ közegben nem lehet eredményeket elérni. Akinek folyamatosan azt mondják, hogy nem tud focizni, az elhiszi.
Előzmény: Törölt nick (182)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.19 0 0 182
Hell o *.*,

Én is mindig a magyar csapatnak drukkolok, ez alól egy kivétel van, a foci. Amikor "elhoztunk egy pontot Vadúzból" percekig röhögtem. Szvsz az összes léhűtőt el kellene zavarni dolgozni, a tisztségviselőkkel együtt, és a pénzből focipályákat (dühöngőket) építeni a parkokba, mint amilyen pl. a Városmajorban vagy a Szent István parkban van.

Gandalf (Dublin)
http://go.to/Eire

Előzmény: Törölt nick (181)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.19 0 0 181
Lehet, hogy egeszen mas szint, de ameddig versenyben vannak, addig csak nekik szurkolok'''
Előzmény: szarm (180)
szarm Creative Commons License 2002.06.19 0 0 180
ez érdekes. magyar válogatott ugyanis jópár éve nem létezik, legalábbis gyakorlatban nem, szarm is szurkol nekik, naná, de teljesen esélytelen az egész, másik szint. ehhez sajnos hozzá kell szokni.

a franciák meg 2 év múlva megint ott lesznek, szarm el kell, hogy keserítsen, félelmetesen jó az utánpótlásuk, meg a mostani gárda se rossz, egy balul sikerült vb miatt.

Előzmény: Törölt nick (177)
suxer Creative Commons License 2002.06.19 0 0 179
:DD
Előzmény: zlotyi11 (178)
zlotyi11 Creative Commons License 2002.06.19 0 0 178
Lehet hogy már volt bent de azért berakom:

> Valahol Franciaorszagban egy tanarno kerdezi az uj elsosoket:
>
> * Hat teged hogy hivnak?
> * Francesca.
> * Es apukad mivel foglalkozik?
> * Apukam mernok.
>
> Kovetkezo gyerek:
> * Az en nevem Vivien, apukam asztalos.
>
> Kovetkezo:
> * Alain vagyok, apukam sztriptiztancos egy buzibarban...
>
> A tanarno termeszetesen felhaborodik, de nem szol egy szot sem.
> Szunetben viszont odamegy a kis Alainhoz, es megkerdi:
> * Kisfiam, igazat mondtal az oran az apukadrol?
>
> A kisfiu szipogva valaszol:
> * Nem tanarneni, nem mertem elmondani az igazat, annyira szegyellem.
> * Miert mi az apukad igazi foglalkozasa?
> * O a francia focivalogatott egyik jatekosa...

:-))

Törölt nick Creative Commons License 2002.06.18 0 0 177
Azért kétszer ezzel a borzasztóan erős csapatukkal nem jutottak ki a vébére.

És nem tudom más hogy van ezzel, de a VB-k kivételével én nem nagyon szoktam idegen válogatottakért szorítani, már csak ilyen maradi vagyok.... Valahogy, ahol mi is éríntettek vagyunk, ott a MAGYAR VÁLOGATOTTnak szurkolok, a többi meg alig-alig érdekel.

Előzmény: Strong (176)
Strong Creative Commons License 2002.06.18 0 0 176
Jaja ... milyen szar csapatuk volt ! Cantona, Ginola , Papin ... TE MEG EGY IDIOTA !!!
Előzmény: Törölt nick (169)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.18 0 0 175
Légy szíves mond meg szarmnak:

"Remélem nem sok ilyen szép emléked lesz a közeljövőben, legalább is a franciák miatt!"

Előzmény: szarm (174)
szarm Creative Commons License 2002.06.18 0 0 174
szarm konkrétan dühös volt, amikor nem jutottak ki 94-ben, az egy sokra hivatott csapat volt, de hát ilyen az élet.
valóban, nem sokan drukkolnak itthon a franciáknak, hogy ennek te miért örülsz, azt mondjuk szarm nem érti, neki tökmindegy. az biztos, hogy az EB-n a francia-portugál meccset nyilvános helyen nézte szarm, és csak az ő asztalánál ugrottak fel a francia góloknál (pedig volt ott vagy 30 asztal), az összes többi portugál divatszurkoló kussolt.
na, az egy szép élmény volt...
Előzmény: Törölt nick (171)
angyalhentes Creative Commons License 2002.06.18 0 0 173
Nalam pont forditva volt: amikor meg jatszottak olanok, mint Platini meg Tigana, szerettem oket nagyon. Azota nem. Amiota nyertek 98-ban es arcmeretet valtottak, mar kifejezetten ruhellem oket. Amiota a bajnoksaguk ilyen gyenge, plane.

Jot tesz ez nekik, nem kell aggodni, ha mar 1-2 jatekos rajon, hogy nem felisten, akkor mar nem volt hiaba a kiesesuk.

Előzmény: Törölt nick (171)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.18 0 0 172
Bocs bolgárok, és nem bulgárok.
Előzmény: Törölt nick (171)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.18 0 0 171
Arra gondoltam, hogy amikor a bulgárok miatt nem jutottak ki a franciák a 94-es VB-re, akkor 0 db. ember szomorkodott ezen kis hazánkban, ugyanis senkit sem érdekeltek a franciák.
Szerintem valamennyi mai szurkolójuk a 98-as VB miatt van, persze most már azt állítják, hogy már Platiniék óta nekik szurkolnak, ezen nevetnem kell.....
Azért elég érdekes, hogy túl sok francia szurkolóval nem lehet találkozni a kocsmában, ennek azért örülök.
Előzmény: szarm (170)
szarm Creative Commons License 2002.06.18 0 0 170
szarm szerint te 98 előtt nem néztél sok meccset,
gondolok itt a Papin-Cantona, vagy előtte a Platini-féle csapatra. de nem baj, előfordul az ilyen.
Előzmény: Törölt nick (169)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.18 0 0 169
Egyébként szerinted vannak nem divatszurkolói a franciáknak? A hazai pályán rendezett VB előtt 0 csapatuk volt. :)
Előzmény: Strong (166)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.18 0 0 168
Csak nem akartam, hogy elsüllyedjen ez a topic két ember veszekedése miatt...
Hiszen ez szól a VB eddigi legkellemesebb kieséséről. A következő az amerikaiak búcsúja lesz...
A portugálokat, az urukat sajnálom, de a franciákat nem!!!
Előzmény: Haszika (165)
mondial Creative Commons License 2002.06.18 0 0 167
Hihetetlen milyen agyatlan topicok vannak...
Strong Creative Commons License 2002.06.18 0 0 166
Tele van a faszom a sok gusztustalan mumajom, divatdrukker gecivel ! Amikor sorra nyertek a kekek a meccseket, akkor vettek a kocsogok a Zidane mezt , most meg kopkodnek .GUSZTUSTALAN FERGEK !!!

Az en szememben Lolo Blanc, Manu Petit , Fabien, Zizou ugyanugy ISTENEK maradnak , mint ahogy BAtigol is !

A divatgecik meg PUSZTULJANAK !!!

Haszika Creative Commons License 2002.06.18 0 0 165
de a legtöbben igen, ahooooogy én is, de azért is, mert kurva nagy mázlijuk volt az EB-n, a VB állítólag bunda volt, ráadásul a franciát mint nemzetet át kéne "francia+mindenmásország"-nak nevezni, sokan emiatt se kedvelik őket
Előzmény: Törölt nick (164)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.17 0 0 164
Szerintem az még durvább, hogy hosszas vitába estek azon, hogy kinek a vitastílusa a gyengébb.

Egyébként nem mindenki Trianon miatt örül a franciák bukásának.

Előzmény: Paranoid Android (163)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!